11. Kuněticá devítka 2019

středa 9. října 2019 17:00 (GMT+2) - Konečné výsledky

Informace k závodu
Sport: Běh - přespolní
Místo: Ráby, Česká republika
Typ startu: Ruční start ve vlnách
Seskupení startovních vln: Podle vzdálenosti
Závodníci: 104
Měřeno na: LENOVO Lenovo TAB S8-50L
Meřeno s: Webscorer PRO 4.1
Aktualizováno: středa 9. října 2019 21:14 (GMT+2)
Organizuje: KTS Pardubice
Webové stránky závodu: www.kuneticka9.cz

Kontaktujte pořadatele

Použijte tento formulář pro odeslání emailu pořadateli.

Vaše jméno
Vaše emailová adresa
Potvrďte emailovou adresu
Vzkaz pořadateli
Odeslat

  • Krátký okruh - 4,5 km - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11112Václav RohlíkAC Pardubice Muži 18 +1980M 18:15.9--100%23,93%23,23%4:03.5
21144Eis' RadekPodmoklany Muži 18 +1986M 19:07.2+0:51.3+4,68%95,53%20,36%19,64%4:14.9
31126Václav Buben' Muži 18 +1992M 19:30.9+1:15.0+6,84%93,59%18,72%17,98%4:20.2
41147Martin EisPodmoklany Muži 18 +1988M 19:50.5+1:34.6+8,63%92,05%17,36%16,60%4:24.5
51119Martin Jindřišek'Pardubice Muži 18 +1971M 19:59.9+1:44.0+9,49%91,33%16,71%15,94%4:26.7
61127Josef MatoušekHradec Králové Muži 18 +1979M 20:05.5+1:49.6+10,00%90,91%16,32%15,55%4:27.9
71036Lukáš PodzimekRůžová prasátka Muži 18 +1979M 20:16.8+2:00.9+11,03%90,06%15,53%14,76%4:30.4
81004Matyáš FialaSK Ráby Junioři 15 - 17 let2003M 20:24.4+2:08.5+11,73%89,51%15,01%14,23%4:32.1
91080Leona Blažková Ženy 18 +1980Ž 20:32.5+2:16.6+12,46%88,92%14,44%13,66%4:33.9
101098Petr Skalický'Pardubice Muži 18 +1973M 20:57.9+2:42.0+14,78%87,12%12,68%11,88%4:39.5
111012Michaela SabovováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 21:35.4+3:19.5+18,20%84,60%10,08%9,25%4:47.9
121005Ema FialováSK Ráby Žákyně 11 - 14 let2005Ž 21:44.9+3:29.0+19,07%83,98%9,42%8,59%4:50.0
131007Vít Zavřel Ml.AC Pardubice Junioři 15 - 17 let2003M 21:51.3+3:35.4+19,66%83,57%8,97%8,14%4:51.4
141000Jan TikalPardubice Muži 18 +1987M 22:06.5+3:50.6+21,04%82,62%7,92%7,08%4:54.8
151149Jiří VáchaTrutnov Muži 18 +1991M 22:20.7+4:04.8+22,34%81,74%6,93%6,08%4:57.9
161097Dita Skalická'Pardubice Ženy 18 +1975Ž 22:34.9+4:19.0+23,63%80,88%5,95%5,09%5:01.1
171035Ondřej PodzimekFarmáři Žáci 6 - 10 let2011M 22:55.4+4:39.5+25,50%79,68%4,52%3,65%5:05.6
181047Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Žákyně 11 - 14 let2006Ž 23:00.5+4:44.6+25,97%79,38%4,17%3,29%5:06.8
191001Martin KoblicPCE AVANTGARD Žáci 6 - 10 let2010M 23:47.1+5:31.2+30,22%76,79%0,93%0,03%5:17.1
201003Zdeněk KoblicPCE AVANTGARD Muži 18 +1969M 23:47.5+5:31.6+30,26%76,77%0,91%0,00%5:17.2
211015Kateřina JuklováPardubice Ženy 18 +1996Ž 23:49.9+5:34.0+30,48%76,64%0,74%-0,17%5:17.7
221063Tereza PuchernováPardubice Juniorky 15 - 17 let2004Ž 25:04.2+6:48.3+37,26%72,86%-4,42%-5,37%5:34.3
231013Lucie TikalováSezemice Ženy 18 +1982Ž 25:14.1+6:58.2+38,16%72,38%-5,11%-6,07%5:36.5
241131Kamila MalínskáPřelouč Ženy 18 +1992Ž 25:17.9+7:02.0+38,51%72,20%-5,37%-6,33%5:37.3
251151Václav ArdaltCzech Tri K. Team Žáci 11 - 14 let2007M 25:27.3+7:11.4+39,36%71,75%-6,02%-6,99%5:39.4
261102Lubomír Jirásko'SK Srch Muži 18 +1971M 25:35.7+7:19.8+40,13%71,36%-6,60%-7,58%5:41.3
271006Michaela KřížováSK Ráby Ženy 18 +1974Ž 25:44.2+7:28.3+40,91%70,97%-7,19%-8,18%5:43.1
281044Marta Holická Ženy 18 +1975Ž 25:46.6+7:30.7+41,13%70,86%-7,36%-8,34%5:43.7
291051Leoš Horák Muži 18 +1964M 25:50.7+7:34.8+41,50%70,67%-7,65%-8,63%5:44.6
301085Tomáš JanáčekTOM Team Žáci 6 - 10 let2011M 26:07.4+7:51.5+43,02%69,92%-8,80%-9,80%5:48.3
311146Ida RálišováStaré Hradiště Žákyně 11 - 14 let2006Ž 26:11.3+7:55.4+43,38%69,74%-9,08%-10,07%5:49.2
321024Kateřina MajorováMattoni FreeRun Pardubice Ženy 18 +1987Ž 26:53.9+8:38.0+47,27%67,90%-12,03%-13,06%5:58.6
331115Adam Friedl Žáci 11 - 14 let2007M 26:59.3+8:43.4+47,76%67,68%-12,41%-13,44%5:59.8
331122Radek FriedlPardubice Muži 18 +1979M 26:59.3+8:43.4+47,76%67,68%-12,41%-13,44%5:59.8
351011Zdeněk Roček Muži 18 +1958M 28:10.8+9:54.9+54,28%64,82%-17,37%-18,44%6:15.7
361084Kateřina JanáčkováKIEKERT Ženy 18 +1975Ž 28:23.0+10:07.1+55,40%64,35%-18,22%-19,30%6:18.5
