SM-hiihdot, naiset 10 km V

lauantai 30. tammikuuta 2016 10.00 (GMT+2) - Lähtölista

Kilpailu info
Laji: Hiihto - maastohiihto
Sijainti: Imatra, Suomi
Lähtötapa: Väliaika-lähtö
Kilpailijoita: 122
Päivitetty: tiistai 26. tammikuuta 2016 23.11 (GMT+2)
Järjestäjänä: Imatran Urheilijat
Kilpailun sivusto: http://sm2016imatra.fi/

Ota yhteyttä järjestäjään

Käytä tätä lomaketta lähettääksesi sähköpostia järjestäjälle.

Sinun nimesi
Sähköpostiosoitteesi
Vahvista sähköpostiosoite
Viesti järjestäjälle
Lähetä

  • Lähtölista
Numero Kilpailijan nimi
Jäsenyyys
Matka Sarja Wave Lähtöaika
1 Kaisa Mäkäräinen Kontiolahden Urheilijat  10.0 km NYL +10:05:30
2 Lotta Pasanen Imatran Urheilijat  10.0 km NYL +10:06:00
3 Maria Paatero Espoon Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:06:30
4 Laura Toivanen Kontiolahden Urheilijat  10.0 km NYL +10:07:00
5 Mari Laukkanen Enon Kisa-Pojat  10.0 km NYL +10:07:30
6 Annukka Siltakorpi Kurikan Ryhti  10.0 km NYL +10:08:00
7 Heini Nikander Vihdin Viesti  10.0 km NYL +10:08:30
8 Jenna Laukkanen Valkeakosken Haka  10.0 km NYL +10:09:00
9 Anni Ruostekoski Vaasan Hiihtäjät  10.0 km NYL +10:09:30
10 Jonna Juva Perniön Urheilijat  10.0 km NYL +10:10:00
11 Netta Tuhkanen Juvan Urheilijat  10.0 km NYL +10:10:30
12 Angelika Immonen Nastolan Naseva  10.0 km NYL +10:11:00
13 Greta Kurkinen Oulun Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:11:30
14 Miia Kemppainen Hyrynsalmen Isku  10.0 km NYL +10:12:00
15 Janette Mäki Karinaisten Kunto  10.0 km NYL +10:12:30
16 Maria Mikkonen Kuusamon Erä-Veikot  10.0 km NYL +10:13:00
17 Anni Ala-Mettälä Tampereen Pyrintö  10.0 km NYL +10:13:30
18 Janika Utriainen Oulun Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:14:00
19 Sanna Martikkala Vuokatti Ski Team Kainuu  10.0 km NYL +10:14:30
20 Mari Lindström Imatran Urheilijat  10.0 km NYL +10:15:00
21 Jonna Heimonen Kouvolan Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:15:30
22 Saana Peltola Siilinjärven Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:16:00
23 Laura Holopainen Espoon Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:16:30
24 Milla Saarinen Valkeakosken Haka  10.0 km NYL +10:17:00
25 Jennie Lindvall IF Åsarna  10.0 km NYL +10:17:30
26 Merja Rissanen Joroisten Urheilijat  10.0 km NYL +10:18:00
27 Reetta Hyvärinen Riistaveden Urheilijat  10.0 km NYL +10:18:30
28 Maaret Pajunoja Valkeakosken Haka  10.0 km NYL +10:19:00
29 Noora Kanerva Vantaan Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:19:30
30 Fanny Storvall IF Åsarna  10.0 km NYL +10:20:00
31 Sirkka Ehrnrooth Espoon Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:20:30
32 Mira Holopainen Sulkavan Urheilijat -41  10.0 km NYL +10:21:00
33 Niina Virtanen Lappeen Riento  10.0 km NYL +10:21:30
34 Jenni Hildén Huhtasuon Hiihto 2000  10.0 km NYL +10:22:00
35 Tiina Kivikko Lahden Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:22:30
36 Sanna Markkanen Noormarkun Nopsa  10.0 km NYL +10:23:00
37 Jonna Juntunen Kainuun Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:23:30
38 Ilona Saastamoinen Liperin Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:24:00
39 Milka Reponen Paimion Urheilijat  10.0 km NYL +10:24:30
40 Piritta Määttä Kuusamon Erä-Veikot  10.0 km NYL +10:25:00
41 Marja-Terttu Repo Siilinjärven Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:25:30
42 Venla Lehtonen Imatran Urheilijat  10.0 km NYL +10:26:00
43 Aira-Maarit Immonen Valkeakosken Haka  10.0 km NYL +10:26:30
44 Elisa Pitkänen Vantaan Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:27:00
45 Johanna Niskakoski Reisjärven Pilke  10.0 km NYL +10:27:30
46 Noora Kivikko Lahden Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:28:00
47 Saara Nikander Vihdin Viesti  10.0 km NYL +10:28:30
48 Päivi Piminäinen Kainuun Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:29:00
49 Tiia Uusi-Autti Ounasvaaran Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:29:30
50 Tiia Rantala Oulun Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:30:00
51 Henna Kallunki Ounasvaaran Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:30:30
52 Tiia Olkkonen Haapajärven Kiilat  10.0 km NYL +10:31:00
53 Alisa Pyrrö Lahden Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:31:30
54 Eeva Ahervo Vantaan Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:32:00
