ORLICKY ROLLERSKI CUP 2015

Saturday, August 29, 2015 14:58 (GMT+2) - Start list

Race info
Sport: Skiing - rollerskiing
Location: Orlické Záhoří, Czech Republic
Start type: Mass start
Racers: 71
Updated: Sunday, August 30, 2015 19:09 (GMT+2)
Organized by: Cross Country Team Horní Heřmanice & XCSPORT.cz
Race website: http://xcsport.cz/koleckove-lyze-zavod-orlicky-rollerski-cup.html
Race notes

Závod na kolečkových lyžích Orlické Záhoří - sedlo Šerlich


Slunečno, T=27°C

Děkujeme sponzorům, obci Orlické Záhoří, Polici ČR a dobrovolníkům v řadách organizátorů kteří nám pomohli uspořádat letošní ročník závodu na kolečkových lyžích!
Zároveň děkujeme závodníkům z Čech a Polska za kvalitní obsazení startovního pole a kvalitní výkony!

Příští rok vás rádi uvidíme na startovní čáře 27.8.2016!

Show more Show less

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Year of birth Gender Start time
1 Stanislav Řezáč Silvini Madshus Team  Default Muži A (do 50 let) 1973 M 14:58:57
2 Jiří Ročárek Atlas Excavators  Default Muži A (do 50 let) 1983 M 14:58:57
3 Daniel Máka Atlas Excavators  Default Muži A (do 50 let) 1992 M 14:58:57
4 Adam Fellner Atlas Excavators  Default Muži A (do 50 let) 1993 M 14:58:57
5 Václav Sedláček Silvini Madshus Team  Default Muži A (do 50 let) 1986 M 14:58:57
6 Miroslav Trnavský XCSPORT.cz Nordic Racing Team  Default Muži A (do 50 let) 1975 M 14:58:57
7 Michal Kautz XCSPORT.cz Nordic Racing Team  Default Muži A (do 50 let) 1989 M 14:58:57
8 Jiří Fišnar Ml. Ski Šumperk  Default Muži A (do 50 let) 1976 M 14:58:57
9 Martin Valigura XCSPORT.cz Nordic Racing Team  Default Muži A (do 50 let) 1973 M 14:58:57
10 Martin Saňák XCSPORT.cz Nordic Racing Team  Default Muži A (do 50 let) 1978 M 14:58:57
11 Matěj Opočenský Olfin Car - Vella Trutnov  Default Muži A (do 50 let) 1996 M 14:58:57
12 Martin Vaňous Novak team  Default Muži A (do 50 let) M 14:58:57
13 Viktor Müller SKI KLUB JABLONEC N. N.  Default Muži A (do 50 let) 1996 M 14:58:57
14 Tomáš Kapčiar SKI KLUB JABLONEC N. N.  Default Muži A (do 50 let) 1998 M 14:58:57
15 Lukáš Bartůněk SKI KLUB JABLONEC N. N.  Default Muži A (do 50 let) 1997 M 14:58:57
16 Milan Gažík Ski Šumperk  Default Muži B (nad 50 let) M 14:58:57
17 Alois Kohoutok Jevíčko  Default Muži B (nad 50 let) M 14:58:57
18 Pavel Buchta Nové Město na Moravě  Default Muži B (nad 50 let) M 14:58:57
19 Jan Skála RunSport Team  Default Muži A (do 50 let) 1985 M 14:58:57
20 Jan Roháček XCSPORT.cz Nordic Racing Team  Default Muži A (do 50 let) 1982 M 14:58:57
21 Jaroslav Hušek SILVINY MADSHUS TEAM  Default Muži A (do 50 let) 1972 M 14:58:57
22 Zdeněk Stuchlík Novak team  Default Muži B (nad 50 let) M 14:58:57
23 Mieczyslaw Skowron MIETEK RETRO-SKI  Default Muži B (nad 50 let) M 14:58:57
24 Michal Skonron MKS Karkonosze  Default Muži A (do 50 let) 1998 M 14:58:57
25 Piotr Skonron MKS Karkonosze  Default Muži A (do 50 let) 1993 M 14:58:57
26 Michal Jedlička Silvini Madshus Team  Default Muži A (do 50 let) 1982 M 14:58:57
27 Petr Souček Silvini Madshus Team  Default Muži A (do 50 let) 1980 M 14:58:57
28 Jaromír Průšek H.O.P. Liberec  Default Muži B (nad 50 let) M 14:58:57