371041Petra KučerováJRT Agi Pardubice Ženy 18 +1985Ž 28:59.6+10:43.7+58,74%63,00%-20,76%-21,86%6:26.6
381104Marie ZdeňkováPardubice Ženy 18 +1971Ž 29:25.8+11:09.9+61,13%62,06%-22,58%-23,70%6:32.4
391150Hana Nádherová'Hradec Králové Ženy 18 +1968Ž 35:35.1+17:19.2+94,83%51,33%-48,21%-49,57%7:54.5
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11080Leona Blažková Ženy 18 +1980Ž 20:32.5--100%19,89%18,80%4:33.9
21012Michaela SabovováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 21:35.4+1:02.9+5,10%95,14%15,80%14,66%4:47.9
31005Ema FialováSK Ráby Žákyně 11 - 14 let2005Ž 21:44.9+1:12.4+5,87%94,45%15,18%14,03%4:50.0
41097Dita Skalická'Pardubice Ženy 18 +1975Ž 22:34.9+2:02.4+9,93%90,97%11,93%10,74%5:01.1
51047Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Žákyně 11 - 14 let2006Ž 23:00.5+2:28.0+12,01%89,28%10,27%9,05%5:06.8
61015Kateřina JuklováPardubice Ženy 18 +1996Ž 23:49.9+3:17.4+16,02%86,19%7,06%5,80%5:17.7
71063Tereza PuchernováPardubice Juniorky 15 - 17 let2004Ž 25:04.2+4:31.7+22,04%81,94%2,23%0,90%5:34.3
81013Lucie TikalováSezemice Ženy 18 +1982Ž 25:14.1+4:41.6+22,85%81,40%1,58%0,25%5:36.5
91131Kamila MalínskáPřelouč Ženy 18 +1992Ž 25:17.9+4:45.4+23,16%81,20%1,34%0,00%5:37.3
101006Michaela KřížováSK Ráby Ženy 18 +1974Ž 25:44.2+5:11.7+25,29%79,81%-0,37%-1,73%5:43.1
111044Marta Holická Ženy 18 +1975Ž 25:46.6+5:14.1+25,48%79,69%-0,53%-1,89%5:43.7
121146Ida RálišováStaré Hradiště Žákyně 11 - 14 let2006Ž 26:11.3+5:38.8+27,49%78,44%-2,13%-3,52%5:49.2
131024Kateřina MajorováMattoni FreeRun Pardubice Ženy 18 +1987Ž 26:53.9+6:21.4+30,95%76,37%-4,90%-6,32%5:58.6
141084Kateřina JanáčkováKIEKERT Ženy 18 +1975Ž 28:23.0+7:50.5+38,17%72,37%-10,70%-12,19%6:18.5
151041Petra KučerováJRT Agi Pardubice Ženy 18 +1985Ž 28:59.6+8:27.1+41,14%70,85%-13,07%-14,61%6:26.6
161104Marie ZdeňkováPardubice Ženy 18 +1971Ž 29:25.8+8:53.3+43,27%69,80%-14,78%-16,33%6:32.4
171150Hana Nádherová'Hradec Králové Ženy 18 +1968Ž 35:35.1+15:02.6+73,23%57,73%-38,78%-40,66%7:54.5
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Juniorky 15 - 17 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11063Tereza PuchernováPardubice Juniorky 15 - 17 let2004Ž 25:04.2--100%0,00%0,00%5:34.3
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Žákyně 11 - 14 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11005Ema FialováSK Ráby Žákyně 11 - 14 let2005Ž 21:44.9--100%8,03%5,48%4:50.0
21047Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Žákyně 11 - 14 let2006Ž 23:00.5+1:15.6+5,79%94,52%2,71%0,00%5:06.8
31146Ida RálišováStaré Hradiště Žákyně 11 - 14 let2006Ž 26:11.3+4:26.4+20,42%83,05%-10,74%-13,82%5:49.2
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Ženy 18 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11080Leona Blažková Ženy 18 +1980Ž 20:32.5--100%21,43%20,19%4:33.9
21012Michaela SabovováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 21:35.4+1:02.9+5,10%95,14%17,42%16,11%4:47.9
31097Dita Skalická'Pardubice Ženy 18 +1975Ž 22:34.9+2:02.4+9,93%90,97%13,63%12,26%5:01.1
41015Kateřina JuklováPardubice Ženy 18 +1996Ž 23:49.9+3:17.4+16,02%86,19%8,85%7,40%5:17.7
51013Lucie TikalováSezemice Ženy 18 +1982Ž 25:14.1+4:41.6+22,85%81,40%3,48%1,95%5:36.5
61131Kamila MalínskáPřelouč Ženy 18 +1992Ž 25:17.9+4:45.4+23,16%81,20%3,24%1,70%5:37.3
71006Michaela KřížováSK Ráby Ženy 18 +1974Ž 25:44.2+5:11.7+25,29%79,81%1,56%0,00%5:43.1
81044Marta Holická Ženy 18 +1975Ž 25:46.6+5:14.1+25,48%79,69%1,41%-0,16%5:43.7
91024Kateřina MajorováMattoni FreeRun Pardubice Ženy 18 +1987Ž 26:53.9+6:21.4+30,95%76,37%-2,88%-4,51%5:58.6
101084Kateřina JanáčkováKIEKERT Ženy 18 +1975Ž 28:23.0+7:50.5+38,17%72,37%-8,56%-10,28%6:18.5
111041Petra KučerováJRT Agi Pardubice Ženy 18 +1985Ž 28:59.6+8:27.1+41,14%70,85%-10,90%-12,65%6:26.6
121104Marie ZdeňkováPardubice Ženy 18 +1971Ž 29:25.8+8:53.3+43,27%69,80%-12,57%-14,35%6:32.4
131150Hana Nádherová'Hradec Králové Ženy 18 +1968Ž 35:35.1+15:02.6+73,23%57,73%-36,11%-38,27%7:54.5
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11112Václav RohlíkAC Pardubice Muži 18 +1980M 18:15.9--100%19,71%17,82%4:03.5
