Velká cena Kunětické devítky

středa 9. září 2020 17:00 (GMT+2) - Konečné výsledky

Informace k závodu
Sport: Běh - přespolní
Místo: Ráby, Česká republika
Typ startu: Intervalový start ve vlnách
Seskupení startovních vln: Podle vzdálenosti
Závodníci: 145
Měřeno na: LENOVO Lenovo TAB S8-50L
Meřeno s: Webscorer PRO 4.3
Aktualizováno: středa 9. září 2020 20:25 (GMT+2)
Organizuje: KTS Pardubice
Webové stránky závodu: www.kuneticka9.cz

Kontaktujte pořadatele

Použijte tento formulář pro odeslání emailu pořadateli.

Vaše jméno
Vaše emailová adresa
Potvrďte emailovou adresu
Vzkaz pořadateli
Odeslat

  • Krátký okruh - 4,5 km - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11017Tomáš MocekPardubice Muži 18 +1979M 16:56.1--100%35,24%32,46%3:45.8
21052Matyáš BačaCzech Tri K. Team Junioři 15 - 17 let2004M 18:44.0+1:47.9+10,62%90,40%28,36%25,29%4:09.8
31154Jiří BláhovecBěžíme.cz Muži 18 +1992M 19:02.3+2:06.2+12,42%88,95%27,19%24,07%4:13.8
41038Josef MatoušekHradec Králové Muži 18 +1979M 19:20.6+2:24.5+14,22%87,55%26,03%22,86%4:17.9
51145Václav Buben Muži 18 +1992M 20:08.3+3:12.2+18,92%84,09%22,99%19,69%4:28.5
61087Jan ŠenkýřSRTG Pardubice Muži 18 +1992M 20:35.8+3:39.7+21,62%82,22%21,23%17,86%4:34.6
71015Michaela SabovováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 20:38.8+3:42.7+21,92%82,02%21,04%17,66%4:35.3
81032Jakub NovákPřelouč Muži 18 +1983M 20:43.9+3:47.8+22,42%81,69%20,72%17,32%4:36.4
91064Ema FialováSK Ráby Juniorky 15 - 17 let2005Ž 21:07.2+4:11.1+24,71%80,18%19,23%15,77%4:41.6
101095Elich Tomáš Muži 18 +1977M 21:12.4+4:16.3+25,22%79,86%18,90%15,43%4:42.8
111048Daniel PavlisEnervite Team Muži 18 +1985M 21:13.8+4:17.7+25,36%79,77%18,81%15,33%4:43.1
121030Adam MalínskýPřelouč Muži 18 +2002M 21:19.9+4:23.8+25,96%79,39%18,42%14,93%4:44.4
131155Sylva Neradová3LF Ženy 18 +2000Ž 21:28.5+4:32.4+26,81%78,86%17,87%14,36%4:46.3
141126Eva Vejběrová Ženy 18 +1976Ž 21:53.6+4:57.5+29,28%77,35%16,27%12,69%4:51.9
151151David KühnelRozběháme Parubice Muži 18 +1977M 22:00.4+5:04.3+29,95%76,95%15,84%12,24%4:53.4
161046Rožcová Tereza Ženy 18 +1992Ž 22:03.8+5:07.7+30,28%76,76%15,62%12,01%4:54.2
171031Kamila MalínskáPřelouč Ženy 18 +1992Ž 22:27.1+5:31.0+32,58%75,43%14,14%10,46%4:59.4
181049Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Žákyně 11 - 14 let2006Ž 22:33.7+5:37.6+33,23%75,06%13,72%10,02%5:00.8
191043Štěpán FrošCafe Bajer Muži 18 +1973M 22:52.7+5:56.6+35,09%74,02%12,51%8,76%5:05.0
201055Tomáš Bárta St. Muži 18 +1961M 23:02.8+6:06.7+36,09%73,48%11,86%8,09%5:07.3
211167Jan TikalPardubice Muži 18 +1987M 23:07.6+6:11.5+36,56%73,23%11,56%7,77%5:08.4
221040Marek VejběraNight Run Žáci 11 - 14 let2008M 23:43.4+6:47.3+40,08%71,39%9,28%5,39%5:16.3
231078Ema MojžíškováKSP Pardubice Žákyně 11 - 14 let2007Ž 24:02.0+7:05.9+41,92%70,46%8,09%4,15%5:20.4
241139Jan ŠternerTřebechovice Muži 18 +1994M 24:30.1+7:34.0+44,68%69,12%6,30%2,29%5:26.7
251020Dušan JiráskoSK Srch Muži 18 +1973M 24:37.8+7:41.7+45,44%68,76%5,81%1,77%5:28.4
261001Martin KoblicPCE AVANTGARD Žáci 6 - 10 let2010M 24:46.7+7:50.6+46,31%68,35%5,24%1,18%5:30.4
261002Zdeněk KoblicPCE AVANTGARD Muži 18 +1969M 24:46.7+7:50.6+46,31%68,35%5,24%1,18%5:30.4
281084Tereza PuchernováPardubice Juniorky 15 - 17 let2004Ž 24:58.7+8:02.6+47,50%67,80%4,48%0,39%5:33.0
291109Pavel SlabihoudBAPA Letohrad Žáci 6 - 10 let2010M 25:10.3+8:14.2+48,64%67,28%3,74%-0,39%5:35.6
301119Adam Friedl Žáci 11 - 14 let2007M 25:28.4+8:32.3+50,42%66,48%2,58%-1,59%5:39.6
311120Radek FriedlPardubice Muži 18 +1979M 25:31.7+8:35.6+50,74%66,34%2,37%-1,81%5:40.4
321165Juraj Turský Muži 18 +1983M 25:52.1+8:56.0+52,75%65,47%1,07%-3,16%5:44.9
331019Lubomír JiráskoSK Srch Muži 18 +1971M 25:59.0+9:02.9+53,43%65,18%0,63%-3,62%5:46.4
341025Oldřich DanihelkaNCS Run Muži 18 +1976M 26:06.6+9:10.5+54,18%64,86%0,15%-4,13%5:48.1
351003Michaela KřížováSK Ráby Ženy 18 +1974Ž 26:17.8+9:21.7+55,28%64,40%-0,57%-4,87%5:50.6
361059Eva BernáVlčí stavby Ženy 18 +1976Ž 26:23.2+9:27.1+55,81%64,18%-0,91%-5,23%5:51.8
371093Leoš Horák Muži 18 +1964M 26:30.3+9:34.2+56,51%63,89%-1,36%-5,70%5:53.4
381050Marta Holická Ženy 18 +1975Ž 26:33.6+9:37.5+56,83%63,76%-1,57%-5,92%5:54.1
391108Aleš SlabihoudBAPA Letohrad Muži 18 +1975M 26:35.7+9:39.6+57,04%63,68%-1,71%-6,06%5:54.6
401053Tomáš JanáčekTOM Team Žáci 6 - 10 let2011M 26:46.3+9:50.2+58,08%63,26%-2,38%-6,77%5:57.0
411118Kryštof Hudský Žáci 11 - 14 let2009M 27:13.2+10:17.1+60,73%62,22%-4,10%-8,55%6:02.9
421114Andrea Elichová Ženy 18 +1981Ž 27:17.2+10:21.1+61,13%62,06%-4,35%-8,82%6:03.8
431054Kateřina JanáčkováKIEKERT Ženy 18 +1975Ž 27:48.5+10:52.4+64,21%60,90%-6,35%-10,90%6:10.8
441094Toník Kubias Žáci 6 - 10 let2014M 28:03.0+11:06.9+65,63%60,37%-7,27%-11,86%6:14.0
451162Petr ŽižkaLípa nad Orlicí Muži 18 +1996M 28:10.0+11:13.9+66,32%60,12%-7,72%-12,33%6:15.6
461045Petra ŘíhováJRT Agi Pardubice Ženy 18 +1985Ž 28:22.7+11:26.6+67,57%59,68%-8,53%-13,17%6:18.4
471000Lucie KoblicováPCE AVANTGARD Žákyně 11 - 14 let2007Ž 29:28.0+12:31.9+74,00%57,47%-12,69%-17,51%6:32.9
481062Simona Srdínková Žákyně 6 - 10 let2010Ž 30:15.4+13:19.3+78,66%55,97%-15,71%-20,66%6:43.4
491061Martin SrdínkoPardubice Muži 18 +1981M 30:16.8+13:20.7+78,80%55,93%-15,80%-20,76%6:43.7
501166Viola Hudská Žákyně 6 - 10 let2014Ž 35:09.6+18:13.5+107,62%48,17%-34,46%-40,22%7:48.8
511117Kamil HudskýKajman Run Muži 18 +1973M 35:10.6+18:14.5+107,72%48,14%-34,53%-40,29%7:49.0
521121Jonáš Hudský Žáci 6 - 10 let2011M 36:04.9+19:08.8+113,06%46,94%-37,99%-43,89%8:01.1
