Awatere Triathlon Series 2016 Race 3

Sunday, March 6, 2016 10:02 (GMT-8) - Start list

Race info
Sport: Triathlon
Location: Seddon, New Zealand
Start type: Manual wave start
Wave grouping: Custom
Racers: 30
Updated: Monday, March 7, 2016 09:46 (GMT+13)
Organized by: Marlborough Sport Development Ltd
Race website: www.duathlon.kiwi.nz

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Awatere Triathlon Series 2016 Race 3

Bib Racer name
Distance Category Wave Gender Start time
35 Erica Ben Harri 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Team Swim1 M 0:00
41 David Greer 750Swim/20kmCycle/4.5kRun Fitness Swim1 M 0:00
45 Henno Van Vierzen 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Fitness Swim1 M 0:00
46 Quinn Van Vierzen 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim1 F 0:00
49 Paul Murphy 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Fitness Swim1 M 0:00
50 Joy Crump 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Fitness Swim1 F 0:00
53 Aaron Lyster 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Fitness Swim1 M 0:00
55 Jesse Lyster 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim1 M 0:00
63 Martyn Crossley 750Swim/20kmCycle/4.5kRun Competitive Swim1 M 0:00
43 Josh Cody 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Competitive Duathlon M 6:59
44 Mackenzie Hall 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Student Duathlon F 6:59
47 Eugen Stark 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Fitness Duathlon M 6:59
56 Robbie Barnes 4.5 Run/20km Cycle/2.3Run Fitness Duathlon M 6:59
58 Leanne Barnes 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Fitness Duathlon F 6:59
59 Anna Barnes 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Student Duathlon F 6:59
64 Gus Marfell 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Student Duathlon M 6:59
65 Leo Marfell 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Student Duathlon M 6:59
66 Greg Marfell 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Fitness Duathlon M 6:59
68 Scott Bishell 4.5 Run/20km Cycle/2.3Run Fitness Duathlon M 6:59
31 Team C D Brothers 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim2 17:17
32 Samantha Grammer 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim2 F 17:17
33 Chris Grammer 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim2 M 17:17
34 Emily Dalton 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim2 F 17:17
37 Jacob Babb 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim2 M 17:17
39 Westendville 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim2 17:17
40 Fergus Greer 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim2 M 17:17
42 James Greer 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim2 M 17:17
51 Johanna Lloyd 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim2 F 17:17
52 Jacob Crossley 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim2 17:17
61 Hannah Barnsley 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim2 F 17:17