Raukloppet 2019

Tuesday, August 6, 2019 19:05 (GMT+2) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Gotland, Sweden
Start type: Mass start
Racers: 191
Updated: Saturday, August 10, 2019 21:29 (GMT+2)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Raukloppet 2019

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Age Gender Start time
1 Louise Linde   11.5 F 19:05:01
2 Katarina Tomtlund RuteRunners  11.5 F 19:05:01
3 Kristofer Ahlström DN Bodybuilder- och långdistansförening  11.5 M 19:05:01
6 Johan Härdfeldt   11.5 M 19:05:01
7 Mikael Eriksson   11.5 M 19:05:01
9 Fredrik Jonsson Fredrikshofs IF  11.5 M 19:05:01
10 Matilda Hellman MHLK  11.5 F 19:05:01
11 Axel Iger MHLK  11.5 M 19:05:01
12 Fanny Ek   11.5 F 19:05:01
14 Niklas Löfgren Själsö United  11.5 M 19:05:01
15 Ulf Uddbäck Gävle SK  11.5 M 19:05:01
20 Curt-Olof Mann   11.5 M 19:05:01
21 Göran Skogsberg Eksta  11.5 M 19:05:01
22 Emilia Cederholm MHLK  11.5 F 19:05:01
23 Hanna Åkerlund MHLK  11.5 F 19:05:01
24 Alexandra Sellin   11.5 F 19:05:01
25 Andreé Andersson   11.5 M 19:05:01
26 Marcus Eriksson Högsrums FF  11.5 M 19:05:01
27 Andrea Belin Tällehau  11.5 F 19:05:01
28 Calle Öhrn   11.5 M 19:05:01
29 Olle Levin   11.5 M 19:05:01
30 Emil Levin   11.5 M 19:05:01
31 Annika Skogar   11.5 F 19:05:01
32 Nina Lind   11.5 F 19:05:01
33 Pontus Gotting   11.5 M 19:05:01
34 Jesper Jakobsson Hallkutarna  11.5 M 19:05:01
36 Torvald Berg   11.5 M 19:05:01
37 Magnus Gidlöf Enskede midnight runners  11.5 M 19:05:01
38 Andreas Lundquist Enskede midnight runners  11.5 M 19:05:01
39 Ulrika Andersson   11.5 F 19:05:01
40 Nicklas Guldåker Lilla Bjällerup  11.5 M 19:05:01
41 Leo Guldåker Lilla Bjällerup  11.5 M 19:05:01
42 Linn Guldåker Lilla Bjällerup  11.5 F 19:05:01
43 Andreas Gäfvert Formtopp if  11.5 M 19:05:01
44 Björn Kallenberg Aktivitus Sports Club  11.5 M 19:05:01
45 Marie Dyberg   11.5 F 19:05:01
46 Bodil Hall   11.5 F 19:05:01
47 Pontus Rutström IK Frej Täby  11.5 M 19:05:01
48 Thomas Åkerström Folksamkamraterna  11.5 M 19:05:01
49 Amy Rankin   11.5 F 19:05:01
50 Fanny Larsson Ssideline City  11.5 F 19:05:01
51 Andreas Hjalmarsson Väsby SS Triathlon  11.5 M 19:05:01
52 Klas Nilsson   11.5 M 19:05:01
53 Karl Jacobsson   11.5 M 19:05:01
54 Anders Wibaeus Ardre  11.5 M 19:05:01
55 Sara Liljegren IS Göta  11.5 F 19:05:01
56 Mattias Svensson   11.5 M 19:05:01
57 Anders Sjöstrand Enebyberg if  11.5 M 19:05:01
58 Caroline Hällgren   11.5 F 19:05:01
59 Joakim Hällgren   11.5 M 19:05:01
60 Ellinor Bylander   11.5 F 19:05:01
61 Joshua Prentice   11.5 M 19:05:01
62 Joakim Ahlvin   11.5 M 19:05:01
63 Johnny Pettersson Datatal AB  11.5 M 19:05:01
64 Tommy Öman Roma if  11.5 M 19:05:01
65 Stefan Ehnvall   11.5 M 19:05:01
67 Anders Lindberg Svaide Roma SOK  11.5 M 19:05:01