531164Zdeněk PetržílekKRB Chrudim Muži 18 +1955M 36:36.6+19:40.5+116,18%46,26%-40,01%-46,00%8:08.1
541057Hana NádherováHradec Králové Ženy 18 +1968Ž 39:03.0+22:06.9+130,59%43,37%-49,34%-55,73%8:40.7
551027Lukáš PodzimekRůžová prasátka Muži 18 +1979M 49:03.1+32:07.0+189,65%34,52%-87,59%-95,62%10:54.0
561028Ondřej PodzimekSezemický bombarďák Žáci 6 - 10 let2011M 49:03.2+32:07.1+189,66%34,52%-87,59%-95,63%10:54.0
-1029Karin Nechanická Ženy 18 +1976Ž DNF------
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11015Michaela SabovováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 20:38.8--100%21,21%21,49%4:35.3
21064Ema FialováSK Ráby Juniorky 15 - 17 let2005Ž 21:07.2+0:28.4+2,29%97,76%19,40%19,69%4:41.6
31155Sylva Neradová3LF Ženy 18 +2000Ž 21:28.5+0:49.7+4,01%96,14%18,05%18,34%4:46.3
41126Eva Vejběrová Ženy 18 +1976Ž 21:53.6+1:14.8+6,04%94,31%16,45%16,74%4:51.9
51046Rožcová Tereza Ženy 18 +1992Ž 22:03.8+1:25.0+6,86%93,58%15,80%16,10%4:54.2
61031Kamila MalínskáPřelouč Ženy 18 +1992Ž 22:27.1+1:48.3+8,74%91,96%14,32%14,62%4:59.4
71049Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Žákyně 11 - 14 let2006Ž 22:33.7+1:54.9+9,28%91,51%13,90%14,20%5:00.8
81078Ema MojžíškováKSP Pardubice Žákyně 11 - 14 let2007Ž 24:02.0+3:23.2+16,40%85,91%8,28%8,61%5:20.4
91084Tereza PuchernováPardubice Juniorky 15 - 17 let2004Ž 24:58.7+4:19.9+20,98%82,66%4,68%5,01%5:33.0
101003Michaela KřížováSK Ráby Ženy 18 +1974Ž 26:17.8+5:39.0+27,37%78,51%-0,35%0,00%5:50.6
111059Eva BernáVlčí stavby Ženy 18 +1976Ž 26:23.2+5:44.4+27,80%78,25%-0,70%-0,34%5:51.8
121050Marta Holická Ženy 18 +1975Ž 26:33.6+5:54.8+28,64%77,74%-1,36%-1,00%5:54.1
131114Andrea Elichová Ženy 18 +1981Ž 27:17.2+6:38.4+32,16%75,67%-4,13%-3,76%6:03.8
141054Kateřina JanáčkováKIEKERT Ženy 18 +1975Ž 27:48.5+7:09.7+34,69%74,25%-6,12%-5,75%6:10.8
151045Petra ŘíhováJRT Agi Pardubice Ženy 18 +1985Ž 28:22.7+7:43.9+37,45%72,76%-8,30%-7,92%6:18.4
161000Lucie KoblicováPCE AVANTGARD Žákyně 11 - 14 let2007Ž 29:28.0+8:49.2+42,72%70,07%-12,45%-12,05%6:32.9
171062Simona Srdínková Žákyně 6 - 10 let2010Ž 30:15.4+9:36.6+46,55%68,24%-15,47%-15,06%6:43.4
181166Viola Hudská Žákyně 6 - 10 let2014Ž 35:09.6+14:30.8+70,29%58,72%-34,18%-33,71%7:48.8
191057Hana NádherováHradec Králové Ženy 18 +1968Ž 39:03.0+18:24.2+89,13%52,87%-49,02%-48,50%8:40.7
-1029Karin Nechanická Ženy 18 +1976Ž DNF------
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Juniorky 15 - 17 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11064Ema FialováSK Ráby Juniorky 15 - 17 let2005Ž 21:07.2--100%8,37%8,37%4:41.6
21084Tereza PuchernováPardubice Juniorky 15 - 17 let2004Ž 24:58.7+3:51.5+18,27%84,55%-8,37%-8,37%5:33.0
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Žákyně 11 - 14 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11049Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Žákyně 11 - 14 let2006Ž 22:33.7--100%11,01%6,12%5:00.8
21078Ema MojžíškováKSP Pardubice Žákyně 11 - 14 let2007Ž 24:02.0+1:28.3+6,52%93,88%5,21%0,00%5:20.4
31000Lucie KoblicováPCE AVANTGARD Žákyně 11 - 14 let2007Ž 29:28.0+6:54.3+30,61%76,57%-16,22%-22,61%6:32.9
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Žákyně 6 - 10 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11062Simona SrdínkováŽákyně 6 - 10 let2010Ž 30:15.4--100%7,50%7,50%6:43.4
21166Viola HudskáŽákyně 6 - 10 let2014Ž 35:09.6+4:54.2+16,21%86,05%-7,50%-7,50%7:48.8
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Ženy 18 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11015Michaela SabovováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 20:38.8--100%20,15%21,62%4:35.3
21155Sylva Neradová3LF Ženy 18 +2000Ž 21:28.5+0:49.7+4,01%96,14%16,95%18,48%4:46.3
31126Eva Vejběrová Ženy 18 +1976Ž 21:53.6+1:14.8+6,04%94,31%15,33%16,89%4:51.9
41046Rožcová Tereza Ženy 18 +1992Ž 22:03.8+1:25.0+6,86%93,58%14,68%16,24%4:54.2
51031Kamila MalínskáPřelouč Ženy 18 +1992Ž 22:27.1+1:48.3+8,74%91,96%13,17%14,77%4:59.4
61003Michaela KřížováSK Ráby Ženy 18 +1974Ž 26:17.8+5:39.0+27,37%78,51%-1,70%0,17%5:50.6
71059Eva BernáVlčí stavby Ženy 18 +1976Ž 26:23.2+5:44.4+27,80%78,25%-2,04%-0,17%5:51.8
81050Marta Holická Ženy 18 +1975Ž 26:33.6+5:54.8+28,64%77,74%-2,71%-0,83%5:54.1
91114Andrea Elichová Ženy 18 +1981Ž 27:17.2+6:38.4+32,16%75,67%-5,52%-3,59%6:03.8
101054Kateřina JanáčkováKIEKERT Ženy 18 +1975Ž 27:48.5+7:09.7+34,69%74,25%-7,54%-5,57%6:10.8
111045Petra ŘíhováJRT Agi Pardubice Ženy 18 +1985Ž 28:22.7+7:43.9+37,45%72,76%-9,75%-7,73%6:18.4
121057Hana NádherováHradec Králové Ženy 18 +1968Ž 39:03.0+18:24.2+89,13%52,87%-51,02%-48,24%8:40.7
-1029Karin Nechanická Ženy 18 +1976Ž DNF------
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11017Tomáš MocekPardubice Muži 18 +1979M 16:56.1--100%35,17%31,65%3:45.8
21052Matyáš BačaCzech Tri K. Team Junioři 15 - 17 let2004M 18:44.0+1:47.9+10,62%90,40%28,28%24,40%4:09.8
31154Jiří BláhovecBěžíme.cz Muži 18 +1992M 19:02.3+2:06.2+12,42%88,95%27,11%23,17%4:13.8
41038Josef MatoušekHradec Králové Muži 18 +1979M 19:20.6+2:24.5+14,22%87,55%25,95%21,93%4:17.9
51145Václav Buben Muži 18 +1992M 20:08.3+3:12.2+18,92%84,09%22,90%18,73%4:28.5
61087Jan ŠenkýřSRTG Pardubice Muži 18 +1992M 20:35.8+3:39.7+21,62%82,22%21,15%16,88%4:34.6
71032Jakub NovákPřelouč Muži 18 +1983M 20:43.9+3:47.8+22,42%81,69%20,63%16,33%4:36.4
81095Elich Tomáš Muži 18 +1977M 21:12.4+4:16.3+25,22%79,86%18,81%14,41%4:42.8
91048Daniel PavlisEnervite Team Muži 18 +1985M 21:13.8+4:17.7+25,36%79,77%18,72%14,32%4:43.1
