2021 Gladstone Harbour Festival Fun Run

Friday, April 2, 2021 07:00 (GMT+10) - Start list

Race info
Sport: Running - road
Location: Gladstone QLD, Australia
Start type: Mass start
Racers: 118
Updated: Sunday, April 4, 2021 00:19 (GMT+10)
Organized by: Gladstone Road Runners Inc
Race website: http://www.gladstoneroadrunners.com
Race notes
Link to Timing Wizards results
From this link you can print your finisher's certificate.
Show more Show less

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Distance Category Wave Gender Start time
30 Powell, Jack 10km 2: Senior M 07:00:00
25 Smith, Jack 10km 2: Senior M 07:00:00
130 Bartsch, Brad 10km 4: Veterans M 07:00:00
50 Barton, Emily 10km 2: Senior F 07:00:00
109 Heaney, Ryan 10km 3: Masters M 07:00:00
115 Fioravanti, Lawrence 10km 3: Masters M 07:00:00
34 Collins, Dominique 10km 2: Senior F 07:00:00
52 Hetherington, Roger 10km 4: Veterans M 07:00:00
120 Spearing, Mark 10km 4: Veterans M 07:00:00
24 Ryder, Leyne 10km 2: Senior M 07:00:00
35 Manly, Bruce 10km 4: Veterans M 07:00:00
136 Gultzow, Craig 10km 3: Masters M 07:00:00
7 Duggan, Shane 10km 3: Masters M 07:00:00
79 Guinea, Anton 10km 4: Veterans M 07:00:00
61 Stanton, Ashley 10km 2: Senior M 07:00:00
118 Schroeder, Will 10km 4: Veterans M 07:00:00
16 De Jonckheere, Geert 10km 4: Veterans M 07:00:00
93 Smith, Mitchell 10km 1: Junior M 07:00:00
48 Moss, Scott 10km 3: Masters M 07:00:00
73 Morris, Brendan 10km 2: Senior M 07:00:00
122 Duggan, Michael 10km 2: Senior M 07:00:00
67 Dunstan, Mike 10km 4: Veterans M 07:00:00
74 Walker, Adam 10km 3: Masters M 07:00:00
43 Stanhope, Steven 10km 3: Masters M 07:00:00
121 Whelan, Kiarra 10km 3: Masters F 07:00:00
129 Barnes, Sally 10km 2: Senior F 07:00:00
133 Drury, Warren 10km 4: Veterans M 07:00:00
119 Van Der Wel, Neil 10km 3: Masters M 07:00:00
127 Long, Tomas 10km 1: Junior M 07:00:00
51 Barton, Abi 10km 1: Junior F 07:00:00
66 Earl, Daniel 10km 1: Junior M 07:00:00
42 Russell, Tim 10km 2: Senior M 07:00:00
108 Lait, Matthew 10km 2: Senior M 07:00:00
94 Smith, Sydeny 10km 1: Junior F 07:00:00
76 Doring, Chris 10km 2: Senior M 07:00:00
64 Hallinan, Courtney 10km 2: Senior F 07:00:00
100 Hinds, Nicholas 10km 2: Senior M 07:00:00
77 Warwick, Jody 10km 4: Veterans F 07:00:00
98 Smith, Mick 10km 2: Senior M 07:00:00
5 Dillon, Brad 10km 4: Veterans M 07:00:00
41 Fraser, Benjamin 10km 4: Veterans M 07:00:00
53 Kane, Jon 10km 4: Veterans M 07:00:00
114 Lennon, Ashlee 10km 2: Senior F 07:00:00
33 Edwards, Raymond 10km 4: Veterans M 07:00:00
26 Van Der Wel, Beth 10km 1: Junior F 07:00:00
107 Mitton, Leanne 10km 4: Veterans F 07:00:00
14 Thornton, Cass 10km 3: Masters F 07:00:00
10 James, Brad 10km 3: Masters M 07:00:00
68 Nash, Michael 10km 3: Masters M 07:00:00
20 Davies, Brendan 10km 3: Masters M 07:00:00
97 Spangen, Venessa 10km 4: Veterans F 07:00:00
132 Rundle, Kim 10km 3: Masters M 07:00:00
69 Clifford, Alex 10km 4: Veterans M 07:00:00
47 Smith, Trisha 10km 4: Veterans F 07:00:00