55 Heidi Lindfors Vaasan Hiihtäjät  10.0 km NYL +10:32:30
56 Jennifer Antell IF Femman  10.0 km NYL +10:33:00
57 Marie Sippus Vörå IF  10.0 km NYL +10:33:30
58 Krista Lehtola Ounasvaaran Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:34:00
59 Terttu Lappi Kangasniemen Kalske  10.0 km NYL +10:34:30
60 Anita Korva Kainuun Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:35:00
61 Terhi Pollari Tampereen Pyrintö  10.0 km NYL +10:35:30
62 Tiina Idström Inarin Yritys  10.0 km NYL +10:36:00
63 Anni Keisanen Lehtimäen Jyske  10.0 km NYL +10:36:30
64 Heta Jalonen Valkeakosken Haka  10.0 km NYL +10:37:00
65 Maria Grundvall IF Åsarna  10.0 km NYL +10:37:30
66 Elina Mäkitalo Himangan Urheilijat  10.0 km NYL +10:38:00
67 Anni Nord Valkeakosken Haka  10.0 km NYL +10:38:30
68 Senni Vuolle Seinäjoen Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:39:00
69 Salla Koskela Tammelan Ryske  10.0 km NYL +10:39:30
70 Josefin Sandvik IF Brahe  10.0 km NYL +10:40:00
71 Riikka-Liisa Räsänen Jämin Jänne  10.0 km NYL +10:40:30
72 Katariina Lonka Vehkalahden Veikot  10.0 km NYL +10:41:00
73 Iina Ahokas Nastolan Naseva  10.0 km NYL +10:41:30
74 Inka Komonen Nastolan Naseva  10.0 km NYL +10:42:00
75 Eevakaisa Loukusa Siilinjärven Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:42:30
76 Emma Hämäläinen Huhtasuon Hiihto 2000  10.0 km NYL +10:43:00
77 Titta Kuorelahti Äänekosken Huima  10.0 km NYL +10:43:30
78 Pauliina Pohja Lappeen Riento  10.0 km NYL +10:44:00
79 Maarit Korpi Teuvan Rivakka  10.0 km NYL +10:44:30
80 Eeva Nurmi Lempäälän Kisa  10.0 km NYL +10:45:00
81 Julia Häger IF Minken  10.0 km NYL +10:45:30
82 Sanni Alatalo Lempäälän Kisa  10.0 km NYL +10:46:00
83 Elisa Pelttari Pellon Ponsi  10.0 km NYL +10:46:30
84 Anna-Kaisa Saari Ylivieskan Kuula  10.0 km NYL +10:47:00
85 Jenni Raivio Vieremän Koitto  10.0 km NYL +10:47:30
86 Hennariikka Rahkola Jämin Jänne  10.0 km NYL +10:48:00
87 Emelie Svenlin IF Åsarna  10.0 km NYL +10:48:30
88 Leena Nurmi Lempäälän Kisa  10.0 km NYL +10:49:00
89 Alexandra Enlund IF Femman  10.0 km NYL +10:49:30
90 Anni Kainulainen Hämeenlinnan Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:50:00
91 Kati Venäläinen Noormarkun Nopsa  10.0 km NYL +10:50:30
92 Andrea Julin IF Minken  10.0 km NYL +10:51:00
93 Petra Torvinen Liperin Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:51:30
94 Sini Alusniemi Kangasniemen Kalske  10.0 km NYL +10:52:00
95 Vilma Jylhä Juvan Urheilijat  10.0 km NYL +10:52:30
96 Silja Tarvonen Kangasniemen Kalske  10.0 km NYL +10:53:00
97 Anne Mäkinen Tarvasjoen Urheilijat  10.0 km NYL +10:53:30
98 Krista Niiranen Liperin Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:54:00
99 Anita Kirvesniemi Lappeen Riento  10.0 km NYL +10:54:30
100 Heli Heiskanen Oulun Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:55:00
101 Eeva Palosaari Oulun Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:55:30
102 Laura Alba Lahden Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:56:00
103 Sonja Eskelinen Vantaan Hiihtoseura  10.0 km NYL +10:56:30
104 Katri Lylynperä Vuokatti Ski Team Kainuu  10.0 km NYL +10:57:00
105 Laura Karkkulainen Kontiolahden Urheilijat  10.0 km NYL +10:57:30
106 Marjaana Pitkänen Vieremän Koitto  10.0 km NYL +10:58:00
107 Johanna Matintalo Pöytyän Urheilijat  10.0 km NYL +10:58:30
108 Heini Hokkanen Kangasniemen Kalske  10.0 km NYL +10:59:00
109 Vilma Nissinen Vuokatti Ski Team Kainuu  10.0 km NYL +10:59:30
110 Maija Hakala Hämeenlinnan Hiihtoseura  10.0 km NYL +11:00:00
111 Jenni Tolonen Liperin Hiihtoseura  10.0 km NYL +11:00:30
112 Susanna Saapunki Vuokatti Ski Team Kainuu  10.0 km NYL +11:01:00
113 Anni Alakoski Reisjärven Pilke  10.0 km NYL +11:01:30
114 Anne Kyllönen Kainuun Hiihtoseura  10.0 km NYL +11:02:00
115 Johanna Ukkola Siilinjärven Hiihtoseura  10.0 km NYL +11:02:30
116 Laura Mononen Hämeenlinnan Hiihtoseura  10.0 km NYL +11:03:00
117 Saana Kemppainen Vuokatti Ski Team Kainuu  10.0 km NYL +11:03:30
118 Riitta-Liisa Roponen Oulun Hiihtoseura  10.0 km NYL +11:04:00
119 Ruut Vähämetsä Oulun Hiihtoseura  10.0 km NYL +11:04:30
120 Krista Pärmäkoski Ikaalisten Urheilijat  10.0 km NYL +11:05:00
121 Eveliina Piippo IF Åsarna  10.0 km NYL +11:05:30
122 Kerttu Niskanen Vieremän Koitto  10.0 km NYL +11:06:00