2020 Pemby Trail Fest - Saturday

Saturday, October 10, 2020 08:01 (GMT+8) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Pemberton, Australia
Start type: Manual wave start
Wave grouping: By distance
Racers: 365
Updated: Saturday, October 10, 2020 16:48 (GMT+8)
Organized by: Perth Trail Series
Race website: www.perthtrailseries.com.au

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Page / 2
Racers per page:
Bib Racer name
Distance Category Wave Age Gender Start time
459 Peter Byatt MTB 53KM Masters MTB 53KM M 0:00
480 Andrew Alstad MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
481 Piers Bellas MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
482 Dale Bray MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
483 Tom Bullivant MTB 68KM Open MTB 68KM M 0:00
484 Russell Chapman MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
485 Roger De Pontes MTB 68KM Open MTB 68KM M 0:00
486 Samuel Dick MTB 68KM Open MTB 68KM M 0:00
487 Stuart Eardley-Wilmot MTB 68KM Open MTB 68KM M 0:00
488 David Edgell MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
489 Ranie Eltagonde MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
490 Simon Ferrari MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
493 Nat George MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
494 Darren Gilbert MTB 68KM Super Masters MTB 68KM M 0:00
495 Luke Goard MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
496 Jake Harper MTB 68KM Super Masters MTB 68KM M 0:00
497 Mark Holdman MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
498 Mark Hudson MTB 68KM Mega Masters MTB 68KM M 0:00
499 Matt Hunter MTB 68KM Open MTB 68KM M 0:00
500 Clinton In't Veld MTB 68KM Super Masters MTB 68KM M 0:00
501 Storm Janczyk MTB 68KM Open MTB 68KM M 0:00
502 Andrew Jaunzems MTB 68KM Open MTB 68KM M 0:00
503 David Kennedy MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
504 Ben Lindsay MTB 68KM Open MTB 68KM M 0:00
505 Jamie Macbride MTB 68KM Open MTB 68KM M 0:00
506 Michael Maslij MTB 68KM Mega Masters MTB 68KM M 0:00
507 Luke Mills MTB 68KM Open MTB 68KM M 0:00
508 Pierre Mongin MTB 68KM Open MTB 68KM M 0:00
509 Kristy New MTB 68KM Masters MTB 68KM F 0:00
510 Bianca Nye MTB 68KM Open MTB 68KM F 0:00
511 Chris Paterson MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
512 Cameron Perna MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
513 Phillip Price MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
514 Matthew Ramsden MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
515 Rick Goullet MTB 68KM Open MTB 68KM M 0:00
516 Simon Robb MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
517 Greg Robinson MTB 68KM Super Masters MTB 68KM M 0:00
518 Brad Sant MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
519 Ian Savage MTB 68KM Super Masters MTB 68KM M 0:00
520 Tracey Schmidt MTB 68KM Masters MTB 68KM F 0:00
521 Brooke Scott MTB 68KM Masters MTB 68KM F 0:00
522 Kym Shapkaris MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
523 Kevin Sneddon MTB 68KM Super Masters MTB 68KM M 0:00
524 Martin Spibey MTB 68KM Mega Masters MTB 68KM M 0:00
525 Samuel Stuart-Forbes MTB 68KM Open MTB 68KM M 0:00
