Two Tunnels 10km - 3rd March 2019

Sunday, March 3, 2019 10:38 (GMT+0) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Bath, United Kingdom
Start type: Interval wave start
Wave grouping: Custom
Racers: 1143
Updated: Friday, March 8, 2019 18:23 (GMT+0)
Organized by: Relish The Great Outdoors Ltd
Race website: www.RelishRunningRaces.com

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

  • Summary »
  • All racers : Wave Wave 6
Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Gender Start time
289 Rob Abraham   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
297 Paul Bailey   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
342 Alan Baker   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
343 carol baker Hamworthy Harriers  Female (60+) Wave 6 F 20:00
344 Sue Bamford   Female (50-59) Wave 6 F 20:00
345 Alice Barratt   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
346 Richard Beech Brackla Harriers  Male (50-59) Wave 6 M 20:00
347 Elizabeth Beech Brackla Harriers  Female (50-59) Wave 6 F 20:00
348 Thomas Bond   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
349 Sophie Bond   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
350 Carol bowker Reading Roadrunners  Female (50-59) Wave 6 F 20:00
351 Gemma Box   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
352 Spencer Box   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
353 Will Bray Team Bath Athletic Club  Male (20-39) Wave 6 M 20:00
354 David Buck   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
355 MICHAEL BURKE Haywards Heath Harriers  Male (40-49) Wave 6 M 20:00
356 Jonathan Burrows   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
357 Andrew Bushell   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
359 Claire Cannon Lordshill Road Runners  Female (20-39) Wave 6 F 20:00
360 Andy Carr   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
361 Chip Chapman   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
370 Robert Clacey   Male (60+) Wave 6 M 20:00
374 Martin Clayton   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
375 adam commons   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
377 Carol Cooper   Female (40-49) Wave 6 F 20:00
380 Philip Coote   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
382 Alan Cox   Male (60+) Wave 6 M 20:00
391 Ian Cox   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
392 Gary Crouch   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
396 David Cuthbertson   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
397 Neil Cutler Slinn Allstars  Male (50-59) Wave 6 M 20:00
398 David Davies   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
400 Martin Dixon   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
482 Adrian Eeles Dacorum & Tring AC  Male (40-49) Wave 6 M 20:00
504 Paul Everett   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
506 Kate Farmer   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
512 Andy Fisher Brackla Harriers  Male (50-59) Wave 6 M 20:00
517 James Flynn   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
520 Emily Flynn   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
521 Nick Furlow Bromsgrove and Redditch  Male (20-39) Wave 6 M 20:00
522 Will Garner   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
527 Ben Gordon   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
533 Dan Gordon   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
534 Andrea Goude   Female (40-49) Wave 6 F 20:00
539 David Green   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
547 Mark Gresswell   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
548 Jamie Grier   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
550 Andrew Griffiths   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
562 Jacob Griffiths Brackla Harriers  Junior Male (U20) Wave 6 M 20:00
563 Keith Grimshaw   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
566 Steven Haines   Male (60+) Wave 6 M 20:00
571 Andrew Hardie   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
572 David Harte Bournville Harriers  Male (50-59) Wave 6 M 20:00
579 Sara Harte   Female (40-49) Wave 6 F 20:00
584 Terry Hendry   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
590 Jim Herriot   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
594 Bardie Holmes Portishead  Female (60+) Wave 6 F 20:00
598 Dave Horne   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
599 Ian Howard   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
602 Simon Jell Swindon Harriers  Male (20-39) Wave 6 M 20:00
608 Ruben Jimenez   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
613 Chris Jones   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
614 Andy Joyce   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
615 Tom Lacey   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
617 Nick Lawrance Southville Running Club  Male (20-39) Wave 6 M 20:00
618 Jonathan Leng   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
619 Jonathan Leng Southville Running Club  Male (20-39) Wave 6 M 20:00
621 Terri Lingard   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
622 George Lowe   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
623 James Lucas Portishead Running Club  Male (40-49) Wave 6 M 20:00
624 Stephen Lucas   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
625 Abi Lyons   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
626 Marc Lyons   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
627 Frankie MacDonald   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
628 David Maguire   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
629 sarah martindale BADTRI  Female (50-59) Wave 6 F 20:00
631 Juantelle Matthews   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
632 Ross McIlvanney   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
633 colin mcqueen Brackla Harriers  Male (50-59) Wave 6 M 20:00
634 sean medlin   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
635 Benji Miles   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
636 Jenny Morgan   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
637 Andres Moriarty   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
638 Alexandra Moylett GoodGym Race Team  Female (20-39) Wave 6 F 20:00
639 Amanda O Sullivan   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
640 Garry Platten   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
641 Mark Powell Chippenham Harriers  Male (50-59) Wave 6 M 20:00
642 Adam Powell Chippenham Harriers  Junior Male (U20) Wave 6 M 20:00
643 Emma Price   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
644 Paul Reddaway   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
645 Michael Reeves   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
646 Bethan Rhodes   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
647 Kevin Richardson   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
648 Jonathan Richardson   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
649 Aaron Rogers Lordshill Road Runners  Male (20-39) Wave 6 M 20:00
650 Yasmin Rome   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
651 Andy Sambidge Corsham Running Club  Male (50-59) Wave 6 M 20:00
652 Jason Savin   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
653 Matt Scott   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
654 Jude Scott   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
655 Marian Seakins   Female (40-49) Wave 6 F 20:00
656 Katie Shapland   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
657 Andrew Sharratt Avon Valley Runners  Male (60+) Wave 6 M 20:00
658 Rebecca Shaw   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
659 Sue Sheppard Cosarc  Female (60+) Wave 6 F 20:00
660 Michael Sims   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
661 Thomas Skelhon   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
662 Anne Slater   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
663 Jason smallman   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
664 Nikki Smith CLC Striders  Female (50-59) Wave 6 F 20:00
665 Andrew Snell   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
666 Elaine Sosna   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
667 Mark Sprigings Dursley Running club  Male (20-39) Wave 6 M 20:00
668 Lucy Stott   Female (20-39) Wave 6 F 20:00
669 Connor Sullivan   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
670 James Tarling   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
671 Gareth Taylor Brackla Harriers  Male (20-39) Wave 6 M 20:00
672 christopher Taylor   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
673 Rory Thomas   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
674 Andrew Till   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
675 Ollie Toogood   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
676 Callum TOWNSEND   Male (20-39) Wave 6 M 20:00
677 Catherine Townsend Chippenham Harriers  Female (20-39) Wave 6 F 20:00
678 Carl Tucker   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
679 Michael Usher   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
680 VICTOR VALERON   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
681 Dominic Vickers   Male (50-59) Wave 6 M 20:00
682 Steve Webster   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
683 Daniel Zambartas   Junior Male (U20) Wave 6 M 20:00
684 spare spare   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
685 spare spare   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
686 spare spare   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
698 spare spare   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
700 spare spare   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
711 spare spare   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
712 spare spare   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
713 spare spare   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
714 spare spare   Male (40-49) Wave 6 M 20:00
715 spare spare   Male (40-49) Wave 6 M 20:00