29 Dalibor Valter Silvini Madshus Team  Default Muži A (do 50 let) M 14:58:57
30 Libor Hlaváč BORCI Zdar!  Default Muži A (do 50 let) 1978 M 14:58:57
31 Jan Pekoušek Atlas Excavators  Default Muži A (do 50 let) 1997 M 14:58:57
32 Jakub Bernady   Default Muži A (do 50 let) 1973 M 14:58:57
33 Jacek MEDERSKI Team nabiegowkach.pl  Default Muži A (do 50 let) M 14:58:57
34 Michal Roháček XCSPORT.cz Nordic Racing Team  Default Muži B (nad 50 let) M 14:58:57
35 Mikolaj Michalek Team nabiegowkach.pl  Default Muži A (do 50 let) 1998 M 14:58:57
36 Władysław Olszowski Team nabiegowkach.pl  Default Muži A (do 50 let) M 14:58:57
37 Grzegory Legierski Team nabiegowkach.pl  Default Muži A (do 50 let) 1971 M 14:58:57
38 Jakub Kurowski Team Nabiegówkach.Pl  Default Muži A (do 50 let) 1983 M 14:58:57
39 Kolář Petr Skkolis M.Krumlov  Default Muži A (do 50 let) 1972 M 14:58:57
40 Tomáš Bischof SILVINI MADHUS TEAM  Default Muži A (do 50 let) M 14:58:57
41 Ondřej Dudek Ski Team Olfincar Vella-Trutnov  Default Muži A (do 50 let) 1996 M 14:58:57
42 Radek Šretr   Default Muži A (do 50 let) 1982 M 14:58:57
43 Tom Krejsa KUS Sopotnice  Default Muži A (do 50 let) 1977 M 14:58:57
44 Michal Rolski Team nabiegowkach.pl  Default Muži A (do 50 let) 1974 M 14:58:57
45 Jan Hanuš Zábřeh  Default Muži B (nad 50 let) M 14:58:57
46 Karel Machaček Rockplast Carbon Composites  Default Muži A (do 50 let) M 14:58:57
47 Jan Vališ BBCZ  Default Muži A (do 50 let) 1971 M 14:58:57
48 Martin Holánek Brno  Default Muži A (do 50 let) 1975 M 14:58:57
49 Filip Kysilko Králíky  Default Muži A (do 50 let) 1985 M 14:58:57
50 Jan Vojta Ski Udánky  Default Muži B (nad 50 let) M 14:58:57
51 Jan Benák Novak team  Default Muži A (do 50 let) 1982 M 14:58:57
52 Ladislav Knápek Novak team  Default Muži B (nad 50 let) M 14:58:57
53 Ondřej Horyna Pioneer Investmens  Default Muži A (do 50 let) 1987 M 14:58:57
54 Jaroslav Kulich XCSPORT.cz Nordic Racing Team  Default Muži B (nad 50 let) M 14:58:57
55 Jiří Fišnar Ski Šumperk  Default Muži B (nad 50 let) M 14:58:57
56 Jan Fišnar Ski Šumperk  Default Muži B (nad 50 let) M 14:58:57
57 David Šrůtek BKL Machov  Default Muži A (do 50 let) 1980 M 14:58:57
58 Pavel Jirásek Novak team  Default Muži A (do 50 let) 1992 M 14:58:57
61 Daniel Dziubalo USK Slavie Ustí nad Labem  Default Muži A (do 50 let) 1987 M 14:58:57
64 Milan Jelínek Silvini Madshus Team  Default Muži B (nad 50 let) M 14:58:57
101 Kateřina Smutná Team Santander  Default Ženy 1983 F 14:58:57
102 Adéla Boudíková Atlas Excavators  Default Ženy 1986 F 14:58:57
103 Anna Sixtová SKI KLUB JABLONEC  Default Ženy 1996 F 14:58:57
104 Tereza Hujerová SKI KLUB JABLONEC N. N.  Default Ženy 1998 F 14:58:57
105 Jana Hušková SILVINY MADSHUS TEAM  Default Ženy 1974 F 14:58:57
106 Radka Zelenková Silvini Madshus Team  Default Ženy 1989 F 14:58:57
107 Edyta Olcon Teamnabiegowkach.Pl  Default Ženy 1976 F 14:58:57
108 Šárka Klaclová Atlas Excavators  Default Ženy 1993 F 14:58:57
109 Katarzyna Witek Team Nabiegowkach.Pl/Tnbiegówki Wesoła  Default Ženy 1987 F 14:58:57
110 Eliška Uhmannová XCSPORT.cz Nordic Racing Team  Default Ženy 1990 F 14:58:57
111 Tereza Malířová Novak team  Default Ženy 1982 F 14:58:57