Skyline Day Race - 12th Jan 2020

Sunday, January 12, 2020 11:01 (GMT+0) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Bath, United Kingdom
Start type: Interval wave start
Wave grouping: Custom
Racers: 345
Updated: Thursday, January 16, 2020 12:27 (GMT+0)
Organized by: Relish The Great Outdoors Ltd
Race website: www.RelishRunningRaces.com

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Page / 2
Racers per page:
Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Gender Start time
8053 Clare Akiat   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8060 Rachel Andrew Southville RC  10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8083 Andy Aspell-Clark   10km Male (50-59) Wave 1 M +0:00
8112 Katy Bainbridge   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8113 Anna Barton   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8114 martin beard ogmore phoenix runners  10km Male (50-59) Wave 1 M +0:00
8115 Gareth Bradbury MonRoss Trailblazers  10km Male (40-49) Wave 1 M +0:00
8116 Emerald Brampton-Greene   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8117 William Bridges   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8118 Teresa Bruce   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8119 Anna Buckingham St Albans striders  10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8120 Georgia Budden   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8121 Vicki Bunn   10km Female (50-59) Wave 1 F +0:00
8122 Dylan Bunn   10km Junior Male (U20) Wave 1 M +0:00
8123 James Caddick   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8124 James Canton   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8125 Daniel Church   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8126 peter clardy Frome Running Club  10km Male (60-69) Wave 1 M +0:00
8127 Daniel Cook   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8128 Helen Cooper   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8129 Joanne Crawley   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8130 Leigh Culling   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8131 Daniel Daly   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8132 Elizabeth Daly   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8133 Neil Davidson   10km Male (60-69) Wave 1 M +0:00
8134 Benjamin Dawkins   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8135 Carol Deferville   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8136 Andrew Delves   10km Male (50-59) Wave 1 M +0:00
8137 Lisa Dorney   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8138 Phil Dorney   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8139 simon dunk VCAC  10km Male (60-69) Wave 1 M +0:00
8140 Cat Ellis   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8141 Sam Elson   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8142 Georgie Evans   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8143 Paula Farrell Avon valley runners  10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8144 Guy Farrell Avon valley runners  10km Male (40-49) Wave 1 M +0:00
8145 Jennie Fisher   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8146 Kate Foley   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8147 stuart frankland   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8148 Samuel Glover   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8149 Mark Greatorex Bitton Road Runners  10km Male (50-59) Wave 1 M +0:00
8150 Adam Griffiths   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8151 Jen Haddington   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8152 Alex Hamblin Westbury Harriers  10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8153 Emily Harrow   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8154 Mark Hawkins   10km Male (40-49) Wave 1 M +0:00
8155 Mick Henderson weston AC  10km Male (40-49) Wave 1 M +0:00
8156 Emily Higson   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8157 Seb Hipwood   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8158 Emma Hogbin Yeovil Town Road Running Club  10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8159 Paul Hosking Avon valley runners  10km Male (50-59) Wave 1 M +0:00
8160 Simon Howell   10km Male (40-49) Wave 1 M +0:00
8161 Anne Huckle   10km Female (50-59) Wave 1 F +0:00
8162 Matt Hughes   10km Male (40-49) Wave 1 M +0:00
8163 Richard Hunt   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8164 Matt Hurshman   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8165 Pamela Jacobsen   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8166 Charles Jenkins Devizes Running Club  10km Male (60+) Wave 1 M +0:00
8167 Nick Jennings   10km Male (50-59) Wave 1 M +0:00
8168 Nathaniel Kelly   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8169 Aaron Laws   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8170 Sean Leadbeater   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8171 Alice Lewis Dursley RC  10km Female (60-69) Wave 1 F +0:00
8172 Nathan Lomax-Cooke Bristol and West  10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8173 laura marsh   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8174 Pete McCarthy   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8175 Donald McDonald   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8176 Drew McLellan Southville Running Club  10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8177 molly melhuish   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8178 Isobel Moberly   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8179 Oliver Musgrave Southville Running Club  10km Male (40-49) Wave 1 M +0:00
8180 Gillian Newnham   10km Female (50-59) Wave 1 F +0:00
8181 Louise Nikou   10km Female (50-59) Wave 1 F +0:00
8182 Jon Palmer Yeovil Town Road Running Club  10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8183 Ian Parker Avon valley runners  10km Male (50-59) Wave 1 M +0:00
8184 Gonzalo Pastor   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8185 Karen Penny   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8186 John Pirouet   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8187 Daisy Pitcher   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8188 Davina Pope   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8189 Mark Powell Chippenham Harriers  10km Male (50-59) Wave 1 M +0:00
8190 Mark Puschnik   10km Male (40-49) Wave 1 M +0:00
8191 Claire Pymm   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8192 Slavina Racheva   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8193 andrew rhodes   10km Male (60-69) Wave 1 M +0:00
8194 Dennis Ricci-McElhone   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8195 Nick Rice   10km Male (40-49) Wave 1 M +0:00
8196 Victoria Riddell   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8197 Beanie Rowe   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8198 Hannah Rushton   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8199 Tim Saunders   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8200 Rebecca Sewell   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8201 Sam Sherry   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8202 Nick Simms   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8203 Agnieszka Simms   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8204 Graeme Smith   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8205 Michael Stanley Team Bath AC  10km Male (60-69) Wave 1 M +0:00
8206 Mary Stanley-Duke   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8207 Hannah Steeds Bristol and West AC  10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8208 Judith Stevens   10km Female (50-59) Wave 1 F +0:00
8209 Zoe Stunt   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8210 Sophie Sullivan   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8211 Harry Sycamore   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8212 Philip Sylvester Jones   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8213 Richard Tamblyn   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8214 Clive Telfer   10km Male (50-59) Wave 1 M +0:00
8215 Jenny Thorne   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8216 Kathryn Tinker   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8217 Giles Tippett   10km Male (50-59) Wave 1 M +0:00
8218 Joy Trigg   10km Female (60-69) Wave 1 F +0:00
8219 Adrian Tron Fordy Runs  10km Male (40-49) Wave 1 M +0:00
8220 Neil Turner   10km Male (40-49) Wave 1 M +0:00
8221 Rob Umphray Bristol & West AC  10km Male (40-49) Wave 1 M +0:00
8222 Nicolas Verrier-Stunt   10km Male (40-49) Wave 1 M +0:00
8223 Donna Warr   10km Female (40-49) Wave 1 F +0:00
8224 Michelle Westlake   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8225 Kristina Windsor   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8226 Hayley Wragg   10km Female (20-39) Wave 1 F +0:00
8227 Adam Yeomans   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8228 Spare Spare   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8229 Spare Spare   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8230 Spare Spare   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8231 Spare Spare   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8232 Spare Spare   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8233 Spare Spare   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8234 Spare Spare   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8235 Spare Spare   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8236 Spare Spare   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
8237 Spare Spare   10km Male (20-39) Wave 1 M +0:00
6632 max berry   10km Male (50-59) Wave 2 M +6:00
6633 Helen Blackburn   10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6634 Lorna Blake Yeovil Town RRC  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6635 Laura Bloomfield   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6636 Paul Bonner Royal Wootton Bassett Hounds  10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6637 Clare Burrows   10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6638 Gavin Burrows   10km Male (40-49) Wave 2 M +6:00
6639 Lizzie Butler   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6640 Sarah Caines Yeovil Town RRC  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6641 Amy Carter   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6642 Jenny Cook   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6643 Neil Cook Lonely goats  10km Male (50-59) Wave 2 M +6:00
6644 Anne Cooper   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6645 Marianna Cordon   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6646 Ruth Cornish Southville Running Club  10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6647 Gabrielle Crump Somer ac  10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6648 Darren Curtis-White Somer ac  10km Male (40-49) Wave 2 M +6:00
6649 Sharon Curtis-White Somer ac  10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6650 Karen Davies   10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6651 Julia Davis Sellick   10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6652 Megan Dickerson   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6653 Kevin Dicks   10km Male (50-59) Wave 2 M +6:00
6654 Rebecca Dicks   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6655 Chris Dolby   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6656 Karen Dore Lonely Goat Running Club  10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6657 Daniel Elvery   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6658 Debbie Emery   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6659 Sinead English   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6660 Lauren Forbes Sandhurst Joggers  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6661 Martin Fryer   10km Male (50-59) Wave 2 M +6:00
6662 Ryan Gardner   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6663 Victoria Gibson Mendip triathlon and running club  10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6664 Tom Gibson Mendip triathlon and running club  10km Male (40-49) Wave 2 M +6:00
6665 Chris Goodman   10km Male (40-49) Wave 2 M +6:00
6666 Kate Gradwell   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6667 LEWIS HALL   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6668 Jenny Harrison   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6669 Iain Harrower   10km Male (40-49) Wave 2 M +6:00
6670 Jason Hasaka   10km Male (40-49) Wave 2 M +6:00
6671 Catriona Hasaka   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6672 Mark Hewett   10km Male (40-49) Wave 2 M +6:00
6673 melanie Higgs Yeovil Town RRC  10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6674 Victoria Hodge   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6675 Melissa Houston Southville Running Club  10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6676 Abi Howard   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6677 Amy Hubbort   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6678 Duncan Kerr   10km Male (40-49) Wave 2 M +6:00
6679 Thomas Kilner   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6680 Abigail Krawiec   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6681 Patsy Lamb   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6682 Charlotte Lattin-Rawstrone   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6683 Matthew Leeson   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6684 Emma Leonard   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6685 Tim lerwill Avon valley runners  10km Male (40-49) Wave 2 M +6:00
6686 Braine Lesley   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6687 Claire Lynch   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6688 Laura Manley   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6689 Alexander Martin   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6690 Sarah Martindale   10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6691 Louise McCabe   10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6692 Matt McCabe   10km Male (50-59) Wave 2 M +6:00
6693 Laura McGoldrick   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6694 Kelly Messager   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6695 Laura Millard Frome  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6696 Andrew Milne   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6697 Selina Mitchard   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6698 Geraint Morgan Corsham Running Club  10km Male (40-49) Wave 2 M +6:00
6699 Toby Morris   10km Male (40-49) Wave 2 M +6:00
6700 David Moxon   10km Male (50-59) Wave 2 M +6:00
6701 Samantha Newman   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6702 Amanda Newman   10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6703 Katy Nickless   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6704 Deborah Osborn-Newbould Lonely goats running club  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6705 Jayne Palmer   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6706 Carly Pearce   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6707 Lisa Pearce   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6708 Charlotte Pearson   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6709 Martin Peers   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6710 Tom Pennington   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6711 Jennifer Plaister Southville Running Club  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6712 Nicholas Poole   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6713 Naomi Price   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6714 Chris Pye   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6715 Dan Read   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6716 Megan Robertson   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6717 Jennifer Rowsell   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6718 Jay Russell   10km Male (40-49) Wave 2 M +6:00
6719 Kelly Shearing   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6720 Julie Ship   10km Female (50-59) Wave 2 F +6:00
6721 Peter Simpkins   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6722 Helen Soulsby   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6723 Chris Southgate Stroud and District AC  10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6724 Richard Standerwick   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6725 Hazel Stanley   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6726 Kate Stocks   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6727 Emma Taylor   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6728 Katharina Telford Devizes Running Club  10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6729 Laura Tennant   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6730 Lisa Timbrell   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6731 Heather Tolmie   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6732 Emily Topping   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6733 Jennifer Tricklebank   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6734 Stewart Unsworth Corsham Running Club  10km Male (40-49) Wave 2 M +6:00
6735 Nicolette Usher   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6736 Oliver Valle   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6737 Mary-Anne Venables   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6738 Peter Venables   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6739 Beth Venus   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6740 Jessica Wewer   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6741 NEIL WILTSHIRE   10km Male (50-59) Wave 2 M +6:00
6742 STEVE WILTSHIRE   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6743 Katie Wood   10km Female (40-49) Wave 2 F +6:00
6744 Rachael Wood   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6745 Victoria Woof   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6746 Hyeji Yang   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6747 Craig Hall   10km Male (20-39) Wave 2 M +6:00
6748 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6749 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6750 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6751 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
6752 Spare Spare   10km Female (20-39) Wave 2 F +6:00
Page / 2
Racers per page: