Feilding Moa road champs

Saturday, September 26, 2020 13:31 (GMT+12) - Start list

Race info
Sport: Running - road
Location: Beaconsfield, New Zealand
Start type: Manual wave start
Wave grouping: By distance
Racers: 79
Updated: Saturday, September 26, 2020 18:54 (GMT+12)
Comments:  1  View all

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Distance Category Wave Start time Handicap
38 Harry Long Minimoa Boy Minimoa 0:00 +0:00
39 Oliver Long Minimoa Boy Minimoa 0:00 +0:00
338 Maddy De La Harp Minimoa girl Minimoa 0:00 +0:00
339 Mason De La Harp Minimoa Boy Minimoa 0:00 +0:00
1 Robert Dabb 10 Men 10 10:56 +22:00
2 Kevin Rolls 10 Men 10 10:56 +17:30
6 Mark Evans 10 Men 10 10:56 +20:30
7 Millie Evans 3 girl 3 10:56 +0:00
8 Lucy Evans 5 Junior Women 5 10:56 +0:00
10 Debra Arnold 5 Women 5 10:56 +4:00
11 Kelly Humphreys 10 Men 10 10:56 +11:30
12 Joshua Humphreys 3 Boy 3 10:56 +0:00
15 Josh Dunstan-Brown 10 Men 10 10:56 +31:00
16 Adam Duker 10 Men 10 10:56 +12:00
18 Arnya Burema 3 girl 3 10:56 +0:00
19 Darren Parlato 10 Men 10 10:56 +21:00
20 Poppy Rae 5 Junior Women 5 10:56 +0:00
21 Karis Rae 5 Women 5 10:56 +9:30
22 Craig Jarrett 5 Men 10 10:56 +0:00
23 Sharon Rawlinson 5 Women 5 10:56 +0:00
26 Wendy Cottrell-Teahan 5 Women 5 10:56 +6:30
30 Gus Porter 3 Boy 3 10:56 +0:00
32 Reuben Duker 5 Colt 5 10:56 +0:00
34 Layla Duker 3 girl 3 10:56 +0:00
36 Hazel Duker 3 girl 3 10:56 +0:00
37 Abbie Pettersson 3 girl 3 10:56 +0:00
40 Sophie Long 3 girl 3 10:56 +0:00
41 Michael Ives 10 Men 10 10:56 +19:30
42 Bella Ives 5 Junior Women 5 10:56 +0:00
44 Lewis Ives 3 Boy 3 10:56 +0:00
45 Scott Whitley 10 Men 10 10:56 +24:45
49 Sarah Addenbrooke 3 girl 3 10:56 +0:00
52 Peter Turner 10 Men 10 10:56 +17:00
58 Katelyn Thirkell 3 girl 3 10:56 +0:00
59 Sophie Thirkell 3 girl 3 10:56 +0:00
68 Bruce Mulcock 10 Men 10 10:56 +10:15
70 Sarah Wasley 5 Junior Women 5 10:56 +0:00
74 David Martin 10 Men 10 10:56 +31:30
78 Emily Sinclair 3 girl 3 10:56 +0:00
79 Isabelle Sinclair 3 girl 3 10:56 +0:00
82 Hayley Cornwall 3 girl 3 10:56 +0:00
83 Tayla Cornwall 3 girl 3 10:56 +0:00
84 AJ Cornwall 10 Men 10 10:56 +27:00
86 Andre Le Pine-Day 5 U20 5 10:56 +0:00
88 Adam Martin 10 Men 10 10:56 +30:30
89 William Twiss 5 Men 10 10:56 +24:00
94 Mary Hasegawa 5 girl 3 10:56 +0:00
95 Luke Scott 5 U20 5 10:56 +0:00
96 Claire Scott 5 Women 5 10:56 +5:30
115 Matthew Schipper 10 Men 10 10:56 +15:00
118 Wendy Watts 5 Women 5 10:56 +4:30
119 Karen Manninen 5 Women 5 10:56 +4:00
120 Bruce Manninen 10 Men 10 10:56 +8:30
123 William Kenyon 3 Boy 3 10:56 +0:00
127 Madison Keightley 5 Junior Women 5 10:56 +0:00
130 Jaime Crofskey 3 girl 3 10:56 +0:00
132 Fin Crofskey 3 Boy 3 10:56 +0:00
134 Will Sablerolle-Stone 3 Boy 3 10:56 +0:00
137 Isaiah Woodfield 3 Boy 3 10:56 +0:00
138 Harry Waugh 3 Boy 3 10:56 +0:00
139 Angus Waugh 3 Boy 3 10:56 +0:00
141 Ryan Lean 3 Men 10 10:56 +0:00
143 Austin Lean 3 Boy 3 10:56 +0:00
144 Oliver Lean 3 Boy 3 10:56 +0:00
147 Millie McLean 3 girl 3 10:56 +0:00
148 Lucy McLean 5 Junior Women 5 10:56 +0:00
149 Andrew McLean 10 Men 10 10:56 +17:00
150 Ruby Thompson 3 girl 3 10:56 +0:00
194 Stephanie Walker 5 Junior Women 5 10:56 +0:00
195 Cameron Walker 5 Colt 5 10:56 +0:00
196 Terry Walker 10 Men 10 10:56 +14:30
197 Julie Walker 5 walk 5 10:56 +0:00
265 Brent Thompson 10 Men 10 10:56 +17:00
279 Tony Jury 5 Men 10 10:56 +0:00
314 Georgia Monk 3 girl 3 10:56 +0:00
323 Montana Doorey 5 Junior Women 5 10:56 +0:00
328 Dorota Starzak 5 Women 5 10:56 +8:30
345 Grace Fage 3 girl 3 10:56 +0:00
184 Jacob Rosvall 3 Boy 3 10:56 +0:00
  • Comments (1)