10. Kunětická devítka 2020

středa 23. září 2020 17:00 (GMT+2) - Konečné výsledky

Informace k závodu
Sport: Běh - přespolní
Místo: Ráby, Česká republika
Typ startu: Ruční start ve vlnách
Seskupení startovních vln: Podle vzdálenosti
Závodníci: 108
Měřeno na: LENOVO Lenovo TAB S8-50L
Meřeno s: Webscorer PRO 4.3
Aktualizováno: středa 23. září 2020 20:28 (GMT+2)
Organizuje: KTS Pardubice
Webové stránky závodu: www.kuneticka9.cz

Kontaktujte pořadatele

Použijte tento formulář pro odeslání emailu pořadateli.

Vaše jméno
Vaše emailová adresa
Potvrďte emailovou adresu
Vzkaz pořadateli
Odeslat

  • Krátký okruh - 4,5 km - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11092Radek EisPodmoklany Muži 18 +1986M 19:54.4--100%22,31%18,27%4:25.4
21087Jan ŠenkýřSRTG Pardubice Muži 18 +1992M 20:06.8+0:12.4+1,04%98,97%21,50%17,42%4:28.2
31145Václav Buben Muži 18 +1992M 20:13.4+0:19.0+1,59%98,43%21,08%16,97%4:29.7
41038Josef MatoušekHradec Králové Muži 18 +1979M 20:21.2+0:26.8+2,24%97,81%20,57%16,43%4:31.4
51048Daniel PavlisEnervite Team Muži 18 +1985M 20:56.9+1:02.5+5,23%95,03%18,25%13,99%4:39.3
61154Jiří BláhovecBěžíme.cz Muži 18 +1992M 21:19.5+1:25.1+7,12%93,35%16,78%12,44%4:44.3
61155Sylva Neradová3LF Ženy 18 +2000Ž 21:19.5+1:25.1+7,12%93,35%16,78%12,44%4:44.3
81040Marek VejběraNight Run Žáci 11 - 14 let2008M 21:37.5+1:43.1+8,63%92,05%15,60%11,21%4:48.3
91030Adam MalínskýPřelouč Muži 18 +2002M 21:51.8+1:57.4+9,83%91,05%14,67%10,23%4:51.5
101046Rožcová Tereza Ženy 18 +1992Ž 21:59.6+2:05.2+10,48%90,51%14,17%9,70%4:53.2
111049Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Žákyně 11 - 14 let2006Ž 22:15.7+2:21.3+11,83%89,42%13,12%8,60%4:56.8
121055Tomáš Bárta St. Muži 18 +1961M 22:37.4+2:43.0+13,65%87,99%11,71%7,11%5:01.6
131031Kamila MalínskáPřelouč Ženy 18 +1992Ž 22:56.8+3:02.4+15,27%86,75%10,45%5,79%5:06.0
141043Štěpán FrošCafe Bajer Muži 18 +1973M 23:01.5+3:07.1+15,66%86,46%10,14%5,46%5:07.0
151078Ema MojžíškováKSP Pardubice Žákyně 11 - 14 let2007Ž 23:36.8+3:42.4+18,62%84,30%7,85%3,05%5:14.8
161027Lukáš PodzimekRůžová prasátka Muži 18 +1979M 24:13.6+4:19.2+21,70%82,17%5,45%0,53%5:23.0
171028Ondřej PodzimekSezemický bombarďák Žáci 6 - 10 let2011M 24:18.0+4:23.6+22,07%81,92%5,17%0,23%5:24.0
181120Radek FriedlPardubice Muži 18 +1979M 24:24.7+4:30.3+22,63%81,55%4,73%-0,23%5:25.5
191168Kubelková MarkétaPardubice Ženy 18 +1983Ž 24:31.9+4:37.5+23,23%81,15%4,26%-0,72%5:27.1
201001Martin KoblicPCE AVANTGARD Žáci 6 - 10 let2010M 25:11.6+5:17.2+26,56%79,02%1,68%-3,44%5:35.9
211002Zdeněk KoblicPCE AVANTGARD Muži 18 +1969M 25:12.0+5:17.6+26,59%78,99%1,65%-3,47%5:36.0
221025Oldřich DanihelkaNCS Run Muži 18 +1976M 25:35.6+5:41.2+28,57%77,78%0,12%-5,08%5:41.3
231093Leoš Horák Muži 18 +1964M 25:43.3+5:48.9+29,21%77,39%-0,38%-5,61%5:43.0
241096Jakub ElichAC Pardubice Žáci 6 - 10 let2013M 26:18.3+6:23.9+32,14%75,68%-2,66%-8,00%5:50.7
251003Michaela KřížováSK Ráby Ženy 18 +1974Ž 26:24.1+6:29.7+32,63%75,40%-3,04%-8,40%5:52.0
261045Petra ŘíhováJRT Agi Pardubice Ženy 18 +1985Ž 27:38.0+7:43.6+38,81%72,04%-7,84%-13,46%6:08.4
271053Tomáš JanáčekTOM Team Žáci 6 - 10 let2011M 27:52.7+7:58.3+40,05%71,41%-8,80%-14,46%6:11.7
281054Kateřina JanáčkováTOM Team Ženy 18 +1975Ž 27:54.5+8:00.1+40,20%71,33%-8,92%-14,59%6:12.1
291073Karolína KratochvílováFIT Mamy Ženy 18 +1987Ž 28:33.9+8:39.5+43,49%69,69%-11,48%-17,28%6:20.9
301000Lucie KoblicováPCE AVANTGARD Žákyně 11 - 14 let2007Ž 29:37.8+9:43.4+48,84%67,18%-15,64%-21,65%6:35.1
311021Josef KrátkýHvězda Pardubice Muži 18 +1965M 30:38.8+10:44.4+53,95%64,96%-19,60%-25,83%6:48.6
321016Dalibor ChocholoušDubina Pardubice Muži 18 +1946M 34:53.0+14:58.6+75,23%57,07%-36,14%-43,22%7:45.1
331170Ester Elichová Žákyně 6 - 10 let2010Ž 42:13.7+22:19.3+112,13%47,14%-64,80%-73,38%9:23.0
341169Tereza Pavlíčková Žákyně 6 - 10 let2011Ž 45:47.7+25:53.3+130,05%43,47%-78,72%-88,02%10:10.6
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11155Sylva Neradová3LF Ženy 18 +2000Ž 21:19.5--100%24,01%19,23%4:44.3
21046Rožcová Tereza Ženy 18 +1992Ž 21:59.6+0:40.1+3,13%96,96%21,63%16,70%4:53.2
31049Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Žákyně 11 - 14 let2006Ž 22:15.7+0:56.2+4,39%95,79%20,68%15,68%4:56.8
