Bortelid Opp-Ungdom

søndag 7. oktober 2018 14.17 (GMT+2) - Endelig resultatliste

Løpsinfo
Sport: Løping - motbakke
Beliggenhet: Åseral kommune, Norge
Starttype: Fellesstart
Løpere: 44
Tid tatt på: iPad
Tid tatt med: Webscorer PRO 3.1
Oppdatert: søndag 7. oktober 2018 14.31 (GMT+2)
Arrangert av: Kristiansand Løpeklubb
Løpets hjemmeside: www.krslop.no
Løpsnotater
Klar
Vis mer Vis mindre

Kontakt arrangør

Bruk dette skjemaet for å sende en epost til arrangøren.

Ditt navn
Din epostadresse
Bekreft epost-adresse
Melding til arrangør
Sende

  • Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
170Kristina KleppaGjesdal Il 11K 2:27--100%30,80%29,67%14:17:59
241Even EngerTeam Enger 11M 2:30+0:03+2,04%98,00%29,39%28,23%14:17:59
325Einar OsenFKK 11M 2:34+0:07+4,76%95,45%27,51%26,32%14:17:59
453Jørgen O. OsenFKK 9M 2:38+0:11+7,48%93,04%25,62%24,40%14:17:59
550Lukas Wolff 10M 2:40+0:13+8,84%91,88%24,68%23,44%14:17:59
636Keven JacobsenFarsund Il 11M 2:42+0:15+10,20%90,74%23,74%22,49%14:17:59
760Casper KragholmJust IL 11M 2:45+0:18+12,24%89,09%22,33%21,05%14:17:59
834Sondre Sandvik 8M 2:48+0:21+14,29%87,50%20,92%19,62%14:17:59
9100Caspian Rasmussen 10M 2:50+0:23+15,65%86,47%19,97%18,66%14:17:59
1035Mathilde MikkelsenHånes IL 10K 2:53+0:26+17,69%84,97%18,56%17,22%14:17:59
1115Fredrik Egeli MørchJust IL 11M 2:55+0:28+19,05%84,00%17,62%16,27%14:17:59
1227Kamilla Hultmann 10K 3:04+0:37+25,17%79,89%13,38%11,96%14:17:59
1399Arne JacobsenFarsund Il 8M 3:07+0:40+27,21%78,61%11,97%10,53%14:17:59
1494Sverre Moy Holmesland 10M 3:11+0:44+29,93%76,96%10,09%8,61%14:17:59
1558Una Frøysaa 10K 3:13+0:46+31,29%76,17%9,15%7,66%14:17:59
1679Olai Graasvoll 9M 3:15+0:48+32,65%75,38%8,21%6,70%14:17:59
1729Laurense EikumÅFK 12K 3:18+0:51+34,69%74,24%6,79%5,26%14:17:59
1868Sereina Snerthammer 9K 3:19+0:52+35,37%73,87%6,32%4,78%14:17:59
1997Erik Sandvik 8M 3:22+0:55+37,41%72,77%4,91%3,35%14:17:59
2080Stine KleppaGjesdal Il 8K 3:26+0:59+40,14%71,36%3,03%1,44%14:17:59
2073Mats MikkelsenHånes IL 10M 3:26+0:59+40,14%71,36%3,03%1,44%14:17:59
2278Leon EngerTeam Enger 6M 3:28+1:01+41,50%70,67%2,09%0,48%14:17:59
2333Simon HusøyTeam Husøy 8M 3:30+1:03+42,86%70,00%1,14%-0,48%14:17:59
2437Kaia Karlsen 10K 3:32+1:05+44,22%69,34%0,20%-1,44%14:17:59
2593Vilde HålandVestnes IL 10K 3:36+1:09+46,94%68,06%-1,68%-3,35%14:17:59
2683Mia EikumÅFK 10K 3:37+1:10+47,62%67,74%-2,15%-3,83%14:17:59
277Eskil Strand Langfeldt 10M 3:38+1:11+48,30%67,43%-2,62%-4,31%14:17:59
2849Martin Jonassen AskedalVindbjart 10M 3:39+1:12+48,98%67,12%-3,09%-4,78%14:17:59
2923Fabian EngerTeam Enger 6M 3:41+1:14+50,34%66,52%-4,03%-5,74%14:17:59
3074Tobias Severinsen 10M 3:42+1:15+51,02%66,22%-4,50%-6,22%14:17:59
3184Hermann HålandSøgne turnforening 9M 3:45+1:18+53,06%65,33%-5,92%-7,66%14:17:59
3243Melvin Håland 10M 3:46+1:19+53,74%65,04%-6,39%-8,13%14:17:59
3387Håvard WoldÅseral 10M 3:49+1:22+55,78%64,19%-7,80%-9,57%14:17:59
3426Sigurd AskedalVindbjart 10M 3:54+1:27+59,18%62,82%-10,15%-11,96%14:17:59
3516Lykke Wolff 10K 3:57+1:30+61,22%62,03%-11,57%-13,40%14:17:59
3628Johan Tofte 10M 4:00+1:33+63,27%61,25%-12,98%-14,83%14:17:59
3761Mille Rasmussen 10K 4:05+1:38+66,67%60,00%-15,33%-17,22%14:17:59
3882Hanna TobiassenHøvdingen IL 10K 4:28+2:01+82,31%54,85%-26,16%-28,23%14:17:59
399Stine UkkelbergMarnardal IL 8K 4:35+2:08+87,07%53,45%-29,45%-31,58%14:17:59
4013Line Kvam Usland 10K 4:50+2:23+97,28%50,69%-36,51%-38,76%14:17:59
4163Selma Tofte 10K 4:54+2:27+100,00%50,00%-38,40%-40,67%14:17:59
