Awatere Triathlon Series Race 3

Sunday, March 8, 2015 10:05 (GMT+13) - Start list

Race info
Sport: Triathlon
Location: Auckland, New Zealand
Start type: Manual wave start
Wave grouping: Custom
Racers: 42
Updated: Sunday, March 8, 2015 15:22 (GMT+13)
Organized by: Marlborough Sport Development Ltd
Race website: www.duathlon.kiwi.nz

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Awatere Triathlon Series Race 3

Bib Racer name
Distance Category Wave Gender Start time
167 Joseph Westend 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim3 M 0:00
155 Connor Guillemot 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim3 M 0:00
161 Fergus Greer 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim3 M 0:00
162 James Greer 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim3 M 0:00
154 Jacob Babb 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim3 M 0:00
180 Josh Cody 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Fitness Duathlon M 0:00
92 Kirk Nicholas 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Competitive Duathlon M 0:00
94 Patrick Dawkins 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Fitness Duathlon M 0:00
187 Robert Rodger 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Fitness Swim2 M 0:00
164 Tony Westend 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Fitness Duathlon M 0:00
181 Jacob Crossley 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim3 M 0:00
159 Todd Nicholas 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Competitive Duathlon M 0:00
188 Stuart Miller 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Fitness Swim2 M 0:00
169 Samantha Grammer 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim3 F 0:00
191 Gus Marfell 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Student Duathlon M 0:00
156 Abby Scott 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Fitness Swim2 F 0:00
166 Charlotte Westend 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Student Swim2 F 0:00
91 Jenna Gilbert 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Fitness Duathlon F 0:00
81 The Slow Girls 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Fitness Swim2 F 0:00
172 Jordan Foster 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Fitness Duathlon F 0:00
168 The L Platers 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Team Duathlon F 0:00
93 Elyse Wadsworth 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Fitness Duathlon F 0:00
174 Anna Barnes 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Student Duathlon F 0:00
170 The B Team 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Team Duathlon F/M 0:00
90 Katie Bradley 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Fitness Duathlon M 0:00
179 Fred Ripo 2.3 Run/10km Cycle/2.3Run Fitness Duathlon M 0:00
165 Thomas Westend 4.5 Run/20km Cycle/2.3Run Student Duathlon M 0:00
183 Sam Durrant 750Swim/20kmCycle/4.5kRun Competitive Swim1 M 0:00
158 Paul Murphy 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Fitness Swim2 M 0:00
153 Matt Loveridge 4.5 Run/20km Cycle/2.3Run Competitive Duathlon M 0:00
173 Robbie Barnes 4.5 Run/20km Cycle/2.3Run Fitness Duathlon M 0:00
178 Joy Crump 300 Swim/10kmCycle/2.3Run Fitness Swim2 F 0:00
186 Bruce Hillis 4.5 Run/20km Cycle/2.3Run Competitive Duathlon M 0:00
171 Anna Archie 4.5 Run/20km Cycle/2.3Run Competitive Duathlon F 0:00
151 Ray Scott 750Swim/20kmCycle/4.5kRun Fitness Swim1 M 0:00
175 David Nash 750Swim/20kmCycle/4.5kRun Competitive Swim1 M 0:00
182 Martyn Crossley 750Swim/20kmCycle/4.5kRun Competitive Swim1 M 0:00
176 Lauren Kensington 750Swim/20kmCycle/4.5kRun Fitness Swim1 F 0:00
185 Debbie Stone 750Swim/20kmCycle/4.5kRun Competitive Swim1 F 0:00
163 David Greer 750Swim/20kmCycle/4.5kRun Fitness Swim1 M 0:00
160 Angela Gillespie 750Swim/20kmCycle/4.5kRun Fitness Swim1 F 0:00
177 Julie Spencer 750Swim/20kmCycle/4.5kRun Fitness Swim1 F 0:00