41031Kamila MalínskáPřelouč Ženy 18 +1992Ž 22:56.8+1:37.3+7,60%92,93%18,23%13,09%5:06.0
51078Ema MojžíškováKSP Pardubice Žákyně 11 - 14 let2007Ž 23:36.8+2:17.3+10,73%90,31%15,86%10,56%5:14.8
61168Kubelková MarkétaPardubice Ženy 18 +1983Ž 24:31.9+3:12.4+15,04%86,93%12,59%7,08%5:27.1
71003Michaela KřížováSK Ráby Ženy 18 +1974Ž 26:24.1+5:04.6+23,81%80,77%5,92%0,00%5:52.0
81045Petra ŘíhováJRT Agi Pardubice Ženy 18 +1985Ž 27:38.0+6:18.5+29,58%77,17%1,53%-4,67%6:08.4
91054Kateřina JanáčkováTOM Team Ženy 18 +1975Ž 27:54.5+6:35.0+30,87%76,41%0,56%-5,71%6:12.1
101073Karolína KratochvílováFIT Mamy Ženy 18 +1987Ž 28:33.9+7:14.4+33,95%74,65%-1,78%-8,19%6:20.9
111000Lucie KoblicováPCE AVANTGARD Žákyně 11 - 14 let2007Ž 29:37.8+8:18.3+38,94%71,97%-5,58%-12,23%6:35.1
121170Ester Elichová Žákyně 6 - 10 let2010Ž 42:13.7+20:54.2+98,02%50,50%-50,47%-59,95%9:23.0
131169Tereza Pavlíčková Žákyně 6 - 10 let2011Ž 45:47.7+24:28.2+114,75%46,57%-63,18%-73,45%10:10.6
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Žákyně 11 - 14 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11049Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Žákyně 11 - 14 let2006Ž 22:15.7--100%11,55%5,72%4:56.8
21078Ema MojžíškováKSP Pardubice Žákyně 11 - 14 let2007Ž 23:36.8+1:21.1+6,07%94,28%6,18%0,00%5:14.8
31000Lucie KoblicováPCE AVANTGARD Žákyně 11 - 14 let2007Ž 29:37.8+7:22.1+33,10%75,13%-17,73%-25,48%6:35.1
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Žákyně 6 - 10 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11170Ester ElichováŽákyně 6 - 10 let2010Ž 42:13.7--100%4,05%4,05%9:23.0
21169Tereza PavlíčkováŽákyně 6 - 10 let2011Ž 45:47.7+3:34.0+8,45%92,21%-4,05%-4,05%10:10.6
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Ženy 18 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11155Sylva Neradová3LF Ženy 18 +2000Ž 21:19.5--100%15,25%16,26%4:44.3
21046Rožcová Tereza Ženy 18 +1992Ž 21:59.6+0:40.1+3,13%96,96%12,60%13,64%4:53.2
31031Kamila MalínskáPřelouč Ženy 18 +1992Ž 22:56.8+1:37.3+7,60%92,93%8,81%9,90%5:06.0
41168Kubelková MarkétaPardubice Ženy 18 +1983Ž 24:31.9+3:12.4+15,04%86,93%2,51%3,67%5:27.1
51003Michaela KřížováSK Ráby Ženy 18 +1974Ž 26:24.1+5:04.6+23,81%80,77%-4,92%-3,67%5:52.0
61045Petra ŘíhováJRT Agi Pardubice Ženy 18 +1985Ž 27:38.0+6:18.5+29,58%77,17%-9,82%-8,51%6:08.4
71054Kateřina JanáčkováTOM Team Ženy 18 +1975Ž 27:54.5+6:35.0+30,87%76,41%-10,91%-9,59%6:12.1
81073Karolína KratochvílováFIT Mamy Ženy 18 +1987Ž 28:33.9+7:14.4+33,95%74,65%-13,52%-12,17%6:20.9
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11092Radek EisPodmoklany Muži 18 +1986M 19:54.4--100%17,44%17,83%4:25.4
21087Jan ŠenkýřSRTG Pardubice Muži 18 +1992M 20:06.8+0:12.4+1,04%98,97%16,59%16,98%4:28.2
31145Václav Buben Muži 18 +1992M 20:13.4+0:19.0+1,59%98,43%16,13%16,52%4:29.7
41038Josef MatoušekHradec Králové Muži 18 +1979M 20:21.2+0:26.8+2,24%97,81%15,59%15,99%4:31.4
51048Daniel PavlisEnervite Team Muži 18 +1985M 20:56.9+1:02.5+5,23%95,03%13,12%13,53%4:39.3
61154Jiří BláhovecBěžíme.cz Muži 18 +1992M 21:19.5+1:25.1+7,12%93,35%11,56%11,98%4:44.3
71040Marek VejběraNight Run Žáci 11 - 14 let2008M 21:37.5+1:43.1+8,63%92,05%10,32%10,74%4:48.3
81030Adam MalínskýPřelouč Muži 18 +2002M 21:51.8+1:57.4+9,83%91,05%9,33%9,76%4:51.5
91055Tomáš Bárta St. Muži 18 +1961M 22:37.4+2:43.0+13,65%87,99%6,18%6,62%5:01.6
101043Štěpán FrošCafe Bajer Muži 18 +1973M 23:01.5+3:07.1+15,66%86,46%4,51%4,96%5:07.0
111027Lukáš PodzimekRůžová prasátka Muži 18 +1979M 24:13.6+4:19.2+21,70%82,17%-0,47%0,00%5:23.0
121028Ondřej PodzimekSezemický bombarďák Žáci 6 - 10 let2011M 24:18.0+4:23.6+22,07%81,92%-0,78%-0,30%5:24.0
131120Radek FriedlPardubice Muži 18 +1979M 24:24.7+4:30.3+22,63%81,55%-1,24%-0,76%5:25.5
141001Martin KoblicPCE AVANTGARD Žáci 6 - 10 let2010M 25:11.6+5:17.2+26,56%79,02%-4,48%-3,99%5:35.9
151002Zdeněk KoblicPCE AVANTGARD Muži 18 +1969M 25:12.0+5:17.6+26,59%78,99%-4,51%-4,02%5:36.0
161025Oldřich DanihelkaNCS Run Muži 18 +1976M 25:35.6+5:41.2+28,57%77,78%-6,14%-5,64%5:41.3
171093Leoš Horák Muži 18 +1964M 25:43.3+5:48.9+29,21%77,39%-6,67%-6,17%5:43.0
