Skyline Day Race - 12th Jan 2020

Sunday, January 12, 2020 11:01 (GMT+0) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Bath, United Kingdom
Start type: Interval wave start
Wave grouping: Custom
Racers: 345
Updated: Thursday, January 16, 2020 12:27 (GMT+0)
Organized by: Relish The Great Outdoors Ltd
Race website: www.RelishRunningRaces.com

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Gender Start time
8053 Clare Akiat   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8060 Rachel Andrew Southville RC  10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8112 Katy Bainbridge   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8113 Anna Barton   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8116 Emerald Brampton-Greene   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8118 Teresa Bruce   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8119 Anna Buckingham St Albans striders  10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8120 Georgia Budden   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8121 Vicki Bunn   10km Female (50-59) Wave 1 F +0:00
8128 Helen Cooper   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8129 Joanne Crawley   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8132 Elizabeth Daly   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8135 Carol Deferville   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8137 Lisa Dorney   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8140 Cat Ellis   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8142 Georgie Evans   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8143 Paula Farrell Avon valley runners  10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8145 Jennie Fisher   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8146 Kate Foley   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8151 Jen Haddington   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8153 Emily Harrow   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8156 Emily Higson   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8158 Emma Hogbin Yeovil Town Road Running Club  10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8161 Anne Huckle   10km Female (50-59) Wave 1 F +0:00
8165 Pamela Jacobsen   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8171 Alice Lewis Dursley RC  10km Female (60-69) Wave 1 F +0:00
8173 laura marsh   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8177 molly melhuish   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8178 Isobel Moberly   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8180 Gillian Newnham   10km Female (50-59) Wave 1 F +0:00
8181 Louise Nikou   10km Female (50-59) Wave 1 F +0:00
8185 Karen Penny   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8187 Daisy Pitcher   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8188 Davina Pope   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8191 Claire Pymm   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8192 Slavina Racheva   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8196 Victoria Riddell   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8197 Beanie Rowe   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8198 Hannah Rushton   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8200 Rebecca Sewell   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8203 Agnieszka Simms   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8206 Mary Stanley-Duke   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8207 Hannah Steeds Bristol and West AC  10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8208 Judith Stevens   10km Female (50-59) Wave 1 F +0:00
8209 Zoe Stunt   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8210 Sophie Sullivan   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8215 Jenny Thorne   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8216 Kathryn Tinker   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8218 Joy Trigg   10km Female (60-69) Wave 1 F +0:00
8223 Donna Warr   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8224 Michelle Westlake   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8225 Kristina Windsor   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8226 Hayley Wragg   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
6633 Helen Blackburn   10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6634 Lorna Blake Yeovil Town RRC  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6635 Laura Bloomfield   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6637 Clare Burrows   10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6639 Lizzie Butler   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6640 Sarah Caines Yeovil Town RRC  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6641 Amy Carter   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6642 Jenny Cook   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6644 Anne Cooper   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6645 Marianna Cordon   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6646 Ruth Cornish Southville Running Club  10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6647 Gabrielle Crump Somer ac  10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6649 Sharon Curtis-White Somer ac  10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6650 Karen Davies   10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6651 Julia Davis Sellick   10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6652 Megan Dickerson   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6654 Rebecca Dicks   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6656 Karen Dore Lonely Goat Running Club  10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6658 Debbie Emery   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6659 Sinead English   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6660 Lauren Forbes Sandhurst Joggers  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6663 Victoria Gibson Mendip triathlon and running club  10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6666 Kate Gradwell   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6668 Jenny Harrison   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6671 Catriona Hasaka   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6673 melanie Higgs Yeovil Town RRC  10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6674 Victoria Hodge   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6675 Melissa Houston Southville Running Club  10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6676 Abi Howard   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6677 Amy Hubbort   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6680 Abigail Krawiec   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6681 