101030Adam MalínskýPřelouč Muži 18 +2002M 21:19.9+4:23.8+25,96%79,39%18,33%13,91%4:44.4
111151David KühnelRozběháme Parubice Muži 18 +1977M 22:00.4+5:04.3+29,95%76,95%15,75%11,19%4:53.4
121043Štěpán FrošCafe Bajer Muži 18 +1973M 22:52.7+5:56.6+35,09%74,02%12,41%7,67%5:05.0
131055Tomáš Bárta St. Muži 18 +1961M 23:02.8+6:06.7+36,09%73,48%11,77%6,99%5:07.3
141167Jan TikalPardubice Muži 18 +1987M 23:07.6+6:11.5+36,56%73,23%11,46%6,67%5:08.4
151040Marek VejběraNight Run Žáci 11 - 14 let2008M 23:43.4+6:47.3+40,08%71,39%9,18%4,26%5:16.3
161139Jan ŠternerTřebechovice Muži 18 +1994M 24:30.1+7:34.0+44,68%69,12%6,20%1,12%5:26.7
171020Dušan JiráskoSK Srch Muži 18 +1973M 24:37.8+7:41.7+45,44%68,76%5,71%0,60%5:28.4
181001Martin KoblicPCE AVANTGARD Žáci 6 - 10 let2010M 24:46.7+7:50.6+46,31%68,35%5,14%0,00%5:30.4
181002Zdeněk KoblicPCE AVANTGARD Muži 18 +1969M 24:46.7+7:50.6+46,31%68,35%5,14%0,00%5:30.4
201109Pavel SlabihoudBAPA Letohrad Žáci 6 - 10 let2010M 25:10.3+8:14.2+48,64%67,28%3,63%-1,59%5:35.6
211119Adam Friedl Žáci 11 - 14 let2007M 25:28.4+8:32.3+50,42%66,48%2,48%-2,80%5:39.6
221120Radek FriedlPardubice Muži 18 +1979M 25:31.7+8:35.6+50,74%66,34%2,27%-3,03%5:40.4
231165Juraj Turský Muži 18 +1983M 25:52.1+8:56.0+52,75%65,47%0,96%-4,40%5:44.9
241019Lubomír JiráskoSK Srch Muži 18 +1971M 25:59.0+9:02.9+53,43%65,18%0,52%-4,86%5:46.4
251025Oldřich DanihelkaNCS Run Muži 18 +1976M 26:06.6+9:10.5+54,18%64,86%0,04%-5,37%5:48.1
261093Leoš Horák Muži 18 +1964M 26:30.3+9:34.2+56,51%63,89%-1,47%-6,97%5:53.4
271108Aleš SlabihoudBAPA Letohrad Muži 18 +1975M 26:35.7+9:39.6+57,04%63,68%-1,82%-7,33%5:54.6
281053Tomáš JanáčekTOM Team Žáci 6 - 10 let2011M 26:46.3+9:50.2+58,08%63,26%-2,49%-8,04%5:57.0
291118Kryštof Hudský Žáci 11 - 14 let2009M 27:13.2+10:17.1+60,73%62,22%-4,21%-9,85%6:02.9
301094Toník Kubias Žáci 6 - 10 let2014M 28:03.0+11:06.9+65,63%60,37%-7,39%-13,20%6:14.0
311162Petr ŽižkaLípa nad Orlicí Muži 18 +1996M 28:10.0+11:13.9+66,32%60,12%-7,83%-13,67%6:15.6
321061Martin SrdínkoPardubice Muži 18 +1981M 30:16.8+13:20.7+78,80%55,93%-15,93%-22,20%6:43.7
331117Kamil HudskýKajman Run Muži 18 +1973M 35:10.6+18:14.5+107,72%48,14%-34,67%-41,97%7:49.0
341121Jonáš Hudský Žáci 6 - 10 let2011M 36:04.9+19:08.8+113,06%46,94%-38,14%-45,62%8:01.1
351164Zdeněk PetržílekKRB Chrudim Muži 18 +1955M 36:36.6+19:40.5+116,18%46,26%-40,16%-47,75%8:08.1
361027Lukáš PodzimekRůžová prasátka Muži 18 +1979M 49:03.1+32:07.0+189,65%34,52%-87,79%-97,96%10:54.0
371028Ondřej PodzimekSezemický bombarďák Žáci 6 - 10 let2011M 49:03.2+32:07.1+189,66%34,52%-87,80%-97,97%10:54.0
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Junioři 15 - 17 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11052Matyáš BačaCzech Tri K. Team Junioři 15 - 17 let2004M 18:44.0--100%0,00%0,00%4:09.8
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Muži 18 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11017Tomáš MocekPardubice Muži 18 +1979M 16:56.1--100%32,90%30,88%3:45.8
21154Jiří BláhovecBěžíme.cz Muži 18 +1992M 19:02.3+2:06.2+12,42%88,95%24,56%22,30%4:13.8
31038Josef MatoušekHradec Králové Muži 18 +1979M 19:20.6+2:24.5+14,22%87,55%23,35%21,05%4:17.9
41145Václav Buben Muži 18 +1992M 20:08.3+3:12.2+18,92%84,09%20,20%17,81%4:28.5
51087Jan ŠenkýřSRTG Pardubice Muži 18 +1992M 20:35.8+3:39.7+21,62%82,22%18,39%15,94%4:34.6
61032Jakub NovákPřelouč Muži 18 +1983M 20:43.9+3:47.8+22,42%81,69%17,85%15,39%4:36.4
71095Elich Tomáš Muži 18 +1977M 21:12.4+4:16.3+25,22%79,86%15,97%13,45%4:42.8
81048Daniel PavlisEnervite Team Muži 18 +1985M 21:13.8+4:17.7+25,36%79,77%15,88%13,35%4:43.1
91030Adam MalínskýPřelouč Muži 18 +2002M 21:19.9+4:23.8+25,96%79,39%15,47%12,94%4:44.4
101151David KühnelRozběháme Parubice Muži 18 +1977M 22:00.4+5:04.3+29,95%76,95%12,80%10,18%4:53.4
111043Štěpán FrošCafe Bajer Muži 18 +1973M 22:52.7+5:56.6+35,09%74,02%9,35%6,63%5:05.0
121055Tomáš Bárta St. Muži 18 +1961M 23:02.8+6:06.7+36,09%73,48%8,68%5,94%5:07.3
131167Jan TikalPardubice Muži 18 +1987M 23:07.6+6:11.5+36,56%73,23%8,36%5,61%5:08.4
141139Jan ŠternerTřebechovice Muži 18 +1994M 24:30.1+7:34.0+44,68%69,12%2,91%0,00%5:26.7
151020Dušan JiráskoSK Srch Muži 18 +1973M 24:37.8+7:41.7+45,44%68,76%2,40%-0,52%5:28.4
161002Zdeněk KoblicPCE AVANTGARD Muži 18 +1969M 24:46.7+7:50.6+46,31%68,35%1,82%-1,13%5:30.4
171120Radek FriedlPardubice Muži 18 +1979M 25:31.7+8:35.6+50,74%66,34%-1,15%-4,19%5:40.4
181165Juraj Turský Muži 18 +1983M 25:52.1+8:56.0+52,75%65,47%-2,50%-5,58%5:44.9
191019Lubomír JiráskoSK Srch Muži 18 +1971M 25:59.0+9:02.9+53,43%65,18%-2,96%-6,05%5:46.4
201025Oldřich DanihelkaNCS Run Muži 18 +1976M 26:06.6+9:10.5+54,18%64,86%-3,46%-6,56%5:48.1
211093Leoš Horák Muži 18 +1964M 26:30.3+9:34.2+56,51%63,89%-5,02%-8,18%5:53.4
221108Aleš SlabihoudBAPA Letohrad Muži 18 +1975M 26:35.7+9:39.6+57,04%63,68%-5,38%-8,54%5:54.6
231162Petr ŽižkaLípa nad Orlicí Muži 18 +1996M 28:10.0+11:13.9+66,32%60,12%-11,61%-14,96%6:15.6
241061Martin SrdínkoPardubice Muži 18 +1981M 30:16.8+13:20.7+78,80%55,93%-19,98%-23,58%6:43.7
251117Kamil HudskýKajman Run Muži 18 +1973M 35:10.6+18:14.5+107,72%48,14%-39,39%-43,57%7:49.0
261164Zdeněk PetržílekKRB Chrudim Muži 18 +1955M 36:36.6+19:40.5+116,18%46,26%-45,07%-49,42%8:08.1
271027Lukáš PodzimekRůžová prasátka Muži 18 +1979M 49:03.1+32:07.0+189,65%34,52%-94,37%-100,20%10:54.0
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Žáci 11 - 14 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11040Marek VejběraNight Run Žáci 11 - 14 let2008M 23:43.4--100%6,87%6,87%5:16.3
