Velká cena Kunětické devítky

středa 26. června 2019 18:00 (GMT+2) - Konečné výsledky

Informace k závodu
Sport: Běh - přespolní
Místo: Ráby, Česká republika
Typ startu: Ruční start ve vlnách
Seskupení startovních vln: Podle vzdálenosti
Závodníci: 115
Měřeno na: LENOVO Lenovo TAB S8-50L
Meřeno s: Webscorer PRO 3.1
Aktualizováno: středa 26. června 2019 22:14 (GMT+2)
Organizuje: KTS Pardubice
Webové stránky závodu: www.race4u.cz

Kontaktujte pořadatele

Použijte tento formulář pro odeslání emailu pořadateli.

Vaše jméno
Vaše emailová adresa
Potvrďte emailovou adresu
Vzkaz pořadateli
Odeslat

  • Krátký okruh - 4,5 km - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11112Václav RohlíkAC Pardubice Muži 18 +1980M 18:02.3--100%29,36%27,35%4:00.5
21000Jan TikalPardubice Muži 18 +1987M 19:56.0+1:53.7+10,51%90,49%21,94%19,72%4:25.8
31023Jan ŠenkýřSRTG Pardubice Muži 18 +1992M 19:59.0+1:56.7+10,78%90,27%21,75%19,52%4:26.5
41086Marek KrutílekTT Pardubice Muži 18 +1965M 20:50.1+2:47.8+15,50%86,58%18,41%16,09%4:37.8
51005Ema FialováSK Ráby Žákyně 11 - 14 let2005Ž 21:40.8+3:38.5+20,19%83,20%15,10%12,69%4:49.1
61114Petr SchafferMlýn Janderov Muži 18 +1960M 21:56.3+3:54.0+21,62%82,22%14,09%11,65%4:52.5
71038Daniel PavlisEnervite Team Muži 18 +1985M 22:09.3+4:07.0+22,82%81,42%13,24%10,77%4:55.4
81119Martin Jindřišek'Pardubice Muži 18 +1971M 22:15.9+4:13.6+23,43%81,02%12,81%10,33%4:56.9
91012Michaela SabovováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 22:24.8+4:22.5+24,25%80,48%12,23%9,73%4:58.9
101007Vít Zavřel Ml.AC Pardubice Junioři 15 - 17 let2003M 22:33.9+4:31.6+25,09%79,94%11,64%9,12%5:00.9
111047Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Žákyně 11 - 14 let2006Ž 22:43.5+4:41.2+25,98%79,38%11,01%8,48%5:03.0
121053Jaroslav HromádkoAČR - VP Muži 18 +1971M 22:50.4+4:48.1+26,62%78,98%10,56%8,01%5:04.5
131013Lucie TikalováSezemice Ženy 18 +1982Ž 22:54.4+4:52.1+26,99%78,75%10,30%7,75%5:05.4
141080Leona Blažková Ženy 18 +1980Ž 23:22.5+5:20.2+29,59%77,17%8,46%5,86%5:11.7
151010Dušan JiráskoSK Srch Muži 18 +1973M 23:34.8+5:32.5+30,72%76,50%7,66%5,03%5:14.4
161035Ondřej PodzimekFarmáři Žáci 6 - 10 let2011M 24:06.8+6:04.5+33,68%74,81%5,57%2,89%5:21.5
171036Lukáš PodzimekRůžová prasátka Muži 18 +1979M 24:08.4+6:06.1+33,83%74,72%5,47%2,78%5:21.9
181056Petra ŠtukovskáERA Ženy 18 +1988Ž 24:16.8+6:14.5+34,60%74,29%4,92%2,22%5:23.7
191085Tomáš JanáčekTOM Team Žáci 6 - 10 let2011M 25:22.8+7:20.5+40,70%71,07%0,61%-2,22%5:38.4
201015Kateřina JuklováPardubice Ženy 18 +1996Ž 25:31.4+7:29.1+41,49%70,67%0,05%-2,79%5:40.3
211063Tereza PuchernováPardubice Juniorky 15 - 17 let2004Ž 26:12.0+8:09.7+45,25%68,85%-2,60%-5,52%5:49.3
221118Nikola Voráčová Ženy 18 +1996Ž 26:47.0+8:44.7+48,48%67,35%-4,88%-7,87%5:57.1
231051Leoš Horák Muži 18 +1964M 26:49.8+8:47.5+48,74%67,23%-5,07%-8,05%5:57.7
241102Lubomír Jirásko'SK Srch Muži 18 +1971M 27:04.8+9:02.5+50,12%66,61%-6,05%-9,06%6:01.1
251001Martin KoblicPCE AVANTGARD Žáci 6 - 10 let2010M 27:24.7+9:22.4+51,96%65,81%-7,34%-10,40%6:05.5
261003Zdeněk KoblicPCE AVANTGARD Muži 18 +1969M 27:25.5+9:23.2+52,04%65,77%-7,40%-10,45%6:05.7
271034Michaela Kmoníčková Ženy 18 +1998Ž 27:28.3+9:26.0+52,30%65,66%-7,58%-10,64%6:06.3
281044Marta Holická Ženy 18 +1975Ž 28:09.4+10:07.1+56,09%64,06%-10,26%-13,40%6:15.4
291041Petra KučerováJRT Agi Pardubice Ženy 18 +1985Ž 28:56.0+10:53.7+60,40%62,34%-13,30%-16,53%6:25.8
301011Zdeněk Roček Muži 18 +1958M 29:22.7+11:20.4+62,87%61,40%-15,05%-18,32%6:31.7
311024Kateřina MajorováMattoni FreeRun Pardubice Ženy 18 +1987Ž 29:53.4+11:51.1+65,70%60,35%-17,05%-20,38%6:38.5
321084Kateřina JanáčkováKIEKERT Ženy 18 +1975Ž 31:31.4+13:29.1+74,76%57,22%-23,45%-26,96%7:00.3
331110Kristina Otáhalová Ženy 18 +1993Ž 32:35.1+14:32.8+80,64%55,36%-27,60%-31,23%7:14.5
341106Kryštof Hudský Žáci 6 - 10 let2009M 32:35.9+14:33.6+80,72%55,34%-27,65%-31,29%7:14.6
351002Lucie KoblicováPCE AVANTGARD Žákyně 11 - 14 let2007Ž 32:49.8+14:47.5+82,00%54,94%-28,56%-32,22%7:17.7
361088Josef KrátkýHvězda Pardubice Muži 18 +1965M 33:32.4+15:30.1+85,94%53,78%-31,34%-35,08%7:27.2
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11005Ema FialováSK Ráby Žákyně 11 - 14 let2005Ž 21:40.8--100%18,82%18,16%4:49.1
21012Michaela SabovováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 22:24.8+0:44.0+3,38%96,73%16,07%15,39%4:58.9
31047Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Žákyně 11 - 14 let2006Ž 22:43.5+1:02.7+4,82%95,40%14,90%14,22%5:03.0
41013Lucie TikalováSezemice Ženy 18 +1982Ž 22:54.4+1:13.6+5,66%94,64%14,22%13,53%5:05.4