181096Jakub ElichAC Pardubice Žáci 6 - 10 let2013M 26:18.3+6:23.9+32,14%75,68%-9,09%-8,58%5:50.7
191053Tomáš JanáčekTOM Team Žáci 6 - 10 let2011M 27:52.7+7:58.3+40,05%71,41%-15,62%-15,07%6:11.7
201021Josef KrátkýHvězda Pardubice Muži 18 +1965M 30:38.8+10:44.4+53,95%64,96%-27,10%-26,50%6:48.6
211016Dalibor ChocholoušDubina Pardubice Muži 18 +1946M 34:53.0+14:58.6+75,23%57,07%-44,67%-43,99%7:45.1
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Muži 18 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11092Radek EisPodmoklany Muži 18 +1986M 19:54.4--100%16,42%12,78%4:25.4
21087Jan ŠenkýřSRTG Pardubice Muži 18 +1992M 20:06.8+0:12.4+1,04%98,97%15,55%11,88%4:28.2
31145Václav Buben Muži 18 +1992M 20:13.4+0:19.0+1,59%98,43%15,09%11,40%4:29.7
41038Josef MatoušekHradec Králové Muži 18 +1979M 20:21.2+0:26.8+2,24%97,81%14,54%10,83%4:31.4
51048Daniel PavlisEnervite Team Muži 18 +1985M 20:56.9+1:02.5+5,23%95,03%12,04%8,22%4:39.3
61154Jiří BláhovecBěžíme.cz Muži 18 +1992M 21:19.5+1:25.1+7,12%93,35%10,46%6,57%4:44.3
71030Adam MalínskýPřelouč Muži 18 +2002M 21:51.8+1:57.4+9,83%91,05%8,20%4,21%4:51.5
81055Tomáš Bárta St. Muži 18 +1961M 22:37.4+2:43.0+13,65%87,99%5,01%0,88%5:01.6
91043Štěpán FrošCafe Bajer Muži 18 +1973M 23:01.5+3:07.1+15,66%86,46%3,32%-0,88%5:07.0
101027Lukáš PodzimekRůžová prasátka Muži 18 +1979M 24:13.6+4:19.2+21,70%82,17%-1,72%-6,14%5:23.0
111120Radek FriedlPardubice Muži 18 +1979M 24:24.7+4:30.3+22,63%81,55%-2,50%-6,96%5:25.5
121002Zdeněk KoblicPCE AVANTGARD Muži 18 +1969M 25:12.0+5:17.6+26,59%78,99%-5,81%-10,41%5:36.0
131025Oldřich DanihelkaNCS Run Muži 18 +1976M 25:35.6+5:41.2+28,57%77,78%-7,46%-12,13%5:41.3
141093Leoš Horák Muži 18 +1964M 25:43.3+5:48.9+29,21%77,39%-8,00%-12,69%5:43.0
151021Josef KrátkýHvězda Pardubice Muži 18 +1965M 30:38.8+10:44.4+53,95%64,96%-28,68%-34,27%6:48.6
161016Dalibor ChocholoušDubina Pardubice Muži 18 +1946M 34:53.0+14:58.6+75,23%57,07%-46,47%-52,84%7:45.1
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Žáci 11 - 14 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11040Marek VejběraNight Run Žáci 11 - 14 let2008M 21:37.5--100%0,00%0,00%4:48.3
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Žáci 6 - 10 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11028Ondřej PodzimekSezemický bombarďák Žáci 6 - 10 let2011M 24:18.0--100%6,25%5,63%5:24.0
21001Martin KoblicPCE AVANTGARD Žáci 6 - 10 let2010M 25:11.6+0:53.6+3,68%96,45%2,80%2,16%5:35.9
31096Jakub ElichAC Pardubice Žáci 6 - 10 let2013M 26:18.3+2:00.3+8,25%92,38%-1,49%-2,16%5:50.7
41053Tomáš JanáčekTOM Team Žáci 6 - 10 let2011M 27:52.7+3:34.7+14,73%87,16%-7,56%-8,27%6:11.7
  • Dlouhý okruh - 9 km - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1142Milan ViktoraHasiči Pardubice Muži 18 - 29 let1990M 32:25.0--100%26,07%23,77%3:41.0
2189Jiří ChybaNutrend Specialized Muži 40 - 49 let1979M 34:09.0+1:44.0+5,35%94,92%22,11%19,69%3:52.8
312Norbert KlvaňSokol Kolín Muži 40 - 49 let1972M 34:30.4+2:05.4+6,45%93,94%21,30%18,85%3:55.3
478Jiří DouchaHvězda Pardubice Muži 40 - 49 let1971M 34:39.3+2:14.3+6,90%93,54%20,96%18,50%3:56.3
5197Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 35:20.9+2:55.9+9,04%91,71%19,38%16,87%4:01.0
693Martin Prchal Muži 40 - 49 let1980M 36:18.8+3:53.8+12,02%89,27%17,18%14,60%4:07.6
761Martin PěčekKOB směr Kroměříž Muži 18 - 29 let1993M 36:53.5+4:28.5+13,80%87,87%15,86%13,24%4:11.5
8141Tomáš UherRETIA Muži 30 - 39 let1985M 37:05.0+4:40.0+14,40%87,42%15,42%12,79%4:12.8
989Tomáš BártaSrch Muži 30 - 39 let1989M 37:18.6+4:53.6+15,10%86,88%14,91%12,26%4:14.4
10110Jan GogolaIMEL Muži 40 - 49 let1977M 37:29.4+5:04.4+15,65%86,47%14,50%11,84%4:15.6
11107Bohumil Žižka Muži 18 - 29 let1992M 37:39.7+5:14.7+16,18%86,07%14,11%11,43%4:16.8
1230Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 37:44.0+5:19.0+16,40%85,91%13,94%11,26%4:17.3
13218Michal VokolekPardubice Muži 40 - 49 let1972M 37:46.7+5:21.7+16,54%85,81%13,84%11,16%4:17.6
1492Jan VáclavekOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1978M 38:00.8+5:35.8+17,26%85,28%13,30%10,61%4:19.2
15231Zděnek Radim Muži 18 - 29 let1995M 38:07.5+5:42.5+17,61%85,03%13,05%10,34%4:19.9