21144Eis' RadekPodmoklany Muži 18 +1986M 19:07.2+0:51.3+4,68%95,53%15,95%13,98%4:14.9
31126Václav Buben' Muži 18 +1992M 19:30.9+1:15.0+6,84%93,59%14,21%12,20%4:20.2
41147Martin EisPodmoklany Muži 18 +1988M 19:50.5+1:34.6+8,63%92,05%12,78%10,73%4:24.5
51119Martin Jindřišek'Pardubice Muži 18 +1971M 19:59.9+1:44.0+9,49%91,33%12,09%10,03%4:26.7
61127Josef MatoušekHradec Králové Muži 18 +1979M 20:05.5+1:49.6+10,00%90,91%11,68%9,61%4:27.9
71036Lukáš PodzimekRůžová prasátka Muži 18 +1979M 20:16.8+2:00.9+11,03%90,06%10,85%8,76%4:30.4
81004Matyáš FialaSK Ráby Junioři 15 - 17 let2003M 20:24.4+2:08.5+11,73%89,51%10,29%8,19%4:32.1
91098Petr Skalický'Pardubice Muži 18 +1973M 20:57.9+2:42.0+14,78%87,12%7,84%5,68%4:39.5
101007Vít Zavřel Ml.AC Pardubice Junioři 15 - 17 let2003M 21:51.3+3:35.4+19,66%83,57%3,93%1,67%4:51.4
111000Jan TikalPardubice Muži 18 +1987M 22:06.5+3:50.6+21,04%82,62%2,81%0,53%4:54.8
121149Jiří VáchaTrutnov Muži 18 +1991M 22:20.7+4:04.8+22,34%81,74%1,77%-0,53%4:57.9
131035Ondřej PodzimekFarmáři Žáci 6 - 10 let2011M 22:55.4+4:39.5+25,50%79,68%-0,77%-3,13%5:05.6
141001Martin KoblicPCE AVANTGARD Žáci 6 - 10 let2010M 23:47.1+5:31.2+30,22%76,79%-4,56%-7,01%5:17.1
151003Zdeněk KoblicPCE AVANTGARD Muži 18 +1969M 23:47.5+5:31.6+30,26%76,77%-4,59%-7,04%5:17.2
161151Václav ArdaltCzech Tri K. Team Žáci 11 - 14 let2007M 25:27.3+7:11.4+39,36%71,75%-11,90%-14,52%5:39.4
171102Lubomír Jirásko'SK Srch Muži 18 +1971M 25:35.7+7:19.8+40,13%71,36%-12,51%-15,15%5:41.3
181051Leoš Horák Muži 18 +1964M 25:50.7+7:34.8+41,50%70,67%-13,61%-16,28%5:44.6
191085Tomáš JanáčekTOM Team Žáci 6 - 10 let2011M 26:07.4+7:51.5+43,02%69,92%-14,84%-17,53%5:48.3
201115Adam Friedl Žáci 11 - 14 let2007M 26:59.3+8:43.4+47,76%67,68%-18,64%-21,42%5:59.8
201122Radek FriedlPardubice Muži 18 +1979M 26:59.3+8:43.4+47,76%67,68%-18,64%-21,42%5:59.8
221011Zdeněk Roček Muži 18 +1958M 28:10.8+9:54.9+54,28%64,82%-23,88%-26,78%6:15.7
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Junioři 15 - 17 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11004Matyáš FialaSK Ráby Junioři 15 - 17 let2003M 20:24.4--100%3,43%3,43%4:32.1
21007Vít Zavřel Ml.AC Pardubice Junioři 15 - 17 let2003M 21:51.3+1:26.9+7,10%93,37%-3,43%-3,43%4:51.4
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Muži 18 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11112Václav RohlíkAC Pardubice Muži 18 +1980M 18:15.9--100%17,71%12,88%4:03.5
21144Eis' RadekPodmoklany Muži 18 +1986M 19:07.2+0:51.3+4,68%95,53%13,86%8,80%4:14.9
31126Václav Buben' Muži 18 +1992M 19:30.9+1:15.0+6,84%93,59%12,08%6,92%4:20.2
41147Martin EisPodmoklany Muži 18 +1988M 19:50.5+1:34.6+8,63%92,05%10,60%5,36%4:24.5
51119Martin Jindřišek'Pardubice Muži 18 +1971M 19:59.9+1:44.0+9,49%91,33%9,90%4,61%4:26.7
61127Josef MatoušekHradec Králové Muži 18 +1979M 20:05.5+1:49.6+10,00%90,91%9,48%4,17%4:27.9
71036Lukáš PodzimekRůžová prasátka Muži 18 +1979M 20:16.8+2:00.9+11,03%90,06%8,63%3,27%4:30.4
81098Petr Skalický'Pardubice Muži 18 +1973M 20:57.9+2:42.0+14,78%87,12%5,54%0,00%4:39.5
91000Jan TikalPardubice Muži 18 +1987M 22:06.5+3:50.6+21,04%82,62%0,39%-5,45%4:54.8
101149Jiří VáchaTrutnov Muži 18 +1991M 22:20.7+4:04.8+22,34%81,74%-0,67%-6,58%4:57.9
111003Zdeněk KoblicPCE AVANTGARD Muži 18 +1969M 23:47.5+5:31.6+30,26%76,77%-7,19%-13,48%5:17.2
121102Lubomír Jirásko'SK Srch Muži 18 +1971M 25:35.7+7:19.8+40,13%71,36%-15,32%-22,08%5:41.3
131051Leoš Horák Muži 18 +1964M 25:50.7+7:34.8+41,50%70,67%-16,44%-23,28%5:44.6
141122Radek FriedlPardubice Muži 18 +1979M 26:59.3+8:43.4+47,76%67,68%-21,59%-28,73%5:59.8
151011Zdeněk Roček Muži 18 +1958M 28:10.8+9:54.9+54,28%64,82%-26,96%-34,41%6:15.7
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Žáci 11 - 14 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11151Václav ArdaltCzech Tri K. Team Žáci 11 - 14 let2007M 25:27.3--100%2,92%2,92%5:39.4
21115Adam Friedl Žáci 11 - 14 let2007M 26:59.3+1:32.0+6,02%94,32%-2,92%-2,92%5:59.8
