Tarnovo Ultra 2016

Sunday, June 19, 2016 09:00 (GMT+3) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Veliko Tarnovo, Bulgaria
Start type: Interval wave start
Wave grouping: By distance
Racers: 60
Updated: Sunday, June 12, 2016 09:16 (GMT+3)
Organized by: Brownteam
Race website: www.browncup.org
Race notes
Програмата: 12.06.2016г (Неделя)

07:00 - 8:30ч. – Регистрация и получаване на номера;
8:45 – Техническа конференция;
9:00 – Старт на 45км. МТБ – Колоездене;
9:30 – Старт на 45км. Трейл Бягане и 90км. Крос-Дуатлон (стартира се с Трейл-Бягане, веднага след преминаване на трасето се продължава с МТБ-колоездене);
10:30 – Старт на 5км. Крос за деца и любители – изцяло градска част (асфалт и калдъръмени улици в стартата част на гр. Велико Търново;
Около 15:00 – Награждаване на индивидуалните дистанции;
Около 18:30 – Награждаване на Крос-Дуатлон.
за повече инфо: www.browncup.org
Show more Show less

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Distance Category Wave Age Gender Start time
101 Anatoli Angelov Trail Running M 18-39 Trail Running M 30:00
102 Radoslav Radev Trail Running M 18-39 Trail Running 37 M 30:00
104 Evgeni Petkov Trail Running M 18-39 Trail Running M 30:00
105 Todor Madzharov Trail Running M 18-39 Trail Running M 30:00
106 Dimitar Kochev Trail Running M 18-39 Trail Running M 30:00
107 Georgi Rumenov Trail Running M 18-39 Trail Running 18 M 30:00
108 Hristo Karaivanov Trail Running M 40+ Trail Running 41 M 30:00
109 Dimo Cholakov Trail Running M 40+ Trail Running 45 M 30:00
110 Nikolay Arhangelov Trail Running M 18-39 Trail Running 27 M 30:00
111 Hristo Kabadaev Trail Running M 18-39 Trail Running 33 M 30:00
112 Vladimir Vasilev Trail Running M 18-39 Trail Running 39 M 30:00
113 Krasimira Petrushkova Trail Running W 18-39 Trail Running 38 F 30:00
114 Nina Encheva Trail Running W 18-39 Trail Running 33 F 30:00
115 Borislav Kapukaranov Trail Running M 18-39 Trail Running 28 M 30:00
116 Desislava Tcvetanova Trail Running W 18-39 Trail Running 26 F 30:00
117 Roman Sidorkin Trail Running M 40+ Trail Running 41 M 30:00
118 Ivan Ivanov Trail Running M 18-39 Trail Running 28 M 30:00
119 Milena Alen Trail Running W 40+ Trail Running 41 F 30:00
120 Boyana Papazova Trail Running W 18-39 Trail Running 25 F 30:00
121 Deian Baranski Trail Running M 18-39 Trail Running 33 M 30:00
122 Atanas Dimitrov Trail Running M 40+ Trail Running 42 M 30:00
123 Petar Todorov Trail Running M 18-39 Trail Running 33 M 30:00
124 Ivo Nikolova Trail Running M 18-39 Trail Running 25 M 30:00
125 Svetoslav Mitov Trail Running M 18-39 Trail Running 32 M 30:00
126 Alexander Zagorchev Trail Running M 18-39 Trail Running 37 M 30:00
127 Konstantin Ganev Trail Running M 18-39 Trail Running 33 M 30:00
128 Borislav Milanov Trail Running M 18-39 Trail Running 22 M 30:00
129 Pavlin Gunov Trail Running M 18-39 Trail Running 17 M 30:00
130 Mariana Komitska Trail Running W 40+ Trail Running 42 F 30:00
131 Nikolay Grudov Trail Running M 18-39 Trail Running 38 M 30:00
132 Anton Georgiev Trail Running M 40+ Trail Running 40 M 30:00
133 Metodi Zlatev Trail Running M 18-39 Trail Running 28 M 30:00
134 Vasil Dinev Trail Running M 18-39 Trail Running 36 M 30:00
135 Nikola Ovcharski Trail Running M 18-39 Trail Running 26 M 30:00
136 Nikolay Groshev Trail Running M 18-39 Trail Running 32 M 30:00
137 Valentin Shishkov Trail Running M 18-39 Trail Running 18 M 30:00
138 Vladimir Dimitrov Trail Running M 18-39 Trail Running 39 M 30:00
139 Momchil Abadzhiev Trail Running M 18-39 Trail Running 38 M 30:00
140 Dilyan Boyadziev Trail Running M 18-39 Trail Running 30 M 30:00
141 Hristo Bolashakov Trail Running M 18-39 Trail Running M 30:00
142 Hristo Tanev Trail Running M 18-39 Trail Running 23 M 30:00
143 Denitsa Petkova Trail Running W 18-39 Trail Running F 30:00
144 Ivan Ilchev Trail Running M 18-39 Trail Running 38 M 30:00
145 Nikolay Marangiozov Trail Running M 40+ Trail Running 46 M 30:00
146 Vladimir Panovski Trail Running M 40+ Trail Running 59 M 30:00
147 Petar Dimitrov Trail Running M 40+ Trail Running 55 M 30:00
148 Dimitrina Dokimova Trail Running W 18-39 Trail Running 31 F 30:00
149 Todor Prokopov Trail Running M 18-39 Trail Running M 30:00
150 Antonia Ruseva Trail Running W 18-39 Trail Running 25 F 30:00
151 Ivelina Zlateva Trail Running W 18-39 Trail Running 25 F 30:00
152 Radomir Bozhkov Trail Running M 18-39 Trail Running 38 M 30:00
153 Ivan Dragnev Trail Running M 18-39 Trail Running 31 M 30:00
154 Nikolay Mitev Trail Running M 18-39 Trail Running 39 M 30:00
155 Dimo Dimov Trail Running M 18-39 Trail Running 32 M 30:00
156 Krasnodar Kolev Trail Running M 18-39 Trail Running 30 M 30:00
157 Anton Popov Trail Running M 18-39 Trail Running 31 M 30:00
158 Stefan Yordanov Trail Running M 18-39 Trail Running 18 M 30:00
159 Kalin Vasilev Trail Running M 18-39 Trail Running 25 M 30:00
191 Atanas Kateliev Trail Running M 18-39 Trail Running 29 M 30:00
192 Pavlin Dimitrov Trail Running M 40+ Trail Running 42 M 30:00