21119Adam Friedl Žáci 11 - 14 let2007M 25:28.4+1:45.0+7,38%93,13%0,00%0,00%5:39.6
31118Kryštof Hudský Žáci 11 - 14 let2009M 27:13.2+3:29.8+14,74%87,15%-6,86%-6,86%6:02.9
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Žáci 6 - 10 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11001Martin KoblicPCE AVANTGARD Žáci 6 - 10 let2010M 24:46.7--100%21,71%9,60%5:30.4
21109Pavel SlabihoudBAPA Letohrad Žáci 6 - 10 let2010M 25:10.3+0:23.6+1,59%98,44%20,47%8,17%5:35.6
31053Tomáš JanáčekTOM Team Žáci 6 - 10 let2011M 26:46.3+1:59.6+8,04%92,55%15,42%2,33%5:57.0
41094Toník Kubias Žáci 6 - 10 let2014M 28:03.0+3:16.3+13,20%88,34%11,38%-2,33%6:14.0
51121Jonáš Hudský Žáci 6 - 10 let2011M 36:04.9+11:18.2+45,62%68,67%-14,00%-31,63%8:01.1
61028Ondřej PodzimekSezemický bombarďák Žáci 6 - 10 let2011M 49:03.2+24:16.5+97,97%50,51%-54,98%-78,96%10:54.0
  • Dlouhý okruh - 9 km - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1127Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 33:31.8--100%23,33%20,18%3:48.6
2189Jiří ChybaNutrend Specialized Muži 40 - 49 let1979M 33:56.9+0:25.1+1,25%98,77%22,38%19,18%3:51.5
3192Marek CelarRun4Fun Muži 30 - 39 let1982M 34:35.3+1:03.5+3,16%96,94%20,91%17,66%3:55.8
4218Michal VokolekPardubice Muži 40 - 49 let1972M 34:35.6+1:03.8+3,17%96,93%20,90%17,65%3:55.9
5202Jiří Spurný Muži 18 - 29 let1996M 35:43.3+2:11.5+6,54%93,86%18,32%14,96%4:03.6
678Jiří DouchaHvězda Pardubice Muži 40 - 49 let1971M 35:44.5+2:12.7+6,60%93,81%18,28%14,91%4:03.7
712Norbert KlvaňSokol Kolín Muži 40 - 49 let1972M 35:45.1+2:13.3+6,63%93,79%18,25%14,89%4:03.8
8226Václav RohlíkAC Pardubice Muži 40 - 49 let1980M 35:59.0+2:27.2+7,32%93,18%17,72%14,34%4:05.3
9141Tomáš UherRETIA Muži 30 - 39 let1985M 36:06.3+2:34.5+7,68%92,87%17,45%14,05%4:06.2
10197Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 36:22.9+2:51.1+8,50%92,16%16,81%13,39%4:08.1
11102Ondřej MüllerKSP Pardubice Muži 30 - 39 let1988M 36:47.9+3:16.1+9,75%91,12%15,86%12,40%4:10.9
1293Martin Prchal Muži 40 - 49 let1980M 36:59.3+3:27.5+10,31%90,65%15,43%11,95%4:12.2
13107Bohumil Žižka Muži 18 - 29 let1992M 37:04.5+3:32.7+10,57%90,44%15,23%11,74%4:12.8
1461Martin PěčekKOB směr Kroměříž Muži 18 - 29 let1993M 37:10.6+3:38.8+10,88%90,19%15,00%11,50%4:13.5
1550Marek DubskýPardubice Muži 18 - 29 let1991M 37:14.6+3:42.8+11,07%90,03%14,84%11,34%4:13.9
16172Michal Kunčar Muži 18 - 29 let1993M 37:36.6+4:04.8+12,17%89,15%14,00%10,47%4:16.4
1789Tomáš BártaSrch Muži 30 - 39 let1989M 37:53.6+4:21.8+13,01%88,49%13,36%9,79%4:18.4
18128Roman BedrošRETIA Muži 30 - 39 let1988M 38:04.1+4:32.3+13,54%88,08%12,96%9,38%4:19.6
19126Michal ZoubekPardubice Muži 40 - 49 let1973M 38:05.2+4:33.4+13,59%88,04%12,91%9,33%4:19.7
201Vladimír LedererCyklo RD Muži 50 - 59 let1962M 38:16.8+4:45.0+14,17%87,59%12,47%8,87%4:21.0
21219Jiří UrbánekSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou Muži 40 - 49 let1976M 38:33.6+5:01.8+15,00%86,96%11,83%8,21%4:22.9
2230Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 38:37.1+5:05.3+15,18%86,82%11,70%8,07%4:23.3
2392Jan VáclavekOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1978M 38:41.3+5:09.5+15,38%86,67%11,54%7,90%4:23.8
24184Adéla Václavská Ženy 18 - 29 let1992Ž 39:11.4+5:39.6+16,88%85,56%10,39%6,71%4:27.2
2553Pavel ŠtysRETIA Muži 40 - 49 let1978M 40:01.0+6:29.2+19,35%83,79%8,50%4,74%4:32.8
26138Martin Nenadál Muži 30 - 39 let1982M 40:14.1+6:42.3+20,00%83,34%8,00%4,22%4:34.3
2711Matyáš FialaSK Ráby Muži 18 - 29 let2003M 40:14.8+6:43.0+20,03%83,31%7,98%4,19%4:34.4
28150Radek DvořákHasiči Pardubice Muži 40 - 49 let1974M 40:21.3+6:49.5+20,35%83,09%7,73%3,93%4:35.1
29222Marek ŽampachStormweld Muži 18 - 29 let1991M 40:28.0+6:56.2+20,69%82,86%7,47%3,67%4:35.9
30214Vítězslav Šourek Muži 30 - 39 let1981M 40:39.9+7:08.1+21,28%82,45%7,02%3,19%4:37.3
3154Petr Štembera Muži 50 - 59 let1969M 40:46.5+7:14.7+21,61%82,23%6,77%2,93%4:38.0
3260Nina JanáčkováCafé Bajer Pardubice Ženy 30 - 39 let1988Ž 40:57.2+7:25.4+22,14%81,87%6,36%2,51%4:39.2
33171Martin ŠtěpánekPodhořany Muži 18 - 29 let1993M 40:58.1+7:26.3+22,18%81,84%6,33%2,47%4:39.3
34205Josef JakešSK OB Týniště n./O Muži 50 - 59 let1965M 40:58.9+7:27.1+22,22%81,82%6,30%2,44%4:39.4
3520Radka JanyškováPolabiny 3 Ženy 30 - 39 let1988Ž 41:01.8+7:30.0+22,37%81,72%6,18%2,33%4:39.7
3680Leona Blažková Ženy 40 - 49 let1980Ž 41:14.9+7:43.1+23,02%81,29%5,69%1,81%4:41.2
3733Martin Vacek Muži 18 - 29 let1993M 41:16.1+7:44.3+23,08%81,25%5,64%1,76%4:41.4
38223Jan KrulišMoruga Muži 18 - 29 let1991M 41:17.3+7:45.5+23,14%81,21%5,59%1,71%4:41.5
3940Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 41:19.6+7:47.8+23,25%81,13%5,51%1,62%4:41.8
40101Matej Polák Muži 30 - 39 let1990M 41:24.8+7:53.0+23,51%80,96%5,31%1,41%4:42.4
4131Daniel KubíkBK Třeskoprsky Muži 40 - 49 let1979M 41:31.6+7:59.8+23,85%80,74%5,05%1,14%4:43.1
42176Marek BašeSokol Žďár nad Orlicí Muži 18 - 29 let1990M 41:47.4+8:15.6+24,63%80,23%4,45%0,52%4:44.9
4390Dalimil KlemaPardubice Muži 50 - 59 let1970M 41:55.7+8:23.9+25,05%79,97%4,13%0,19%4:45.9
44113Vojtěch Vaníček Muži 30 - 39 let1985M 41:59.1+8:27.3+25,22%79,86%4,00%0,05%4:46.3
45191Petr NovákChrudim Muži 40 - 49 let1978M 42:01.7+8:29.9+25,35%79,78%3,90%-0,05%4:46.6
4644Jiří HofmanČS obec legoinářská Muži 30 - 39 let1987M 42:08.6+8:36.8+25,69%79,56%3,64%-0,33%4:47.3
4763Radek Kučera Muži 40 - 49 let1975M 42:18.2+8:46.4+26,17%79,26%3,27%-0,71%4:48.4