16210Jan NovákSK Pretorian Pardubice Muži 18 - 29 let1993M 38:10.9+5:45.9+17,78%84,90%12,92%10,21%4:20.3
171Vladimír LedererCyklo RD Muži 50 - 59 let1962M 38:16.8+5:51.8+18,09%84,68%12,70%9,98%4:21.0
18233Lukáš DařbujánPardubice Muži 40 - 49 let1977M 38:23.6+5:58.6+18,44%84,43%12,44%9,71%4:21.8
19219Jiří UrbánekSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou Muži 40 - 49 let1976M 38:30.7+6:05.7+18,80%84,17%12,17%9,43%4:22.6
20232Petr Hanuš3D Fitness Muži 50 - 59 let1964M 38:54.3+6:29.3+20,02%83,32%11,27%8,51%4:25.3
2153Pavel ŠtysRETIA Muži 40 - 49 let1978M 39:04.8+6:39.8+20,56%82,95%10,87%8,10%4:26.5
22228Petr ZábrahaRychnov nad Kněžnou Muži 40 - 49 let1974M 39:13.8+6:48.8+21,02%82,63%10,53%7,74%4:27.5
23184Adéla Václavská Ženy 18 - 29 let1992Ž 39:37.7+7:12.7+22,25%81,80%9,62%6,81%4:30.2
2433Martin Vacek Muži 18 - 29 let1993M 39:43.6+7:18.6+22,55%81,60%9,40%6,58%4:30.9
25150Radek DvořákHasiči Pardubice Muži 40 - 49 let1974M 40:07.6+7:42.6+23,78%80,79%8,48%5,64%4:33.6
2654Petr Štembera Muži 50 - 59 let1969M 40:21.2+7:56.2+24,48%80,33%7,97%5,10%4:35.1
2744Jiří HofmanČS obec legoinářská Muži 30 - 39 let1987M 40:34.7+8:09.7+25,18%79,89%7,45%4,57%4:36.7
2890Dalimil KlemaPardubice Muži 50 - 59 let1970M 40:49.2+8:24.2+25,92%79,41%6,90%4,01%4:38.3
2914Iva KroužilováPoděbrady Ženy 40 - 49 let1977Ž 40:54.3+8:29.3+26,19%79,25%6,71%3,81%4:38.9
3040Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 41:03.7+8:38.7+26,67%78,95%6,35%3,44%4:40.0
3160Nina JanáčkováChroustovice Ženy 30 - 39 let1988Ž 41:18.4+8:53.4+27,42%78,48%5,79%2,86%4:41.6
3232Martin JindřišekPardubice Muži 40 - 49 let1971M 41:40.7+9:15.7+28,57%77,78%4,94%1,99%4:44.2
33234Lukáš Dubrovský Muži 30 - 39 let1984M 41:52.1+9:27.1+29,16%77,43%4,51%1,54%4:45.5
34229Jan Smutný Muži 30 - 39 let1985M 42:02.1+9:37.1+29,67%77,12%4,13%1,15%4:46.6
35193Jan VejběraNight Run Muži 50 - 59 let1966M 42:10.6+9:45.6+30,11%76,86%3,81%0,82%4:47.6
3699Roman JezberaSám za sebe 6 Muži 50 - 59 let1970M 42:26.2+10:01.2+30,91%76,39%3,22%0,20%4:49.3
3780Leona Blažková Ženy 40 - 49 let1980Ž 42:31.4+10:06.4+31,18%76,23%3,02%0,00%4:49.9
3839Josef ČížLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1971M 42:38.3+10:13.3+31,53%76,03%2,76%-0,27%4:50.7
39123Petr ŽákRETIA Muži 50 - 59 let1964M 42:39.4+10:14.4+31,59%75,99%2,71%-0,31%4:50.8
4018Tomáš VítSCP Pardubice Muži 30 - 39 let1983M 42:56.0+10:31.0+32,44%75,50%2,08%-0,96%4:52.7
4111Matyáš FialaSK Ráby Muži 18 - 29 let2003M 42:59.8+10:34.8+32,64%75,39%1,94%-1,11%4:53.2
4291Dmytro Kudraň Muži 18 - 29 let1993M 43:08.4+10:43.4+33,08%75,14%1,61%-1,45%4:54.1
4331Daniel KubíkBK Třeskoprsky Muži 40 - 49 let1979M 43:32.0+11:07.0+34,29%74,46%0,71%-2,38%4:56.8
4413Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 43:56.4+11:31.4+35,55%73,77%-0,21%-3,33%4:59.6
452Petr NádheraHradec Králové Muži 50 - 59 let1967M 44:45.6+12:20.6+38,08%72,42%-2,08%-5,26%5:05.2
46177Markéta SákrováPardubice Ženy 40 - 49 let1971Ž 44:50.1+12:25.1+38,31%72,30%-2,25%-5,44%5:05.7
47230Vítek Svoboda Muži 18 - 29 let1996M 45:06.5+12:41.5+39,15%71,86%-2,88%-6,08%5:07.6
4846Dita SkalickáPardubice Ženy 40 - 49 let1975Ž 45:15.7+12:50.7+39,62%71,62%-3,23%-6,44%5:08.6
49101Matej Polák Muži 30 - 39 let1990M 45:18.9+12:53.9+39,79%71,54%-3,35%-6,57%5:09.0
50145Jan Pleskač Muži 30 - 39 let1980M 45:19.4+12:54.4+39,81%71,52%-3,37%-6,58%5:09.0
51146Jan Čepelka Muži 40 - 49 let1975M 45:21.0+12:56.0+39,90%71,48%-3,43%-6,65%5:09.2
52227Martin MacekSK Finnisher Muži 50 - 59 let1964M 45:31.9+13:06.9+40,46%71,20%-3,84%-7,07%5:10.4
5322Andrea Nováková Ženy 30 - 39 let1989Ž 46:01.8+13:36.8+41,99%70,43%-4,98%-8,25%5:13.8
54166Tomáš RálišStaré Hradiště Muži 40 - 49 let1973M 46:11.4+13:46.4+42,49%70,18%-5,34%-8,62%5:14.9
5459Olga JurošováMaras Team Ženy 50 +1967Ž 46:11.4+13:46.4+42,49%70,18%-5,34%-8,62%5:14.9
5649Miloš Konvalina Muži 50 - 59 let1963M 46:56.6+14:31.6+44,81%69,05%-7,06%-10,39%5:20.1
575Jíří NovotnýUNO Srch Muži 40 - 49 let1971M 47:04.7+14:39.7+45,23%68,86%-7,37%-10,71%5:21.0
5868Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 47:05.4+14:40.4+45,26%68,84%-7,40%-10,74%5:21.1