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Žáci 6 - 10 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11035Ondřej PodzimekFarmáři Žáci 6 - 10 let2011M 22:55.4--100%5,58%3,62%5:05.6
21001Martin KoblicPCE AVANTGARD Žáci 6 - 10 let2010M 23:47.1+0:51.7+3,76%96,38%2,03%0,00%5:17.1
31085Tomáš JanáčekTOM Team Žáci 6 - 10 let2011M 26:07.4+3:12.0+13,96%87,75%-7,60%-9,83%5:48.3
  • Dlouhý okruh - 9 km - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1243Martin JorRunSport Team Muži 30 - 39 let1987M 33:09.5--100%23,84%21,44%3:46.1
271Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 34:10.9+1:01.4+3,09%97,01%21,49%19,02%3:53.1
3145Martin FikarBAKAKO Nová Paka Muži 30 - 39 let1983M 34:47.7+1:38.2+4,94%95,30%20,08%17,56%3:57.2
425Lukáš JuklPardubice Muži 18 - 29 let1999M 35:22.6+2:13.1+6,69%93,73%18,75%16,19%4:01.2
594Robert IchmanHradec Králové Muži 30 - 39 let1985M 35:30.5+2:21.0+7,09%93,38%18,44%15,87%4:02.1
61Marek ŽampachStormweld Muži 18 - 29 let1991M 35:33.6+2:24.1+7,24%93,25%18,33%15,75%4:02.5
781Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 35:35.3+2:25.8+7,33%93,17%18,26%15,68%4:02.6
8112Filip Holíkrunveg.cz Muži 30 - 39 let1989M 35:52.5+2:43.0+8,19%92,43%17,60%15,00%4:04.6
976Martin ŠtěpánekPodhořany Muži 18 - 29 let1993M 36:52.3+3:42.8+11,20%89,93%15,31%12,64%4:11.4
10227Michal BubeníkHO Pardubice Muži 18 - 29 let1991M 36:55.2+3:45.7+11,34%89,81%15,20%12,53%4:11.7
11169Jan VáclavekOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1978M 37:28.6+4:19.1+13,02%88,48%13,92%11,21%4:15.5
1247Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 37:43.9+4:34.4+13,79%87,88%13,34%10,61%4:17.3
1396Pavel ŠtysRETIA Muži 40 - 49 let1978M 37:46.1+4:36.6+13,90%87,79%13,25%10,52%4:17.5
148Vladimír LedererCyklo RD Muži 50 - 59 let1962M 38:08.5+4:59.0+15,03%86,93%12,40%9,63%4:20.1
15164Ondřej ŠofrPardubice Muži 30 - 39 let1985M 38:11.8+5:02.3+15,19%86,81%12,27%9,50%4:20.4
16131Ondřej FikarHobby Runners Hořice Muži 30 - 39 let1988M 38:23.3+5:13.8+15,77%86,38%11,83%9,05%4:21.7
1790Tomáš ShejbalERA Muži 30 - 39 let1987M 38:58.1+5:48.6+17,52%85,09%10,50%7,68%4:25.7
18241Václav Mori Muži 18 - 29 let1992M 39:13.1+6:03.6+18,28%84,55%9,92%7,08%4:27.4
19116Tomáš BártaSrch Muži 30 - 39 let1989M 39:29.5+6:20.0+19,10%83,96%9,30%6,44%4:29.3
2030Vojtěch Vaníček Muži 30 - 39 let1985M 40:17.9+7:08.4+21,53%82,28%7,44%4,53%4:34.8
21237Martin KoubaPardubice Muži 40 - 49 let1974M 40:18.4+7:08.9+21,56%82,27%7,42%4,51%4:34.8
2243Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 40:24.8+7:15.3+21,88%82,05%7,18%4,25%4:35.5
23160Nina JanáčkováChroustovice Ženy 30 - 39 let1988Ž 40:28.3+7:18.8+22,06%81,93%7,04%4,11%4:35.9
2426Barbora ZavřelováNěmčice Ženy 18 - 29 let1992Ž 40:30.1+7:20.6+22,15%81,87%6,98%4,04%4:36.1
25104Petr NádheraHradec Králové Muži 50 - 59 let1967M 40:54.0+7:44.5+23,35%81,07%6,06%3,10%4:38.9
2633Martin Vacek Muži 18 - 29 let1993M 40:56.2+7:46.7+23,46%81,00%5,98%3,01%4:39.1
2754Dalimil KlemaPardubice Muži 40 - 49 let1970M 41:15.4+8:05.9+24,42%80,37%5,24%2,25%4:41.3
28208Josef ČížLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1971M 41:20.3+8:10.8+24,67%80,21%5,05%2,06%4:41.9
29103Tomáš VítSCP Pardubice Muži 30 - 39 let1983M 41:39.3+8:29.8+25,62%79,60%4,33%1,31%4:44.0
29149Andrea Nováková Ženy 30 - 39 let1989Ž 41:39.3+8:29.8+25,62%79,60%4,33%1,31%4:44.0
31252Šárka SýkorováZŠ SNP Ženy 40 - 49 let1976Ž 41:46.3+8:36.8+25,98%79,38%4,06%1,03%4:44.8
3216Hana Hlaváčková Ženy 40 - 49 let1977Ž 41:53.2+8:43.7+26,32%79,16%3,79%0,76%4:45.6
3313Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 42:12.5+9:03.0+27,29%78,56%3,06%0,00%4:47.8
349Radka JanyškováPolabiny 3 Ženy 30 - 39 let1988Ž 42:42.7+9:33.2+28,81%77,63%1,90%-1,19%4:51.2
3544Jiří HofmanČS obec legoinářská Muži 30 - 39 let1987M 43:44.3+10:34.8+31,91%75,81%-0,46%-3,62%4:58.2
3612Jan Smutný Muži 30 - 39 let1985M 44:08.0+10:58.5+33,10%75,13%-1,37%-4,56%5:00.9
3780Jíří NovotnýUNO Srch Muži 40 - 49 let1971M 44:15.9+11:06.4+33,50%74,91%-1,67%-4,87%5:01.8
3889Kamil HudskýKajman Run Muži 40 - 49 let1973M 44:23.6+11:14.1+33,88%74,69%-1,96%-5,18%5:02.7
