Tarnovo Ultra 2016

Sunday, June 19, 2016 09:00 (GMT+3) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Veliko Tarnovo, Bulgaria
Start type: Interval wave start
Wave grouping: By distance
Racers: 140
Updated: Sunday, June 12, 2016 09:16 (GMT+3)
Organized by: Brownteam
Race website: www.browncup.org
Race notes
Програмата: 12.06.2016г (Неделя)

07:00 - 8:30ч. – Регистрация и получаване на номера;
8:45 – Техническа конференция;
9:00 – Старт на 45км. МТБ – Колоездене;
9:30 – Старт на 45км. Трейл Бягане и 90км. Крос-Дуатлон (стартира се с Трейл-Бягане, веднага след преминаване на трасето се продължава с МТБ-колоездене);
10:30 – Старт на 5км. Крос за деца и любители – изцяло градска част (асфалт и калдъръмени улици в стартата част на гр. Велико Търново;
Около 15:00 – Награждаване на индивидуалните дистанции;
Около 18:30 – Награждаване на Крос-Дуатлон.
за повече инфо: www.browncup.org
Show more Show less

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Distance Category Wave Age Gender Start time
201 Miroslav Mihaylov MTB M 18-39 MTB M 0:00
202 Zahari Nikolov MTB M 18-39 MTB 30 M 0:00
203 Ivailo Yotov MTB M 18-39 MTB 34 M 0:00
204 Blagovest Angelov MTB M 40+ MTB 43 M 0:00
205 Georgi Vitanov MTB M 18-39 MTB 34 M 0:00
206 Lyubomir Mandev MTB M 18-39 MTB 29 M 0:00
207 Nikolay Konovski MTB M 18-39 MTB 32 M 0:00
208 Analia Karagiozyan MTB W 18-39 MTB 38 F 0:00
209 Georgi Latsin MTB M 18-39 MTB 24 M 0:00
210 Dimo Zhelev MTB M 18-39 MTB 26 M 0:00
211 Apostol Mitev MTB M 40+ MTB 40 M 0:00
212 Rumen Panayotov MTB M 18-39 MTB 30 M 0:00
213 Irena Stefanova MTB W 18-39 MTB 18 F 0:00
214 Kremena Peneva MTB W 18-39 MTB 33 F 0:00
215 Vladislav Gyurov MTB M 18-39 MTB 32 M 0:00
216 Galin Krastev MTB M 40+ MTB 40 M 0:00
217 Nikola Toshko MTB M 18-39 MTB 37 M 0:00
218 Nikolay Hristov MTB M 18-39 MTB 39 M 0:00
219 Plamen Kolev MTB M 18-39 MTB 33 M 0:00
220 Pavlin Nikolaev MTB M 18-39 MTB 36 M 0:00
221 Vladimir Bozhinov MTB M 18-39 MTB 32 M 0:00
222 Eleonora Nikolova MTB W 40+ MTB 45 F 0:00
223 Svetlozar Yordanov MTB M 40+ MTB 40 M 0:00
224 Viktor Avramov MTB M 18-39 MTB 34 M 0:00
225 Adam Leng MTB M 18-39 MTB 31 M 0:00
226 Georgi Ganev MTB M 40+ MTB 40 M 0:00
227 Nikolay Kostadinov MTB M 40+ MTB 41 M 0:00
228 Aleksandar Zhekov MTB M 18-39 MTB 26 M 0:00
229 Mario Tsolov MTB M 40+ MTB 44 M 0:00
230 Stanimir Minkov MTB M 18-39 MTB 24 M 0:00
231 Kaloyan Machev MTB M 18-39 MTB 37 M 0:00
232 Nigel Morgan MTB M 40+ MTB 60 M 0:00
233 Ivelin Stefanov MTB M 18-39 MTB 31 M 0:00
234 Dimitar Stefanov MTB M 18-39 MTB 31 M 0:00
235 Danko Vasilev MTB M 18-39 MTB 33 M 0:00
236 Veselin Mandazhiev MTB M 18-39 MTB 38 M 0:00
237 Angel Stefanov MTB M 18-39 MTB 36 M 0:00
238 Yulian Zhivkov MTB M 40+ MTB 43 M 0:00
239 Todor Koritarov MTB M 18-39 MTB 29 M 0:00
240 Angel Alexandrov MTB M 18-39 MTB 26 M 0:00
241 Ilyan Kozhuharov MTB M 18-39 MTB 35 M 0:00
