The Summit Shorty 2019 - Race #5

Wednesday, May 15, 2019 4:17 PM (GMT-7) - Start list

Race info
Sport: Cycling - mtn cross-country
Location: San Rafael, CA, United States
Start type: Mass start
Racers: 36
Updated: Wednesday, May 15, 2019 6:30 PM (GMT-7)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

The Summit Shorty 2019 - Race #5

  • Summary »
  • 6th & 7th RACE (3 Laps)
Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Gender Start time
1 Blake DOLL White Hill Middle School  6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade M
2 Evan CEDROS White Hill Middle School  6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade M
3 Lucas LYNN Miller Creek Middle School  6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade M
4 Maxel MELCHIONDA Mill Valley  6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade M
5 Remy SCHMIDT Ross Middle School  6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade M
6 Nate COMBRINK Miller Creek  6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade M
7 Jacob CAMPOSANO Mill Valley Middle School  6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade M
8 Jack WONG Mill Valley Middle  6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade M
10 Dawson KOSIEK Miller Creek  6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade M
11 Dillon CAVAGNARO Lagunitas  6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade M
12 Rayhan SYED MCMB - Miller Creek Middle School  6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade M
13 Lucia BRIGNETTI Miller Creek Middle School  6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade F
15 Axel BENSCH Lagunitas Middle School  6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade M
17 Mimi WOOD Ross School  6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade F
18 Luke JUHL San Anselmo  6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade M
19 TJ DIAZ Miller Creek Middle School  6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade M
21 Patrick KNOPF Miller Creek Middle School  6th & 7th RACE (3 Laps) 7th Grade M
22 Aero Fin   6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade
23 Pilar Britt   6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade F
24 Bern KENT Mill Valley Middle School  6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade M
26 Zach Frender Hall Middle School  6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade M
27 Miles Harrison   6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade M
28 Charlie Aspatore   6th & 7th RACE (3 Laps) 7th Grade M
50 Caden BARRINGER Mill Valley Middle School  6th & 7th RACE (3 Laps) 7th Grade M
51 Jackson BOSCH Davidson  6th & 7th RACE (3 Laps) 7th Grade M
52 Luca HINES San Domenico  6th & 7th RACE (3 Laps) 7th Grade M
53 Noah SHELTON Mill Valley Muddle School  6th & 7th RACE (3 Laps) 7th Grade M
55 Zander OSTROVSKY Miller Creek  6th & 7th RACE (3 Laps) 7th Grade M
57 Christian BLOM San Domenico  6th & 7th RACE (3 Laps) 7th Grade M
58 Peter Irwin   6th & 7th RACE (3 Laps) 7th Grade M
59 Felix CLARKSON MVMS  6th & 7th RACE (3 Laps) 7th Grade M
60 Tyler WOLIN San Anselmo  6th & 7th RACE (3 Laps) 7th Grade M
61 Maia Delaney   6th & 7th RACE (3 Laps) 7th Grade F
64 Oliver PICKETTS MVMS  6th & 7th RACE (3 Laps) 7th Grade M
67 Grant Guild   6th & 7th RACE (3 Laps) 7th Grade M
194 James Newman   6th & 7th RACE (3 Laps) 6th Grade