Dálve-GM / Vinter-DM 2019

lørdag 30. november 2019 10.00 (GMT+1) - Endelig resultatliste

Løpsinfo
Sport: Ski - langrenn
Beliggenhet: Ylläsjärvi, Finland
Starttype: Intervallstart
Løpere: 63
Tidsstraffer:
Tid tatt på: LENOVO Lenovo YT3-X50F
Tid tatt med: Webscorer PRO 4.1
Oppdatert: lørdag 30. november 2019 12.45 (GMT+1)
Arrangert av: Fjell skilag

Kontakt arrangør

Bruk dette skjemaet for å sende en epost til arrangøren.

Ditt navn
Din epostadresse
Bekreft epost-adresse
Melding til arrangør
Sende

  • Løpsvinnere

  • right arrow imageKlikk på et grønt klassenavn for å se fullstendige resultater
 FH Herrer (5x1 7m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt John Cesar Johnsen 55:32 1
 G rekrutt (5x1 5m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Áinel Matheus Heiberg 17:43 5
 H åpen (5x2 13m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Elias Mathiesen Knutsen 47:50 1
 J rekrutt (5x1 5m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Saranna Anti Gaup 16:32 3
 G9 (5x1 5m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Iver Mathiesen Knutsen 15:15 5
 J9 (5x1 5m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Risten Máijá Aasprong 18:56 5
 G10 (5x1 5m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Jovnna Eriksen 14:55 3
 J10 (5x1 5m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Ingrid Alette Weydahl Guttorm 16:50 5
 G11 (5x1 6m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Ingvar Dervola Johansen 14:35 2
 J11 (5x1 6m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Jana Linnéa Sara Gulsrud 14:49 4
 G12 (5x1 6m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Nils-Markus Marakatt 39:14 1
 J12 (5x1 6m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Julie Solbakken 47:11 2
 G13 (5x1 7m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Jåvva Rensberg 31:21 5
 J13 (5x1 7m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Julie Trosten 32:12 7
 G14 (5x1 7m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Helge Ims 28:32 3
 J14 (5x1 7m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Sunniva Haukebøe 35:30 3
 G15 (5x1 9m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Vetle Mathiesen Knutsen 31:47 1
 J15 (5x1 9m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Anna Kajsa Jernsletten 37:27 2
 J16 (5x2 9m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Ánne Kátjá Heiberg 49:49 4
 H jr 17-18 (5x2 11m) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Marcus Åshovd 45:03 1