51080Leona Blažková Ženy 18 +1980Ž 23:22.5+1:41.7+7,82%92,75%12,47%11,76%5:11.7
61056Petra ŠtukovskáERA Ženy 18 +1988Ž 24:16.8+2:36.0+11,99%89,29%9,08%8,35%5:23.7
71015Kateřina JuklováPardubice Ženy 18 +1996Ž 25:31.4+3:50.6+17,73%84,94%4,42%3,66%5:40.3
81063Tereza PuchernováPardubice Juniorky 15 - 17 let2004Ž 26:12.0+4:31.2+20,85%82,75%1,89%1,10%5:49.3
91118Nikola Voráčová Ženy 18 +1996Ž 26:47.0+5:06.2+23,54%80,95%-0,29%-1,10%5:57.1
101034Michaela Kmoníčková Ženy 18 +1998Ž 27:28.3+5:47.5+26,71%78,92%-2,87%-3,70%6:06.3
111044Marta Holická Ženy 18 +1975Ž 28:09.4+6:28.6+29,87%77,00%-5,44%-6,28%6:15.4
121041Petra KučerováJRT Agi Pardubice Ženy 18 +1985Ž 28:56.0+7:15.2+33,46%74,93%-8,35%-9,22%6:25.8
131024Kateřina MajorováMattoni FreeRun Pardubice Ženy 18 +1987Ž 29:53.4+8:12.6+37,87%72,53%-11,93%-12,83%6:38.5
141084Kateřina JanáčkováKIEKERT Ženy 18 +1975Ž 31:31.4+9:50.6+45,40%68,77%-18,04%-18,99%7:00.3
151110Kristina Otáhalová Ženy 18 +1993Ž 32:35.1+10:54.3+50,30%66,53%-22,02%-23,00%7:14.5
161002Lucie KoblicováPCE AVANTGARD Žákyně 11 - 14 let2007Ž 32:49.8+11:09.0+51,43%66,04%-22,94%-23,93%7:17.7
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Juniorky 15 - 17 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11063Tereza PuchernováPardubice Juniorky 15 - 17 let2004Ž 26:12.0--100%0,00%0,00%5:49.3
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Žákyně 11 - 14 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11005Ema FialováSK Ráby Žákyně 11 - 14 let2005Ž 21:40.8--100%15,79%4,60%4:49.1
21047Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Žákyně 11 - 14 let2006Ž 22:43.5+1:02.7+4,82%95,40%11,73%0,00%5:03.0
31002Lucie KoblicováPCE AVANTGARD Žákyně 11 - 14 let2007Ž 32:49.8+11:09.0+51,43%66,04%-27,52%-44,47%7:17.7
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Ženy 18 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11012Michaela SabovováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 22:24.8--100%16,95%17,38%4:58.9
21013Lucie TikalováSezemice Ženy 18 +1982Ž 22:54.4+0:29.6+2,20%97,85%15,12%15,56%5:05.4
31080Leona Blažková Ženy 18 +1980Ž 23:22.5+0:57.7+4,29%95,89%13,38%13,83%5:11.7
41056Petra ŠtukovskáERA Ženy 18 +1988Ž 24:16.8+1:52.0+8,33%92,31%10,03%10,50%5:23.7
51015Kateřina JuklováPardubice Ženy 18 +1996Ž 25:31.4+3:06.6+13,88%87,82%5,42%5,91%5:40.3
61118Nikola Voráčová Ženy 18 +1996Ž 26:47.0+4:22.2+19,50%83,68%0,75%1,27%5:57.1
71034Michaela Kmoníčková Ženy 18 +1998Ž 27:28.3+5:03.5+22,57%81,59%-1,80%-1,27%6:06.3
81044Marta Holická Ženy 18 +1975Ž 28:09.4+5:44.6+25,62%79,60%-4,33%-3,79%6:15.4
91041Petra KučerováJRT Agi Pardubice Ženy 18 +1985Ž 28:56.0+6:31.2+29,09%77,47%-7,21%-6,66%6:25.8
101024Kateřina MajorováMattoni FreeRun Pardubice Ženy 18 +1987Ž 29:53.4+7:28.6+33,36%74,99%-10,76%-10,18%6:38.5
111084Kateřina JanáčkováKIEKERT Ženy 18 +1975Ž 31:31.4+9:06.6+40,65%71,10%-16,81%-16,20%7:00.3
121110Kristina Otáhalová Ženy 18 +1993Ž 32:35.1+10:10.3+45,38%68,78%-20,74%-20,12%7:14.5
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11112Václav RohlíkAC Pardubice Muži 18 +1980M 18:02.3--100%26,68%24,36%4:00.5
21000Jan TikalPardubice Muži 18 +1987M 19:56.0+1:53.7+10,51%90,49%18,98%16,41%4:25.8
31023Jan ŠenkýřSRTG Pardubice Muži 18 +1992M 19:59.0+1:56.7+10,78%90,27%18,77%16,20%4:26.5
41086Marek KrutílekTT Pardubice Muži 18 +1965M 20:50.1+2:47.8+15,50%86,58%15,31%12,63%4:37.8
51114Petr SchafferMlýn Janderov Muži 18 +1960M 21:56.3+3:54.0+21,62%82,22%10,83%8,00%4:52.5
61038Daniel PavlisEnervite Team Muži 18 +1985M 22:09.3+4:07.0+22,82%81,42%9,94%7,09%4:55.4
71119Martin Jindřišek'Pardubice Muži 18 +1971M 22:15.9+4:13.6+23,43%81,02%9,50%6,63%4:56.9
81007Vít Zavřel Ml.AC Pardubice Junioři 15 - 17 let2003M 22:33.9+4:31.6+25,09%79,94%8,28%5,37%5:00.9
91053Jaroslav HromádkoAČR - VP Muži 18 +1971M 22:50.4+4:48.1+26,62%78,98%7,16%4,22%5:04.5
101010Dušan JiráskoSK Srch Muži 18 +1973M 23:34.8+5:32.5+30,72%76,50%4,15%1,12%5:14.4
111035Ondřej PodzimekFarmáři Žáci 6 - 10 let2011M 24:06.8+6:04.5+33,68%74,81%1,98%-1,12%5:21.5
121036Lukáš PodzimekRůžová prasátka Muži 18 +1979M 24:08.4+6:06.1+33,83%74,72%1,88%-1,23%5:21.9
131085Tomáš JanáčekTOM Team Žáci 6 - 10 let2011M 25:22.8+7:20.5+40,70%71,07%-3,16%-6,43%5:38.4
141051Leoš Horák Muži 18 +1964M 26:49.8+8:47.5+48,74%67,23%-9,06%-12,51%5:57.7
151102Lubomír Jirásko'SK Srch Muži 18 +1971M 27:04.8+9:02.5+50,12%66,61%-10,07%-13,56%6:01.1
161001Martin KoblicPCE AVANTGARD Žáci 6 - 10 let2010M 27:24.7+9:22.4+51,96%65,81%-11,42%-14,95%6:05.5