4899Roman JezberaSám za sebe 6 Muži 50 - 59 let1970M 42:36.5+9:04.7+27,08%78,69%2,58%-1,43%4:50.5
4914Iva KroužilováPoděbrady Ženy 40 - 49 let1977Ž 42:44.0+9:12.2+27,45%78,46%2,29%-1,73%4:51.4
5013Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 42:58.2+9:26.4+28,15%78,03%1,75%-2,29%4:53.0
5151Martin ŠvajglPardubice Muži 30 - 39 let1990M 43:03.2+9:31.4+28,40%77,88%1,56%-2,49%4:53.5
52167Petr SchafferMlýn Janderov Muži 60 - 69 let1960M 43:21.5+9:49.7+29,31%77,33%0,86%-3,22%4:55.6
5339Josef ČížLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1971M 43:28.5+9:56.7+29,66%77,12%0,59%-3,50%4:56.4
54123Petr ŽákRETIA Muži 50 - 59 let1964M 44:10.2+10:38.4+31,73%75,91%-1,00%-5,15%5:01.2
5537Erika KičinováKPA Pardubice Ženy 18 - 29 let1991Ž 44:46.1+11:14.3+33,52%74,90%-2,36%-6,57%5:05.2
56117Roman KalkusRun for Fun Muži 30 - 39 let1980M 44:59.9+11:28.1+34,20%74,51%-2,89%-7,12%5:06.8
5762Hana Hlaváčková Ženy 40 - 49 let1977Ž 45:04.2+11:32.4+34,42%74,40%-3,05%-7,29%5:07.3
58166Tomáš RálišStaré Hradiště Muži 40 - 49 let1973M 45:17.3+11:45.5+35,07%74,04%-3,55%-7,81%5:08.8
592Petr NádheraHradec Králové Muži 50 - 59 let1967M 45:29.5+11:57.7+35,67%73,71%-4,02%-8,30%5:10.2
60177Markéta SákrováPardubice Ženy 40 - 49 let1971Ž 45:35.9+12:04.1+35,99%73,53%-4,26%-8,55%5:10.9
6191Dmytro Kudraň Muži 18 - 29 let1993M 45:42.3+12:10.5+36,31%73,36%-4,50%-8,80%5:11.6
6246Dita SkalickáPardubice Ženy 40 - 49 let1975Ž 46:05.2+12:33.4+37,45%72,75%-5,38%-9,71%5:14.2
63149Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice Muži 60 - 69 let1959M 46:12.4+12:40.6+37,81%72,57%-5,65%-10,00%5:15.0
64146Jan Čepelka Muži 40 - 49 let1975M 46:20.9+12:49.1+38,23%72,34%-5,98%-10,34%5:16.0
6559Olga JurošováMaras Team Ženy 50 +1967Ž 46:23.3+12:51.5+38,35%72,28%-6,07%-10,43%5:16.3
66220Tomáš RosslerEráci Muži 40 - 49 let1978M 46:34.9+13:03.1+38,93%71,98%-6,51%-10,89%5:17.6
6749Miloš Konvalina Muži 50 - 59 let1963M 46:44.8+13:13.0+39,42%71,73%-6,89%-11,28%5:18.7
6868Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 46:52.8+13:21.0+39,82%71,52%-7,19%-11,60%5:19.6
69224Václav KramperaPobřeží kocoviny Muži 18 - 29 let1991M 47:02.0+13:30.2+40,27%71,29%-7,54%-11,97%5:20.7
70207Václav Němec Muži 40 - 49 let1973M 47:10.3+13:38.5+40,68%71,08%-7,86%-12,30%5:21.6
7152Jitka CinkováAC Pardubice Ženy 50 +1968Ž 47:21.9+13:50.1+41,26%70,79%-8,30%-12,76%5:22.9
7216Tereza Skořepová Ženy 40 - 49 let1978Ž 47:27.8+13:56.0+41,55%70,64%-8,53%-12,99%5:23.6
736Lev MatýsekZdechovice Muži 50 - 59 let1961M 47:32.7+14:00.9+41,80%70,52%-8,71%-13,18%5:24.2
7418Tomáš VítSCP Pardubice Muži 30 - 39 let1983M 48:50.0+15:18.2+45,64%68,66%-11,66%-16,25%5:33.0
7422Andrea Nováková Ženy 30 - 39 let1989Ž 48:50.0+15:18.2+45,64%68,66%-11,66%-16,25%5:33.0
7664Petr Hansl Muži 40 - 49 let1979M 49:23.1+15:51.3+47,29%67,90%-12,92%-17,56%5:36.7
7715Petr Kašpar Muži 40 - 49 let1977M 49:26.8+15:55.0+47,47%67,81%-13,06%-17,71%5:37.1
78100Milan Struhár Muži 40 - 49 let1978M 49:28.3+15:56.5+47,54%67,78%-13,12%-17,77%5:37.3
79225Daniel StíteskýPobřeží kocoviny Muži 18 - 29 let1992M 49:50.0+16:18.2+48,62%67,28%-13,94%-18,63%5:39.8
8026Josef BednářPočaply Muži 70 +1950M 50:43.4+17:11.6+51,28%66,10%-15,98%-20,75%5:45.8
8125Milan BajerCafe Bajer Muži 60 - 69 let1955M 53:04.9+19:33.1+58,31%63,17%-21,37%-26,36%6:01.9
82221Přemysl Maryška Muži 40 - 49 let1977M 53:18.3+19:46.5+58,98%62,90%-21,88%-26,90%6:03.4
8365Vladimír NěmecVeská Muži 60 - 69 let1953M 55:36.8+22:05.0+65,86%60,29%-27,16%-32,39%6:19.2
8443Josef MrkvaKIEKERT Muži 30 - 39 let1981M 59:30.6+25:58.8+77,48%56,34%-36,07%-41,67%6:45.7
85199Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 1:00:49.7+27:17.9+81,41%55,12%-39,08%-44,81%6:54.7
8621Hana ŠternerováHradec Králové Ženy 50 +1963Ž 1:05:57.1+32:25.3+96,69%50,84%-50,80%-57,00%7:29.7
87173Jan TučnýMK Pce Muži 70 +1947M 1:06:16.1+32:44.3+97,64%50,60%-51,52%-57,76%7:31.8
88112Jíří PšeničkaPardubice Muži 70 +1946M 1:16:54.6+43:22.8+129,38%43,60%-75,86%-83,09%8:44.4
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1184Adéla Václavská Ženy 18 - 29 let1992Ž 39:11.4--100%14,40%13,55%4:27.2
260Nina JanáčkováCafé Bajer Pardubice Ženy 30 - 39 let1988Ž 40:57.2+1:45.8+4,50%95,69%10,55%9,66%4:39.2
320Radka JanyškováPolabiny 3 Ženy 30 - 39 let1988Ž 41:01.8+1:50.4+4,70%95,52%10,38%9,49%4:39.7
480Leona Blažková Ženy 40 - 49 let1980Ž 41:14.9+2:03.5+5,25%95,01%9,90%9,01%4:41.2
514Iva KroužilováPoděbrady Ženy 40 - 49 let1977Ž 42:44.0+3:32.6+9,04%91,71%6,66%5,74%4:51.4
613Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 42:58.2+3:46.8+9,65%91,20%6,14%5,21%4:53.0
737Erika KičinováKPA Pardubice Ženy 18 - 29 let1991Ž 44:46.1+5:34.7+14,23%87,54%2,22%1,25%5:05.2
862Hana Hlaváčková Ženy 40 - 49 let1977Ž 45:04.2+5:52.8+15,00%86,95%1,56%0,58%5:07.3
9177Markéta SákrováPardubice Ženy 40 - 49 let1971Ž 45:35.9+6:24.5+16,35%85,95%0,40%-0,58%5:10.9
1046Dita SkalickáPardubice Ženy 40 - 49 let1975Ž 46:05.2+6:53.8+17,60%85,04%-0,66%-1,66%5:14.2
1159Olga JurošováMaras Team Ženy 50 +1967Ž 46:23.3+7:11.9+18,37%84,48%-1,32%-2,33%5:16.3
1268Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 46:52.8+7:41.4+19,62%83,60%-2,40%-3,41%5:19.6
1352Jitka CinkováAC Pardubice Ženy 50 +1968Ž 47:21.9+8:10.5+20,86%82,74%-3,46%-4,48%5:22.9
1416Tereza Skořepová Ženy 40 - 49 let1978Ž 47:27.8+8:16.4+21,11%82,57%-3,67%-4,70%5:23.6
1522Andrea Nováková Ženy 30 - 39 let1989Ž 48:50.0+9:38.6+24,61%80,25%-6,66%-7,72%5:33.0
