Sri Chinmoy New Farm River Run

Sunday, February 28, 2016 07:59 (GMT+11) - Start list

Race info
Sport: Running - road
Location: New Farm, Australia
Start type: Manual wave start
Wave grouping: By distance
Racers: 74
Updated: Sunday, February 28, 2016 10:42 (GMT+11)
Organized by: Sri Chinmoy Races
Race website: http://au.srichinmoyraces.org/

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Distance Category Wave Gender Start time
1 Kylie Pettitt 5km 17 & Over 5km F +0:00
2 Emma Durrant 5km 17 & Over 5km F +0:00
3 Patricia Foster 5km 17 & Over 5km F +0:00
4 Merilyn Mccann 5km 17 & Over 5km F +0:00
5 Erin Morrison 5km 17 & Over 5km F +0:00
6 Annette Chapman 5km 17 & Over 5km F +0:00
7 Carmel Rogers 5km 17 & Over 5km F +0:00
8 Georgia Toohey 5km 17 & Over 5km F +0:00
9 Jasmine Carter 5km 17 & Over 5km F +0:00
10 Emma Mourilyan 5km 17 & Over 5km F +0:00
11 Susan Devlin 5km 17 & Over 5km F +0:00
12 Kiara Moore 5km 17 & Over 5km F +0:00
13 Angela Smith 5km 17 & Over 5km F +0:00
14 Jan Rosevear 5km 17 & Over 5km F +0:00
15 Iva Moller 5km 17 & Over 5km F +0:00
16 Georgia Herbert 5km Under 17 5km F +0:00
17 Stacey Paterson 5km 17 & Over 5km F +0:00
18 BUCHA SEATON 5km 17 & Over 5km M +0:00
19 Ian Foster 5km 17 & Over 5km M +0:00
20 Bradley Mccann 5km 17 & Over 5km M +0:00
21 Paul Reedman 5km 17 & Over 5km M +0:00
22 Nicholas Morrison 5km 17 & Over 5km M +0:00
23 Yatin Kulkarni 5km 17 & Over 5km M +0:00
24 Mark Brittain 5km 17 & Over 5km M +0:00
25 Chris Tuck 5km 17 & Over 5km M +0:00
100 Melissa Sibbel 5km 17 & Over 5km F +0:00
102 Debbie Morgan 10km 51 to 59 10km F +0:00
103 Tammy Milton 10km 50 & Under 10km F +0:00
104 Shirley Malan 10km 51 to 59 10km F +0:00
105 Mel Britt 10km 50 & Under 10km F +0:00
106 Leisa Smith 10km 50 & Under 10km F +0:00
107 Zuzana Gulejova 10km 50 & Under 10km F +0:00
108 Lynne Doran 5km 17 & Over 5km F +0:00
109 Samantha Howlett 10km 50 & Under 10km F +0:00
110 Debbie Keir 10km 50 & Under 10km F +0:00
111 Elizabeth Calcutt 10km 50 & Under 10km F +0:00
112 Robyn Mcneill 10km 50 & Under 10km F +0:00
113 Robyn Innes 10km 50 & Under 10km F +0:00
114 Louise Bell 10km 50 & Under 10km F +0:00
115 Peter Jones 10km 50 & Under 10km M +0:00
116 Mike Morgan 10km 51 to 59 10km M +0:00
117 Mark Anderson 10km 51 to 59 10km M +0:00
119 Tom James 10km 50 & Under 10km M +0:00
120 Lyle Mclean 10km 50 & Under 10km M +0:00
121 Samuel Yu 10km 50 & Under 10km M +0:00
122 Jason Cox 10km 50 & Under 10km M +0:00
969 Esther Alexander 15km 51 to 59 15km F +0:00
970 JOSEPHINE SEATON 10km 51 to 59 15km F +0:00
971 Laura Robertson 15km 50 & Under 15km F +0:00
972 Cass Dalgleish 15km 50 & Under 15km F +0:00
974 Melissa Batt 15km 50 & Under 15km F +0:00
975 Elizabeth Oliver 10km 50 & Under 15km F +0:00
976 Katie Masterton 15km 50 & Under 15km F +0:00
977 Shona Craig 15km 50 & Under 15km F +0:00
979 Catherine Scott 15km 50 & Under 15km F +0:00
980 Sherree Mcneill 15km 50 & Under 15km F +0:00
981 Amy Strong 15km 50 & Under 15km F +0:00
982 Kerrie Fogg 15km 50 & Under 15km F +0:00
983 Gemma Bond 10km 50 & Under 10km F +0:00
984 Caroline Acton 15km 60 to 69 15km F +0:00
985 Anthea Van Wegen 15km 50 & Under 15km F +0:00
986 Eloise Ward 15km 50 & Under 15km F +0:00
987 Kin Ho Daniel Yu 15km 50 & Under 15km M +0:00
989 Rafael Garcia 15km 50 & Under 15km M +0:00
990 Kevin Muller 15km 50 & Under 15km M +0:00
991 Karl Robson 15km 51 to 59 15km M +0:00
992 Terrance Britt 15km 50 & Under 15km M +0:00
993 Ian Donald 15km 50 & Under 15km M +0:00
994 Norman Burns 15km 50 & Under 15km M +0:00
995 Rod Thornbury 15km 60 to 69 15km M +0:00
996 Andrew Browne 15km 50 & Under 15km M +0:00
997 Dan Hayes 15km 50 & Under 15km M +0:00
998 Noel Herbert 15km 50 & Under 15km M +0:00
999 Chris Jacobson 15km 50 & Under 15km M +0:00