5928Alice TrojanováPardubice Ženy 40 - 49 let1975Ž 47:26.8+15:01.8+46,37%68,32%-8,21%-11,58%5:23.5
606Lev MatýsekZdechovice Muži 50 - 59 let1961M 47:29.7+15:04.7+46,51%68,25%-8,32%-11,69%5:23.8
6152Jitka CinkováAC Pardubice Ženy 50 +1968Ž 47:35.2+15:10.2+46,80%68,12%-8,53%-11,91%5:24.5
6216Tereza Skořepová Ženy 40 - 49 let1978Ž 48:20.5+15:55.5+49,13%67,06%-10,25%-13,68%5:29.6
63204Jiří SzökeTřebechovice Muži 18 - 29 let1992M 48:20.8+15:55.8+49,14%67,05%-10,26%-13,69%5:29.6
6410Martina BarboříkováKIEKERT Ženy 40 - 49 let1980Ž 50:14.1+17:49.1+54,97%64,53%-14,57%-18,14%5:42.5
6555Andrea Nohýnková Ženy 40 - 49 let1977Ž 51:18.3+18:53.3+58,27%63,18%-17,01%-20,65%5:49.8
6665Vladimír NěmecVeská Muži 60 - 69 let1953M 51:35.1+19:10.1+59,13%62,84%-17,65%-21,31%5:51.7
6725Milan BajerCafe Bajer Muži 60 - 69 let1955M 52:46.3+20:21.3+62,79%61,43%-20,36%-24,10%5:59.8
6843Josef MrkvaKIEKERT Muži 30 - 39 let1981M 57:55.3+25:30.3+78,68%55,97%-32,10%-36,21%6:34.9
698Lenka Formánková Ženy 40 - 49 let1974Ž 59:28.6+27:03.6+83,48%54,50%-35,65%-39,87%6:45.5
7024Zdeněk PetržílekKRB Chrudim Muži 60 - 69 let1955M 1:00:32.0+28:07.0+86,74%53,55%-38,06%-42,35%6:52.7
71199Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 1:00:43.1+28:18.1+87,31%53,39%-38,48%-42,79%6:54.0
72173Jan TučnýMK Pce Muži 70 +1947M 1:03:53.5+31:28.5+97,10%50,74%-45,72%-50,25%7:15.6
73112Jíří PšeničkaPardubice Muži 70 +1946M 1:17:00.4+44:35.4+137,55%42,10%-75,63%-81,09%8:45.0
-115Martin UrbanNCSRun Muži 40 - 49 let1977M DNF------
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1184Adéla Václavská Ženy 18 - 29 let1992Ž 39:37.7--100%14,56%14,06%4:30.2
214Iva KroužilováPoděbrady Ženy 40 - 49 let1977Ž 40:54.3+1:16.6+3,22%96,88%11,81%11,29%4:38.9
360Nina JanáčkováChroustovice Ženy 30 - 39 let1988Ž 41:18.4+1:40.7+4,24%95,94%10,94%10,42%4:41.6
480Leona Blažková Ženy 40 - 49 let1980Ž 42:31.4+2:53.7+7,31%93,19%8,32%7,78%4:49.9
513Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 43:56.4+4:18.7+10,88%90,19%5,26%4,71%4:59.6
6177Markéta SákrováPardubice Ženy 40 - 49 let1971Ž 44:50.1+5:12.4+13,14%88,39%3,33%2,77%5:05.7
746Dita SkalickáPardubice Ženy 40 - 49 let1975Ž 45:15.7+5:38.0+14,22%87,55%2,41%1,84%5:08.6
822Andrea Nováková Ženy 30 - 39 let1989Ž 46:01.8+6:24.1+16,15%86,09%0,76%0,17%5:13.8
959Olga JurošováMaras Team Ženy 50 +1967Ž 46:11.4+6:33.7+16,56%85,79%0,41%-0,17%5:14.9
1068Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 47:05.4+7:27.7+18,83%84,15%-1,53%-2,13%5:21.1
1128Alice TrojanováPardubice Ženy 40 - 49 let1975Ž 47:26.8+7:49.1+19,73%83,52%-2,30%-2,90%5:23.5
1252Jitka CinkováAC Pardubice Ženy 50 +1968Ž 47:35.2+7:57.5+20,08%83,28%-2,60%-3,20%5:24.5
1316Tereza Skořepová Ženy 40 - 49 let1978Ž 48:20.5+8:42.8+21,99%81,98%-4,23%-4,84%5:29.6
1410Martina BarboříkováKIEKERT Ženy 40 - 49 let1980Ž 50:14.1+10:36.4+26,77%78,89%-8,31%-8,95%5:42.5
1555Andrea Nohýnková Ženy 40 - 49 let1977Ž 51:18.3+11:40.6+29,47%77,24%-10,62%-11,27%5:49.8
168Lenka Formánková Ženy 40 - 49 let1974Ž 59:28.6+19:50.9+50,09%66,63%-28,23%-28,99%6:45.5
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 18 - 29 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1184Adéla VáclavskáŽeny 18 - 29 let1992Ž 39:37.7--100%0,00%0,00%4:30.2
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 30 - 39 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
160Nina JanáčkováChroustovice Ženy 30 - 39 let1988Ž 41:18.4--100%5,41%5,41%4:41.6
222Andrea Nováková Ženy 30 - 39 let1989Ž 46:01.8+4:43.4+11,43%89,74%-5,41%-5,41%5:13.8
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 40 - 49 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
114Iva KroužilováPoděbrady Ženy 40 - 49 let1977Ž 40:54.3--100%13,75%11,76%4:38.9
280Leona Blažková Ženy 40 - 49 let1980Ž 42:31.4+1:37.1+3,96%96,19%10,34%8,26%4:49.9
313Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 43:56.4+3:02.1+7,42%93,09%7,35%5,21%4:59.6
4177Markéta SákrováPardubice Ženy 40 - 49 let1971Ž 44:50.1+3:55.8+9,61%91,23%5,47%3,28%5:05.7
546Dita SkalickáPardubice Ženy 40 - 49 let1975Ž 45:15.7+4:21.4+10,65%90,37%4,57%2,36%5:08.6
628Alice TrojanováPardubice Ženy 40 - 49 let1975Ž 47:26.8+6:32.5+15,99%86,21%-0,04%-2,36%5:23.5