1621Hana ŠternerováHradec Králové Ženy 50 +1963Ž 1:05:57.1+26:45.7+68,29%59,42%-44,05%-45,48%7:29.7
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 18 - 29 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1184Adéla Václavská Ženy 18 - 29 let1992Ž 39:11.4--100%6,64%6,64%4:27.2
237Erika KičinováKPA Pardubice Ženy 18 - 29 let1991Ž 44:46.1+5:34.7+14,23%87,54%-6,64%-6,64%5:05.2
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 30 - 39 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
160Nina JanáčkováCafé Bajer Pardubice Ženy 30 - 39 let1988Ž 40:57.2--100%6,08%0,19%4:39.2
220Radka JanyškováPolabiny 3 Ženy 30 - 39 let1988Ž 41:01.8+0:04.6+0,19%99,81%5,91%0,00%4:39.7
322Andrea Nováková Ženy 30 - 39 let1989Ž 48:50.0+7:52.8+19,24%83,86%-11,99%-19,02%5:33.0
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 40 - 49 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
180Leona Blažková Ženy 40 - 49 let1980Ž 41:14.9--100%7,21%8,48%4:41.2
214Iva KroužilováPoděbrady Ženy 40 - 49 let1977Ž 42:44.0+1:29.1+3,60%96,52%3,87%5,18%4:51.4
313Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 42:58.2+1:43.3+4,17%95,99%3,34%4,66%4:53.0
462Hana Hlaváčková Ženy 40 - 49 let1977Ž 45:04.2+3:49.3+9,27%91,52%-1,39%0,00%5:07.3
5177Markéta SákrováPardubice Ženy 40 - 49 let1971Ž 45:35.9+4:21.0+10,55%90,46%-2,58%-1,17%5:10.9
646Dita SkalickáPardubice Ženy 40 - 49 let1975Ž 46:05.2+4:50.3+11,73%89,50%-3,68%-2,26%5:14.2
716Tereza Skořepová Ženy 40 - 49 let1978Ž 47:27.8+6:12.9+15,07%86,91%-6,77%-5,31%5:23.6
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 50 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
159Olga JurošováMaras Team Ženy 50 +1967Ž 46:23.3--100%10,18%1,56%5:16.3
268Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 46:52.8+0:29.5+1,06%98,95%9,23%0,51%5:19.6
352Jitka CinkováAC Pardubice Ženy 50 +1968Ž 47:21.9+0:58.6+2,11%97,94%8,29%-0,51%5:22.9
421Hana ŠternerováHradec Králové Ženy 50 +1963Ž 1:05:57.1+19:33.8+42,17%70,34%-27,70%-39,96%7:29.7
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1127Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 33:31.8--100%22,53%19,15%3:48.6
2189Jiří ChybaNutrend Specialized Muži 40 - 49 let1979M 33:56.9+0:25.1+1,25%98,77%21,56%18,14%3:51.5
3192Marek CelarRun4Fun Muži 30 - 39 let1982M 34:35.3+1:03.5+3,16%96,94%20,08%16,59%3:55.8
4218Michal VokolekPardubice Muži 40 - 49 let1972M 34:35.6+1:03.8+3,17%96,93%20,07%16,58%3:55.9
5202Jiří Spurný Muži 18 - 29 let1996M 35:43.3+2:11.5+6,54%93,86%17,46%13,86%4:03.6
678Jiří DouchaHvězda Pardubice Muži 40 - 49 let1971M 35:44.5+2:12.7+6,60%93,81%17,42%13,81%4:03.7
712Norbert KlvaňSokol Kolín Muži 40 - 49 let1972M 35:45.1+2:13.3+6,63%93,79%17,39%13,79%4:03.8
8226Václav RohlíkAC Pardubice Muži 40 - 49 let1980M 35:59.0+2:27.2+7,32%93,18%16,86%13,23%4:05.3
9141Tomáš UherRETIA Muži 30 - 39 let1985M 36:06.3+2:34.5+7,68%92,87%16,58%12,94%4:06.2
10197Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 36:22.9+2:51.1+8,50%92,16%15,94%12,27%4:08.1
11102Ondřej MüllerKSP Pardubice Muži 30 - 39 let1988M 36:47.9+3:16.1+9,75%91,12%14,98%11,27%4:10.9
1293Martin Prchal Muži 40 - 49 let1980M 36:59.3+3:27.5+10,31%90,65%14,54%10,81%4:12.2
13107Bohumil Žižka Muži 18 - 29 let1992M 37:04.5+3:32.7+10,57%90,44%14,34%10,60%4:12.8
1461Martin PěčekKOB směr Kroměříž Muži 18 - 29 let1993M 37:10.6+3:38.8+10,88%90,19%14,10%10,35%4:13.5
1550Marek DubskýPardubice Muži 18 - 29 let1991M 37:14.6+3:42.8+11,07%90,03%13,95%10,19%4:13.9
16172Michal Kunčar Muži 18 - 29 let1993M 37:36.6+4:04.8+12,17%89,15%13,10%9,31%4:16.4
1789Tomáš BártaSrch Muži 30 - 39 let1989M 37:53.6+4:21.8+13,01%88,49%12,45%8,62%4:18.4
18128Roman BedrošRETIA Muži 30 - 39 let1988M 38:04.1+4:32.3+13,54%88,08%12,04%8,20%4:19.6
19126Michal ZoubekPardubice Muži 40 - 49 let1973M 38:05.2+4:33.4+13,59%88,04%12,00%8,16%4:19.7
201Vladimír LedererCyklo RD Muži 50 - 59 let1962M 38:16.8+4:45.0+14,17%87,59%11,55%7,69%4:21.0
21219Jiří UrbánekSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou Muži 40 - 49 let1976M 38:33.6+5:01.8+15,00%86,96%10,91%7,02%4:22.9
2230Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 38:37.1+5:05.3+15,18%86,82%10,77%6,88%4:23.3
2392Jan VáclavekOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1978M 38:41.3+5:09.5+15,38%86,67%10,61%6,71%4:23.8
2453Pavel ŠtysRETIA Muži 40 - 49 let1978M 40:01.0+6:29.2+19,35%83,79%7,54%3,50%4:32.8
25138Martin Nenadál Muži 30 - 39 let1982M 40:14.1+6:42.3+20,00%83,34%7,03%2,98%4:34.3
2611Matyáš FialaSK Ráby Muži 18 - 29 let2003M 40:14.8+6:43.0+20,03%83,31%7,01%2,95%4:34.4
27150Radek DvořákHasiči Pardubice Muži 40 - 49 let1974M 40:21.3+6:49.5+20,35%83,09%6,76%2,69%4:35.1
28222Marek ŽampachStormweld Muži 18 - 29 let1991M 40:28.0+6:56.2+20,69%82,86%6,50%2,42%4:35.9
29214Vítězslav Šourek Muži 30 - 39 let1981M 40:39.9+7:08.1+21,28%82,45%6,04%1,94%4:37.3
3054Petr Štembera Muži 50 - 59 let1969M 40:46.5+7:14.7+21,61%82,23%5,79%1,68%4:38.0
31171Martin ŠtěpánekPodhořany Muži 18 - 29 let1993M 40:58.1+7:26.3+22,18%81,84%5,34%1,21%4:39.3
32205Josef JakešSK OB Týniště n./O Muži 50 - 59 let1965M 40:58.9+7:27.1+22,22%81,82%5,31%1,18%4:39.4
3333Martin Vacek Muži 18 - 29 let1993M 41:16.1+7:44.3+23,08%81,25%4,65%0,49%4:41.4
34223Jan KrulišMoruga Muži 18 - 29 let1991M 41:17.3+7:45.5+23,14%81,21%4,60%0,44%4:41.5
3540Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 41:19.6+7:47.8+23,25%81,13%4,51%0,35%4:41.8
36101Matej Polák Muži 30 - 39 let1990M 41:24.8+7:53.0+23,51%80,96%4,31%0,14%4:42.4