Patsy Lamb   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6682 Charlotte Lattin-Rawstrone   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6684 Emma Leonard   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6686 Braine Lesley   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6687 Claire Lynch   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6688 Laura Manley   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6690 Sarah Martindale   10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6691 Louise McCabe   10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6693 Laura McGoldrick   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6694 Kelly Messager   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6695 Laura Millard Frome  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6697 Selina Mitchard   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6701 Samantha Newman   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6702 Amanda Newman   10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6703 Katy Nickless   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6704 Deborah Osborn-Newbould Lonely goats running club  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6705 Jayne Palmer   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6706 Carly Pearce   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6707 Lisa Pearce   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6708 Charlotte Pearson   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6711 Jennifer Plaister Southville Running Club  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6713 Naomi Price   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6716 Megan Robertson   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6717 Jennifer Rowsell   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6719 Kelly Shearing   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6720 Julie Ship   10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6722 Helen Soulsby   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6725 Hazel Stanley   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6726 Kate Stocks   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6727 Emma Taylor   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6728 Katharina Telford Devizes Running Club  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6729 Laura Tennant   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6730 Lisa Timbrell   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6731 Heather Tolmie   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6732 Emily Topping   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6733 Jennifer Tricklebank   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6735 Nicolette Usher   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6737 Mary-Anne Venables   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6739 Beth Venus   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6740 Jessica Wewer   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6743 Katie Wood   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6744 Rachael Wood   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6745 Victoria Woof   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6746 Hyeji Yang   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6748 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6749 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6750 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6751 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6752 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6753 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6754 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6755 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6756 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
1722 Katherine Belfield   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1739 Sarah Burgess   10km Female (40-49) Wave 3 F +12:00
1741 Genevieve Coulter   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1881 Lucy Courtnall   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1912 Claire Courtois   10km Female (40-49) Wave 3 F +12:00
1917 Kirsty Dolphin   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1918 Sian Dumas   10km Female (50-59) Wave 3 F +12:00
1921 Ursula Gaunt   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1922 Jasmin George   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1924 Elinor Gunning   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1925 Ellie Haile   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1926 Chaweewan Hartley Almost athletes  10km Female (50-59) Wave 3 F +12:00
1927 Kate Henderson   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1928 Rosy Jones   10km Female (50-59) Wave 3 F +12:00
1929 Shay Lewis   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1930 Lorraine Martin   10km Female (50-59) Wave 3 F +12:00
1931 Karen Owens   10km Female (40-49) Wave 3 F +12:00
1932 Rebecca Poole Fairwater Runners Cwmbran  10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1935 Emma Sizer   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1939 Kate Stewart Lonely Goat Running Club  10km Female (40-49) Wave 3 F +12:00
1940 Linda thomas   10km Female (50-59) Wave 3 F +12:00
1942 Clare Thornton Lonely Goat RC  10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1945 Heather Whittard-Jones   10km Female (40-49) Wave 3 F +12:00
1950 Amy Cook   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1954 Justine Godefroy   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1955 Louise Green   10km Female (40-49) Wave 3 F +12:00
1957 Jo Halliday   10km Female (60-69) Wave 3 F +12:00
1958 Rebecca Hamilton   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1959 Natalie Hamilton   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1960 Carly Haynes   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1961 Lucy Holmes   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1962 claire houdret???   10km Female (40-49) Wave 3 F +12:00
1964 Lisa Johnstone   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1965 Joanne Kaye   10km Female (50-59) Wave 3 F +12:00
1966 Emma Milliner Calne Smartt  10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1967 Claudine Neveu   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1968 Sallyanne Palframan   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1969 Amy Peake   10km Female (40-49) Wave 3 F +12:00
1971 Hannah Reeve Southville Running Club  10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1973 Cobi Snelson   10km Female (40-49) Wave 3 F +12:00
1978 Laura Waterhouse   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1981 Claire Houdret   10km Female (40-49) Wave 3 F +12:00