716Tereza Skořepová Ženy 40 - 49 let1978Ž 48:20.5+7:26.2+18,18%84,62%-1,93%-4,29%5:29.6
810Martina BarboříkováKIEKERT Ženy 40 - 49 let1980Ž 50:14.1+9:19.8+22,81%81,43%-5,92%-8,37%5:42.5
955Andrea Nohýnková Ženy 40 - 49 let1977Ž 51:18.3+10:24.0+25,42%79,73%-8,18%-10,68%5:49.8
108Lenka Formánková Ženy 40 - 49 let1974Ž 59:28.6+18:34.3+45,40%68,77%-25,41%-28,31%6:45.5
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 50 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
159Olga JurošováMaras Team Ženy 50 +1967Ž 46:11.4--100%1,63%1,91%5:14.9
268Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 47:05.4+0:54.0+1,95%98,09%-0,29%0,00%5:21.1
352Jitka CinkováAC Pardubice Ženy 50 +1968Ž 47:35.2+1:23.8+3,02%97,07%-1,34%-1,05%5:24.5
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1142Milan ViktoraHasiči Pardubice Muži 18 - 29 let1990M 32:25.0--100%24,85%22,22%3:41.0
2189Jiří ChybaNutrend Specialized Muži 40 - 49 let1979M 34:09.0+1:44.0+5,35%94,92%20,83%18,06%3:52.8
312Norbert KlvaňSokol Kolín Muži 40 - 49 let1972M 34:30.4+2:05.4+6,45%93,94%20,00%17,21%3:55.3
478Jiří DouchaHvězda Pardubice Muži 40 - 49 let1971M 34:39.3+2:14.3+6,90%93,54%19,66%16,85%3:56.3
5197Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 35:20.9+2:55.9+9,04%91,71%18,05%15,19%4:01.0
693Martin Prchal Muži 40 - 49 let1980M 36:18.8+3:53.8+12,02%89,27%15,81%12,87%4:07.6
761Martin PěčekKOB směr Kroměříž Muži 18 - 29 let1993M 36:53.5+4:28.5+13,80%87,87%14,47%11,48%4:11.5
8141Tomáš UherRETIA Muži 30 - 39 let1985M 37:05.0+4:40.0+14,40%87,42%14,03%11,02%4:12.8
989Tomáš BártaSrch Muži 30 - 39 let1989M 37:18.6+4:53.6+15,10%86,88%13,50%10,48%4:14.4
10110Jan GogolaIMEL Muži 40 - 49 let1977M 37:29.4+5:04.4+15,65%86,47%13,09%10,05%4:15.6
11107Bohumil Žižka Muži 18 - 29 let1992M 37:39.7+5:14.7+16,18%86,07%12,69%9,64%4:16.8
1230Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 37:44.0+5:19.0+16,40%85,91%12,52%9,47%4:17.3
13218Michal VokolekPardubice Muži 40 - 49 let1972M 37:46.7+5:21.7+16,54%85,81%12,42%9,36%4:17.6
1492Jan VáclavekOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1978M 38:00.8+5:35.8+17,26%85,28%11,87%8,79%4:19.2
15231Zděnek Radim Muži 18 - 29 let1995M 38:07.5+5:42.5+17,61%85,03%11,61%8,53%4:19.9
16210Jan NovákSK Pretorian Pardubice Muži 18 - 29 let1993M 38:10.9+5:45.9+17,78%84,90%11,48%8,39%4:20.3
171Vladimír LedererCyklo RD Muži 50 - 59 let1962M 38:16.8+5:51.8+18,09%84,68%11,26%8,15%4:21.0
18233Lukáš DařbujánPardubice Muži 40 - 49 let1977M 38:23.6+5:58.6+18,44%84,43%10,99%7,88%4:21.8
19219Jiří UrbánekSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou Muži 40 - 49 let1976M 38:30.7+6:05.7+18,80%84,17%10,72%7,60%4:22.6
20232Petr Hanuš3D Fitness Muži 50 - 59 let1964M 38:54.3+6:29.3+20,02%83,32%9,81%6,65%4:25.3
2153Pavel ŠtysRETIA Muži 40 - 49 let1978M 39:04.8+6:39.8+20,56%82,95%9,40%6,23%4:26.5
22228Petr ZábrahaRychnov nad Kněžnou Muži 40 - 49 let1974M 39:13.8+6:48.8+21,02%82,63%9,05%5,87%4:27.5
2333Martin Vacek Muži 18 - 29 let1993M 39:43.6+7:18.6+22,55%81,60%7,90%4,68%4:30.9
24150Radek DvořákHasiči Pardubice Muži 40 - 49 let1974M 40:07.6+7:42.6+23,78%80,79%6,97%3,72%4:33.6
2554Petr Štembera Muži 50 - 59 let1969M 40:21.2+7:56.2+24,48%80,33%6,45%3,18%4:35.1
2644Jiří HofmanČS obec legoinářská Muži 30 - 39 let1987M 40:34.7+8:09.7+25,18%79,89%5,93%2,64%4:36.7
2790Dalimil KlemaPardubice Muži 50 - 59 let1970M 40:49.2+8:24.2+25,92%79,41%5,37%2,06%4:38.3
2840Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 41:03.7+8:38.7+26,67%78,95%4,81%1,48%4:40.0
2932Martin JindřišekPardubice Muži 40 - 49 let1971M 41:40.7+9:15.7+28,57%77,78%3,38%0,00%4:44.2
30234Lukáš Dubrovský Muži 30 - 39 let1984M 41:52.1+9:27.1+29,16%77,43%2,94%-0,46%4:45.5
31229Jan Smutný Muži 30 - 39 let1985M 42:02.1+9:37.1+29,67%77,12%2,55%-0,86%4:46.6
32193Jan VejběraNight Run Muži 50 - 59 let1966M 42:10.6+9:45.6+30,11%76,86%2,22%-1,20%4:47.6
3399Roman JezberaSám za sebe 6 Muži 50 - 59 let1970M 42:26.2+10:01.2+30,91%76,39%1,62%-1,82%4:49.3
3439Josef ČížLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1971M 42:38.3+10:13.3+31,53%76,03%1,15%-2,30%4:50.7
