SQ Zone x Bayside Reset Regatta - Race 4

Saturday, August 1, 2020 10:08 (GMT+10) - Start list

Race info
Sport: Paddling - outrigger
Location: Cleveland, Australia
Start type: Mass start
Racers: 31
Updated: Saturday, August 1, 2020 19:00 (GMT+10)
Organized by: AOCRA South Queensland Zone
Race website: http://www.aocra.com.au/sqzone/

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Start time
770 Carl Johnson Tweed Coast  Golden Master Men OC1 10:08:53
897 Riko Ellison Bayside  16 & Under Boys OC1 10:08:53
1896 Karen Hammill Northcliffe  Golden Master Women OC1 10:08:53
2110 Roslyn Richter & Justin Bundaberg  Novice Mixed OC2 10:08:53
2135 Melissa Wetere Surfers Paradise  Master Women V1 10:08:53
2208 Thomas Lunn Bayside  19 & Under Boys V1 10:08:53
2263 Stuart Cleary Burleigh Point  Senior Master Men OC1 10:08:53
2473 Dawn & Ammon Goldsmith Bayside  Novice Mixed OC2 10:08:53
2573 Kymani Coates-Tuna Bayside  16 & Under Boys V1 10:08:53
2821 Peter Anderson & Christine Cashin Burleigh Point  Platinum Master Mixed OC2 10:08:53
2823 Claire Richardson & Helen Sullivan Bayside  Novice Women OC2 10:08:53
2860 Kainoa Komene Bayside  16 & Under Boys V1 10:08:53
2864 Fred Otene Bayside  Novice Men 10:08:53
3004 Shaun Mulvena Club Outrigger Whitsunday  Open Men OC1 10:08:53
3017 Robert Deering Northcliffe  Platinum Master Men OC1 10:08:53
3050 Stephen Massicks Surfers Paradise  Novice Men 10:08:53
3308 Zannah Gubler Surfers Paradise  Master Women OC1 10:08:53
3314 Callum Lavelle Bayside  16 & Under Boys V1 10:08:53
3381 Wayne Vela Surfers Paradise  Novice Men 10:08:53
3427 Rewiina Mihaere Burleigh Point  Senior Master Women V1 10:08:53
3467 Reno Karekare Bayside  Novice Men 10:08:53
3560 Dan Carroll Tweed Coast  Golden Master Men OC1 10:08:53
3703 Finau Lapuaho Surfers Paradise  16 & Under Girls V1 10:08:53
3750 Angus Lunn Bayside  16 & Under Boys OC1 10:08:53
3799 Jodie Kelk Bayside  Master Men OC1 10:08:53
3812 Brooklyn-Marx Tuakalau Surfers Paradise  16 & Under Girls V1 10:08:53
3827 Justin Wharewaka Surfers Paradise  Master Men OC1 10:08:53
3934 Julia Colenso Bayside  Novice Women 10:08:53
3976 Melanie Williams Bayside  Senior Master Women OC1 10:08:53
3990 Paul Sloman Mooloolaba  Master Men OC1 10:08:53
3702 Kysha Heywood-Tito Surfers Paradise  14 & Under Girls V1 10:08:53