3968Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 44:29.2+11:19.7+34,16%74,54%-2,18%-5,40%5:03.3
40250Jan Dvořák Muži 18 - 29 let1990M 44:47.4+11:37.9+35,08%74,03%-2,87%-6,12%5:05.4
41249Tomáš RoesslerČerná za Bory Muži 40 - 49 let1978M 45:37.3+12:27.8+37,59%72,68%-4,78%-8,09%5:11.1
42166Tomáš Ráliš'Staré Hradiště Muži 40 - 49 let1973M 45:52.7+12:43.2+38,36%72,27%-5,37%-8,69%5:12.8
43207Olga JurošováPardubice Ženy 50 +1967Ž 46:01.3+12:51.8+38,79%72,05%-5,70%-9,03%5:13.8
4424Petr KolářMarkoma Pardubice Muži 50 - 59 let1967M 46:14.6+13:05.1+39,46%71,70%-6,21%-9,56%5:15.3
45146Petr Šinágl Muži 30 - 39 let1981M 46:16.7+13:07.2+39,57%71,65%-6,29%-9,64%5:15.5
46220Tereza Skořepová Ženy 40 - 49 let1978Ž 46:19.0+13:09.5+39,68%71,59%-6,38%-9,73%5:15.8
4769Miloš Konvalina Muži 50 - 59 let1963M 46:34.0+13:24.5+40,44%71,21%-6,95%-10,33%5:17.5
4883Miroslav VoženílekLinde Material Handling Muži 50 - 59 let1969M 46:57.2+13:47.7+41,60%70,62%-7,84%-11,24%5:20.1
49128Jitka CinkováAC Pardubice Ženy 50 +1968Ž 47:12.3+14:02.8+42,36%70,24%-8,42%-11,84%5:21.9
50125Radek Kučera Muži 40 - 49 let1975M 47:13.0+14:03.5+42,40%70,23%-8,45%-11,87%5:21.9
512Lev MatýsekZdechovice Muži 50 - 59 let1961M 47:28.2+14:18.7+43,16%69,85%-9,03%-12,47%5:23.7
5237Daniel KubíkBK Třeskoprsky Muži 40 - 49 let1979M 48:01.0+14:51.5+44,81%69,06%-10,28%-13,76%5:27.4
5356Jaroslav KvapilLázně Bohdaneč Muži 50 - 59 let1969M 48:54.5+15:45.0+47,50%67,80%-12,33%-15,87%5:33.5
5436Josef BednářPočaply Muži 60 - 69 let1950M 48:57.2+15:47.7+47,64%67,73%-12,44%-15,98%5:33.8
5551Miroslava Dlabáčková Ženy 50 +1958Ž 49:18.1+16:08.6+48,69%67,26%-13,24%-16,81%5:36.1
5641Zuzana HavlíkováHradec Králové Ženy 30 - 39 let1981Ž 49:23.0+16:13.5+48,93%67,14%-13,42%-17,00%5:36.7
5750Renata Rundová Ženy 50 +1966Ž 50:11.5+17:02.0+51,37%66,06%-15,28%-18,91%5:42.2
58251Soňa Kopecká Ženy 40 - 49 let1978Ž 50:40.6+17:31.1+52,83%65,43%-16,39%-20,06%5:45.5
5918Zdeněk PetržílekKRB Chrudim Muži 60 - 69 let1955M 51:02.0+17:52.5+53,91%64,97%-17,21%-20,91%5:48.0
60151Josef MrkvaKIEKERT Muži 30 - 39 let1981M 52:32.2+19:22.7+58,44%63,11%-20,67%-24,47%5:58.2
61173Roman KalhousVěčný vývoj Muži 60 - 69 let1959M 53:59.7+20:50.2+62,84%61,41%-24,02%-27,92%6:08.1
6245Pavla KholováLázně Bohdaneč Ženy 40 - 49 let1975Ž 54:38.0+21:28.5+64,77%60,69%-25,48%-29,44%6:12.5
6317Milan BajerCafe Bajer Muži 60 - 69 let1955M 54:51.8+21:42.3+65,46%60,44%-26,01%-29,98%6:14.1
6470Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 57:12.7+24:03.2+72,54%57,96%-31,40%-35,55%6:30.1
6546Dalibor ChocholoušDubina Pardubice Muži 70 +1946M 1:05:12.9+32:03.4+96,68%50,84%-49,79%-54,51%7:24.6
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1160Nina JanáčkováChroustovice Ženy 30 - 39 let1988Ž 40:28.3--100%11,22%10,57%4:35.9
226Barbora ZavřelováNěmčice Ženy 18 - 29 let1992Ž 40:30.1+0:01.8+0,07%99,93%11,16%10,50%4:36.1
3149Andrea Nováková Ženy 30 - 39 let1989Ž 41:39.3+1:11.0+2,92%97,16%8,63%7,95%4:44.0
4252Šárka SýkorováZŠ SNP Ženy 40 - 49 let1976Ž 41:46.3+1:18.0+3,21%96,89%8,37%7,70%4:44.8
516Hana Hlaváčková Ženy 40 - 49 let1977Ž 41:53.2+1:24.9+3,50%96,62%8,12%7,44%4:45.6
613Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 42:12.5+1:44.2+4,29%95,89%7,42%6,73%4:47.8
79Radka JanyškováPolabiny 3 Ženy 30 - 39 let1988Ž 42:42.7+2:14.4+5,53%94,76%6,31%5,62%4:51.2
868Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 44:29.2+4:00.9+9,92%90,97%2,42%1,70%5:03.3
9207Olga JurošováPardubice Ženy 50 +1967Ž 46:01.3+5:33.0+13,71%87,94%-0,95%-1,70%5:13.8
10220Tereza Skořepová Ženy 40 - 49 let1978Ž 46:19.0+5:50.7+14,44%87,38%-1,60%-2,35%5:15.8
11128Jitka CinkováAC Pardubice Ženy 50 +1968Ž 47:12.3+6:44.0+16,64%85,74%-3,54%-4,31%5:21.9
1251Miroslava Dlabáčková Ženy 50 +1958Ž 49:18.1+8:49.8+21,82%82,09%-8,14%-8,94%5:36.1
1341Zuzana HavlíkováHradec Králové Ženy 30 - 39 let1981Ž 49:23.0+8:54.7+22,02%81,95%-8,32%-9,12%5:36.7
1450Renata Rundová Ženy 50 +1966Ž 50:11.5+9:43.2+24,02%80,63%-10,10%-10,91%5:42.2
15251Soňa Kopecká Ženy 40 - 49 let1978Ž 50:40.6+10:12.3+25,22%79,86%-11,16%-11,98%5:45.5