35123Petr ŽákRETIA Muži 50 - 59 let1964M 42:39.4+10:14.4+31,59%75,99%1,11%-2,35%4:50.8
3618Tomáš VítSCP Pardubice Muži 30 - 39 let1983M 42:56.0+10:31.0+32,44%75,50%0,47%-3,01%4:52.7
3711Matyáš FialaSK Ráby Muži 18 - 29 let2003M 42:59.8+10:34.8+32,64%75,39%0,32%-3,16%4:53.2
3891Dmytro Kudraň Muži 18 - 29 let1993M 43:08.4+10:43.4+33,08%75,14%-0,01%-3,51%4:54.1
3931Daniel KubíkBK Třeskoprsky Muži 40 - 49 let1979M 43:32.0+11:07.0+34,29%74,46%-0,92%-4,45%4:56.8
402Petr NádheraHradec Králové Muži 50 - 59 let1967M 44:45.6+12:20.6+38,08%72,42%-3,77%-7,39%5:05.2
41230Vítek Svoboda Muži 18 - 29 let1996M 45:06.5+12:41.5+39,15%71,86%-4,58%-8,23%5:07.6
42101Matej Polák Muži 30 - 39 let1990M 45:18.9+12:53.9+39,79%71,54%-5,05%-8,73%5:09.0
43145Jan Pleskač Muži 30 - 39 let1980M 45:19.4+12:54.4+39,81%71,52%-5,07%-8,75%5:09.0
44146Jan Čepelka Muži 40 - 49 let1975M 45:21.0+12:56.0+39,90%71,48%-5,14%-8,81%5:09.2
45227Martin MacekSK Finnisher Muži 50 - 59 let1964M 45:31.9+13:06.9+40,46%71,20%-5,56%-9,25%5:10.4
46166Tomáš RálišStaré Hradiště Muži 40 - 49 let1973M 46:11.4+13:46.4+42,49%70,18%-7,08%-10,82%5:14.9
4749Miloš Konvalina Muži 50 - 59 let1963M 46:56.6+14:31.6+44,81%69,05%-8,83%-12,63%5:20.1
485Jíří NovotnýUNO Srch Muži 40 - 49 let1971M 47:04.7+14:39.7+45,23%68,86%-9,14%-12,96%5:21.0
496Lev MatýsekZdechovice Muži 50 - 59 let1961M 47:29.7+15:04.7+46,51%68,25%-10,11%-13,96%5:23.8
50204Jiří SzökeTřebechovice Muži 18 - 29 let1992M 48:20.8+15:55.8+49,14%67,05%-12,08%-16,00%5:29.6
5165Vladimír NěmecVeská Muži 60 - 69 let1953M 51:35.1+19:10.1+59,13%62,84%-19,59%-23,77%5:51.7
5225Milan BajerCafe Bajer Muži 60 - 69 let1955M 52:46.3+20:21.3+62,79%61,43%-22,34%-26,62%5:59.8
5343Josef MrkvaKIEKERT Muži 30 - 39 let1981M 57:55.3+25:30.3+78,68%55,97%-34,28%-38,97%6:34.9
5424Zdeněk PetržílekKRB Chrudim Muži 60 - 69 let1955M 1:00:32.0+28:07.0+86,74%53,55%-40,33%-45,24%6:52.7
55199Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 1:00:43.1+28:18.1+87,31%53,39%-40,76%-45,68%6:54.0
56173Jan TučnýMK Pce Muži 70 +1947M 1:03:53.5+31:28.5+97,10%50,74%-48,12%-53,30%7:15.6
57112Jíří PšeničkaPardubice Muži 70 +1946M 1:17:00.4+44:35.4+137,55%42,10%-78,53%-84,76%8:45.0
-115Martin UrbanNCSRun Muži 40 - 49 let1977M DNF------
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 18 - 29 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1142Milan ViktoraHasiči Pardubice Muži 18 - 29 let1990M 32:25.0--100%19,48%16,78%3:41.0
261Martin PěčekKOB směr Kroměříž Muži 18 - 29 let1993M 36:53.5+4:28.5+13,80%87,87%8,37%5,29%4:11.5
3107Bohumil Žižka Muži 18 - 29 let1992M 37:39.7+5:14.7+16,18%86,07%6,45%3,32%4:16.8
4231Zděnek Radim Muži 18 - 29 let1995M 38:07.5+5:42.5+17,61%85,03%5,30%2,13%4:19.9
5210Jan NovákSK Pretorian Pardubice Muži 18 - 29 let1993M 38:10.9+5:45.9+17,78%84,90%5,16%1,98%4:20.3
633Martin Vacek Muži 18 - 29 let1993M 39:43.6+7:18.6+22,55%81,60%1,32%-1,98%4:30.9
711Matyáš FialaSK Ráby Muži 18 - 29 let2003M 42:59.8+10:34.8+32,64%75,39%-6,80%-10,38%4:53.2
891Dmytro Kudraň Muži 18 - 29 let1993M 43:08.4+10:43.4+33,08%75,14%-7,15%-10,75%4:54.1
9230Vítek Svoboda Muži 18 - 29 let1996M 45:06.5+12:41.5+39,15%71,86%-12,04%-15,80%5:07.6
10204Jiří SzökeTřebechovice Muži 18 - 29 let1992M 48:20.8+15:55.8+49,14%67,05%-20,09%-24,11%5:29.6
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 30 - 39 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1141Tomáš UherRETIA Muži 30 - 39 let1985M 37:05.0--100%14,50%11,78%4:12.8
289Tomáš BártaSrch Muži 30 - 39 let1989M 37:18.6+0:13.6+0,61%99,39%13,98%11,24%4:14.4
344Jiří HofmanČS obec legoinářská Muži 30 - 39 let1987M 40:34.7+3:29.7+9,42%91,39%6,45%3,47%4:36.7
4234Lukáš Dubrovský Muži 30 - 39 let1984M 41:52.1+4:47.1+12,90%88,57%3,47%0,40%4:45.5
5229Jan Smutný Muži 30 - 39 let1985M 42:02.1+4:57.1+13,35%88,22%3,09%0,00%4:46.6
618Tomáš VítSCP Pardubice Muži 30 - 39 let1983M 42:56.0+5:51.0+15,78%86,37%1,02%-2,14%4:52.7
7101Matej Polák Muži 30 - 39 let1990M 45:18.9+8:13.9+22,20%81,83%-4,47%-7,80%5:09.0
8145Jan Pleskač Muži 30 - 39 let1980M 45:19.4+8:14.4+22,22%81,82%-4,49%-7,82%5:09.0
943Josef MrkvaKIEKERT Muži 30 - 39 let1981M 57:55.3+20:50.3+56,19%64,02%-33,54%-37,79%6:34.9