171003Zdeněk KoblicPCE AVANTGARD Muži 18 +1969M 27:25.5+9:23.2+52,04%65,77%-11,48%-15,01%6:05.7
181011Zdeněk Roček Muži 18 +1958M 29:22.7+11:20.4+62,87%61,40%-19,42%-23,20%6:31.7
191106Kryštof Hudský Žáci 6 - 10 let2009M 32:35.9+14:33.6+80,72%55,34%-32,51%-36,70%7:14.6
201088Josef KrátkýHvězda Pardubice Muži 18 +1965M 33:32.4+15:30.1+85,94%53,78%-36,33%-40,65%7:27.2
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Junioři 15 - 17 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11007Vít Zavřel Ml.AC Pardubice Junioři 15 - 17 let2003M 22:33.9--100%0,00%0,00%5:00.9
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Muži 18 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11112Václav RohlíkAC Pardubice Muži 18 +1980M 18:02.3--100%24,83%21,02%4:00.5
21000Jan TikalPardubice Muži 18 +1987M 19:56.0+1:53.7+10,51%90,49%16,94%12,73%4:25.8
31023Jan ŠenkýřSRTG Pardubice Muži 18 +1992M 19:59.0+1:56.7+10,78%90,27%16,73%12,51%4:26.5
41086Marek KrutílekTT Pardubice Muži 18 +1965M 20:50.1+2:47.8+15,50%86,58%13,18%8,78%4:37.8
51114Petr SchafferMlýn Janderov Muži 18 +1960M 21:56.3+3:54.0+21,62%82,22%8,58%3,95%4:52.5
61038Daniel PavlisEnervite Team Muži 18 +1985M 22:09.3+4:07.0+22,82%81,42%7,68%3,00%4:55.4
71119Martin Jindřišek'Pardubice Muži 18 +1971M 22:15.9+4:13.6+23,43%81,02%7,22%2,52%4:56.9
81053Jaroslav HromádkoAČR - VP Muži 18 +1971M 22:50.4+4:48.1+26,62%78,98%4,82%0,00%5:04.5
91010Dušan JiráskoSK Srch Muži 18 +1973M 23:34.8+5:32.5+30,72%76,50%1,74%-3,24%5:14.4
101036Lukáš PodzimekRůžová prasátka Muži 18 +1979M 24:08.4+6:06.1+33,83%74,72%-0,59%-5,69%5:21.9
111051Leoš Horák Muži 18 +1964M 26:49.8+8:47.5+48,74%67,23%-11,80%-17,47%5:57.7
121102Lubomír Jirásko'SK Srch Muži 18 +1971M 27:04.8+9:02.5+50,12%66,61%-12,85%-18,56%6:01.1
131003Zdeněk KoblicPCE AVANTGARD Muži 18 +1969M 27:25.5+9:23.2+52,04%65,77%-14,28%-20,07%6:05.7
141011Zdeněk Roček Muži 18 +1958M 29:22.7+11:20.4+62,87%61,40%-22,42%-28,63%6:31.7
151088Josef KrátkýHvězda Pardubice Muži 18 +1965M 33:32.4+15:30.1+85,94%53,78%-39,76%-46,85%7:27.2
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Žáci 6 - 10 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11035Ondřej PodzimekFarmáři Žáci 6 - 10 let2011M 24:06.8--100%11,92%8,65%5:21.5
21085Tomáš JanáčekTOM Team Žáci 6 - 10 let2011M 25:22.8+1:16.0+5,25%95,01%7,29%3,85%5:38.4
31001Martin KoblicPCE AVANTGARD Žáci 6 - 10 let2010M 27:24.7+3:17.9+13,68%87,97%-0,13%-3,85%6:05.5
41106Kryštof Hudský Žáci 6 - 10 let2009M 32:35.9+8:29.1+35,19%73,97%-19,08%-23,50%7:14.6
  • Dlouhý okruh - 9 km - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1195Miloš KratochvílHvězda Pardubice Muži 40 - 49 let1975M 33:08.4--100%30,82%26,70%3:46.0
271Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 34:37.5+1:29.1+4,48%95,71%27,72%23,42%3:56.1
3184Tomáš Mocek'Pardubice Muži 40 - 49 let1979M 35:38.5+2:30.1+7,55%92,98%25,59%21,17%4:03.0
4145Martin FikarBAKAKO Nová Paka Muži 30 - 39 let1983M 35:57.0+2:48.6+8,48%92,18%24,95%20,49%4:05.1
560Ondřej PleskotCzech Tri K. Team Muži 30 - 39 let1984M 36:29.6+3:21.2+10,12%90,81%23,82%19,28%4:08.8
6110Jiří DouchaHvězda Pardubice Muži 40 - 49 let1971M 37:06.1+3:57.7+11,95%89,32%22,55%17,94%4:13.0
71Marek ŽampachStormweld Muži 18 - 29 let1991M 37:12.9+4:04.5+12,30%89,05%22,31%17,69%4:13.7
8167Jan GogolaIMEL Muži 40 - 49 let1977M 37:55.3+4:46.9+14,43%87,39%20,83%16,12%4:18.6
98Vladimír LedererCyklo RD Muži 50 - 59 let1962M 38:01.7+4:53.3+14,75%87,15%20,61%15,89%4:19.3
1094Robert IchmanHradec Králové Muži 30 - 39 let1985M 38:02.7+4:54.3+14,80%87,11%20,58%15,85%4:19.4
1181Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 38:18.5+5:10.1+15,60%86,51%20,03%15,27%4:21.2
1225Lukáš JuklPardubice Muži 18 - 29 let1999M 38:30.2+5:21.8+16,18%86,07%19,62%14,84%4:22.5
13190Petr HanušChládek a Tintěra Pardubice Muži 50 - 59 let1964M 38:56.6+5:48.2+17,51%85,10%18,70%13,86%4:25.5
1430Vojtěch Vaníček Muži 30 - 39 let1985M 39:25.0+6:16.6+18,94%84,08%17,71%12,82%4:28.8
15153Michal VokolekPardubice Muži 40 - 49 let1972M 39:34.2+6:25.8+19,40%83,75%17,39%12,48%4:29.8
1676Martin ŠtěpánekPodhořany Muži 18 - 29 let1993M 39:46.9+6:38.5+20,04%83,30%16,95%12,01%4:31.2
17191Pavel KašpárekOMT Pardubice Muži 50 - 59 let1961M 39:52.2+6:43.8+20,31%83,12%16,77%11,81%4:31.8
18198Ondřej BrixAČR Chrudim Muži 30 - 39 let1980M 40:09.3+7:00.9+21,17%82,53%16,17%11,18%4:33.8
19126Jiří BláhovecLázně Bohdaneč Muži 18 - 29 let1992M 40:22.1+7:13.7+21,81%82,09%15,73%10,71%4:35.2
