Tempoajo 20km (junnut 10km)

keskiviikko 8. toukokuuta 2019 18.09 (GMT+3) - Viralliset tulokset

Kilpailu info
Laji: Pyöräily - maantie
Sijainti: Hollola, Suomi
Lähtötapa: Väliaika-lähtö
Kilpailijoita: 29
Ajanottolaite: iPad
Ajanotto-ohjelma: Webscorer PRO 3.1
Päivitetty: keskiviikko 8. toukokuuta 2019 19.00 (GMT+3)
Järjestäjänä: X-tri Lahti
Kilpailun sivusto: www.xtrilahti.fi

Ota yhteyttä järjestäjään

Käytä tätä lomaketta lähettääksesi sähköpostia järjestäjälle.

Sinun nimesi
Sähköpostiosoitteesi
Vahvista sähköpostiosoite
Viesti järjestäjälle
Lähetä

  • 10km - Pojat
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
1-Evert AnttalainenPojat 20:02.8--100%0,00%0,00%29,9
  • 10km - Tytöt
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
1-Emma KotirantaTytöt 20:04.8--100%0,66%0,66%29,9
2-Ella AnttalainenTytöt 20:20.7+0:15.9+1,32%98,70%-0,66%-0,66%29,5
  • 20km - Miehet
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
1-Antero ManninenMiehet 28:06.9--100%15,82%13,96%42,7
2-Kalle KotirantaMiehet 29:29.0+1:22.1+4,87%95,36%11,73%9,78%40,7
3-Timo SalonenMiehet 30:05.6+1:58.7+7,04%93,43%9,90%7,91%39,9
4-Mika KorvenrantaMiehet 30:17.2+2:10.3+7,72%92,83%9,32%7,32%39,6
5-Samu HanhelaMiehet 31:07.5+3:00.6+10,71%90,33%6,81%4,75%38,6
6-Erkki HalmeMiehet 31:17.6+3:10.7+11,30%89,84%6,31%4,24%38,3
7-Heikki KivivasaraMiehet 32:07.6+4:00.7+14,27%87,51%3,81%1,69%37,4
8-Raiko PousiMiehet 32:15.9+4:09.0+14,76%87,14%3,40%1,26%37,2
9-Raine PulkkinenMiehet 32:32.5+4:25.6+15,74%86,40%2,57%0,42%36,9
10-Ilkka SeppäläMiehet 32:48.9+4:42.0+16,72%85,68%1,75%-0,42%36,6
11-Janne SegersvenMiehet 34:13.7+6:06.8+21,74%82,14%-2,48%-4,74%35,1
12-Janne KuokkanenMiehet 35:24.3+7:17.4+25,93%79,41%-6,00%-8,34%33,9
13-Harri JokelaMiehet 35:39.7+7:32.8+26,84%78,84%-6,77%-9,13%33,6
14-Sami VirtanenMiehet 36:02.0+7:55.1+28,16%78,02%-7,88%-10,27%33,3
15-Mika FalkMiehet 36:02.1+7:55.2+28,17%78,02%-7,89%-10,27%33,3
16-Markus LaurellMiehet 37:11.2+9:04.3+32,27%75,61%-11,34%-13,80%32,3
17-Semen VoronovMiehet 37:28.3+9:21.4+33,28%75,03%-12,19%-14,67%32,0
18-Vesa LehtinenMiehet 39:02.3+10:55.4+38,85%72,02%-16,88%-19,46%30,7
  • 20km - Naiset
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
1-Satu SaarinenNaiset 31:07.1--100%15,45%17,01%38,6
2-Sari BerggrenNaiset 34:06.1+2:59.0+9,59%91,25%7,34%9,05%35,2
3-Maija KallioNaiset 35:15.2+4:08.1+13,29%88,27%4,22%5,98%34,0
4-Vera Grünn-OpplandNaiset 37:16.4+6:09.3+19,78%83,49%-1,27%0,59%32,2
5-SAARA-MAIJA FALKNaiset 37:43.1+6:36.0+21,21%82,50%-2,48%-0,59%31,8
6-Elna RikkinenNaiset 37:53.3+6:46.2+21,76%82,13%-2,94%-1,05%31,7
7-Liisi KoskelainenNaiset 39:34.3+8:27.2+27,17%78,64%-7,52%-5,54%30,3
8-Mervi AhertoNaiset 41:30.8+10:23.7+33,40%74,96%-12,79%-10,71%28,9