68 Marianne Lindberg Lagerin Svaide Roma SOK  4.5 F 19:05:01
69 Elina Dahlöf   11.5 F 19:05:01
70 Mikael Theoren Team Gnestahälsa IF  11.5 M 19:05:01
71 Martina Pierrou   11.5 F 19:05:01
72 Hugo Lindkvist Memnon IF  11.5 M 19:05:01
73 Åsa Edman Roma if  11.5 F 19:05:01
74 Jens Jakobsson Hallkutarna  11.5 M 19:05:01
75 Mikael Sandberg Gnesta Hälsa IF  11.5 M 19:05:01
76 Gustav Lindgren F17 Ronneby  11.5 M 19:05:01
77 Jimmy Hardingz Gute Glass  11.5 M 19:05:01
78 Marcus Larsson KA3IF  11.5 M 19:05:01
79 Johan Carlsson   11.5 M 19:05:01
80 Caroline Egnerfors Runacademy  11.5 F 19:05:01
81 Stefan Wångberg OK Ravinen  11.5 M 19:05:01
82 Kristina Aneland OK Ravinen  11.5 F 19:05:01
83 Ellen Wångberg Aneland OK Ravinen  11.5 F 19:05:01
84 Oscar Wångberg Aneland Huddinge AIS  11.5 M 19:05:01
85 Birgitta Henriksson   11.5 F 19:05:01
86 Linus Kingfors   11.5 M 19:05:01
87 Christina Boldt   11.5 F 19:05:01
88 Ellinor Torpare Stockholmspolisen  11.5 F 19:05:01
89 Olle Thunberg   11.5 M 19:05:01
90 Johanna Stedman   11.5 F 19:05:01
91 Johan Holm Broa runners  11.5 M 19:05:01
92 Bo Sundström Broa runners  11.5 M 19:05:01
93 Fredrik Eriksson IK Ymer  11.5 M 19:05:01
94 Daniel Öhlin Skadekompassen  11.5 M 19:05:01
95 Jakob Jakobsson   11.5 M 19:05:01
96 Mattias Hult   11.5 M 19:05:01
97 Pia Stöllman   11.5 F 19:05:01
98 Sebastian Grabne   11.5 M 19:05:01
99 Henrik Reintz Roma if  11.5 M 19:05:01
100 Fred Grönwall Roma if  11.5 M 19:05:01
101 Hans Brandström SOK Svaide  11.5 M 19:05:01
102 Kristin Palme   11.5 F 19:05:01
103 Olof Olofsson Västegarn IF  11.5 M 19:05:01
104 Petra Kalström KA3IF  11.5 F 19:05:01
201 Noomi Riedel   4.5 F 19:05:01
202 Karin Härdfeldt   4.5 F 19:05:01
203 Aston Härdfeldt   4.5 M 19:05:01
205 Pia Hesselgren   4.5 F 19:05:01
206 Alfons Hesselgren Kemi   4.5 M 19:05:01
207 Pelle Bottner   4.5 M 19:05:01
208 Rikard Johansson Klasses BK Sport 1969  4.5 M 19:05:01
210 Lennart Hagerfors   4.5 M 19:05:01
211 Judit Hagerfors   4.5 F 19:05:01
212 Sara Kitabwalla   4.5 F 19:05:01
213 Mira Johannesson Hammarby Handboll FA  4.5 F 19:05:01
214 Michael Belin Tällehau  4.5 M 19:05:01
215 Carl Belin Tällehau  4.5 M 19:05:01
216 Vincent Belin Tällehau  4.5 M 19:05:01
217 Sophie Belin Tällehau  4.5 F 19:05:01
218 Jonatan Öhrn   4.5 M 19:05:01
220 Viggo Lövberg IF Kville  4.5 M 19:05:01
221 David Lövberg Lonesome Runners  4.5 M 19:05:01
222 xxxxx Öhrn   4.5 M 19:05:01
323 Maja Andersson   4.5 F 19:05:01
324 Melker Andersson   4.5 M 19:05:01
225 Alexander Dyberg IFK Lidingö SOK  4.5 M 19:05:01
226 Wilma Rutström   4.5 F 19:05:01
227 Julia Wallbom   4.5 F 19:05:01
228 Daine Crum   4.5 M 19:05:01
229 Embla Selvin IFK Hallsberg  4.5 F 19:05:01
230 Isa Selvin IFK Hallsberg  4.5 F 19:05:01