3731Daniel KubíkBK Třeskoprsky Muži 40 - 49 let1979M 41:31.6+7:59.8+23,85%80,74%4,05%-0,14%4:43.1
38176Marek BašeSokol Žďár nad Orlicí Muži 18 - 29 let1990M 41:47.4+8:15.6+24,63%80,23%3,44%-0,77%4:44.9
3990Dalimil KlemaPardubice Muži 50 - 59 let1970M 41:55.7+8:23.9+25,05%79,97%3,12%-1,11%4:45.9
40113Vojtěch Vaníček Muži 30 - 39 let1985M 41:59.1+8:27.3+25,22%79,86%2,99%-1,24%4:46.3
41191Petr NovákChrudim Muži 40 - 49 let1978M 42:01.7+8:29.9+25,35%79,78%2,89%-1,35%4:46.6
4244Jiří HofmanČS obec legoinářská Muži 30 - 39 let1987M 42:08.6+8:36.8+25,69%79,56%2,63%-1,62%4:47.3
4363Radek Kučera Muži 40 - 49 let1975M 42:18.2+8:46.4+26,17%79,26%2,26%-2,01%4:48.4
4499Roman JezberaSám za sebe 6 Muži 50 - 59 let1970M 42:36.5+9:04.7+27,08%78,69%1,55%-2,74%4:50.5
4551Martin ŠvajglPardubice Muži 30 - 39 let1990M 43:03.2+9:31.4+28,40%77,88%0,52%-3,82%4:53.5
46167Petr SchafferMlýn Janderov Muži 60 - 69 let1960M 43:21.5+9:49.7+29,31%77,33%-0,18%-4,55%4:55.6
4739Josef ČížLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1971M 43:28.5+9:56.7+29,66%77,12%-0,45%-4,83%4:56.4
48123Petr ŽákRETIA Muži 50 - 59 let1964M 44:10.2+10:38.4+31,73%75,91%-2,06%-6,51%5:01.2
49117Roman KalkusRun for Fun Muži 30 - 39 let1980M 44:59.9+11:28.1+34,20%74,51%-3,97%-8,51%5:06.8
50166Tomáš RálišStaré Hradiště Muži 40 - 49 let1973M 45:17.3+11:45.5+35,07%74,04%-4,64%-9,21%5:08.8
512Petr NádheraHradec Králové Muži 50 - 59 let1967M 45:29.5+11:57.7+35,67%73,71%-5,11%-9,70%5:10.2
5291Dmytro Kudraň Muži 18 - 29 let1993M 45:42.3+12:10.5+36,31%73,36%-5,60%-10,21%5:11.6
53149Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice Muži 60 - 69 let1959M 46:12.4+12:40.6+37,81%72,57%-6,76%-11,42%5:15.0
54146Jan Čepelka Muži 40 - 49 let1975M 46:20.9+12:49.1+38,23%72,34%-7,09%-11,76%5:16.0
55220Tomáš RosslerEráci Muži 40 - 49 let1978M 46:34.9+13:03.1+38,93%71,98%-7,63%-12,33%5:17.6
5649Miloš Konvalina Muži 50 - 59 let1963M 46:44.8+13:13.0+39,42%71,73%-8,01%-12,72%5:18.7
57224Václav KramperaPobřeží kocoviny Muži 18 - 29 let1991M 47:02.0+13:30.2+40,27%71,29%-8,67%-13,42%5:20.7
58207Václav Němec Muži 40 - 49 let1973M 47:10.3+13:38.5+40,68%71,08%-8,99%-13,75%5:21.6
596Lev MatýsekZdechovice Muži 50 - 59 let1961M 47:32.7+14:00.9+41,80%70,52%-9,86%-14,65%5:24.2
6018Tomáš VítSCP Pardubice Muži 30 - 39 let1983M 48:50.0+15:18.2+45,64%68,66%-12,83%-17,76%5:33.0
6164Petr Hansl Muži 40 - 49 let1979M 49:23.1+15:51.3+47,29%67,90%-14,11%-19,09%5:36.7
6215Petr Kašpar Muži 40 - 49 let1977M 49:26.8+15:55.0+47,47%67,81%-14,25%-19,23%5:37.1
63100Milan Struhár Muži 40 - 49 let1978M 49:28.3+15:56.5+47,54%67,78%-14,31%-19,30%5:37.3
64225Daniel StíteskýPobřeží kocoviny Muži 18 - 29 let1992M 49:50.0+16:18.2+48,62%67,28%-15,14%-20,17%5:39.8
6526Josef BednářPočaply Muži 70 +1950M 50:43.4+17:11.6+51,28%66,10%-17,20%-22,31%5:45.8
6625Milan BajerCafe Bajer Muži 60 - 69 let1955M 53:04.9+19:33.1+58,31%63,17%-22,65%-28,00%6:01.9
67221Přemysl Maryška Muži 40 - 49 let1977M 53:18.3+19:46.5+58,98%62,90%-23,16%-28,54%6:03.4
6865Vladimír NěmecVeská Muži 60 - 69 let1953M 55:36.8+22:05.0+65,86%60,29%-28,50%-34,10%6:19.2
6943Josef MrkvaKIEKERT Muži 30 - 39 let1981M 59:30.6+25:58.8+77,48%56,34%-37,50%-43,50%6:45.7
70199Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 1:00:49.7+27:17.9+81,41%55,12%-40,55%-46,68%6:54.7
71173Jan TučnýMK Pce Muži 70 +1947M 1:06:16.1+32:44.3+97,64%50,60%-53,12%-59,80%7:31.8
72112Jíří PšeničkaPardubice Muži 70 +1946M 1:16:54.6+43:22.8+129,38%43,60%-77,70%-85,46%8:44.4
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 18 - 29 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1127Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 33:31.8--100%17,14%17,14%3:48.6
2202Jiří Spurný Muži 18 - 29 let1996M 35:43.3+2:11.5+6,54%93,86%11,72%11,73%4:03.6
3107Bohumil Žižka Muži 18 - 29 let1992M 37:04.5+3:32.7+10,57%90,44%8,37%8,38%4:12.8
461Martin PěčekKOB směr Kroměříž Muži 18 - 29 let1993M 37:10.6+3:38.8+10,88%90,19%8,12%8,13%4:13.5
550Marek DubskýPardubice Muži 18 - 29 let1991M 37:14.6+3:42.8+11,07%90,03%7,96%7,97%4:13.9
6172Michal Kunčar Muži 18 - 29 let1993M 37:36.6+4:04.8+12,17%89,15%7,05%7,06%4:16.4
711Matyáš FialaSK Ráby Muži 18 - 29 let2003M 40:14.8+6:43.0+20,03%83,31%0,54%0,54%4:34.4
8222Marek ŽampachStormweld Muži 18 - 29 let1991M 40:28.0+6:56.2+20,69%82,86%-0,01%0,00%4:35.9
9171Martin ŠtěpánekPodhořany Muži 18 - 29 let1993M 40:58.1+7:26.3+22,18%81,84%-1,25%-1,24%4:39.3
1033Martin Vacek Muži 18 - 29 let1993M 41:16.1+7:44.3+23,08%81,25%-1,99%-1,98%4:41.4
11223Jan KrulišMoruga Muži 18 - 29 let1991M 41:17.3+7:45.5+23,14%81,21%-2,04%-2,03%4:41.5
12176Marek BašeSokol Žďár nad Orlicí Muži 18 - 29 let1990M 41:47.4+8:15.6+24,63%80,23%-3,28%-3,27%4:44.9
1391Dmytro Kudraň Muži 18 - 29 let1993M 45:42.3+12:10.5+36,31%73,36%-12,95%-12,94%5:11.6
14224Václav KramperaPobřeží kocoviny Muži 18 - 29 let1991M 47:02.0+13:30.2+40,27%71,29%-16,24%-16,23%5:20.7
15225Daniel StíteskýPobřeží kocoviny Muži 18 - 29 let1992M 49:50.0+16:18.2+48,62%67,28%-23,16%-23,15%5:39.8
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 30 - 39 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1192Marek CelarRun4Fun Muži 30 - 39 let1982M 34:35.3--100%17,41%15,72%3:55.8
2141Tomáš UherRETIA Muži 30 - 39 let1985M 36:06.3+1:31.0+4,38%95,80%13,78%12,02%4:06.2
3102Ondřej MüllerKSP Pardubice Muži 30 - 39 let1988M 36:47.9+2:12.6+6,39%93,99%12,13%10,33%4:10.9
489Tomáš BártaSrch Muži 30 - 39 let1989M 37:53.6+3:18.3+9,56%91,28%9,51%7,67%4:18.4
