2020 Tingalpa Trot

Sunday, March 8, 2020 09:02 (GMT+10) - Start list

Race info
Sport: Paddling
Location: Thorneside, Australia
Start type: Interval wave start
Wave grouping: Custom
Racers: 69
Updated: Tuesday, March 10, 2020 11:31 (GMT+10)
Comments:  1  View all
Race notes
Tingalpa Trot 2020 results
Show more Show less

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

2020 Tingalpa Trot

Bib Racer name
Distance Category Wave Gender Start time
102 Callum Brennan 5km Race M 0:00
502 Rosina McAntee 5km Race F 0:00
475 Annalise Buningh 5km Race F 0:00
492 Madeleine O'Hara 5km Race F 0:00
357 Euan Gordon 5km Race M 0:00
116 SALLYANNE GARDNER 5km Race F 0:00
130 Georgie Leake 5km Race F 0:00
478 Tracey Huges 5km Race F 0:00
481 Sarah Mapstone 5km Race F 0:00
487 Jenny Theiss 5km Race F 0:00
488 Donna Wilson 5km Race F 0:00
360 Daniel Mole open men K1 10km M 0:00
483 Andrew Bavage open men K1 10km M 0:00
120 Darcy Church-Kai Watson Open Men K2 10km M 0:00
476 Jason Keating open men K1 10km M 0:00
511 Stuart Bryson V55 Men K1 10km M 0:00
119 Stephen Mclay-nicky donaldson Open Mixed TK2 10km F/M 0:00
242 Bryn Davis V55 Men K1 10km M 0:00
489 Trent Litherland V45 Men K1 10km M 0:00
510 Matthew Phyland open men K1 10km M 0:00
352 Geoff Pearce V65 men K1 10km M 0:00
509 Malcolm Buchanan V55 Men K1 10km M 0:00
361 Lachlan Carkeet V55 Men K1 10km M 0:00
505 Thomas Pringle V55 Men Ski 10km M 0:00
129 Kat Baker Open Female K1 10km F 0:00
136 Michael Morgan-Deborah Morgan V55 f/M Ski F/M 0:00
366 Russell Lutton V65 men K1 10km M 0:00
238 Jeff Stuart V65 Men Ski 10km M 0:00
239 Jude McMinn-Michelle Waldon V55 Female K2 10km F 0:00
353 Grant Epple-Adell Seppelt V55 F/M TK2 10km M 0:00
134 Peter Beatton V55 men TK1 10km M 0:00
105 Daniel Schulte-Loh Open Men Ski 10kms M 0:00
107 Geoff Urquhart V65 Men TK1 10km M 0:00
113 Luke Mcandrew U23 M K1 10km M 0:00
355 Michael Gout V55 Men Ski 10km M 0:00
512 Clayton Young open men K1 10km M 0:00
508 Hugh Stewart V65 Men Ski 10km M 0:00
139 Dave Kair V65 Men Ski 10km M 0:00
484 Greg Litherland V65 men K1 10km M 0:00
138 Bruce Middleton SUP 10km M 0:00
507 George Green V65 Men Ski 10km M 0:00
367 Steve Fox Open Men Ski 10kms M 0:00
135 Marylin Drynan V65 Female TK1 10km F 0:00
244 Martyn Dwight V55 Men Ski 10km M 0:00
144 Hope Short Open Female K1 10km F 0:00
111 Lizzie Hackett U23 F K1 10kms F 0:00
122 Lacy Church U14 F K1 10km F 0:00
131 Anthony Benn Open Men Ski 10kms M 0:00
114 Mark Laraghy V55 men TK1 10km M 0:00
236 Joshua Parkinson U16 Male K1 10km M 0:00
101 Barry Peach Open Men Ski 10kms M 0:00
110 Keith Ingerman V65 Men TK1 10km M 0:00
365 Noel Jack V65 Men TK1 10km M 0:00
104 Chris Parkinson Open Men Ski 10kms M 0:00
241 Loren Buchanan V55 Female Ski 10km F 0:00
108 Geoffrey Edwards Open Men Ski 10kms M 0:00
137 Jason Anderson SUP 10km M 0:00
354 Ian Frost V55 men TK1 10km M 0:00
143 Andrew Seymour Sea Kayak M 0:00
103 Cameron George Open Men Ski 10kms M 0:00
142 Di Phillips V55 Female Ski 10km F 0:00
225 David Robson SUP 10km M 0:00
233 Natasha Parkinson U16 Female K1 10km F 0:00
232 Julieanne White SUP 10km F 0:00
234 Bryan Jones V55 Men Ski 10km M 0:00
504 Cynthia Wardle V55 Female Ski 10km F 0:00
358 Digby Huffman V65 Men TK1 10km M 0:00
364 Paul Starr V65 Men TK1 10km M 0:00
240 Joelie Enever U16 F Tk1 10km F 0:00
  • Comments (1)