8. Kunětická devítka 2020

středa 26. srpna 2020 18:00 (GMT+2) - Konečné výsledky

Informace k závodu
Sport: Běh - přespolní
Místo: Ráby, Česká republika
Typ startu: Intervalový start ve vlnách
Seskupení startovních vln: Podle vzdálenosti
Závodníci: 124
Měřeno na: LENOVO Lenovo TAB S8-50L
Meřeno s: Webscorer PRO 4.3
Aktualizováno: čtvrtek 27. srpna 2020 06:40 (GMT+2)
Organizuje: KTS Pardubice
Webové stránky závodu: www.kuneticka9.cz

Kontaktujte pořadatele

Použijte tento formulář pro odeslání emailu pořadateli.

Vaše jméno
Vaše emailová adresa
Potvrďte emailovou adresu
Vzkaz pořadateli
Odeslat

  • Krátký okruh - 4,5 km - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11140Lukáš HavlíkSki Klub Hlinsko Junioři 15 - 17 let2004M 17:00.6--100%30,02%28,21%3:46.8
21065Václav RohlíkAC Pardubice Muži 18 +1980M 17:26.6+0:26.0+2,55%97,52%28,24%26,38%3:52.6
31041Michal VokolekPardubice Muži 18 +1972M 17:53.7+0:53.1+5,20%95,05%26,38%24,47%3:58.6
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11015Michaela SabovováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 20:53.2--100%20,69%22,25%4:38.5
21155Sylva Neradová3LF Ženy 18 +2000Ž 21:37.3+0:44.1+3,52%96,60%17,90%19,51%4:48.3
31046Rožcová Tereza Ženy 18 +1992Ž 22:04.1+1:10.9+5,66%94,65%16,21%17,85%4:54.2
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Juniorky 15 - 17 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11084Tereza PuchernováPardubice Juniorky 15 - 17 let2004Ž 27:10.7--100%0,00%0,00%6:02.4
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Žákyně 11 - 14 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11078Ema MojžíškováKSP Pardubice Žákyně 11 - 14 let2007Ž 22:57.4--100%18,11%16,38%5:06.1
21049Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Žákyně 11 - 14 let2006Ž 23:51.4+0:54.0+3,92%96,23%14,90%13,10%5:18.1
31000Lucie KoblicováPCE AVANTGARD Žákyně 11 - 14 let2007Ž 31:02.9+8:05.5+35,25%73,94%-10,75%-13,10%6:54.0
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Ženy 18 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11015Michaela SabovováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 20:53.2--100%18,55%21,33%4:38.5
21155Sylva Neradová3LF Ženy 18 +2000Ž 21:37.3+0:44.1+3,52%96,60%15,68%18,56%4:48.3
31046Rožcová Tereza Ženy 18 +1992Ž 22:04.1+1:10.9+5,66%94,65%13,94%16,88%4:54.2
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11140Lukáš HavlíkSki Klub Hlinsko Junioři 15 - 17 let2004M 17:00.6--100%27,07%26,93%3:46.8
21065Václav RohlíkAC Pardubice Muži 18 +1980M 17:26.6+0:26.0+2,55%97,52%25,21%25,07%3:52.6
31041Michal VokolekPardubice Muži 18 +1972M 17:53.7+0:53.1+5,20%95,05%23,27%23,13%3:58.6
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Junioři 15 - 17 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11140Lukáš HavlíkSki Klub Hlinsko Junioři 15 - 17 let2004M 17:00.6--100%18,56%13,95%3:46.8
21052Matyáš BačaCzech Tri K. Team Junioři 15 - 17 let2004M 19:46.0+2:45.4+16,21%86,05%5,36%0,00%4:23.6
31023Patrik Novák Junioři 15 - 17 let2004M 25:53.1+8:52.5+52,18%65,71%-23,93%-30,95%5:45.1
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Muži 18 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11065Václav RohlíkAC Pardubice Muži 18 +1980M 17:26.6--100%24,29%21,84%3:52.6
21041Michal VokolekPardubice Muži 18 +1972M 17:53.7+0:27.1+2,59%97,48%22,33%19,82%3:58.6
31051Jan BačaCzech Tri K. Team Muži 18 +1976M 18:38.2+1:11.6+6,84%93,60%19,11%16,50%4:08.5
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Žáci 11 - 14 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11040Marek VejběraNight Run Žáci 11 - 14 let2008M 22:42.8--100%8,02%8,02%5:02.8
21005Hugo Lejsek Žáci 11 - 14 let2007M 26:40.5+3:57.7+17,44%85,15%-8,02%-8,02%5:55.7
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Žáci 6 - 10 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11158Martin VáclavekAtletika Poruba Žáci 6 - 10 let2014M 21:46.0--100%14,76%15,94%4:50.2
21028Ondřej PodzimekSezemický bombarďák Žáci 6 - 10 let2011M 23:41.6+1:55.6+8,85%91,87%7,21%8,50%5:15.9
31096Jakub ElichAC Pardubice Žáci 6 - 10 let2013M 25:53.7+4:07.7+18,97%84,06%-1,41%0,00%5:45.3
  • Dlouhý okruh - 9 km - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1127Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 33:38.7--100%22,80%21,37%3:49.4
2189Jiří ChybaNutrend Specialized Muži 40 - 49 let1979M 34:05.0+0:26.3+1,30%98,71%21,80%20,35%3:52.4
