Tranbjerg Løber 6 Timer 15-9-2019

Sunday, September 15, 2019 11:00 (GMT+2) - Start list

Race info
Sport: Running
Location: Tranbjerg, Denmark
Start type: Mass start
Racers: 90
Updated: Sunday, September 15, 2019 17:01 (GMT+2)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Tranbjerg Løber 6 Timer 15-9-2019

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Start time
101 Berit Jessen Berits Løbeskole  Default Solo 11:00:00
102 Carsten Kjærgaard BMI Løb & Motion Solo I  Default Solo 11:00:00
103 Jesper Jesper Rømer Hansen  Default Solo 11:00:00
104 Mads Duus Sand MDS Solo  Default Solo 11:00:00
105 Michael Clausen Michael Clausen  Default Solo 11:00:00
106 Rasmus Team Bøttcher  Default Solo 11:00:00
107 Jesper Holm Team Holm  Default Solo 11:00:00
108 Jan Olssen Team min bror fylder 46  Default Solo 11:00:00
109 Thomas Oest Team Mosen  Default Solo 11:00:00
110 Henrik Team Rasmussen  Default Solo 11:00:00
111 Vibeke Pendorff Team Vibs  Default Solo 11:00:00
112 Hans Hermann Team Hermann  Default Solo 11:00:00
113 Johanne Lucia Astrup Rasmussen Team Lucia  Default Solo 11:00:00
114 Lars B Ultra281.2  Default Solo 11:00:00
115 Anders Frank Anders Frank  Default Solo 11:00:00
211 Maja Bjergløberne  Default Hold med 2 11:00:00
212 Herluf Bjergløberne  Default Hold med 2 11:00:00
221 Claus Riber Hold Kæft  Default Hold med 2 11:00:00
222 Susanne Skarsby Hold Kæft  Default Hold med 2 11:00:00
231 Jens Blach Manden & Månen  Default Hold med 2 11:00:00
232 Peter Binderup Manden & Månen  Default Hold med 2 11:00:00
241 Pernille Kronholm Po'K'Mon  Default Hold med 2 11:00:00
242 Mona G Lange Po'K'Mon  Default Hold med 2 11:00:00
251 Tina Paulsen Risbjerg Paulsen  Default Hold med 2 11:00:00
252 Jakob Risbjerg Risbjerg Paulsen  Default Hold med 2 11:00:00
261 Steven Kronholm Team rynke røv 2  Default Hold med 2 11:00:00
262 Michael Rasmussen Team rynke røv 2  Default Hold med 2 11:00:00
271 Allan Johansen Team Svanen  Default Hold med 2 11:00:00
272 Jeanette Rugaard Christensen Team Svanen  Default Hold med 2 11:00:00
311 Alan Copp BMI Løb & Motion II  Default Hold med 3 11:00:00
312 Benjamin Copp BMI Løb & Motion II  Default Hold med 3 11:00:00
313 Carl Emil Copp BMI Løb & Motion II  Default Hold med 3 11:00:00
321 Lars Skøtt Jensen Lang, Kort og Midtimellem  Default Hold med 3 11:00:00
322 Maibritt Knudsen Lang, Kort og Midtimellem  Default Hold med 3 11:00:00
323 Henrik Pedersen Nielsen Lang, Kort og Midtimellem  Default Hold med 3 11:00:00
331 Henrik Løbetosser  Default Hold med 3 11:00:00
332 Lars Løbetosser  Default Hold med 3 11:00:00
333 Jan Løbetosser  Default Hold med 3 11:00:00
411 Tina Wittus BMI Løb & Motion I  Default Hold med 4 11:00:00
412 Dorthe Gadegaard BMI Løb & Motion I  Default Hold med 4 11:00:00
413 Helena Wollesen Rambusch BMI Løb & Motion I  Default Hold med 4 11:00:00
414 Thomas Wollesen Rambusch BMI Løb & Motion I  Default Hold med 4 11:00:00
