Skyline Day Race - 12th Jan 2020

Sunday, January 12, 2020 11:01 (GMT+0) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Bath, United Kingdom
Start type: Interval wave start
Wave grouping: Custom
Racers: 104
Updated: Thursday, January 16, 2020 12:27 (GMT+0)
Organized by: Relish The Great Outdoors Ltd
Race website: www.RelishRunningRaces.com

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

  • Summary »
  • 10km Female - Female (20-39)
Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Gender Start time
8112 Katy Bainbridge   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8116 Emerald Brampton-Greene   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8118 Teresa Bruce   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8119 Anna Buckingham St Albans striders  10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8120 Georgia Budden   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8137 Lisa Dorney   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8140 Cat Ellis   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8142 Georgie Evans   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8153 Emily Harrow   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8165 Pamela Jacobsen   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8173 laura marsh   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8178 Isobel Moberly   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8187 Daisy Pitcher   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8188 Davina Pope   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8192 Slavina Racheva   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8196 Victoria Riddell   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8197 Beanie Rowe   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8198 Hannah Rushton   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8200 Rebecca Sewell   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8207 Hannah Steeds Bristol and West AC  10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8209 Zoe Stunt   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8210 Sophie Sullivan   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8215 Jenny Thorne   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8224 Michelle Westlake   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8225 Kristina Windsor   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8226 Hayley Wragg   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
6634 Lorna Blake Yeovil Town RRC  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6635 Laura Bloomfield   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6639 Lizzie Butler   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6640 Sarah Caines Yeovil Town RRC  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6641 Amy Carter   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6642 Jenny Cook   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6645 Marianna Cordon   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6652 Megan Dickerson   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6654 Rebecca Dicks   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6659 Sinead English   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6660 Lauren Forbes Sandhurst Joggers  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6666 Kate Gradwell   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6668 Jenny Harrison   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6676 Abi Howard   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6677 Amy Hubbort   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6680 Abigail Krawiec   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6684 Emma Leonard   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6687 Claire Lynch   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6688 Laura Manley   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6695 Laura Millard Frome  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6697 Selina Mitchard   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6701 Samantha Newman   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6703 Katy Nickless   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6704 Deborah Osborn-Newbould Lonely goats running club  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6706 Carly Pearce   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6707 Lisa Pearce   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6708 Charlotte Pearson   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6711 Jennifer Plaister Southville Running Club  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6713 Naomi Price   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6716 Megan Robertson   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6717 Jennifer Rowsell   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6725 Hazel Stanley   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6726 Kate Stocks   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6728 Katharina Telford Devizes Running Club  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6729 Laura Tennant   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6731 Heather Tolmie   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6732 Emily Topping   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6733 Jennifer Tricklebank   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6737 Mary-Anne Venables   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6739 Beth Venus   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6740 Jessica Wewer   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6744 Rachael Wood   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6745 Victoria Woof   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6746 Hyeji Yang   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6748 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6749 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6750 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6751 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6752 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6753 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6754 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6755 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6756 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
1722 Katherine Belfield   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1741 Genevieve Coulter   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1881 Lucy Courtnall   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1917 Kirsty Dolphin   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1921 Ursula Gaunt   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1922 Jasmin George   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1924 Elinor Gunning   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1925 Ellie Haile   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1927 Kate Henderson   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1929 Shay Lewis   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1932 Rebecca Poole Fairwater Runners Cwmbran  10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1935 Emma Sizer   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1942 Clare Thornton Lonely Goat RC  10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1950 Amy Cook   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1954 Justine Godefroy   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1958 Rebecca Hamilton   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1959 Natalie Hamilton   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1960 Carly Haynes   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1961 Lucy Holmes   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1964 Lisa Johnstone   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1966 Emma Milliner Calne Smartt  10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1967 Claudine Neveu   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1968 Sallyanne Palframan   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1971 Hannah Reeve Southville Running Club  10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00
1978 Laura Waterhouse   10km Female (20-39) Wave 3 F +12:00