2026Barbora ZavřelováNěmčice Ženy 18 - 29 let1992Ž 40:27.3+7:18.9+22,07%81,92%15,54%10,52%4:35.8
21199Jakub KubíkTJ Sokol Vejvanovice Muži 18 - 29 let1993M 41:06.7+7:58.3+24,05%80,61%14,17%9,07%4:40.3
22116Tomáš BártaSrch Muži 30 - 39 let1989M 41:10.4+8:02.0+24,24%80,49%14,05%8,93%4:40.7
2347Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 42:08.4+9:00.0+27,16%78,64%12,03%6,79%4:47.3
2437Daniel KubíkBK Třeskoprsky Muži 40 - 49 let1979M 42:32.2+9:23.8+28,35%77,91%11,20%5,92%4:50.0
25129Lukáš Kubálek Muži 18 - 29 let1992M 42:51.6+9:43.2+29,33%77,32%10,52%5,20%4:52.2
269Radka JanyškováPolabiny 3 Ženy 30 - 39 let1988Ž 42:56.1+9:47.7+29,56%77,19%10,37%5,04%4:52.7
2743Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 43:02.5+9:54.1+29,88%77,00%10,14%4,80%4:53.5
2813Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 43:07.9+9:59.5+30,15%76,83%9,96%4,60%4:54.1
29131Ondřej FikarHobby Runners Hořice Muži 30 - 39 let1988M 43:20.9+10:12.5+30,80%76,45%9,50%4,12%4:55.6
3062Adéla Václavská Ženy 18 - 29 let1992Ž 43:28.9+10:20.5+31,21%76,22%9,23%3,83%4:56.5
31203Václav Buben Muži 18 - 29 let1992M 43:33.0+10:24.6+31,41%76,10%9,08%3,68%4:56.9
3290Tomáš ShejbalERA Muži 30 - 39 let1987M 43:42.4+10:34.0+31,88%75,82%8,76%3,33%4:58.0
3315Daniel Schirlo Muži 30 - 39 let1987M 43:46.2+10:37.8+32,08%75,71%8,62%3,19%4:58.4
3416Hana Hlaváčková Ženy 40 - 49 let1977Ž 43:49.4+10:41.0+32,24%75,62%8,51%3,07%4:58.8
3596Pavel ŠtysRETIA Muži 40 - 49 let1978M 44:03.9+10:55.5+32,97%75,21%8,01%2,54%5:00.4
36208Josef ČížLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1971M 44:12.6+11:04.2+33,40%74,96%7,71%2,22%5:01.4
3772Zdeněk NovotnýTITAN Rehabilitace Pardubice Muži 40 - 49 let1972M 44:18.3+11:09.9+33,69%74,80%7,51%2,01%5:02.1
38196Šárka Eliášová Ženy 40 - 49 let1977Ž 44:23.9+11:15.5+33,97%74,64%7,31%1,80%5:02.7
3927Sylva NeradováMozarťák Ženy 18 - 29 let2000Ž 44:55.1+11:46.7+35,54%73,78%6,23%0,65%5:06.3
4035Petr ŽákRETIA Muži 50 - 59 let1964M 45:12.7+12:04.3+36,43%73,30%5,61%0,00%5:08.3
4165Michal RemešLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1977M 45:47.0+12:38.6+38,15%72,38%4,42%-1,26%5:12.2
4233Martin Vacek Muži 18 - 29 let1993M 46:16.5+13:08.1+39,63%71,62%3,39%-2,35%5:15.5
4397Štěpán FrošOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1973M 46:34.6+13:26.2+40,55%71,15%2,77%-3,02%5:17.6
44103Tomáš VítSCP Pardubice Muži 30 - 39 let1983M 46:45.8+13:37.4+41,11%70,87%2,38%-3,43%5:18.8
4554Dalimil KlemaPardubice Muži 40 - 49 let1970M 46:47.8+13:39.4+41,21%70,82%2,31%-3,51%5:19.1
4622Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice Muži 60 - 69 let1959M 47:21.9+14:13.5+42,92%69,97%1,12%-4,76%5:22.9
4768Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 47:59.6+14:51.2+44,82%69,05%-0,19%-6,15%5:27.2
4869Miloš Konvalina Muži 50 - 59 let1963M 48:22.0+15:13.6+45,95%68,52%-0,97%-6,98%5:29.8
49149Andrea Nováková Ženy 30 - 39 let1989Ž 48:45.6+15:37.2+47,13%67,97%-1,79%-7,85%5:32.5
50207Olga JurošováPardubice Ženy 50 +1967Ž 48:52.6+15:44.2+47,49%67,80%-2,04%-8,11%5:33.3
5124Petr KolářMarkoma Pardubice Muži 50 - 59 let1967M 49:02.9+15:54.5+48,00%67,57%-2,39%-8,49%5:34.4
5283Miroslav VoženílekLinde Material Handling Muži 50 - 59 let1969M 49:08.5+16:00.1+48,29%67,44%-2,59%-8,69%5:35.1
5388Andrej Amelian Muži 30 - 39 let1989M 49:30.7+16:22.3+49,40%66,93%-3,36%-9,51%5:37.6
54166Tomáš Ráliš'Staré Hradiště Muži 40 - 49 let1973M 49:53.8+16:45.4+50,56%66,42%-4,17%-10,36%5:40.2
55202Ondřej HoraPardubice Muži 18 - 29 let1992M 50:21.3+17:12.9+51,95%65,81%-5,12%-11,38%5:43.3
56182Petr Zerzánek Muži 30 - 39 let1985M 50:44.8+17:36.4+53,13%65,30%-5,94%-12,24%5:46.0
5738Libor MatějkaPardubice Muži 30 - 39 let1986M 51:18.8+18:10.4+54,84%64,58%-7,12%-13,50%5:49.9
5861Dmytro Kudraň Muži 18 - 29 let1993M 51:20.9+18:12.5+54,94%64,54%-7,20%-13,57%5:50.1
592Lev MatýsekZdechovice Muži 50 - 59 let1961M 51:46.4+18:38.0+56,23%64,01%-8,08%-14,51%5:53.0
604Matej PolákRETIA Muži 18 - 29 let1990M 53:15.5+20:07.1+60,71%62,23%-11,18%-17,80%6:03.1
60197Milan Němec Muži 30 - 39 let1986M 53:15.5+20:07.1+60,71%62,23%-11,18%-17,80%6:03.1
62125Radek Kučera Muži 40 - 49 let1975M 53:29.9+20:21.5+61,43%61,95%-11,68%-18,33%6:04.8
63209Jiří Oliva Muži 18 - 29 let1990M 56:23.1+23:14.7+70,14%58,77%-17,71%-24,71%6:24.4
6436Josef BednářPočaply Muži 60 - 69 let1950M 56:35.0+23:26.6+70,74%58,57%-18,12%-25,15%6:25.8
65206Jiří JedličkaDračí lodě Uragán Pardubice Muži 40 - 49 let1973M 57:23.6+24:15.2+73,18%57,74%-19,82%-26,94%6:31.3
66128Jitka CinkováAC Pardubice Ženy 50 +1968Ž 58:09.7+25:01.3+75,50%56,98%-21,42%-28,64%6:36.6