231 Annika Hällgren   4.5 F 19:05:01
232 Victor Hällgren   4.5 M 19:05:01
233 Clara Hällgren   4.5 F 19:05:01
234 Léo Köllner Durand   4.5 M 19:05:01
235 Emilia Köllner   4.5 F 19:05:01
236 Suzanne Gierer   4.5 F 19:05:01
237 Karl Gierer   4.5 M 19:05:01
238 Linnea Gierer   4.5 F 19:05:01
239 Joakim Svantesson   4.5 M 19:05:01
240 Torsten Odin   4.5 M 19:05:01
241 Karl Ottfalk IFK Lidingö Friidrott  4.5 M 19:05:01
242 Cecilia Ek   4.5 F 19:05:01
243 Ebba Eklund Umeå  4.5 F 19:05:01
244 Frans Eklund Umeå  4.5 M 19:05:01
245 Axel Eklund Umeå  4.5 M 19:05:01
246 Annelie Theoren Team Gnestahälsa IF  4.5 F 19:05:01
247 Roger Sjöström Berghaga.se  4.5 M 19:05:01
248 Jeanette Stigesjö   4.5 F 19:05:01
249 Lena Sandberg Gnesta Hälsa IF  4.5 F 19:05:01
250 Magnus Wahlund   4.5 M 19:05:01
251 Anna Wahlund   4.5 F 19:05:01
252 Adam Wahlund   4.5 M 19:05:01
253 Julia Wahlund   4.5 F 19:05:01
256 Martin Rodell   4.5 M 19:05:01
257 Elin Rodell   4.5 F 19:05:01
258 Siri Rodell   4.5 F 19:05:01
259 Ann-Sofie Gahnström   4.5 F 19:05:01
260 Therese Gahnström   4.5 F 19:05:01
261 Jasmin Ahlin   4.5 F 19:05:01
262 Mattias Boldt   4.5 F 19:05:01
263 Susanne Berg Förslös IF  4.5 F 19:05:01
264 Elsa Torpare sollentuna Fotbollsklubb  4.5 F 19:05:01
265 Astrid Torpare sollentuna Fotbollsklubb  4.5 F 19:05:01
266 Andreas Andersson   4.5 M 19:05:01
267 Marie Borgeström   4.5 F 19:05:01
268 Göran Larsson   4.5 M 19:05:01
269 Larserik Johansson Ärla IF  4.5 M 19:05:01
294 Ebba Hansson   4.5 F 19:05:01
295 Sara Hansson   4.5 F 19:05:01
296 Maria Hansson   4.5 F 19:05:01
297 Anders Hansson   4.5 M 19:05:01
298 Felicia Edman Broa runners  4.5 F 19:05:01
299 Edvin Edman Broa runners  4.5 M 19:05:01
300 Amanda Edman Broa runners  4.5 F 19:05:01
301 Erik Edman Broa runners  4.5 M 19:05:01
302 Adrian Elsmark Broa runners  4.5 M 19:05:01
303 Billy Alarik Broa runners  4.5 M 19:05:01
304 Ali Alarik Broa runners  4.5 M 19:05:01
305 Alvar Lagerholm Reimersholm IK  4.5 M 19:05:01
306 Anna Strömbäck Sundance  4.5 F 19:05:01
307 Ester Strömbäck Sundance  4.5 F 19:05:01
308 Arvid Nystedt   4.5 M 19:05:01
309 Sofia Odin   4.5 F 19:05:01
310 Robin Buckard   4.5 M 19:05:01
311 Benjamin Buckard   4.5 M 19:05:01
312 Hannes Buckard   4.5 M 19:05:01
313 Eira Unsgaard   4.5 F 19:05:01
314 Ailie Unsgaard   4.5 F 19:05:01
315 Norah Dixner   4.5 F 19:05:01
316 Camilla Unsgaard   4.5 F 19:05:01
317 Thomas Unsgaard   4.5 M 19:05:01
318 Juliane Jurga   4.5 F 19:05:01
319 Maja Brandström   4.5 F 19:05:01
320 Anna-Carin Wahlberg   4.5 F 19:05:01
105 Stefan Lindbohm   11.5 30 M 19:05:01
106 Natalie Persson   11.5 28 F 19:05:01
107 Frank-Johan Ahlberg   11.5 51 M 19:05:01
108 Helene Ahlberg   11.5 58 F 19:05:01
109 Dag Lundquist   11.5 41 M 19:05:01
321 Maj Hagerfors   4.5 8 F 19:05:01