4254Ingrid MyklandOddersjaa 7K 4:58+2:31+102,72%49,33%-40,28%-42,58%14:17:59
4346Anton TobiassenHøvdingen 10M 4:59+2:32+103,40%49,16%-40,75%-43,06%14:17:59
4447Chloe Beckmann ØstebyGimletroll 10K 5:01+2:34+104,76%48,84%-41,69%-44,02%14:17:59
  • Ungdomsløpet Kvinne - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
170Kristina KleppaGjesdal Il 11K 2:27--100%36,29%32,10%14:17:59
235Mathilde MikkelsenHånes IL 10K 2:53+0:26+17,69%84,97%25,02%20,09%14:17:59
327Kamilla Hultmann 10K 3:04+0:37+25,17%79,89%20,25%15,01%14:17:59
458Una Frøysaa 10K 3:13+0:46+31,29%76,17%16,35%10,85%14:17:59
529Laurense EikumÅFK 12K 3:18+0:51+34,69%74,24%14,18%8,55%14:17:59
668Sereina Snerthammer 9K 3:19+0:52+35,37%73,87%13,75%8,08%14:17:59
780Stine KleppaGjesdal Il 8K 3:26+0:59+40,14%71,36%10,72%4,85%14:17:59
837Kaia Karlsen 10K 3:32+1:05+44,22%69,34%8,11%2,08%14:17:59
993Vilde HålandVestnes IL 10K 3:36+1:09+46,94%68,06%6,38%0,23%14:17:59
1083Mia EikumÅFK 10K 3:37+1:10+47,62%67,74%5,95%-0,23%14:17:59
1116Lykke Wolff 10K 3:57+1:30+61,22%62,03%-2,72%-9,47%14:17:59
1261Mille Rasmussen 10K 4:05+1:38+66,67%60,00%-6,19%-13,16%14:17:59
1382Hanna TobiassenHøvdingen IL 10K 4:28+2:01+82,31%54,85%-16,16%-23,79%14:17:59
149Stine UkkelbergMarnardal IL 8K 4:35+2:08+87,07%53,45%-19,19%-27,02%14:17:59
1513Line Kvam Usland 10K 4:50+2:23+97,28%50,69%-25,69%-33,95%14:17:59
1663Selma Tofte 10K 4:54+2:27+100,00%50,00%-27,43%-35,80%14:17:59
1754Ingrid MyklandOddersjaa 7K 4:58+2:31+102,72%49,33%-29,16%-37,64%14:17:59
1847Chloe Beckmann ØstebyGimletroll 10K 5:01+2:34+104,76%48,84%-30,46%-39,03%14:17:59
  • Ungdomsløpet Mann - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
141Even EngerTeam Enger 11M 2:30--100%24,91%26,47%14:17:59
225Einar OsenFKK 11M 2:34+0:04+2,67%97,40%22,91%24,51%14:17:59
353Jørgen O. OsenFKK 9M 2:38+0:08+5,33%94,94%20,91%22,55%14:17:59
450Lukas Wolff 10M 2:40+0:10+6,67%93,75%19,91%21,57%14:17:59
536Keven JacobsenFarsund Il 11M 2:42+0:12+8,00%92,59%18,91%20,59%14:17:59
660Casper KragholmJust IL 11M 2:45+0:15+10,00%90,91%17,40%19,12%14:17:59
734Sondre Sandvik 8M 2:48+0:18+12,00%89,29%15,90%17,65%14:17:59
8100Caspian Rasmussen 10M 2:50+0:20+13,33%88,24%14,90%16,67%14:17:59
915Fredrik Egeli MørchJust IL 11M 2:55+0:25+16,67%85,71%12,40%14,22%14:17:59
1099Arne JacobsenFarsund Il 8M 3:07+0:37+24,67%80,21%6,39%8,33%14:17:59
1194Sverre Moy Holmesland 10M 3:11+0:41+27,33%78,53%4,39%6,37%14:17:59
1279Olai Graasvoll 9M 3:15+0:45+30,00%76,92%2,39%4,41%14:17:59
1397Erik Sandvik 8M 3:22+0:52+34,67%74,26%-1,12%0,98%14:17:59
1473Mats MikkelsenHånes IL 10M 3:26+0:56+37,33%72,82%-3,12%-0,98%14:17:59
1578Leon EngerTeam Enger 6M 3:28+0:58+38,67%72,12%-4,12%-1,96%14:17:59
1633Simon HusøyTeam Husøy 8M 3:30+1:00+40,00%71,43%-5,12%-2,94%14:17:59
177Eskil Strand Langfeldt 10M 3:38+1:08+45,33%68,81%-9,13%-6,86%14:17:59
1849Martin Jonassen AskedalVindbjart 10M 3:39+1:09+46,00%68,49%-9,63%-7,35%14:17:59
1923Fabian EngerTeam Enger 6M 3:41+1:11+47,33%67,87%-10,63%-8,33%14:17:59
2074Tobias Severinsen 10M 3:42+1:12+48,00%67,57%-11,13%-8,82%14:17:59
2184Hermann HålandSøgne turnforening 9M 3:45+1:15+50,00%66,67%-12,63%-10,29%14:17:59
2243Melvin Håland 10M 3:46+1:16+50,67%66,37%-13,13%-10,78%14:17:59
2387Håvard WoldÅseral 10M 3:49+1:19+52,67%65,50%-14,63%-12,25%14:17:59
2426Sigurd AskedalVindbjart 10M 3:54+1:24+56,00%64,10%-17,14%-14,71%14:17:59
2528Johan Tofte 10M 4:00+1:30+60,00%62,50%-20,14%-17,65%14:17:59
2646Anton TobiassenHøvdingen 10M 4:59+2:29+99,33%50,17%-49,67%-46,57%14:17:59