Borders XC Series 19/20: JUNIOR - LAUDER

Sunday, November 3, 2019 11:30 (GMT+0) - Start list

Race info
Sport: Running - cross-country
Location: Lauder, United Kingdom
Start type: Mass start
Racers: 128
Updated: Monday, February 3, 2020 22:41 (GMT+0)
Organized by: Borders XC Series
Race website: https://www.facebook.com/bordersxc/

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Borders XC Series 19/20: JUNIOR - LAUDER

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Gender Start time
61 Anna Fairclough Gala Harriers  F14-15 F 11:30:00
106 Iona Jamieson Teviotdale Harriers  F14-15 F 11:30:00
82 Cerys Wright Haddington Running Club  F8-9 F 11:30:00
47 Olivia Robbins Team East Lothian AC  F12-13 F 11:30:00
33 Maisie Ballantyne Teviotdale Harriers  F14-15 F 11:30:00
172 Erin Gray Gala Harriers  F10-11 F 11:30:00
29 Kirsty Rankine Gala Harriers  F10-11 F 11:30:00
42 Stella Mcgregor Team East Lothian AC  F12-13 F 11:30:00
7 Ava Hughes Teviotdale Harriers  F12-13 F 11:30:00
66 Jessica Hendry Gala Harriers  F10-11 F 11:30:00
177 Ava Richardsdon Lauderdale Limpers Running Club  F10-11 F 11:30:00
145 Ava Macleod Lauderdale Limpers Running Club  F10-11 F 11:30:00
16 Jessica Bullen Team East Lothian AC  F12-13 F 11:30:00
112 Sophie Logan Moorfoot Runners  F12-13 F 11:30:00
123 Eloise Kerr Unattached  F14-15 F 11:30:00
34 Bethan Kitchin Lasswade Athletics Club  F10-11 F 11:30:00
56 Fiona Eades Lasswade Athletics Club  F14-15 F 11:30:00
188 Izzy Molyneux Moorfoot Runners  F12-13 F 11:30:00
39 Elise Field Gala Harriers  F10-11 F 11:30:00
52 Poppy Lunn Gala Harriers  F10-11 F 11:30:00
182 Imogen Little Lauderdale Limpers Running Club  F10-11 F 11:30:00
127 Roisin Napier Team East Lothian AC  F12-13 F 11:30:00
46 Elsa Mcgregor Musselburgh and District Athletics Club  F10-11 F 11:30:00
27 Jaidyn Brown Gala Harriers  F10-11 F 11:30:00
84 Izzy Knighton Unattached  F12-13 F 11:30:00
68 Annabel Hendry Gala Harriers  F10-11 F 11:30:00
125 Lyla Inglis Haddington Running Club  F10-11 F 11:30:00
197 Rosalyn Weddell Dunbar Running Club  F8-9 F 11:30:00
23 Lucy Ward Unattached  F8-9 F 11:30:00
201 Isabella Zhen Gala Harriers  F10-11 F 11:30:00
24 Freya Robertson Lauderdale Limpers Running Club  F10-11 F 11:30:00
160 Lara Abdrabbo Gala Harriers  F8-9 F 11:30:00
54 Olivia Lunn Gala Harriers  F8-9 F 11:30:00
153 Molly Shannon Lauderdale Limpers Running Club  F10-11 F 11:30:00
19 Rebecca Hardie Harmeny AC  F8-9 F 11:30:00
87 Thea Fraser Gala Harriers  F8-9 F 11:30:00
150 Esme Mcbeath Lauderdale Limpers Running Club  F10-11 F 11:30:00
181 Mia D'andrea Lauderdale Limpers Running Club  F10-11 F 11:30:00
111 Molly Baxter Law & District AAC  F8-9 F 11:30:00
156 Isla Mcaree Gala Harriers  F10-11 F 11:30:00
179 Molly Curry Lauderdale Limpers Running Club  F8-9 F 11:30:00
80 Olivia James Unattached  F8-9 F 11:30:00
184 Annabel Thomas Lauderdale Limpers Running Club  F10-11 F 11:30:00
189 India Jackson Chirnside Chasers  F10-11 F 11:30:00
170 Alexa Mcdade Lauderdale Limpers Running Club  F8-9 F 11:30:00
146 Cleo Macleod Lauderdale Limpers Running Club  F8-9 F 11:30:00