67201Prokop MoravecAnnensý zámek Muži 60 - 69 let1957M 58:38.3+25:29.9+76,94%56,52%-22,42%-29,70%6:39.8
68200Lenka ČernohlávkováTJ Sokol Vejvanovice Ženy 18 - 29 let1993Ž 1:00:18.9+27:10.5+82,00%54,94%-25,92%-33,41%6:51.2
6989Kamil HudskýKajman Run Muži 40 - 49 let1973M 1:00:47.4+27:39.0+83,43%54,52%-26,91%-34,46%6:54.5
7070Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 1:02:44.9+29:36.5+89,34%52,81%-31,00%-38,79%7:07.8
71210Michal Hajný Muži 18 - 29 let1992M 1:03:06.6+29:58.2+90,43%52,51%-31,75%-39,59%7:10.3
72188Zdenka VašinováVavřetice Ženy 50 +1966Ž 1:03:19.5+30:11.1+91,08%52,33%-32,20%-40,06%7:11.8
7318Zdeněk PetržílekKRB Chrudim Muži 60 - 69 let1955M 1:03:48.6+30:40.2+92,55%51,94%-33,21%-41,14%7:15.1
74204Eduard MakroudUžhorod Running Club Muži 18 - 29 let1991M 1:04:43.4+31:35.0+95,30%51,20%-35,12%-43,16%7:21.3
75183Jan Vašina Muži 30 - 39 let1987M 1:06:08.3+32:59.9+99,57%50,11%-38,07%-46,29%7:30.9
76205Denisa GürtlerováRotunda Team Ženy 40 - 49 let1978Ž 1:06:55.1+33:46.7+101,93%49,52%-39,70%-48,01%7:36.3
7745Pavla KholováLázně Bohdaneč Ženy 40 - 49 let1975Ž 1:07:35.4+34:27.0+103,95%49,03%-41,10%-49,50%7:40.8
7775Marian KholLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1975M 1:07:35.4+34:27.0+103,95%49,03%-41,10%-49,50%7:40.8
7946Dalibor ChocholoušDubina Pardubice Muži 70 +1946M 1:16:01.2+42:52.8+129,39%43,59%-58,70%-68,14%8:38.3
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
126Barbora ZavřelováNěmčice Ženy 18 - 29 let1992Ž 40:27.3--100%20,69%15,71%4:35.8
29Radka JanyškováPolabiny 3 Ženy 30 - 39 let1988Ž 42:56.1+2:28.8+6,13%94,22%15,82%10,54%4:52.7
313Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 43:07.9+2:40.6+6,62%93,79%15,44%10,13%4:54.1
462Adéla Václavská Ženy 18 - 29 let1992Ž 43:28.9+3:01.6+7,48%93,04%14,75%9,40%4:56.5
516Hana Hlaváčková Ženy 40 - 49 let1977Ž 43:49.4+3:22.1+8,33%92,31%14,08%8,69%4:58.8
6196Šárka Eliášová Ženy 40 - 49 let1977Ž 44:23.9+3:56.6+9,75%91,12%12,95%7,49%5:02.7
727Sylva NeradováMozarťák Ženy 18 - 29 let2000Ž 44:55.1+4:27.8+11,03%90,06%11,93%6,41%5:06.3
868Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 47:59.6+7:32.3+18,63%84,29%5,91%0,00%5:27.2
9149Andrea Nováková Ženy 30 - 39 let1989Ž 48:45.6+8:18.3+20,53%82,97%4,40%-1,60%5:32.5
10207Olga JurošováPardubice Ženy 50 +1967Ž 48:52.6+8:25.3+20,82%82,77%4,17%-1,84%5:33.3
11128Jitka CinkováAC Pardubice Ženy 50 +1968Ž 58:09.7+17:42.4+43,77%69,56%-14,03%-21,19%6:36.6
12200Lenka ČernohlávkováTJ Sokol Vejvanovice Ženy 18 - 29 let1993Ž 1:00:18.9+19:51.6+49,09%67,07%-18,25%-25,67%6:51.2
13188Zdenka VašinováVavřetice Ženy 50 +1966Ž 1:03:19.5+22:52.2+56,53%63,88%-24,15%-31,95%7:11.8
14205Denisa GürtlerováRotunda Team Ženy 40 - 49 let1978Ž 1:06:55.1+26:27.8+65,41%60,45%-31,20%-39,43%7:36.3
1545Pavla KholováLázně Bohdaneč Ženy 40 - 49 let1975Ž 1:07:35.4+27:08.1+67,07%59,85%-32,51%-40,83%7:40.8
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 18 - 29 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
126Barbora ZavřelováNěmčice Ženy 18 - 29 let1992Ž 40:27.3--100%14,46%8,47%4:35.8
262Adéla Václavská Ženy 18 - 29 let1992Ž 43:28.9+3:01.6+7,48%93,04%8,06%1,63%4:56.5
327Sylva NeradováMozarťák Ženy 18 - 29 let2000Ž 44:55.1+4:27.8+11,03%90,06%5,02%-1,63%5:06.3
4200Lenka ČernohlávkováTJ Sokol Vejvanovice Ženy 18 - 29 let1993Ž 1:00:18.9+19:51.6+49,09%67,07%-27,54%-36,46%6:51.2
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 30 - 39 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
19Radka JanyškováPolabiny 3 Ženy 30 - 39 let1988Ž 42:56.1--100%6,35%6,35%4:52.7
2149Andrea Nováková Ženy 30 - 39 let1989Ž 48:45.6+5:49.5+13,57%88,05%-6,35%-6,35%5:32.5
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 40 - 49 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
113Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 43:07.9--100%18,88%2,85%4:54.1
216Hana Hlaváčková Ženy 40 - 49 let1977Ž 43:49.4+0:41.5+1,60%98,42%17,58%1,30%4:58.8
3196Šárka Eliášová Ženy 40 - 49 let1977Ž 44:23.9+1:16.0+2,94%97,15%16,50%0,00%5:02.7
4205Denisa GürtlerováRotunda Team Ženy 40 - 49 let1978Ž 1:06:55.1+23:47.2+55,15%64,45%-25,85%-50,72%7:36.3
545Pavla KholováLázně Bohdaneč Ženy 40 - 49 let1975Ž 1:07:35.4+24:27.5+56,71%63,81%-27,11%-52,24%7:40.8
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 50 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
168Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 47:59.6--100%12,08%10,32%5:27.2
2207Olga JurošováPardubice Ženy 50 +1967Ž 48:52.6+0:53.0+1,84%98,19%10,46%8,67%5:33.3
