Nuuksio Night Trail 2020

Friday, October 2, 2020 19:30 (GMT+3) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Espoo, Finland
Start type: Interval wave start
Wave grouping: Custom
Racers: 134
Updated: Thursday, October 1, 2020 09:26 (GMT+3)
Organized by: Runners High
Race website: https://www.nuuksionighttrail.fi/

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Gender Start time
4 Susanna Auvinen   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
6 Kaisa Bergman   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
9 Aleksandra Blinnikka Trailclimbers  13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
11 Martina Candolin   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
12 Rose-Marie Dahlström Ängstorps idrottsförening  13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
15 Helina Dmitrijeva   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
16 Petra Ekman PK Running team  13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
18 Sanna Elonen   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
20 Nora Gahmberg-Hisinger   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
21 Jasmina Glad-Schreven Swimrunners Finland  13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
26 Merja Hanski   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
27 Maria Hari Triathlon Vantaa  13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
31 Jonna Hinttaniemi PK  13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
33 Elisa Horsma   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
37 Anne Immanen   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
40 Marja Kaila-Vanhatalo   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
46 Sofia Koivisto   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
48 Annaliina Kotilainen   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
49 Terje Kroon   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
51 Mona Kurppa   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
54 Lotta Kuuteri   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
57 Margaret Laird   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
59 Anna Lampi   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
62 Laura-Emilia Lehtonen   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
65 Katarzyna Leskinen   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
66 Camilla Lohenoja Vantaanjoen Vaara  13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
68 Mikaela Lövgren   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
69 Jola Maisala MamAdventure  13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
70 Anna Mäkipeska   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
77 Lotta Nenonen   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
78 Maiju Niemelä   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
79 Heli Nieminen Porvoon urheilijat  13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
81 Tilda Nieminen   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
89 Marika Pauli   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
92 Mehdina Pitarevic   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
96 Lotta Purola   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
97 Seela Pykäläinen   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
99 Johanna Reen   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
100 Suvi-Tuuli Riipinen   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
101 Katja Ristimäki Suunnattomat suharit  13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
105 Hilla Rudanko Electrofit  13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
106 Sanna Ryhänen Eltsu SloMo  13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
107 Liisa Saaranen   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
108 Niina Saaranen   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
109 Sini Saari Tuusulan ratsastajat  13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
110 Heidi Saarinen Team Evoc Finland  13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
113 Tiina Salmén   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
119 Susanna Seppälä   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
121 Julia Silvennoinen Team Noux / Salomon Suunto Trail Team  13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
132 Heidi Pihlaja   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
259 Anni Lehmuskoski   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
10 Mona Bonde Jensen   13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
24 Paula Haikonen Runner's High Juoksuklubi  13k Women Start Group 1 (19.30) F 0:00
75 Kirsi Montonen Suunnattomat suharit  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
88 Kirsi Parkkonen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
202 Satu Andersson   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
203 Helene Ant   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
204 Francesca Åström Lipidi ry  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
207 Milla Bäckman   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
208 Anna-Mari Becker   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
212 Viola Borg Legolas & Gimli  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
215 Jenny Granholm   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
216 Minna Haapalahti Espoon Polkuhiippailijat  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
217 Jemina Haaranen Lipidi ry  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
218 Eeva Haartio Espoon Polkuhiippailijat  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
219 Hanna Haataja   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
222 Jonna Hameri   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
225 Outi Hasu Lipidi ry  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
230 Sara Illman   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
231 Iiris Inkeroinen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
232 Sarianna Järviö   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
233 Sarianna Järviö   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
235 Salla Jokinen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
236 Emma Juntunen Lipidi ry  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
238 Terhi Karlsson Tuusulan ratsastajat  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
239 Juulia Kataikko 13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
241 Mirella Kilpiö Lipidi ry  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
242 Salla Kinnunen Lipidi ry  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
244 Virve Koivisto   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
246 Sanni Kosonen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
247 Taija Kosonen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
248 Anni Kukkonen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
249 Mariliis Kuukuma   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
250 Oxana Kyllönen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
252 Pia Laaksonen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
253 Pia Laaksonen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
254 Laura Laaksonen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
256 Tia Laipaik   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
257 Irina Laurila   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
260 Anita Lehtonen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
262 Sanna Lepojärvi   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
263 Saara Leppinen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
264 Sini Leskinen Skipoli  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
265 Linda Löfbacka   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
266 Camilla Lohenoja Vantaanjoen Vaara  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
268 Miia Malmberg   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
269 Heidi Manninen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
271 Tanja Matero   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
275 Theresa Natri Lipidi ry  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
276 Oona Niemelä Lipidi ry  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
277 Paula Niemi Lipidi ry  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
278 Saara Nieminen Espoon Akilles  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
279 Anni Niiranen Porvoon Flikat ry  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
280 Elina Nurminen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
284 Leea-Maria Pätsi   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
285 Nina Pelkonen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
286 Outi Perhola   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
288 Katja Ristimäki Suunnattomat suharit  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
290 Hanna-Mari Saalo Lipidi ry  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
291 Johanna Salminen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
292 Aija Salo Espoon Akilles  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
294 Eeva Sävelä   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
298 Paula Simojoki Lipidi ry  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
299 Ira Soppela   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
302 Satu Stenfors   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
306 Pia Taiminen Triathlon Vantaa  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
308 Liisa Taskila Suunnattomat suharit  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
310 Micaela Thorström   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
312 Emma Tiittanen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
314 Sini Toivonen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
318 Petra Tuomiranta Helsingin juoksijat  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
324 Eve Viljanen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
325 Annika Viskari   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
326 Miia Vitikainen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
327 Miia Vitikainen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
329 Heidi Vuopio Trailclimbing  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
330 Reetta Vuorinen   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
332 Viivu Vyyryläinen Vantaanjoen Vaara  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
333 Maria Wikberg   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
334 Hanna Ylimaula   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
339 Saija Luotola   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
400 Maria Lindman   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
255 Mari Lähde   13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00
296 Hanna Siimes Espoon Polkuhiippailijat  13k Women Start Group 2 (19.35) F 5:00