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 40 - 49 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1189Jiří ChybaNutrend Specialized Muži 40 - 49 let1979M 34:09.0--100%13,30%11,19%3:52.8
212Norbert KlvaňSokol Kolín Muži 40 - 49 let1972M 34:30.4+0:21.4+1,04%98,97%12,40%10,26%3:55.3
378Jiří DouchaHvězda Pardubice Muži 40 - 49 let1971M 34:39.3+0:30.3+1,48%98,54%12,02%9,88%3:56.3
4197Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 35:20.9+1:11.9+3,51%96,61%10,26%8,07%4:01.0
593Martin Prchal Muži 40 - 49 let1980M 36:18.8+2:09.8+6,33%94,04%7,81%5,56%4:07.6
6110Jan GogolaIMEL Muži 40 - 49 let1977M 37:29.4+3:20.4+9,78%91,09%4,82%2,50%4:15.6
730Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 37:44.0+3:35.0+10,49%90,50%4,21%1,87%4:17.3
8218Michal VokolekPardubice Muži 40 - 49 let1972M 37:46.7+3:37.7+10,62%90,40%4,09%1,75%4:17.6
992Jan VáclavekOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1978M 38:00.8+3:51.8+11,31%89,84%3,49%1,14%4:19.2
10233Lukáš DařbujánPardubice Muži 40 - 49 let1977M 38:23.6+4:14.6+12,43%88,95%2,53%0,15%4:21.8
11219Jiří UrbánekSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou Muži 40 - 49 let1976M 38:30.7+4:21.7+12,77%88,67%2,23%-0,15%4:22.6
1253Pavel ŠtysRETIA Muži 40 - 49 let1978M 39:04.8+4:55.8+14,44%87,38%0,79%-1,63%4:26.5
13228Petr ZábrahaRychnov nad Kněžnou Muži 40 - 49 let1974M 39:13.8+5:04.8+14,88%87,05%0,41%-2,02%4:27.5
14150Radek DvořákHasiči Pardubice Muži 40 - 49 let1974M 40:07.6+5:58.6+17,50%85,11%-1,87%-4,35%4:33.6
1532Martin JindřišekPardubice Muži 40 - 49 let1971M 41:40.7+7:31.7+22,04%81,94%-5,81%-8,39%4:44.2
1639Josef ČížLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1971M 42:38.3+8:29.3+24,86%80,09%-8,25%-10,89%4:50.7
1731Daniel KubíkBK Třeskoprsky Muži 40 - 49 let1979M 43:32.0+9:23.0+27,48%78,45%-10,52%-13,21%4:56.8
18146Jan Čepelka Muži 40 - 49 let1975M 45:21.0+11:12.0+32,80%75,30%-15,13%-17,94%5:09.2
19166Tomáš RálišStaré Hradiště Muži 40 - 49 let1973M 46:11.4+12:02.4+35,26%73,93%-17,26%-20,12%5:14.9
205Jíří NovotnýUNO Srch Muži 40 - 49 let1971M 47:04.7+12:55.7+37,86%72,54%-19,52%-22,43%5:21.0
-115Martin UrbanNCSRun Muži 40 - 49 let1977M DNF------
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 50 - 59 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11Vladimír LedererCyklo RD Muži 50 - 59 let1962M 38:16.8--100%10,48%9,79%4:21.0
2232Petr Hanuš3D Fitness Muži 50 - 59 let1964M 38:54.3+0:37.5+1,63%98,39%9,02%8,32%4:25.3
354Petr Štembera Muži 50 - 59 let1969M 40:21.2+2:04.4+5,42%94,86%5,63%4,91%4:35.1
490Dalimil KlemaPardubice Muži 50 - 59 let1970M 40:49.2+2:32.4+6,64%93,78%4,54%3,81%4:38.3
5193Jan VejběraNight Run Muži 50 - 59 let1966M 42:10.6+3:53.8+10,18%90,76%1,36%0,61%4:47.6
699Roman JezberaSám za sebe 6 Muži 50 - 59 let1970M 42:26.2+4:09.4+10,86%90,21%0,76%0,00%4:49.3
7123Petr ŽákRETIA Muži 50 - 59 let1964M 42:39.4+4:22.6+11,43%89,74%0,24%-0,52%4:50.8
82Petr NádheraHradec Králové Muži 50 - 59 let1967M 44:45.6+6:28.8+16,93%85,52%-4,68%-5,47%5:05.2
9227Martin MacekSK Finnisher Muži 50 - 59 let1964M 45:31.9+7:15.1+18,94%84,07%-6,48%-7,29%5:10.4
1049Miloš Konvalina Muži 50 - 59 let1963M 46:56.6+8:39.8+22,63%81,55%-9,78%-10,62%5:20.1
116Lev MatýsekZdechovice Muži 50 - 59 let1961M 47:29.7+9:12.9+24,07%80,60%-11,07%-11,92%5:23.8
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 60 - 69 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
140Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 41:03.7--100%20,25%21,31%4:40.0
265Vladimír NěmecVeská Muži 60 - 69 let1953M 51:35.1+10:31.4+25,63%79,60%-0,19%1,14%5:51.7
325Milan BajerCafe Bajer Muži 60 - 69 let1955M 52:46.3+11:42.6+28,52%77,81%-2,49%-1,14%5:59.8
424Zdeněk PetržílekKRB Chrudim Muži 60 - 69 let1955M 1:00:32.0+19:28.3+47,42%67,83%-17,57%-16,01%6:52.7
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 70 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1199Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 1:00:43.1--100%9,65%4,97%6:54.0
2173Jan TučnýMK Pce Muži 70 +1947M 1:03:53.5+3:10.4+5,23%95,03%4,93%0,00%7:15.6
3112Jíří PšeničkaPardubice Muži 70 +1946M 1:17:00.4+16:17.3+26,83%78,85%-14,58%-20,53%8:45.0