KLL hiihdot, M16

lauantai 22. helmikuuta 2020 13.00 (GMT+2) - Lähtölista

Kilpailu info
Laji: Hiihto - maastohiihto
Sijainti: Kalajoki, Suomi
Lähtötapa: Väliaika-lähtö
Kilpailijoita: 49
Päivitetty: torstai 20. helmikuuta 2020 23.07 (GMT+2)
Järjestäjänä: Kalajoen Junkkarit
Kilpailun sivusto: https://www.kalajoenjunkkarit.fi/kll-hiihdot-22-23-2-2020/

Ota yhteyttä järjestäjään

Käytä tätä lomaketta lähettääksesi sähköpostia järjestäjälle.

Sinun nimesi
Sähköpostiosoitteesi
Vahvista sähköpostiosoite
Viesti järjestäjälle
Lähetä

  • Lähtölista
Numero Kilpailijan nimi
Jäsenyyys
Matka Sarja Wave Lähtöaika
1 Konsta Similä Kittilän yläkoulu  5.0 km M16 +13:20:20
2 Christoffer Ingman Karis Svenska Högstadium  5.0 km M16 +13:20:40
3 Hannes Nurminen Jämsänjoen Yhtenäiskoulu  5.0 km M16 +13:21:00
4 Jeremias Bengs Närpes högstadieskola  5.0 km M16 +13:21:20
5 Lassi Valta Lyseon peruskoulu  5.0 km M16 +13:21:40
6 Verneri Tanninen Kittilän yläkoulu  5.0 km M16 +13:22:00
7 Roope Niskanen Hakkarin Yläaste  5.0 km M16 +13:22:20
8 Elmeri Syrjälä Tammelan koulukeskus  5.0 km M16 +13:22:40
9 Konsta Soikkeli Langinkosken yläaste  5.0 km M16 +13:23:00
10 Aleksi Murtoniemi Juvanpuiston koulu  5.0 km M16 +13:23:20
11 Topias Törmäkangas Tenetti  5.0 km M16 +13:23:40
12 Eetu Takomo Vaisaaren koulu  5.0 km M16 +13:24:00
13 Otto Hirvilampi Ähtärin Yhteiskoulu  5.0 km M16 +13:24:20
14 Tomi Sandberg Ekenäs högstadieskola  5.0 km M16 +13:24:40
15 Santtu Outila Hirsikampus yhtenäiskoulu  5.0 km M16 +13:25:00
16 Eemil Heinonen Kittilän yläkoulu  5.0 km M16 +13:25:20
17 Mikael Koivisto Keski-Uudenm. Kr.koulu  5.0 km M16 +13:25:40
18 Nuutti Jääskeläinen Ylästön koulu  5.0 km M16 +13:26:00
19 Tuomas Hietala Kämmenniemen koulu  5.0 km M16 +13:26:20
20 Antti Harjuhaahto Saloisten koulu  5.0 km M16 +13:26:40
21 Luukas Mäkelä Tenetti  5.0 km M16 +13:27:00
22 Niilo Mäkinen Hatsalan Klassillinen koulu  5.0 km M16 +13:27:20
23 Jaakko Salomäki Hyökkälän koulu  5.0 km M16 +13:27:40
24 Eeli Kujala Ylikylän koulu  5.0 km M16 +13:28:00
25 Topias Zerni Urheilupuiston koulu  5.0 km M16 +13:28:20
26 Pauli Vuorma Kontiolahden koulu  5.0 km M16 +13:28:40
27 Lauri Saarinen Kalannin koulu  5.0 km M16 +13:29:00
28 Jirka Oja Merenojan koulu  5.0 km M16 +13:29:20
29 Veeti Passila Salpausselän peruskoulu  5.0 km M16 +13:29:40
30 Tomas-Casimir Niemi Sampo  5.0 km M16 +13:30:00
31 Jakob Ehrs Tegengrenskolan  5.0 km M16 +13:30:20
32 Roope Sassi Valtarin koulu  5.0 km M16 +13:30:40
33 Aleksi Huttunen Juhani Ahon Koulu  5.0 km M16 +13:31:00
34 Mikko Pietarila Kastellin yläaste  5.0 km M16 +13:31:20
35 Juuso Kinnunen Linnakankaan koulu  5.0 km M16 +13:31:40
36 Niko Säily Alavieskan yhtenäiskoulu  5.0 km M16 +13:32:00
37 Viljami Ylilauri Hannu Krankan koulu  5.0 km M16 +13:32:20
38 Antti Huttunen Alavieskan yhtenäiskoulu  5.0 km M16 +13:32:40
39 Eino Gretschel Nilon koulu  5.0 km M16 +13:33:00
40 Matti Mansikka Mansikkalan koulu  5.0 km M16 +13:33:20
41 Onni Tiira Kaarilan koulu  5.0 km M16 +13:33:40
42 Eemi Naumanen Suininlahden koulu  5.0 km M16 +13:34:00
43 Matias Karisaari Syväkankaan koulu  5.0 km M16 +13:34:20
44 Elliot Fjeldkåsa Storängen  5.0 km M16 +13:34:40
45 Jalmari Bergqvist Maaninkajärven koulu  5.0 km M16 +13:35:00
46 Leevi Tarjanne Hki:n Suomal.Yhteisk.  5.0 km M16 +13:35:20
47 Oskari Kalliokoski Nummenpakan koulu  5.0 km M16 +13:35:40
48 Akseli Latvala Isonkyrön yläaste  5.0 km M16 +13:36:00
49 Juho Keskinen Pitkäjärven koulu  5.0 km M16 +13:36:20