242 Nikoleta Stoimanova MTB W 18-39 MTB 30 F 0:00
243 Atanas Delchev MTB M 40+ MTB 55 M 0:00
244 Ilyan Iliev MTB M 40+ MTB 41 M 0:00
245 Hristo Hristov MTB M 18-39 MTB 32 M 0:00
246 Minko Banchev MTB M 18-39 MTB 30 M 0:00
247 Dobromir Dobrev MTB M 18-39 MTB 29 M 0:00
248 Ilya Valkanov MTB M 18-39 MTB 37 M 0:00
249 Maxim Zagorov MTB M 18-39 MTB M 0:00
250 Anatoli Georgiev MTB M 40+ MTB 45 M 0:00
251 Rumpo Mihaylov MTB M 18-39 MTB 28 M 0:00
252 Yulii Dimitrov MTB M 18-39 MTB 35 M 0:00
253 Boyan Bikov MTB M 18-39 MTB M 0:00
254 Rossen Pandev MTB M 18-39 MTB M 0:00
255 Milen Hristov MTB M 18-39 MTB M 0:00
256 Dimitar Dimitrov MTB M 18-39 MTB 28 M 0:00
257 Teodora Pashina MTB W 18-39 MTB F 0:00
258 Mladen Dzhuliev MTB M 40+ MTB M 0:00
259 Anastas Kazakov MTB M 40+ MTB 49 M 0:00
260 Ivaylo Hristov MTB M 18-39 MTB 30 M 0:00
261 Dimitar Dimitrov MTB M 18-39 MTB 31 M 0:00
262 Alexander Vlaskovski MTB M 18-39 MTB M 0:00
263 Stanislav Mateev MTB M 18-39 MTB 38 M 0:00
264 Dimitar Damianov MTB M 18-39 MTB 19 M 0:00
265 Georgi Mishkov MTB M 18-39 MTB 39 M 0:00
266 Boyko Dimov MTB M 18-39 MTB 18 M 0:00
267 Milen Dragoev MTB M 40+ MTB 45 M 0:00
268 Zdravko Vasilev MTB M 18-39 MTB M 0:00
269 Viktor Avramov MTB M 18-39 MTB 34 M 0:00
270 Ivan Koev MTB M 18-39 MTB 22 M 0:00
271 Anatoli Nikolov MTB M 18-39 MTB 42 M 0:00
272 Ivaylo Yotov MTB M 18-39 MTB 34 M 0:00
273 Martin Panayotov MTB M 18-39 MTB 34 M 0:00
274 Dimitrina Nikolova MTB M 18-39 MTB 32 F 0:00
291 Zdravko Zdravkov MTB M 40+ MTB 46 M 0:00
292 Penio Penev MTB M 40+ MTB 46 M 0:00
293 Kristian Alexandrov MTB M 18-39 MTB 26 M 0:00
101 Anatoli Angelov Trail Running M 18-39 Trail Running M 30:00
102 Radoslav Radev Trail Running M 18-39 Trail Running 37 M 30:00
104 Evgeni Petkov Trail Running M 18-39 Trail Running M 30:00
105 Todor Madzharov Trail Running M 18-39 Trail Running M 30:00
106 Dimitar Kochev Trail Running M 18-39 Trail Running M 30:00
107 Georgi Rumenov Trail Running M 18-39 Trail Running 18 M 30:00
108 Hristo Karaivanov Trail Running M 40+ Trail Running 41 M 30:00
109 Dimo Cholakov Trail Running M 40+ Trail Running 45 M 30:00
110 Nikolay Arhangelov Trail Running M 18-39 Trail Running 27 M 30:00
111 Hristo Kabadaev Trail Running M 18-39 Trail Running 33 M 30:00
112 Vladimir Vasilev Trail Running M 18-39 Trail Running 39 M 30:00
113 Krasimira Petrushkova Trail Running W 18-39 Trail Running 38 F 30:00
114 Nina Encheva Trail Running W 18-39 Trail Running 33 F 30:00
115 Borislav Kapukaranov Trail Running M 18-39 Trail Running 28 M 30:00
116 Desislava Tcvetanova Trail Running W 18-39 Trail Running 26 F 30:00
117 Roman Sidorkin Trail Running M 40+ Trail Running 41 M 30:00
118 Ivan Ivanov Trail Running M 18-39 Trail Running 28 M 30:00
119 Milena Alen Trail Running W 40+ Trail Running 41 F 30:00
120 Boyana Papazova Trail Running W 18-39 Trail Running 25 F 30:00