312Norbert KlvaňSokol Kolín Muži 40 - 49 let1972M 35:23.2+1:44.5+5,18%95,08%18,81%17,30%4:01.3
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1184Adéla Václavská Ženy 18 - 29 let1992Ž 38:16.1--100%16,44%16,90%4:20.9
260Nina JanáčkováChroustovice Ženy 30 - 39 let1988Ž 39:53.7+1:37.6+4,25%95,92%12,89%13,37%4:32.0
380Leona Blažková Ženy 40 - 49 let1980Ž 41:18.9+3:02.8+7,96%92,63%9,79%10,29%4:41.7
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 18 - 29 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1184Adéla VáclavskáŽeny 18 - 29 let1992Ž 38:16.1--100%14,51%14,51%4:20.9
2217Eliška ZemanováŽeny 18 - 29 let1998Ž 51:15.5+12:59.4+33,94%74,66%-14,51%-14,51%5:49.5
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 30 - 39 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
160Nina JanáčkováChroustovice Ženy 30 - 39 let1988Ž 39:53.7--100%6,55%6,72%4:32.0
220Radka JanyškováPolabiny 3 Ženy 30 - 39 let1988Ž 42:46.2+2:52.5+7,21%93,28%-0,18%0,00%4:51.6
3211Petra SmejkalováSportRaces Team Ženy 30 - 39 let1989Ž 45:24.5+5:30.8+13,82%87,86%-6,36%-6,17%5:09.6
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 40 - 49 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
180Leona Blažková Ženy 40 - 49 let1980Ž 41:18.9--100%7,64%8,96%4:41.7
214Iva KroužilováPoděbrady Ženy 40 - 49 let1977Ž 42:40.4+1:21.5+3,29%96,82%4,60%5,96%4:51.0
313Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 44:42.4+3:23.5+8,21%92,41%0,06%1,48%5:04.8
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 50 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
159Olga JurošováMaras Team Ženy 50 +1967Ž 46:11.5--100%8,08%3,74%5:14.9
268Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 47:41.9+1:30.4+3,26%96,84%5,08%0,60%5:25.2
352Jitka CinkováAC Pardubice Ženy 50 +1968Ž 48:16.4+2:04.9+4,51%95,69%3,94%-0,60%5:29.1
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1127Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 33:38.7--100%21,81%19,24%3:49.4
2189Jiří ChybaNutrend Specialized Muži 40 - 49 let1979M 34:05.0+0:26.3+1,30%98,71%20,79%18,19%3:52.4
312Norbert KlvaňSokol Kolín Muži 40 - 49 let1972M 35:23.2+1:44.5+5,18%95,08%17,76%15,06%4:01.3
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 18 - 29 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1127Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 33:38.7--100%16,44%12,24%3:49.4
2202Jiří Spurný Muži 18 - 29 let1996M 36:21.2+2:42.5+8,05%92,55%9,71%5,17%4:07.9
3212Igor IvaniukSK Pretorian Pardubice Muži 18 - 29 let1990M 36:27.4+2:48.7+8,36%92,29%9,46%4,90%4:08.6
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 30 - 39 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1192Marek CelarRun4Fun Muži 30 - 39 let1982M 35:33.3--100%14,84%12,72%4:02.4
2141Tomáš UherRETIA Muži 30 - 39 let1985M 36:46.1+1:12.8+3,41%96,70%11,94%9,75%4:10.7
389Tomáš BártaSrch Muži 30 - 39 let1989M 37:01.6+1:28.3+4,14%96,03%11,32%9,11%4:12.5
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 40 - 49 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1189Jiří ChybaNutrend Specialized Muži 40 - 49 let1979M 34:05.0--100%18,07%17,86%3:52.4
212Norbert KlvaňSokol Kolín Muži 40 - 49 let1972M 35:23.2+1:18.2+3,82%96,32%14,94%14,72%4:01.3
393Martin Prchal Muži 40 - 49 let1980M 37:01.8+2:56.8+8,65%92,04%10,99%10,76%4:12.5
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 50 - 59 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11Vladimír LedererCyklo RD Muži 50 - 59 let1962M 38:06.5--100%11,95%11,30%4:19.8
2205Josef JakešSK OB Týniště n./O Muži 50 - 59 let1965M 39:41.1+1:34.6+4,14%96,03%8,30%7,63%4:30.6
390Dalimil KlemaPardubice Muži 50 - 59 let1970M 41:31.1+3:24.6+8,95%91,79%4,07%3,37%4:43.1
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 60 - 69 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
140Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 40:54.7--100%16,60%18,84%4:38.9
2148Václav FarářOK LPU Pardubice Muži 60 - 69 let1952M 47:58.8+7:04.1+17,28%85,27%2,19%4,81%5:27.1
365Vladimír NěmecVeská Muži 60 - 69 let1953M 52:49.9+11:55.2+29,14%77,44%-7,70%-4,81%6:00.2
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 70 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
126Josef BednářPočaply Muži 70 +1950M 49:38.0--100%18,47%16,36%5:38.4
2199Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 59:20.5+9:42.5+19,56%83,64%2,53%0,00%6:44.6
3112Jíří PšeničkaPardubice Muži 70 +1946M 1:13:39.9+24:01.9+48,42%67,38%-21,00%-24,14%8:22.3