1645Pavla KholováLázně Bohdaneč Ženy 40 - 49 let1975Ž 54:38.0+14:09.7+34,99%74,08%-19,84%-20,73%6:12.5
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 18 - 29 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
126Barbora ZavřelováNěmčice Ženy 18 - 29 let1992Ž 40:30.1--100%0,00%0,00%4:36.1
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 30 - 39 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1160Nina JanáčkováChroustovice Ženy 30 - 39 let1988Ž 40:28.3--100%7,08%4,06%4:35.9
2149Andrea Nováková Ženy 30 - 39 let1989Ž 41:39.3+1:11.0+2,92%97,16%4,36%1,25%4:44.0
39Radka JanyškováPolabiny 3 Ženy 30 - 39 let1988Ž 42:42.7+2:14.4+5,53%94,76%1,94%-1,25%4:51.2
441Zuzana HavlíkováHradec Králové Ženy 30 - 39 let1981Ž 49:23.0+8:54.7+22,02%81,95%-13,38%-17,07%5:36.7
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 40 - 49 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1252Šárka SýkorováZŠ SNP Ženy 40 - 49 let1976Ž 41:46.3--100%9,68%5,63%4:44.8
216Hana Hlaváčková Ženy 40 - 49 let1977Ž 41:53.2+0:06.9+0,28%99,73%9,43%5,37%4:45.6
313Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 42:12.5+0:26.2+1,05%98,97%8,74%4,64%4:47.8
4220Tereza Skořepová Ženy 40 - 49 let1978Ž 46:19.0+4:32.7+10,88%90,19%-0,15%-4,64%5:15.8
5251Soňa Kopecká Ženy 40 - 49 let1978Ž 50:40.6+8:54.3+21,32%82,43%-9,57%-14,49%5:45.5
645Pavla KholováLázně Bohdaneč Ženy 40 - 49 let1975Ž 54:38.0+12:51.7+30,79%76,46%-18,13%-23,43%6:12.5
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 50 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
168Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 44:29.2--100%6,23%5,76%5:03.3
2207Olga JurošováPardubice Ženy 50 +1967Ž 46:01.3+1:32.1+3,45%96,66%2,99%2,51%5:13.8
3128Jitka CinkováAC Pardubice Ženy 50 +1968Ž 47:12.3+2:43.1+6,11%94,24%0,50%0,00%5:21.9
451Miroslava Dlabáčková Ženy 50 +1958Ž 49:18.1+4:48.9+10,82%90,23%-3,92%-4,44%5:36.1
550Renata Rundová Ženy 50 +1966Ž 50:11.5+5:42.3+12,82%88,63%-5,80%-6,33%5:42.2
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1243Martin JorRunSport Team Muži 30 - 39 let1987M 33:09.5--100%22,65%19,63%3:46.1
271Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 34:10.9+1:01.4+3,09%97,01%20,27%17,15%3:53.1
3145Martin FikarBAKAKO Nová Paka Muži 30 - 39 let1983M 34:47.7+1:38.2+4,94%95,30%18,83%15,66%3:57.2
425Lukáš JuklPardubice Muži 18 - 29 let1999M 35:22.6+2:13.1+6,69%93,73%17,48%14,25%4:01.2
594Robert IchmanHradec Králové Muži 30 - 39 let1985M 35:30.5+2:21.0+7,09%93,38%17,17%13,93%4:02.1
61Marek ŽampachStormweld Muži 18 - 29 let1991M 35:33.6+2:24.1+7,24%93,25%17,05%13,81%4:02.5
781Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 35:35.3+2:25.8+7,33%93,17%16,98%13,74%4:02.6
8112Filip Holíkrunveg.cz Muži 30 - 39 let1989M 35:52.5+2:43.0+8,19%92,43%16,32%13,04%4:04.6
976Martin ŠtěpánekPodhořany Muži 18 - 29 let1993M 36:52.3+3:42.8+11,20%89,93%13,99%10,63%4:11.4
10227Michal BubeníkHO Pardubice Muži 18 - 29 let1991M 36:55.2+3:45.7+11,34%89,81%13,88%10,51%4:11.7
11169Jan VáclavekOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1978M 37:28.6+4:19.1+13,02%88,48%12,58%9,16%4:15.5
1247Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 37:43.9+4:34.4+13,79%87,88%11,98%8,54%4:17.3
1396Pavel ŠtysRETIA Muži 40 - 49 let1978M 37:46.1+4:36.6+13,90%87,79%11,90%8,46%4:17.5
148Vladimír LedererCyklo RD Muži 50 - 59 let1962M 38:08.5+4:59.0+15,03%86,93%11,03%7,55%4:20.1
15164Ondřej ŠofrPardubice Muži 30 - 39 let1985M 38:11.8+5:02.3+15,19%86,81%10,90%7,42%4:20.4
16131Ondřej FikarHobby Runners Hořice Muži 30 - 39 let1988M 38:23.3+5:13.8+15,77%86,38%10,45%6,95%4:21.7
1790Tomáš ShejbalERA Muži 30 - 39 let1987M 38:58.1+5:48.6+17,52%85,09%9,10%5,55%4:25.7
18241Václav Mori Muži 18 - 29 let1992M 39:13.1+6:03.6+18,28%84,55%8,52%4,94%4:27.4
19116Tomáš BártaSrch Muži 30 - 39 let1989M 39:29.5+6:20.0+19,10%83,96%7,88%4,28%4:29.3
2030Vojtěch Vaníček Muži 30 - 39 let1985M 40:17.9+7:08.4+21,53%82,28%6,00%2,32%4:34.8
21237Martin KoubaPardubice Muži 40 - 49 let1974M 40:18.4+7:08.9+21,56%82,27%5,98%2,30%4:34.8