526 Arthur Torres MTB 68KM Open MTB 68KM M 0:00
527 Matthew Trewick MTB 68KM Open MTB 68KM M 0:00
528 David Tuckey MTB 68KM Open MTB 68KM M 0:00
529 Sharon Walton MTB 68KM Masters MTB 68KM F 0:00
530 Mathew Wardynec MTB 68KM Open MTB 68KM M 0:00
531 Ross Weiter MTB 68KM Super Masters MTB 68KM M 0:00
532 Bruno Wicki MTB 68KM Mega Masters MTB 68KM M 0:00
533 Damon Wicki MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
534 Mathew Williams MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
535 Dale Wright MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
536 Michael Zacher MTB 68KM Super Masters MTB 68KM M 0:00
537 Troy Aitken MTB 53KM Masters MTB 53KM M 0:00
538 Sara Armitage MTB 53KM Masters MTB 53KM F 0:00
539 Lukas Baker MTB 53KM Open MTB 53KM M 0:00
540 Jasmin Culverwell MTB 53KM Open MTB 53KM F 0:00
541 Scott Davie MTB 53KM Super Masters MTB 53KM M 0:00
542 Brendan Drew MTB 53KM Super Masters MTB 53KM M 0:00
543 Greg Fisher MTB 53KM Mega Masters MTB 53KM M 0:00
544 Brett Giblett MTB 53KM Open MTB 53KM M 0:00
545 Jonathan Grosvenor MTB 53KM Super Masters MTB 53KM M 0:00
546 Geoffrey Khng MTB 53KM Super Masters MTB 53KM M 0:00
547 Peter McDonald MTB 53KM Masters MTB 53KM M 0:00
548 Ruth Metcalf MTB 53KM Super Masters MTB 53KM F 0:00
549 Phill Minchin MTB 53KM Open MTB 53KM M 0:00
550 Pene Newitt MTB 53KM Masters MTB 53KM F 0:00
551 Krista Nichols MTB 53KM Open MTB 53KM F 0:00
552 Duncan Palmer MTB 53KM Masters MTB 53KM M 0:00
553 Mark Parish MTB 53KM Super Masters MTB 53KM M 0:00
555 Stephanie Pegg MTB 53KM Open MTB 53KM F 0:00
556 Jason Pratt MTB 53KM Super Masters MTB 53KM M 0:00
557 Phillip Scott MTB 53KM Super Masters MTB 53KM M 0:00
558 Rodney Siviour MTB 53KM Super Masters MTB 53KM M 0:00
559 Trent Siviour MTB 53KM Open MTB 53KM M 0:00
561 Chris Stone MTB 53KM Super Masters MTB 53KM M 0:00
562 Michael Taylor MTB 53KM Super Masters MTB 53KM M 0:00
563 John Tillman MTB 53KM Super Masters MTB 53KM M 0:00
564 Matt Turpin MTB 53KM Masters MTB 53KM M 0:00
565 Tony Wieringa MTB 53KM Super Masters MTB 53KM M 0:00
566 Wyatt Zacher MTB 53KM Open MTB 53KM M 0:00
597 Tracey Chapman MTB 68KM Masters MTB 68KM F 0:00
598 Alastair Milne MTB 68KM Masters MTB 68KM M 0:00
475 Glenys Brady MTB 21KM Open MTB 21KM 46 F 29:54
567 Amy Beckford MTB 21KM Open MTB 21KM F 29:54
568 Graham Brady MTB 21KM Open MTB 21KM M 29:54
569 Sara Brammall MTB 21KM Open MTB 21KM F 29:54
570 Rodney Campbell MTB 21KM Open MTB 21KM M 29:54
571 Roger Collinge MTB 21KM Open MTB 21KM M 29:54
572 Sam Ferrari MTB 21KM Junior Shredder MTB 21KM M 29:54
573 Jonty Fidge MTB 21KM Open MTB 21KM M 29:54
574 David Galbin MTB 21KM Open MTB 21KM M 29:54
576 Richard Gould MTB 21KM Open MTB 21KM M 29:54
579 Josh Ivory MTB 21KM Open MTB 21KM M 29:54
581 Jade Marklew MTB 21KM Open MTB 21KM F 29:54
582 Janusz Mazurek MTB 21KM Open MTB 21KM M 29:54
583 Jamie McGill MTB 21KM Junior Shredder MTB 21KM M 29:54
584 Kevin McGill MTB 21KM Open MTB 21KM M 29:54
585 Teano Nguyen-Verdenet MTB 21KM Open MTB 21KM M 29:54
587 Joanne Payne MTB 21KM Open MTB 21KM F 29:54
588 Toby Ramsden MTB 21KM Junior Shredder MTB 21KM M 29:54
589 Jonas Rodrigues MTB 21KM Open MTB 21KM M 29:54