11 Willard, Danielle 10km 4: Veterans M 07:00:00
86 Spencer, Nathan 10km 2: Senior M 07:00:00
85 Schmidt, Daniel 10km 2: Senior M 07:00:00
106 Smith, Anthony 10km 4: Veterans M 07:00:00
84 Stirling, Bernice 10km 2: Senior F 07:00:00
54 Jorgensen, Angie 10km 3: Masters F 07:00:00
91 Argent, Sheryl-Ann 10km 4: Veterans F 07:00:00
59 Madsen, Matthew 10km 2: Senior M 07:00:00
15 Bradford, Leon 10km 3: Masters M 07:00:00
49 Mcdowell, Rachel 10km 3: Masters F 07:00:00
12 Shuttleworth, Stephen 10km 4: Veterans M 07:00:00
13 Peirce, Damien 10km 3: Masters M 07:00:00
101 Hobbs, Ray 10km 4: Veterans M 07:00:00
102 Homann, Carli 10km 2: Senior F 07:00:00
123 Hamilton, Sarah 10km 3: Masters F 07:00:00
75 Blomfield, Catherine 10km 3: Masters F 07:00:00
39 Crook, Norm 10km 3: Masters M 07:00:00
110 Barton, Carmen 10km 4: Veterans F 07:00:00
27 Riggall, Christopher 10km 4: Veterans M 07:00:00
44 Morris, Tracey 10km 4: Veterans F 07:00:00
56 Madsen, Doug 10km 4: Veterans M 07:00:00
31 Scrivener, Kerryn 10km 3: Masters F 07:00:00
95 Smith, Rebecca 10km 3: Masters F 07:00:00
96 Maher, Paul 10km 4: Veterans M 07:00:00
18 Bookallil, Cheryl 10km 4: Veterans F 07:00:00
131 Stahr, Arandora 10km 4: Veterans F 07:00:00
63 Smallcombe, Brenda 10km 3: Masters F 07:00:00
83 Ferguson, Bruce 10km 4: Veterans M 07:00:00
87 Chapman, Leigh 10km 2: Senior F 07:00:00
116 Brickell, Daniel 10km 3: Masters M 07:00:00
8 Shelley, Paul 10km 4: Veterans M 07:00:00
65 Laner, Amanda 10km 4: Veterans F 07:00:00
99 Jurgens, Renee 10km 3: Masters F 07:00:00
124 Stevens, Tristan 10km 2: Senior M 07:00:00
6 Kornbrekke, Michael 10km 3: Masters M 07:00:00
138 Mckewen, Jillian 10km 2: Senior F 07:00:00
90 Mckewen, Catherine 10km 4: Veterans F 07:00:00
78 Warwick, Lindsay 10km 4: Veterans M 07:00:00
117 Morrissy, Helen 10km 4: Veterans F 07:00:00
111 Morrissy, Geoff 10km 4: Veterans M 07:00:00
19 Spencer, Vickie 10km 4: Veterans F 07:00:00
70 Clifford, Jacqui 10km 4: Veterans F 07:00:00
134 Drury, Michelle 10km 3: Masters F 07:00:00
135 Willis, Loren 10km 4: Veterans M 07:00:00
81 Cliffe, Russell 10km 4: Veterans M 07:00:00
128 Honour, Tammy 10km 3: Masters F 07:00:00
113 Huysamen, Jurgens 10km 4: Veterans M 07:00:00
82 Salway, Leissa 10km 4: Veterans F 07:00:00
126 Long, Catherine 10km 3: Masters F 07:00:00
55 Deakin, Karissa 10km 2: Senior F 07:00:00
9 Duddy, George 10km 2: Senior M 07:00:00
125 Stiller, Lyn 10km 4: Veterans F 07:00:00
139 Watson, Wayne 10km 4: Veterans M 07:00:00
88 Taylor, Megan 10km 2: Senior F 07:00:00
92 Crowley, Denise 10km 4: Veterans F 07:00:00
45 Ridsdale-Pattel, Helen 10km 4: Veterans F 07:00:00
21 Brickell, Hayley 10km 2: Senior F 07:00:00
137 Erasmus, Jac 10km 4: Veterans M 07:00:00
17 Larson, Lisa 10km 4: Veterans F 07:00:00
22 Merry, Bernadette 10km 4: Veterans F 07:00:00
104 Carson, Amy 10km 3: Masters F 07:00:00
36 Kulp, Cathy 10km 4: Veterans F 07:00:00
80 Docking, Kate 10km 2: Senior F 07:00:00
62 Evans, Debbie 10km 4: Veterans F 07:00:00