5128Roman BedrošRETIA Muži 30 - 39 let1988M 38:04.1+3:28.8+10,06%90,86%9,10%7,24%4:19.6
6138Martin Nenadál Muži 30 - 39 let1982M 40:14.1+5:38.8+16,33%85,97%3,92%1,96%4:34.3
7214Vítězslav Šourek Muži 30 - 39 let1981M 40:39.9+6:04.6+17,57%85,06%2,90%0,91%4:37.3
8101Matej Polák Muži 30 - 39 let1990M 41:24.8+6:49.5+19,73%83,52%1,11%-0,91%4:42.4
9113Vojtěch Vaníček Muži 30 - 39 let1985M 41:59.1+7:23.8+21,38%82,38%-0,26%-2,30%4:46.3
1044Jiří HofmanČS obec legoinářská Muži 30 - 39 let1987M 42:08.6+7:33.3+21,84%82,07%-0,63%-2,69%4:47.3
1151Martin ŠvajglPardubice Muži 30 - 39 let1990M 43:03.2+8:27.9+24,47%80,34%-2,81%-4,91%4:53.5
12117Roman KalkusRun for Fun Muži 30 - 39 let1980M 44:59.9+10:24.6+30,10%76,87%-7,45%-9,65%5:06.8
1318Tomáš VítSCP Pardubice Muži 30 - 39 let1983M 48:50.0+14:14.7+41,18%70,83%-16,61%-18,99%5:33.0
1443Josef MrkvaKIEKERT Muži 30 - 39 let1981M 59:30.6+24:55.3+72,05%58,12%-42,10%-45,01%6:45.7
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 40 - 49 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1189Jiří ChybaNutrend Specialized Muži 40 - 49 let1979M 33:56.9--100%18,40%15,88%3:51.5
2218Michal VokolekPardubice Muži 40 - 49 let1972M 34:35.6+0:38.7+1,90%98,14%16,85%14,28%3:55.9
378Jiří DouchaHvězda Pardubice Muži 40 - 49 let1971M 35:44.5+1:47.6+5,28%94,98%14,09%11,43%4:03.7
412Norbert KlvaňSokol Kolín Muži 40 - 49 let1972M 35:45.1+1:48.2+5,31%94,96%14,06%11,41%4:03.8
5226Václav RohlíkAC Pardubice Muži 40 - 49 let1980M 35:59.0+2:02.1+5,99%94,34%13,51%10,83%4:05.3
6197Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 36:22.9+2:26.0+7,17%93,31%12,55%9,85%4:08.1
793Martin Prchal Muži 40 - 49 let1980M 36:59.3+3:02.4+8,95%91,78%11,09%8,34%4:12.2
8126Michal ZoubekPardubice Muži 40 - 49 let1973M 38:05.2+4:08.3+12,19%89,13%8,45%5,62%4:19.7
9219Jiří UrbánekSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou Muži 40 - 49 let1976M 38:33.6+4:36.7+13,58%88,04%7,31%4,45%4:22.9
1030Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 38:37.1+4:40.2+13,76%87,91%7,17%4,30%4:23.3
1192Jan VáclavekOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1978M 38:41.3+4:44.4+13,96%87,75%7,00%4,13%4:23.8
1253Pavel ŠtysRETIA Muži 40 - 49 let1978M 40:01.0+6:04.1+17,88%84,84%3,81%0,84%4:32.8
13150Radek DvořákHasiči Pardubice Muži 40 - 49 let1974M 40:21.3+6:24.4+18,87%84,12%3,00%0,00%4:35.1
1431Daniel KubíkBK Třeskoprsky Muži 40 - 49 let1979M 41:31.6+7:34.7+22,32%81,75%0,18%-2,90%4:43.1
15191Petr NovákChrudim Muži 40 - 49 let1978M 42:01.7+8:04.8+23,80%80,77%-1,03%-4,15%4:46.6
1663Radek Kučera Muži 40 - 49 let1975M 42:18.2+8:21.3+24,61%80,25%-1,69%-4,83%4:48.4
1739Josef ČížLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1971M 43:28.5+9:31.6+28,06%78,09%-4,50%-7,73%4:56.4
18166Tomáš RálišStaré Hradiště Muži 40 - 49 let1973M 45:17.3+11:20.4+33,40%74,96%-8,86%-12,22%5:08.8
19146Jan Čepelka Muži 40 - 49 let1975M 46:20.9+12:24.0+36,53%73,25%-11,41%-14,85%5:16.0
20220Tomáš RosslerEráci Muži 40 - 49 let1978M 46:34.9+12:38.0+37,21%72,88%-11,97%-15,43%5:17.6
21207Václav Němec Muži 40 - 49 let1973M 47:10.3+13:13.4+38,95%71,97%-13,39%-16,89%5:21.6
2264Petr Hansl Muži 40 - 49 let1979M 49:23.1+15:26.2+45,47%68,74%-18,71%-22,38%5:36.7
2315Petr Kašpar Muži 40 - 49 let1977M 49:26.8+15:29.9+45,65%68,66%-18,86%-22,53%5:37.1
24100Milan Struhár Muži 40 - 49 let1978M 49:28.3+15:31.4+45,73%68,62%-18,92%-22,59%5:37.3
25221Přemysl Maryška Muži 40 - 49 let1977M 53:18.3+19:21.4+57,02%63,69%-28,13%-32,09%6:03.4
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 50 - 59 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11Vladimír LedererCyklo RD Muži 50 - 59 let1962M 38:16.8--100%11,33%10,16%4:21.0
254Petr Štembera Muži 50 - 59 let1969M 40:46.5+2:29.7+6,52%93,88%5,55%4,30%4:38.0
3205Josef JakešSK OB Týniště n./O Muži 50 - 59 let1965M 40:58.9+2:42.1+7,06%93,41%5,07%3,82%4:39.4
490Dalimil KlemaPardubice Muži 50 - 59 let1970M 41:55.7+3:38.9+9,53%91,30%2,88%1,60%4:45.9
599Roman JezberaSám za sebe 6 Muži 50 - 59 let1970M 42:36.5+4:19.7+11,31%89,84%1,30%0,00%4:50.5
6123Petr ŽákRETIA Muži 50 - 59 let1964M 44:10.2+5:53.4+15,39%86,67%-2,32%-3,67%5:01.2
72Petr NádheraHradec Králové Muži 50 - 59 let1967M 45:29.5+7:12.7+18,84%84,15%-5,38%-6,77%5:10.2
849Miloš Konvalina Muži 50 - 59 let1963M 46:44.8+8:28.0+22,12%81,89%-8,29%-9,71%5:18.7
96Lev MatýsekZdechovice Muži 50 - 59 let1961M 47:32.7+9:15.9+24,20%80,51%-10,14%-11,59%5:24.2
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 60 - 69 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
140Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 41:19.6--100%13,75%10,56%4:41.8
2167Petr SchafferMlýn Janderov Muži 60 - 69 let1960M 43:21.5+2:01.9+4,92%95,31%9,51%6,16%4:55.6
3149Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice Muži 60 - 69 let1959M 46:12.4+4:52.8+11,81%89,44%3,57%0,00%5:15.0
425Milan BajerCafe Bajer Muži 60 - 69 let1955M 53:04.9+11:45.3+28,44%77,85%-10,78%-14,88%6:01.9
565Vladimír NěmecVeská Muži 60 - 69 let1953M 55:36.8+14:17.2+34,57%74,31%-16,06%-20,36%6:19.2
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 70 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
126Josef BednářPočaply Muži 70 +1950M 50:43.4--100%20,35%20,18%5:45.8
2199Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 1:00:49.7+10:06.3+19,92%83,39%4,48%4,28%6:54.7
3173Jan TučnýMK Pce Muži 70 +1947M 1:06:16.1+15:32.7+30,65%76,54%-4,06%-4,28%7:31.8
4112Jíří PšeničkaPardubice Muži 70 +1946M 1:16:54.6+26:11.2+51,63%65,95%-20,77%-21,03%8:44.4