590 Cooper Sant MTB 21KM Junior Shredder MTB 21KM M 29:54
591 Jenelle Schult MTB 21KM Open MTB 21KM F 29:54
592 Melissa Vellender MTB 21KM Open MTB 21KM F 29:54
593 Kathleen Watson MTB 21KM Open MTB 21KM F 29:54
594 David Wilkin MTB 21KM Open MTB 21KM M 29:54
595 Nicole Wilkin MTB 21KM Open MTB 21KM F 29:54
596 Greg Wyartt MTB 21KM Open MTB 21KM M 29:54
599 Greg Tossel MTB 21KM Open MTB 21KM M 29:54
110 Diana Bagnall WA 50 Ultra 55km 35-44 WA 50 Ultra 55km F 1:00:00
119 Dannika Barras WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km F 1:00:00
124 Stu Beck WA 50 Ultra 55km 45-54 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
129 Kate Bevilaqua WA 50 Ultra 55km 35-44 WA 50 Ultra 55km F 1:00:00
136 Charlie Brearley WA 50 Ultra 55km 35-44 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
140 Clint Brimson WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
148 Bart Bruggeman WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
156 Michael Carroll WA 50 Ultra 55km 35-44 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
159 Kate Cawse WA 50 Ultra 55km 35-44 WA 50 Ultra 55km F 1:00:00
177 Allan Crisp WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
180 Natalee Cunningham WA 50 Ultra 55km 35-44 WA 50 Ultra 55km F 1:00:00
194 Tim Donohue WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
206 David Ferguson WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
210 John Fisher WA 50 Ultra 55km 55+ WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
212 Corrie Forgus WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km F 1:00:00
221 Ryan Govier WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
223 Robert Grant WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
225 Sandy Greene WA 50 Ultra 55km 35-44 WA 50 Ultra 55km F 1:00:00
239 Beck Hefferon WA 50 Ultra 55km 45-54 WA 50 Ultra 55km F 1:00:00
254 Sam Hopkins WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
260 Nigel Hunter WA 50 Ultra 55km 35-44 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
281 Paul Knight WA 50 Ultra 55km 35-44 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
304 Lara Louw WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km F 1:00:00
315 Arnie Marchant WA 50 Ultra 55km 55+ WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
322 Kelly Marwick WA 50 Ultra 55km 35-44 WA 50 Ultra 55km F 1:00:00
336 Alan Millar WA 50 Ultra 55km 35-44 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
346 Riaan Nieuwoudt WA 50 Ultra 55km 55+ WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
349 Raoul Oehmen WA 50 Ultra 55km 35-44 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
351 Duncan Olde WA 50 Ultra 55km 45-54 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
355 Sam Oldfield WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
356 Zoe Oldfield WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km F 1:00:00
358 Zara Palise WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km F 1:00:00
366 Shaye Pett WA 50 Ultra 55km 35-44 WA 50 Ultra 55km F 1:00:00
371 Samuel Pullin WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
375 Jess Reynolds WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km F 1:00:00