2243Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 40:24.8+7:15.3+21,88%82,05%5,73%2,04%4:35.5
23104Petr NádheraHradec Králové Muži 50 - 59 let1967M 40:54.0+7:44.5+23,35%81,07%4,59%0,86%4:38.9
2433Martin Vacek Muži 18 - 29 let1993M 40:56.2+7:46.7+23,46%81,00%4,51%0,78%4:39.1
2554Dalimil KlemaPardubice Muži 40 - 49 let1970M 41:15.4+8:05.9+24,42%80,37%3,76%0,00%4:41.3
26208Josef ČížLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1971M 41:20.3+8:10.8+24,67%80,21%3,57%-0,20%4:41.9
27103Tomáš VítSCP Pardubice Muži 30 - 39 let1983M 41:39.3+8:29.8+25,62%79,60%2,83%-0,97%4:44.0
2844Jiří HofmanČS obec legoinářská Muži 30 - 39 let1987M 43:44.3+10:34.8+31,91%75,81%-2,03%-6,02%4:58.2
2912Jan Smutný Muži 30 - 39 let1985M 44:08.0+10:58.5+33,10%75,13%-2,95%-6,97%5:00.9
3080Jíří NovotnýUNO Srch Muži 40 - 49 let1971M 44:15.9+11:06.4+33,50%74,91%-3,26%-7,29%5:01.8
3189Kamil HudskýKajman Run Muži 40 - 49 let1973M 44:23.6+11:14.1+33,88%74,69%-3,55%-7,60%5:02.7
32250Jan Dvořák Muži 18 - 29 let1990M 44:47.4+11:37.9+35,08%74,03%-4,48%-8,56%5:05.4
33249Tomáš RoesslerČerná za Bory Muži 40 - 49 let1978M 45:37.3+12:27.8+37,59%72,68%-6,42%-10,58%5:11.1
34166Tomáš Ráliš'Staré Hradiště Muži 40 - 49 let1973M 45:52.7+12:43.2+38,36%72,27%-7,02%-11,20%5:12.8
3524Petr KolářMarkoma Pardubice Muži 50 - 59 let1967M 46:14.6+13:05.1+39,46%71,70%-7,87%-12,09%5:15.3
36146Petr Šinágl Muži 30 - 39 let1981M 46:16.7+13:07.2+39,57%71,65%-7,95%-12,17%5:15.5
3769Miloš Konvalina Muži 50 - 59 let1963M 46:34.0+13:24.5+40,44%71,21%-8,62%-12,87%5:17.5
3883Miroslav VoženílekLinde Material Handling Muži 50 - 59 let1969M 46:57.2+13:47.7+41,60%70,62%-9,53%-13,81%5:20.1
39125Radek Kučera Muži 40 - 49 let1975M 47:13.0+14:03.5+42,40%70,23%-10,14%-14,45%5:21.9
402Lev MatýsekZdechovice Muži 50 - 59 let1961M 47:28.2+14:18.7+43,16%69,85%-10,73%-15,06%5:23.7
4137Daniel KubíkBK Třeskoprsky Muži 40 - 49 let1979M 48:01.0+14:51.5+44,81%69,06%-12,01%-16,39%5:27.4
4256Jaroslav KvapilLázně Bohdaneč Muži 50 - 59 let1969M 48:54.5+15:45.0+47,50%67,80%-14,09%-18,55%5:33.5
4336Josef BednářPočaply Muži 60 - 69 let1950M 48:57.2+15:47.7+47,64%67,73%-14,19%-18,66%5:33.8
4418Zdeněk PetržílekKRB Chrudim Muži 60 - 69 let1955M 51:02.0+17:52.5+53,91%64,97%-19,04%-23,70%5:48.0
45151Josef MrkvaKIEKERT Muži 30 - 39 let1981M 52:32.2+19:22.7+58,44%63,11%-22,55%-27,34%5:58.2
46173Roman KalhousVěčný vývoj Muži 60 - 69 let1959M 53:59.7+20:50.2+62,84%61,41%-25,95%-30,88%6:08.1
4717Milan BajerCafe Bajer Muži 60 - 69 let1955M 54:51.8+21:42.3+65,46%60,44%-27,98%-32,98%6:14.1
4870Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 57:12.7+24:03.2+72,54%57,96%-33,46%-38,67%6:30.1
4946Dalibor ChocholoušDubina Pardubice Muži 70 +1946M 1:05:12.9+32:03.4+96,68%50,84%-52,12%-58,07%7:24.6
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 18 - 29 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
171Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 34:10.9--100%10,01%7,36%3:53.1
225Lukáš JuklPardubice Muži 18 - 29 let1999M 35:22.6+1:11.7+3,50%96,62%6,86%4,12%4:01.2
31Marek ŽampachStormweld Muži 18 - 29 let1991M 35:33.6+1:22.7+4,03%96,12%6,38%3,62%4:02.5
476Martin ŠtěpánekPodhořany Muži 18 - 29 let1993M 36:52.3+2:41.4+7,87%92,70%2,92%0,07%4:11.4
5227Michal BubeníkHO Pardubice Muži 18 - 29 let1991M 36:55.2+2:44.3+8,01%92,58%2,80%-0,07%4:11.7
6241Václav Mori Muži 18 - 29 let1992M 39:13.1+5:02.2+14,73%87,16%-3,26%-6,29%4:27.4
733Martin Vacek Muži 18 - 29 let1993M 40:56.2+6:45.3+19,76%83,50%-7,78%-10,95%4:39.1
8250Jan Dvořák Muži 18 - 29 let1990M 44:47.4+10:36.5+31,04%76,32%-17,92%-21,40%5:05.4
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 30 - 39 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1243Martin JorRunSport Team Muži 30 - 39 let1987M 33:09.5--100%17,55%15,48%3:46.1
2145Martin FikarBAKAKO Nová Paka Muži 30 - 39 let1983M 34:47.7+1:38.2+4,94%95,30%13,48%11,31%3:57.2
394Robert IchmanHradec Králové Muži 30 - 39 let1985M 35:30.5+2:21.0+7,09%93,38%11,71%9,49%4:02.1
4112Filip Holíkrunveg.cz Muži 30 - 39 let1989M 35:52.5+2:43.0+8,19%92,43%10,79%8,55%4:04.6
5164Ondřej ŠofrPardubice Muži 30 - 39 let1985M 38:11.8+5:02.3+15,19%86,81%5,02%2,63%4:20.4
6131Ondřej FikarHobby Runners Hořice Muži 30 - 39 let1988M 38:23.3+5:13.8+15,77%86,38%4,54%2,15%4:21.7
790Tomáš ShejbalERA Muži 30 - 39 let1987M 38:58.1+5:48.6+17,52%85,09%3,10%0,67%4:25.7
8116Tomáš BártaSrch Muži 30 - 39 let1989M 39:29.5+6:20.0+19,10%83,96%1,80%-0,67%4:29.3
930Vojtěch Vaníček Muži 30 - 39 let1985M 40:17.9+7:08.4+21,53%82,28%-0,21%-2,72%4:34.8
10103Tomáš VítSCP Pardubice Muži 30 - 39 let1983M 41:39.3+8:29.8+25,62%79,60%-3,58%-6,18%4:44.0
1144Jiří HofmanČS obec legoinářská Muži 30 - 39 let1987M 43:44.3+10:34.8+31,91%75,81%-8,76%-11,49%4:58.2
1212Jan Smutný Muži 30 - 39 let1985M 44:08.0+10:58.5+33,10%75,13%-9,74%-12,50%5:00.9
13146Petr Šinágl Muži 30 - 39 let1981M 46:16.7+13:07.2+39,57%71,65%-15,07%-17,97%5:15.5
14151Josef MrkvaKIEKERT Muži 30 - 39 let1981M 52:32.2+19:22.7+58,44%63,11%-30,64%-33,92%5:58.2
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 40 - 49 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
181Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 35:35.3--100%15,40%13,91%4:02.6
2169Jan VáclavekOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1978M 37:28.6+1:53.3+5,31%94,96%10,91%9,34%4:15.5
347Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 37:43.9+2:08.6+6,02%94,32%10,30%8,72%4:17.3
496Pavel ŠtysRETIA Muži 40 - 49 let1978M 37:46.1+2:10.8+6,13%94,23%10,22%8,64%4:17.5
5237Martin KoubaPardubice Muži 40 - 49 let1974M 40:18.4+4:43.1+13,26%88,29%4,18%2,50%4:34.8
654Dalimil KlemaPardubice Muži 40 - 49 let1970M 41:15.4+5:40.1+15,93%86,26%1,92%0,20%4:41.3
7208Josef ČížLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1971M 41:20.3+5:45.0+16,16%86,09%1,73%0,00%4:41.9
880Jíří NovotnýUNO Srch Muži 40 - 49 let1971M 44:15.9+8:40.6+24,38%80,40%-5,23%-7,08%5:01.8
989Kamil HudskýKajman Run Muži 40 - 49 let1973M 44:23.6+8:48.3+24,74%80,17%-5,53%-7,39%5:02.7
10249Tomáš RoesslerČerná za Bory Muži 40 - 49 let1978M 45:37.3+10:02.0+28,19%78,01%-8,45%-10,36%5:11.1
11166Tomáš Ráliš'Staré Hradiště Muži 40 - 49 let1973M 45:52.7+10:17.4+28,91%77,57%-9,06%-10,98%5:12.8
12125Radek Kučera Muži 40 - 49 let1975M 47:13.0+11:37.7+32,67%75,37%-12,24%-14,22%5:21.9
1337Daniel KubíkBK Třeskoprsky Muži 40 - 49 let1979M 48:01.0+12:25.7+34,92%74,12%-14,15%-16,16%5:27.4
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 50 - 59 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
18Vladimír LedererCyklo RD Muži 50 - 59 let1962M 38:08.5--100%15,29%18,09%4:20.1
2104Petr NádheraHradec Králové Muži 50 - 59 let1967M 40:54.0+2:45.5+7,23%93,26%9,16%12,17%4:38.9
324Petr KolářMarkoma Pardubice Muži 50 - 59 let1967M 46:14.6+8:06.1+21,24%82,48%-2,70%0,69%5:15.3
469Miloš Konvalina Muži 50 - 59 let1963M 46:34.0+8:25.5+22,09%81,91%-3,42%0,00%5:17.5
583Miroslav VoženílekLinde Material Handling Muži 50 - 59 let1969M 46:57.2+8:48.7+23,10%81,23%-4,28%-0,83%5:20.1
62Lev MatýsekZdechovice Muži 50 - 59 let1961M 47:28.2+9:19.7+24,46%80,35%-5,43%-1,94%5:23.7
756Jaroslav KvapilLázně Bohdaneč Muži 50 - 59 let1969M 48:54.5+10:46.0+28,23%77,99%-8,62%-5,03%5:33.5
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 60 - 69 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
143Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 40:24.8--100%18,93%20,81%4:35.5
236Josef BednářPočaply Muži 60 - 69 let1950M 48:57.2+8:32.4+21,13%82,55%1,80%4,08%5:33.8
318Zdeněk PetržílekKRB Chrudim Muži 60 - 69 let1955M 51:02.0+10:37.2+26,28%79,19%-2,37%0,00%5:48.0
4173Roman KalhousVěčný vývoj Muži 60 - 69 let1959M 53:59.7+13:34.9+33,61%74,85%-8,31%-5,80%6:08.1
517Milan BajerCafe Bajer Muži 60 - 69 let1955M 54:51.8+14:27.0+35,76%73,66%-10,05%-7,50%6:14.1
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 70 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
170Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 57:12.7--100%6,54%6,54%6:30.1
246Dalibor ChocholoušDubina Pardubice Muži 70 +1946M 1:05:12.9+8:00.2+13,99%87,73%-6,54%-6,54%7:24.6