3128Jitka CinkováAC Pardubice Ženy 50 +1968Ž 58:09.7+10:10.1+21,19%82,52%-6,54%-8,67%6:36.6
4188Zdenka VašinováVavřetice Ženy 50 +1966Ž 1:03:19.5+15:19.9+31,95%75,79%-16,00%-18,32%7:11.8
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1195Miloš KratochvílHvězda Pardubice Muži 40 - 49 let1975M 33:08.4--100%29,75%25,96%3:46.0
271Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 34:37.5+1:29.1+4,48%95,71%26,60%22,64%3:56.1
3184Tomáš Mocek'Pardubice Muži 40 - 49 let1979M 35:38.5+2:30.1+7,55%92,98%24,45%20,37%4:03.0
4145Martin FikarBAKAKO Nová Paka Muži 30 - 39 let1983M 35:57.0+2:48.6+8,48%92,18%23,79%19,68%4:05.1
560Ondřej PleskotCzech Tri K. Team Muži 30 - 39 let1984M 36:29.6+3:21.2+10,12%90,81%22,64%18,47%4:08.8
6110Jiří DouchaHvězda Pardubice Muži 40 - 49 let1971M 37:06.1+3:57.7+11,95%89,32%21,35%17,11%4:13.0
71Marek ŽampachStormweld Muži 18 - 29 let1991M 37:12.9+4:04.5+12,30%89,05%21,11%16,85%4:13.7
8167Jan GogolaIMEL Muži 40 - 49 let1977M 37:55.3+4:46.9+14,43%87,39%19,61%15,27%4:18.6
98Vladimír LedererCyklo RD Muži 50 - 59 let1962M 38:01.7+4:53.3+14,75%87,15%19,39%15,04%4:19.3
1094Robert IchmanHradec Králové Muži 30 - 39 let1985M 38:02.7+4:54.3+14,80%87,11%19,35%15,00%4:19.4
1181Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 38:18.5+5:10.1+15,60%86,51%18,79%14,41%4:21.2
1225Lukáš JuklPardubice Muži 18 - 29 let1999M 38:30.2+5:21.8+16,18%86,07%18,38%13,98%4:22.5
13190Petr HanušChládek a Tintěra Pardubice Muži 50 - 59 let1964M 38:56.6+5:48.2+17,51%85,10%17,45%12,99%4:25.5
1430Vojtěch Vaníček Muži 30 - 39 let1985M 39:25.0+6:16.6+18,94%84,08%16,44%11,93%4:28.8
15153Michal VokolekPardubice Muži 40 - 49 let1972M 39:34.2+6:25.8+19,40%83,75%16,12%11,59%4:29.8
1676Martin ŠtěpánekPodhořany Muži 18 - 29 let1993M 39:46.9+6:38.5+20,04%83,30%15,67%11,12%4:31.2
17191Pavel KašpárekOMT Pardubice Muži 50 - 59 let1961M 39:52.2+6:43.8+20,31%83,12%15,48%10,92%4:31.8
18198Ondřej BrixAČR Chrudim Muži 30 - 39 let1980M 40:09.3+7:00.9+21,17%82,53%14,88%10,28%4:33.8
19126Jiří BláhovecLázně Bohdaneč Muži 18 - 29 let1992M 40:22.1+7:13.7+21,81%82,09%14,43%9,81%4:35.2
20199Jakub KubíkTJ Sokol Vejvanovice Muži 18 - 29 let1993M 41:06.7+7:58.3+24,05%80,61%12,85%8,15%4:40.3
21116Tomáš BártaSrch Muži 30 - 39 let1989M 41:10.4+8:02.0+24,24%80,49%12,72%8,01%4:40.7
2247Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 42:08.4+9:00.0+27,16%78,64%10,67%5,85%4:47.3
2337Daniel KubíkBK Třeskoprsky Muži 40 - 49 let1979M 42:32.2+9:23.8+28,35%77,91%9,83%4,96%4:50.0
24129Lukáš Kubálek Muži 18 - 29 let1992M 42:51.6+9:43.2+29,33%77,32%9,14%4,24%4:52.2
2543Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 43:02.5+9:54.1+29,88%77,00%8,76%3,84%4:53.5
26131Ondřej FikarHobby Runners Hořice Muži 30 - 39 let1988M 43:20.9+10:12.5+30,80%76,45%8,11%3,15%4:55.6
27203Václav Buben Muži 18 - 29 let1992M 43:33.0+10:24.6+31,41%76,10%7,68%2,70%4:56.9
2890Tomáš ShejbalERA Muži 30 - 39 let1987M 43:42.4+10:34.0+31,88%75,82%7,35%2,35%4:58.0
2915Daniel Schirlo Muži 30 - 39 let1987M 43:46.2+10:37.8+32,08%75,71%7,22%2,21%4:58.4
3096Pavel ŠtysRETIA Muži 40 - 49 let1978M 44:03.9+10:55.5+32,97%75,21%6,59%1,55%5:00.4
31208Josef ČížLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1971M 44:12.6+11:04.2+33,40%74,96%6,28%1,23%5:01.4
3272Zdeněk NovotnýTITAN Rehabilitace Pardubice Muži 40 - 49 let1972M 44:18.3+11:09.9+33,69%74,80%6,08%1,01%5:02.1
3335Petr ŽákRETIA Muži 50 - 59 let1964M 45:12.7+12:04.3+36,43%73,30%4,16%-1,01%5:08.3
3465Michal RemešLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1977M 45:47.0+12:38.6+38,15%72,38%2,95%-2,29%5:12.2
3533Martin Vacek Muži 18 - 29 let1993M 46:16.5+13:08.1+39,63%71,62%1,91%-3,39%5:15.5
3697Štěpán FrošOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1973M 46:34.6+13:26.2+40,55%71,15%1,27%-4,06%5:17.6
37103Tomáš VítSCP Pardubice Muži 30 - 39 let1983M 46:45.8+13:37.4+41,11%70,87%0,87%-4,48%5:18.8
3854Dalimil KlemaPardubice Muži 40 - 49 let1970M 46:47.8+13:39.4+41,21%70,82%0,80%-4,55%5:19.1
3922Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice Muži 60 - 69 let1959M 47:21.9+14:13.5+42,92%69,97%-0,41%-5,82%5:22.9
4069Miloš Konvalina Muži 50 - 59 let1963M 48:22.0+15:13.6+45,95%68,52%-2,53%-8,06%5:29.8
4124Petr KolářMarkoma Pardubice Muži 50 - 59 let1967M 49:02.9+15:54.5+48,00%67,57%-3,97%-9,58%5:34.4
4283Miroslav VoženílekLinde Material Handling Muži 50 - 59 let1969M 49:08.5+16:00.1+48,29%67,44%-4,17%-9,79%5:35.1
4388Andrej Amelian Muži 30 - 39 let1989M 49:30.7+16:22.3+49,40%66,93%-4,96%-10,62%5:37.6
44166Tomáš Ráliš'Staré Hradiště Muži 40 - 49 let1973M 49:53.8+16:45.4+50,56%66,42%-5,77%-11,48%5:40.2
45202Ondřej HoraPardubice Muži 18 - 29 let1992M 50:21.3+17:12.9+51,95%65,81%-6,74%-12,50%5:43.3
46182Petr Zerzánek Muži 30 - 39 let1985M 50:44.8+17:36.4+53,13%65,30%-7,57%-13,38%5:46.0
4738Libor MatějkaPardubice Muži 30 - 39 let1986M 51:18.8+18:10.4+54,84%64,58%-8,78%-14,65%5:49.9
4861Dmytro Kudraň Muži 18 - 29 let1993M 51:20.9+18:12.5+54,94%64,54%-8,85%-14,72%5:50.1
492Lev MatýsekZdechovice Muži 50 - 59 let1961M 51:46.4+18:38.0+56,23%64,01%-9,75%-15,67%5:53.0
504Matej PolákRETIA Muži 18 - 29 let1990M 53:15.5+20:07.1+60,71%62,23%-12,90%-18,99%6:03.1
50197Milan Němec Muži 30 - 39 let1986M 53:15.5+20:07.1+60,71%62,23%-12,90%-18,99%6:03.1
52125Radek Kučera Muži 40 - 49 let1975M 53:29.9+20:21.5+61,43%61,95%-13,41%-19,53%6:04.8
53209Jiří Oliva Muži 18 - 29 let1990M 56:23.1+23:14.7+70,14%58,77%-19,53%-25,98%6:24.4
5436Josef BednářPočaply Muži 60 - 69 let1950M 56:35.0+23:26.6+70,74%58,57%-19,95%-26,42%6:25.8
55206Jiří JedličkaDračí lodě Uragán Pardubice Muži 40 - 49 let1973M 57:23.6+24:15.2+73,18%57,74%-21,66%-28,23%6:31.3
56201Prokop MoravecAnnensý zámek Muži 60 - 69 let1957M 58:38.3+25:29.9+76,94%56,52%-24,30%-31,01%6:39.8
5789Kamil HudskýKajman Run Muži 40 - 49 let1973M 1:00:47.4+27:39.0+83,43%54,52%-28,86%-35,82%6:54.5
5870Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 1:02:44.9+29:36.5+89,34%52,81%-33,02%-40,19%7:07.8
59210Michal Hajný Muži 18 - 29 let1992M 1:03:06.6+29:58.2+90,43%52,51%-33,78%-41,00%7:10.3
6018Zdeněk PetržílekKRB Chrudim Muži 60 - 69 let1955M 1:03:48.6+30:40.2+92,55%51,94%-35,27%-42,57%7:15.1
61204Eduard MakroudUžhorod Running Club Muži 18 - 29 let1991M 1:04:43.4+31:35.0+95,30%51,20%-37,20%-44,61%7:21.3
62183Jan Vašina Muži 30 - 39 let1987M 1:06:08.3+32:59.9+99,57%50,11%-40,20%-47,77%7:30.9
6375Marian KholLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1975M 1:07:35.4+34:27.0+103,95%49,03%-43,28%-51,01%7:40.8
6446Dalibor ChocholoušDubina Pardubice Muži 70 +1946M 1:16:01.2+42:52.8+129,39%43,59%-61,15%-69,85%8:38.3
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 18 - 29 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
171Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 34:37.5--100%26,17%20,49%3:56.1
21Marek ŽampachStormweld Muži 18 - 29 let1991M 37:12.9+2:35.4+7,48%93,04%20,65%14,55%4:13.7
325Lukáš JuklPardubice Muži 18 - 29 let1999M 38:30.2+3:52.7+11,20%89,93%17,90%11,59%4:22.5
476Martin ŠtěpánekPodhořany Muži 18 - 29 let1993M 39:46.9+5:09.4+14,89%87,04%15,17%8,65%4:31.2
5126Jiří BláhovecLázně Bohdaneč Muži 18 - 29 let1992M 40:22.1+5:44.6+16,59%85,77%13,92%7,31%4:35.2
6199Jakub KubíkTJ Sokol Vejvanovice Muži 18 - 29 let1993M 41:06.7+6:29.2+18,73%84,22%12,34%5,60%4:40.3
7129Lukáš Kubálek Muži 18 - 29 let1992M 42:51.6+8:14.1+23,78%80,79%8,61%1,58%4:52.2
8203Václav Buben Muži 18 - 29 let1992M 43:33.0+8:55.5+25,78%79,51%7,14%0,00%4:56.9
933Martin Vacek Muži 18 - 29 let1993M 46:16.5+11:39.0+33,65%74,82%1,33%-6,26%5:15.5
10202Ondřej HoraPardubice Muži 18 - 29 let1992M 50:21.3+15:43.8+45,43%68,76%-7,37%-15,63%5:43.3
1161Dmytro Kudraň Muži 18 - 29 let1993M 51:20.9+16:43.4+48,30%67,43%-9,49%-17,91%5:50.1
124Matej PolákRETIA Muži 18 - 29 let1990M 53:15.5+18:38.0+53,81%65,01%-13,56%-22,29%6:03.1
13209Jiří Oliva Muži 18 - 29 let1990M 56:23.1+21:45.6+62,84%61,41%-20,23%-29,47%6:24.4
14210Michal Hajný Muži 18 - 29 let1992M 1:03:06.6+28:29.1+82,27%54,86%-34,57%-44,91%7:10.3
15204Eduard MakroudUžhorod Running Club Muži 18 - 29 let1991M 1:04:43.4+30:05.9+86,93%53,50%-38,01%-48,62%7:21.3
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 30 - 39 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1145Martin FikarBAKAKO Nová Paka Muži 30 - 39 let1983M 35:57.0--100%20,67%17,75%4:05.1
260Ondřej PleskotCzech Tri K. Team Muži 30 - 39 let1984M 36:29.6+0:32.6+1,51%98,51%19,48%16,50%4:08.8
394Robert IchmanHradec Králové Muži 30 - 39 let1985M 38:02.7+2:05.7+5,83%94,49%16,05%12,95%4:19.4
430Vojtěch Vaníček Muži 30 - 39 let1985M 39:25.0+3:28.0+9,64%91,21%13,02%9,82%4:28.8
5198Ondřej BrixAČR Chrudim Muži 30 - 39 let1980M 40:09.3+4:12.3+11,70%89,53%11,40%8,13%4:33.8
6116Tomáš BártaSrch Muži 30 - 39 let1989M 41:10.4+5:13.4+14,53%87,31%9,15%5,80%4:40.7
7131Ondřej FikarHobby Runners Hořice Muži 30 - 39 let1988M 43:20.9+7:23.9+20,58%82,93%4,35%0,82%4:55.6
890Tomáš ShejbalERA Muži 30 - 39 let1987M 43:42.4+7:45.4+21,58%82,25%3,56%0,00%4:58.0
915Daniel Schirlo Muži 30 - 39 let1987M 43:46.2+7:49.2+21,75%82,13%3,42%-0,14%4:58.4
10103Tomáš VítSCP Pardubice Muži 30 - 39 let1983M 46:45.8+10:48.8+30,08%76,88%-3,19%-6,99%5:18.8
1188Andrej Amelian Muži 30 - 39 let1989M 49:30.7+13:33.7+37,72%72,61%-9,25%-13,28%5:37.6
12182Petr Zerzánek Muži 30 - 39 let1985M 50:44.8+14:47.8+41,16%70,84%-11,98%-16,11%5:46.0
1338Libor MatějkaPardubice Muži 30 - 39 let1986M 51:18.8+15:21.8+42,74%70,06%-13,23%-17,40%5:49.9
14197Milan Němec Muži 30 - 39 let1986M 53:15.5+17:18.5+48,15%67,50%-17,52%-21,85%6:03.1
15183Jan Vašina Muži 30 - 39 let1987M 1:06:08.3+30:11.3+83,97%54,36%-45,94%-51,32%7:30.9
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 40 - 49 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1195Miloš KratochvílHvězda Pardubice Muži 40 - 49 let1975M 33:08.4--100%27,40%25,04%3:46.0
2184Tomáš Mocek'Pardubice Muži 40 - 49 let1979M 35:38.5+2:30.1+7,55%92,98%21,92%19,38%4:03.0
3110Jiří DouchaHvězda Pardubice Muži 40 - 49 let1971M 37:06.1+3:57.7+11,95%89,32%18,72%16,08%4:13.0
4167Jan GogolaIMEL Muži 40 - 49 let1977M 37:55.3+4:46.9+14,43%87,39%16,92%14,22%4:18.6
581Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 38:18.5+5:10.1+15,60%86,51%16,07%13,35%4:21.2
6153Michal VokolekPardubice Muži 40 - 49 let1972M 39:34.2+6:25.8+19,40%83,75%13,31%10,50%4:29.8
747Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 42:08.4+9:00.0+27,16%78,64%7,68%4,68%4:47.3
837Daniel KubíkBK Třeskoprsky Muži 40 - 49 let1979M 42:32.2+9:23.8+28,35%77,91%6,81%3,78%4:50.0
996Pavel ŠtysRETIA Muži 40 - 49 let1978M 44:03.9+10:55.5+32,97%75,21%3,46%0,33%5:00.4
10208Josef ČížLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1971M 44:12.6+11:04.2+33,40%74,96%3,14%0,00%5:01.4
1172Zdeněk NovotnýTITAN Rehabilitace Pardubice Muži 40 - 49 let1972M 44:18.3+11:09.9+33,69%74,80%2,94%-0,21%5:02.1
1265Michal RemešLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1977M 45:47.0+12:38.6+38,15%72,38%-0,30%-3,56%5:12.2
1397Štěpán FrošOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1973M 46:34.6+13:26.2+40,55%71,15%-2,04%-5,35%5:17.6
1454Dalimil KlemaPardubice Muži 40 - 49 let1970M 46:47.8+13:39.4+41,21%70,82%-2,52%-5,85%5:19.1
15166Tomáš Ráliš'Staré Hradiště Muži 40 - 49 let1973M 49:53.8+16:45.4+50,56%66,42%-9,31%-12,86%5:40.2
16125Radek Kučera Muži 40 - 49 let1975M 53:29.9+20:21.5+61,43%61,95%-17,20%-21,01%6:04.8
17206Jiří JedličkaDračí lodě Uragán Pardubice Muži 40 - 49 let1973M 57:23.6+24:15.2+73,18%57,74%-25,74%-29,82%6:31.3
1889Kamil HudskýKajman Run Muži 40 - 49 let1973M 1:00:47.4+27:39.0+83,43%54,52%-33,18%-37,50%6:54.5
1975Marian KholLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1975M 1:07:35.4+34:27.0+103,95%49,03%-48,08%-52,88%7:40.8
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 50 - 59 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
18Vladimír LedererCyklo RD Muži 50 - 59 let1962M 38:01.7--100%15,58%18,72%4:19.3
2190Petr HanušChládek a Tintěra Pardubice Muži 50 - 59 let1964M 38:56.6+0:54.9+2,41%97,65%13,55%16,77%4:25.5
3191Pavel KašpárekOMT Pardubice Muži 50 - 59 let1961M 39:52.2+1:50.5+4,84%95,38%11,49%14,79%4:31.8
435Petr ŽákRETIA Muži 50 - 59 let1964M 45:12.7+7:11.0+18,89%84,11%-0,36%3,37%5:08.3
569Miloš Konvalina Muži 50 - 59 let1963M 48:22.0+10:20.3+27,19%78,63%-7,37%-3,37%5:29.8
624Petr KolářMarkoma Pardubice Muži 50 - 59 let1967M 49:02.9+11:01.2+28,98%77,53%-8,88%-4,83%5:34.4
783Miroslav VoženílekLinde Material Handling Muži 50 - 59 let1969M 49:08.5+11:06.8+29,22%77,39%-9,09%-5,03%5:35.1
82Lev MatýsekZdechovice Muži 50 - 59 let1961M 51:46.4+13:44.7+36,14%73,45%-14,93%-10,65%5:53.0
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 60 - 69 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
143Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 43:02.5--100%20,13%23,93%4:53.5
222Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice Muži 60 - 69 let1959M 47:21.9+4:19.4+10,04%90,87%12,10%16,29%5:22.9
336Josef BednářPočaply Muži 60 - 69 let1950M 56:35.0+13:32.5+31,46%76,07%-5,00%0,00%6:25.8
4201Prokop MoravecAnnensý zámek Muži 60 - 69 let1957M 58:38.3+15:35.8+36,24%73,40%-8,82%-3,63%6:39.8
518Zdeněk PetržílekKRB Chrudim Muži 60 - 69 let1955M 1:03:48.6+20:46.1+48,25%67,45%-18,41%-12,77%7:15.1
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 70 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
170Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 1:02:44.9--100%9,56%9,56%7:07.8
246Dalibor ChocholoušDubina Pardubice Muži 70 +1946M 1:16:01.2+13:16.3+21,15%82,54%-9,56%-9,56%8:38.3