383 James Sawyer WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
396 Stef Simnadis WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km F 1:00:00
401 Katelyn Smith WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km F 1:00:00
402 Rudi Smith WA 50 Ultra 55km < 35 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
406 Ryan Steel WA 50 Ultra 55km 35-44 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
423 Andy Thompson WA 50 Ultra 55km 45-54 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
430 Clint Vawser WA 50 Ultra 55km 45-54 WA 50 Ultra 55km M 1:00:00
433 Harmony Waite WA 50 Ultra 55km 35-44 WA 50 Ultra 55km F 1:00:00
440 Esther Welsh WA 50 Ultra 55km 35-44 WA 50 Ultra 55km F 1:00:00
102 Martha Allen-Byatt WA Half 22km 35-44 WA Half 22km F 1:59:53
107 Toni Ashburne WA Half 22km 35-44 WA Half 22km F 1:59:53
121 Jennifer Bartlett WA Half 22km 35-44 WA Half 22km F 1:59:53
131 Emma Bolton WA Half 22km 35-44 WA Half 22km F 1:59:53
132 Mandy Bowler WA Half 22km 35-44 WA Half 22km F 1:59:53
143 Darran Bromfield WA Half 22km 45-54 WA Half 22km M 1:59:53
153 Luke Callier WA Half 22km 35-44 WA Half 22km M 1:59:53
154 Paula Caplehorn WA Half 22km 35-44 WA Half 22km F 1:59:53
166 Louise Clare WA Half 22km 55+ WA Half 22km F 1:59:53
174 Jerry Collova WA Half 22km 45-54 WA Half 22km M 1:59:53
175 Brid Conlon WA Half 22km 35-44 WA Half 22km F 1:59:53
176 Phil Corrick WA Half 22km 35-44 WA Half 22km M 1:59:53
179 Mitchell Crook WA Half 22km < 35 WA Half 22km M 1:59:53
182 Micaela Da Silva WA Half 22km < 35 WA Half 22km F 1:59:53
183 Geri Daube WA Half 22km < 35 WA Half 22km F 1:59:53
184 Max Daube WA Half 22km < 35 WA Half 22km M 1:59:53
185 Noelene Dorn WA Half 22km 45-54 WA Half 22km F 1:59:53
196 Christopher Doyle WA Half 22km 45-54 WA Half 22km M 1:59:53
198 Robyn Earl WA Half 22km < 35 WA Half 22km F 1:59:53
199 Kylie Eaton WA Half 22km 35-44 WA Half 22km F 1:59:53
216 Anna Gannett WA Half 22km < 35 WA Half 22km F 1:59:53
218 Crystal Glossop WA Half 22km 35-44 WA Half 22km F 1:59:53
219 Rodney Glossop WA Half 22km 35-44 WA Half 22km M 1:59:53
222 Catherine Grant WA Half 22km < 35 WA Half 22km F 1:59:53
224 William Grant WA Half 22km < 35 WA Half 22km M 1:59:53
230 Peter Gresham WA Half 22km 35-44 WA Half 22km M 1:59:53
233 Ross Hart WA Half 22km 35-44 WA Half 22km M 1:59:53
234 Jacob Hatch WA Half 22km < 35 WA Half 22km M 1:59:53
240 Carina Hemmers WA Half 22km 35-44 WA Half 22km F 1:59:53
241 Chelsea Henderson WA Half 22km 35-44 WA Half 22km F 1:59:53
242 Caroline Henry WA Half 22km 35-44 WA Half 22km F 1:59:53
249 Sydney Hodges WA Half 22km < 35 WA Half 22km F 1:59:53
250 Emily Honey WA Half 22km < 35 WA Half 22km F 1:59:53
253 Dionne Hopkins WA Half 22km 35-44 WA Half 22km F 1:59:53
255 Sanna Huhtamaki WA Half 22km 35-44 WA Half 22km F 1:59:53
259 Allison Hunter WA Half 22km 35-44 WA Half 22km F 1:59:53
261 Matt Hurley WA Half 22km < 35 WA Half 22km M 1:59:53
262 Georgia Hutcherson WA Half 22km < 35 WA Half 22km F 1:59:53
267 Ben Jeffcote WA Half 22km 45-54 WA Half 22km M 1:59:53
269 Elly Jones WA Half 22km < 35 WA Half 22km F 1:59:53