121 Deian Baranski Trail Running M 18-39 Trail Running 33 M 30:00
122 Atanas Dimitrov Trail Running M 40+ Trail Running 42 M 30:00
123 Petar Todorov Trail Running M 18-39 Trail Running 33 M 30:00
124 Ivo Nikolova Trail Running M 18-39 Trail Running 25 M 30:00
125 Svetoslav Mitov Trail Running M 18-39 Trail Running 32 M 30:00
126 Alexander Zagorchev Trail Running M 18-39 Trail Running 37 M 30:00
127 Konstantin Ganev Trail Running M 18-39 Trail Running 33 M 30:00
128 Borislav Milanov Trail Running M 18-39 Trail Running 22 M 30:00
129 Pavlin Gunov Trail Running M 18-39 Trail Running 17 M 30:00
130 Mariana Komitska Trail Running W 40+ Trail Running 42 F 30:00
131 Nikolay Grudov Trail Running M 18-39 Trail Running 38 M 30:00
132 Anton Georgiev Trail Running M 40+ Trail Running 40 M 30:00
133 Metodi Zlatev Trail Running M 18-39 Trail Running 28 M 30:00
134 Vasil Dinev Trail Running M 18-39 Trail Running 36 M 30:00
135 Nikola Ovcharski Trail Running M 18-39 Trail Running 26 M 30:00
136 Nikolay Groshev Trail Running M 18-39 Trail Running 32 M 30:00
137 Valentin Shishkov Trail Running M 18-39 Trail Running 18 M 30:00
138 Vladimir Dimitrov Trail Running M 18-39 Trail Running 39 M 30:00
139 Momchil Abadzhiev Trail Running M 18-39 Trail Running 38 M 30:00
140 Dilyan Boyadziev Trail Running M 18-39 Trail Running 30 M 30:00
401 Boyko Stoyanov Duathlon M 18-39 Duathlon 30 M 30:00
402 Viktor Lyubenov Duathlon M 18-39 Duathlon 24 M 30:00
141 Hristo Bolashakov Trail Running M 18-39 Trail Running M 30:00
142 Hristo Tanev Trail Running M 18-39 Trail Running 23 M 30:00
143 Denitsa Petkova Trail Running W 18-39 Trail Running F 30:00
144 Ivan Ilchev Trail Running M 18-39 Trail Running 38 M 30:00
145 Nikolay Marangiozov Trail Running M 40+ Trail Running 46 M 30:00
146 Vladimir Panovski Trail Running M 40+ Trail Running 59 M 30:00
147 Petar Dimitrov Trail Running M 40+ Trail Running 55 M 30:00
148 Dimitrina Dokimova Trail Running W 18-39 Trail Running 31 F 30:00
149 Todor Prokopov Trail Running M 18-39 Trail Running M 30:00
150 Antonia Ruseva Trail Running W 18-39 Trail Running 25 F 30:00
151 Ivelina Zlateva Trail Running W 18-39 Trail Running 25 F 30:00
403 Zdravko Zdravkov Duathlon M 18-39 Duathlon 37 M 30:00
152 Radomir Bozhkov Trail Running M 18-39 Trail Running 38 M 30:00
153 Ivan Dragnev Trail Running M 18-39 Trail Running 31 M 30:00
154 Nikolay Mitev Trail Running M 18-39 Trail Running 39 M 30:00
155 Dimo Dimov Trail Running M 18-39 Trail Running 32 M 30:00
156 Krasnodar Kolev Trail Running M 18-39 Trail Running 30 M 30:00
157 Anton Popov Trail Running M 18-39 Trail Running 31 M 30:00
158 Stefan Yordanov Trail Running M 18-39 Trail Running 18 M 30:00
159 Kalin Vasilev Trail Running M 18-39 Trail Running 25 M 30:00
191 Atanas Kateliev Trail Running M 18-39 Trail Running 29 M 30:00
192 Pavlin Dimitrov Trail Running M 40+ Trail Running 42 M 30:00