421 Daniel Ankersen Team Ankersen  Default Hold med 4 11:00:00
422 Katrine Ankersen Team Ankersen  Default Hold med 4 11:00:00
423 Lykke Ankersen Team Ankersen  Default Hold med 4 11:00:00
424 Jan Ankersen Team Ankersen  Default Hold med 4 11:00:00
431 Tina Nielsen Team Hygber  Default Hold med 4 11:00:00
432 Kasper Nielsen Team Hygber  Default Hold med 4 11:00:00
433 Christina Jønsby Team Hygber  Default Hold med 4 11:00:00
434 Philip Jønsby Team Hygber  Default Hold med 4 11:00:00
441 Dorthe Daugaard Sørensen Vibyfit  Default Hold med 4 11:00:00
442 Emilie Rasmussen Vibyfit  Default Hold med 4 11:00:00
443 Camilla Lienhøft Vibyfit  Default Hold med 4 11:00:00
444 Jan Ludvigsen Vibyfit  Default Hold med 4 11:00:00
511 Elna Anerkisterne 1  Default Hold med 5 11:00:00
512 Britt Anerkisterne 1  Default Hold med 5 11:00:00
513 Susanne Anerkisterne 1  Default Hold med 5 11:00:00
514 Flemming Anerkisterne 1  Default Hold med 5 11:00:00
515 Anja Anerkisterne 1  Default Hold med 5 11:00:00
521 Lisbeth Anerkisterne 2  Default Hold med 5 11:00:00
522 Bodil Anerkisterne 2  Default Hold med 5 11:00:00
523 Charlotte Anerkisterne 2  Default Hold med 5 11:00:00
524 Hanne Anerkisterne 2  Default Hold med 5 11:00:00
525 Jørgen Anerkisterne 2  Default Hold med 5 11:00:00
531 Judith Anerkisterne 3  Default Hold med 5 11:00:00
532 Connie Anerkisterne 3  Default Hold med 5 11:00:00
533 Birgitte Anerkisterne 3  Default Hold med 5 11:00:00
534 Heidi Anerkisterne 3  Default Hold med 5 11:00:00
535 Lene Anerkisterne 3  Default Hold med 5 11:00:00
541 Jane Buhl De 3 generationer  Default Hold med 5 11:00:00
542 Per Buhl De 3 generationer  Default Hold med 5 11:00:00
543 Hans Oest De 3 generationer  Default Hold med 5 11:00:00
544 Tobias Oest Hartmeier De 3 generationer  Default Hold med 5 11:00:00
545 Charlotte Oest Hartmeier De 3 generationer  Default Hold med 5 11:00:00
551 Simon Findahl Team Findahl  Default Hold med 5 11:00:00
552 Jakob Findahl Balsby Team Findahl  Default Hold med 5 11:00:00
553 Christina Findahl Balsby Team Findahl  Default Hold med 5 11:00:00
554 Jane Findahl Team Findahl  Default Hold med 5 11:00:00
555 Vinni Findahl Team Findahl  Default Hold med 5 11:00:00
561 Emil Christensen Udlængestyrelsen  Default Hold med 5 11:00:00
562 MadsMikkel Kjær Udlængestyrelsen  Default Hold med 5 11:00:00
563 Kasper Hedegaard Udlængestyrelsen  Default Hold med 5 11:00:00
564 Khaled El-Nimech Udlængestyrelsen  Default Hold med 5 11:00:00
565 Akin Arac Udlængestyrelsen  Default Hold med 5 11:00:00
611 Stina Christiansen Søløwerne  Default Hold med 6 11:00:00
612 Sus Dalby Søløwerne  Default Hold med 6 11:00:00
613 Bente Mahler Søløwerne  Default Hold med 6 11:00:00
614 Anja Hjermind Søløwerne  Default Hold med 6 11:00:00
615 Dorthe Thomsen Søløwerne  Default Hold med 6 11:00:00
616 Lis Blach Søløwerne  Default Hold med 6 11:00:00