270 Steven Jones WA Half 22km 45-54 WA Half 22km M 1:59:53
280 Caroline Knight WA Half 22km 35-44 WA Half 22km F 1:59:53
282 Ruby Kwong WA Half 22km < 35 WA Half 22km F 1:59:53
287 Marlise Lasevicius WA Half 22km 45-54 WA Half 22km F 1:59:53
290 Cean Legerstee WA Half 22km 45-54 WA Half 22km M 1:59:53
294 Caitlin Liddelow WA Half 22km < 35 WA Half 22km F 1:59:53
295 Connor Liddelow WA Half 22km < 35 WA Half 22km M 1:59:53
296 Michael Liddelow WA Half 22km 45-54 WA Half 22km M 1:59:53
301 Rory Litchfield WA Half 22km 45-54 WA Half 22km M 1:59:53
310 Julia Mackay-Koelen WA Half 22km 55+ WA Half 22km F 1:59:53
311 Emma Maclennan WA Half 22km < 35 WA Half 22km F 1:59:53
319 Adrian Marsh WA Half 22km 45-54 WA Half 22km M 1:59:53
320 Hayley Marsh WA Half 22km 45-54 WA Half 22km F 1:59:53
325 Lisa McDonald WA Half 22km 45-54 WA Half 22km F 1:59:53
326 Fergus Mcguire WA Half 22km 35-44 WA Half 22km M 1:59:53
327 Celina Mckean WA Half 22km 45-54 WA Half 22km F 1:59:53
333 Yoann Mercier WA Half 22km 35-44 WA Half 22km M 1:59:53
339 Jarrod Mitchell WA Half 22km 45-54 WA Half 22km M 1:59:53
340 Tina Mitchell WA Half 22km 45-54 WA Half 22km F 1:59:53
341 Dave Moore WA Half 22km 35-44 WA Half 22km M 1:59:53
344 Rhonda Newburn WA Half 22km 55+ WA Half 22km F 1:59:53
347 Thomas Nolan WA Half 22km < 35 WA Half 22km M 1:59:53
348 James Normoyle WA Half 22km 45-54 WA Half 22km M 1:59:53
360 Greg Parker WA Half 22km 45-54 WA Half 22km M 1:59:53
361 Anita Parsons WA Half 22km 45-54 WA Half 22km F 1:59:53
364 Seamus Pegum WA Half 22km < 35 WA Half 22km M 1:59:53
372 Duncan Purtill WA Half 22km 35-44 WA Half 22km M 1:59:53
381 Lorry Rule WA Half 22km 45-54 WA Half 22km F 1:59:53
392 Kylie Sherwin WA Half 22km 45-54 WA Half 22km F 1:59:53
395 Mike Sim WA Half 22km 55+ WA Half 22km M 1:59:53
404 Alan Stabler WA Half 22km 45-54 WA Half 22km M 1:59:53
411 Jack Tagg WA Half 22km < 35 WA Half 22km M 1:59:53
415 Tony Tatsumi WA Half 22km 45-54 WA Half 22km M 1:59:53
425 Simon Thurston WA Half 22km < 35 WA Half 22km M 1:59:53
429 Annabel Vaughan WA Half 22km < 35 WA Half 22km F 1:59:53
431 Katharine Venn WA Half 22km 35-44 WA Half 22km F 1:59:53
432 Shareenah Virahsawmy WA Half 22km 35-44 WA Half 22km F 1:59:53
436 Jason Walker WA Half 22km 45-54 WA Half 22km M 1:59:53
439 Brynn Wells WA Half 22km < 35 WA Half 22km M 1:59:53
442 Maggie Woloszyn WA Half 22km < 35 WA Half 22km F 1:59:53
444 Ruth Woodroffe WA Half 22km 45-54 WA Half 22km F 1:59:53
452 Katie Woodland WA Half 22km < 35 WA Half 22km F 1:59:53
100 Rabea Abdo WA Green 5km 45-54 WA Green 5km F 2:54:47
103 Kevin Anderson WA Blue 10km 45-54 WA Blue 10km M 2:54:47
104 Nicole Anderson WA Blue 10km 45-54 WA Blue 10km F 2:54:47
105 Sarah Anderson WA Blue 10km < 35 WA Blue 10km F 2:54:47
106 Thomas Archer WA Blue 10km < 35 WA Blue 10km M 2:54:47
112 Brianna Ball WA Blue 10km < 35 WA Blue 10km F 2:54:47
114 Nomi Bangaza WA Blue 10km 35-44 WA Blue 10km F 2:54:47
122 Danielle Bastick WA Blue 10km < 35 WA Blue 10km F 2:54:47
125 Sarah Beckford WA Green 5km < 35 WA Green 5km F 2:54:47
126 Michelle Beech WA Green 5km < 35 WA Green 5km F 2:54:47
127 Anton Beets WA Green 5km 45-54 WA Green 5km M 2:54:47
Page / 2
Racers per page: