Borders XC Series 19/20: JUNIOR - LAUDER

Sunday, November 3, 2019 11:30 (GMT+0) - Start list

Race info
Sport: Running - cross-country
Location: Lauder, United Kingdom
Start type: Mass start
Racers: 128
Updated: Monday, January 13, 2020 22:46 (GMT+0)
Organized by: Borders XC Series
Race website: https://www.facebook.com/bordersxc/

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Borders XC Series 19/20: JUNIOR - LAUDER

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Gender Start time
14 Gregor Collins Gala Harriers  M14-15 M 11:30:00
81 Innes Wright Team East Lothian AC  M12-13 M 11:30:00
130 Ewan Christie Gala Harriers  M14-15 M 11:30:00
26 Charlie Stewart Gala Harriers  M14-15 M 11:30:00
25 Cameron Rankine Gala Harriers  M14-15 M 11:30:00
90 Robbie Anderson Team East Lothian AC  M16-17 M 11:30:00
37 Zico Field Gala Harriers  M12-13 M 11:30:00
72 Archie Hendry Gala Harriers  M12-13 M 11:30:00
31 Sam Kitchin Lasswade Athletics Club  M12-13 M 11:30:00
120 Rory Munn Unattached  M14-15 M 11:30:00
89 Irvine Welsh Teviotdale Harriers  M12-13 M 11:30:00
100 Dylan Theedam Parry Lauderdale Limpers Running Club  M14-15 M 11:30:00
159 Shaun Pyman Moorfoot Runners  M12-13 M 11:30:00
131 Ross Christie Gala Harriers  M10-11 M 11:30:00
83 Cameron Munro Borders Triathlete  M16-17 M 11:30:00
20 Archie Dalgliesh Gala Harriers  M10-11 M 11:30:00
85 Cailean Campbell Gala Harriers  M14-15 M 11:30:00
97 Jack Renton Team East Lothian AC  M12-13 M 11:30:00
88 Robbie Welsh Teviotdale Harriers  M14-15 M 11:30:00
28 Matty Fleming AG Running School  M10-11 M 11:30:00
50 Jamie Smith Team East Lothian AC  M12-13 M 11:30:00
121 Alex Playfair Gala Harriers  M12-13 M 11:30:00
95 Sam Renton Haddington Running Club  M10-11 M 11:30:00
6 Charlie Pugh Haddington Running Club  M10-11 M 11:30:00
124 Logan Kerr Unattached  M12-13 M 11:30:00
154 Finlay Mitchell Gala Harriers  M8-9 M 11:30:00
202 Liam Zhen Gala Harriers  M14-15 M 11:30:00
22 Laurence Ward Hunters Bog Trotters  M12-13 M 11:30:00
178 John Marshall Haddington Running Club  M12-13 M 11:30:00
63 Morgan Fairclough Gala Harriers  M10-11 M 11:30:00
2 Isaac Stevenson Team East Lothian AC  M12-13 M 11:30:00
206 Kai Lennie   M14-15 M 11:30:00
173 Jonathan Laing Lauderdale Limpers Running Club  M10-11 M 11:30:00
129 Matthew Connolly Dunbar Running Club  M8-9 M 11:30:00
191 Edward Green Lauderdale Limpers Running Club  M10-11 M 11:30:00
142 Harris Aitchison Lauderdale Limpers Running Club  M10-11 M 11:30:00
183 Daniel Moseley Haddington Running Club  M8-9 M 11:30:00
44 Lewis Cairns Penicuik Harriers  M12-13 M 11:30:00
103 Joseph Close Tweed Striders  M12-13 M 11:30:00
10 Jim Henry Musselburgh and District Athletics Club  M12-13 M 11:30:00
204 Luke Grieve Moorfoot Runners  M12-13 M 11:30:00
122 Oliver Coghlan Dunbar Running Club  M12-13 M 11:30:00
94 Daniel Antrobus Gala Harriers  M8-9 M 11:30:00
49 Rory Cairns Gala Harriers  M10-11 M 11:30:00
99 Teddy Potter Unattached  M12-13 M 11:30:00
74 Cameron Hepburn Unattached  M10-11 M 11:30:00
200 Sam Norris Gala Harriers  M10-11 M 11:30:00
78 Freddie James Haddington Running Club  M10-11 M 11:30:00
163 Robbie Douglas Gala Harriers  M8-9 M 11:30:00
180 Thomas Curry Lauderdale Limpers Running Club  M10-11 M 11:30:00
36 Finlay Blair Chirnside Chasers  M10-11 M 11:30:00
126 Rowan Hulme Gala Harriers  M12-13 M 11:30:00
168 Ruari Little Lauderdale Limpers Running Club  M8-9 M 11:30:00
161 Jake Anson Lauderdale Limpers Running Club  M8-9 M 11:30:00
8 Alfie Pugh Haddington Running Club  M8-9 M 11:30:00
118 Layton Ellis Chirnside Chasers  M8-9 M 11:30:00
11 Oliver Hastie Unattached  M10-11 M 11:30:00
92 Jake White Chirnside Chasers  M8-9 M 11:30:00
77 Harry James Unattached  M12-13 M 11:30:00
165 Alfie Walker Teviotdale Harriers  M8-9 M 11:30:00
174 Sam Robertson Lauderdale Limpers Running Club  M10-11 M 11:30:00
166 Alexander Sheldrick Unattached  M12-13 M 11:30:00
114 Hugo Potter Unattached  M10-11 M 11:30:00
113 Oscar Hilliam-Cook Musselburgh and District Athletics Club  M12-13 M 11:30:00
18 Jamie Cairns Penicuik Harriers  M8-9 M 11:30:00
105 Ronan Mackenzie Unattached  M10-11 M 11:30:00
176 Finlay Richardson Lauderdale Limpers Running Club  M8-9 M 11:30:00
51 Ewan Cairns Unattached  M12-13 M 11:30:00
91 Mclaren Welsh Teviotdale Harriers  M8-9 M 11:30:00
76 Jamie Donnan Haddington Running Club  M12-13 M 11:30:00
152 Rory Shannon Lauderdale Limpers Running Club  M12-13 M 11:30:00
192 Ethan Hennessey Lauderdale Limpers Running Club  M8-9 M 11:30:00
75 Euan Watson Tweed Striders  M10-11 M 11:30:00
155 Bryn Mcaree Gala Harriers  M8-9 M 11:30:00
185 Elliott Jewitt Gala Harriers  M10-11 M 11:30:00
162 Aidan Craig Lauderdale Limpers Running Club  M10-11 M 11:30:00
149 Cairn Mcbeath Lauderdale Limpers Running Club  M8-9 M 11:30:00
157 Theo Scott Lauderdale Limpers Running Club  M10-11 M 11:30:00
32 Jamie Blair Chirnside Chasers  M8-9 M 11:30:00
3 Eben Stevenson Haddington Running Club  M10-11 M 11:30:00
108 Oscar Wilkinson Lauderdale Limpers Running Club  M8-9 M 11:30:00
12 Dylan Daunt Edinburgh Athletics Club  M10-11 M 11:30:00