Suomen CUP, Keuruu, Miehet

lauantai 11. tammikuuta 2014 12.00 (GMT+2) - Lähtölista

Kilpailu info
Laji: Hiihto - maastohiihto
Sijainti: Keuruu, Suomi
Lähtötapa: Väliaika-lähtö
Kilpailijoita: 143
Päivitetty: keskiviikko 8. tammikuuta 2014 19.29 (GMT+2)
Järjestäjänä: Keuruun Kisailijat
Kilpailun sivusto: http://keuruunhiihdot.ski-keuruu.fi/keuruunhiihdot/

Ota yhteyttä järjestäjään

Käytä tätä lomaketta lähettääksesi sähköpostia järjestäjälle.

Sinun nimesi
Sähköpostiosoitteesi
Vahvista sähköpostiosoite
Viesti järjestäjälle
Lähetä

  • Lähtölista
Numero Kilpailijan nimi
Jäsenyyys
Matka Sarja Wave Lähtöaika
111 Rami Petäsnoro Oulun Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:00:00
113 Jari Ritvaniemi Keuruun Kisailijat  10.8 km MYL +12:00:30
115 Ville Karppinen Kiteen Urheilijat  10.8 km MYL +12:01:00
117 Tommi Reponen Paimion Urheilijat  10.8 km MYL +12:01:30
119 Eerik Puranen Kivijärven Kivekkäät  10.8 km MYL +12:02:00
121 Arttu Nyman Anjalan Liitto  10.8 km MYL +12:02:30
123 Jari Mäkelä Ilmajoen Kisailijat  10.8 km MYL +12:03:00
125 Akseli Vuorinen Valkeakosken Haka  10.8 km MYL +12:03:30
127 Matti Nevala Vihdin Viesti  10.8 km MYL +12:04:00
129 Jari Holm Viitasaaren Viesti  10.8 km MYL +12:04:30
131 Joonas Kantoniemi Ähtärin Urheilijat  10.8 km MYL +12:05:00
133 Henri Koivisto Honkajoen Seudun Urheilijat  10.8 km MYL +12:05:30
135 Eric Storvall IK Kronan  10.8 km MYL +12:06:00
137 Jussipekka Pollari Keuruun Kisailijat  10.8 km MYL +12:06:30
139 Samu Sjöblom Borgå Akilles  10.8 km MYL +12:07:00
141 Samuli Hurme Espoon Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:07:30
143 Christian Kronberg IF Länken  10.8 km MYL +12:08:00
145 Raine Tolonen Pyhäjärven Pohti  10.8 km MYL +12:08:30
147 Juho Riipi Kittilän Kotaveikot  10.8 km MYL +12:09:00
149 Elmo Koivunen Espoon Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:09:30
151 Toni Huuskonen Viitasaaren Viesti  10.8 km MYL +12:10:00
153 Antti Parkkinen Ylöjärven Urheilijat  10.8 km MYL +12:10:30
155 Ville Kinnunen Joutsan Pommi  10.8 km MYL +12:11:00
157 Joonas Kähkönen Joensuun Kataja  10.8 km MYL +12:11:30
159 Jukka Palo Vihdin Viesti  10.8 km MYL +12:12:00
161 Ville Pajunen Hollolan Urheilijat -46  10.8 km MYL +12:12:30
163 Ville Ranta Tampereen Yritys  10.8 km MYL +12:13:00
165 Heikki Kopakka Ounasvaaran Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:13:30
167 Jyri Korhonen Valkeakosken Haka  10.8 km MYL +12:14:00
169 Jani Rintala Alajärven Ankkurit  10.8 km MYL +12:14:30
171 Markus Sinijärvi Valkeakosken Haka  10.8 km MYL +12:15:00
173 Antti-Pekka Raasu Vehkalahden Veikot  10.8 km MYL +12:15:30
175 Samuli Oinonen Vantaan Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:16:00
1 Johan Salmelin Espoon Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:16:30
2 Tuomas Grönman Anjalan Liitto  10.8 km MYL +12:17:00
3 Olli-Pekka Nuuttila Kuhmoisten Kumu  10.8 km MYL +12:17:30
4 Johannes Leppänen Joensuun Kataja  10.8 km MYL +12:18:00
5 Jari Joutsen Vetelin Urheilijat  10.8 km MYL +12:18:30
6 Jesse Heckrodt Sulkavan Urheilijat 41  10.8 km MYL +12:19:00
7 Jari Kuhno Saarijärven Pullistus  10.8 km MYL +12:19:30
8 Tommi Lavonen Anjalan Liitto  10.8 km MYL +12:20:00
9 Tuomas Huopana Keuruun Kisailijat  10.8 km MYL +12:20:30
10 Joni Seppä Keuruun Kisailijat  10.8 km MYL +12:21:00
11 Atte Kiskola Lammin Säkiä  10.8 km MYL +12:21:30
12 Jussi Manninen Sotkamon Jymy  10.8 km MYL +12:22:00
13 Vilho Moilanen Pyhäjärven Pohti  10.8 km MYL +12:22:30
14 Teemu Pöntinen Mikkelin Hiihtäjät  10.8 km MYL +12:23:00
15 Niklas Peltoniemi Teuvan Rivakka  10.8 km MYL +12:23:30
16 Tero Turunen Keravan Urheilijat  10.8 km MYL +12:24:00
17 Pekka Pääkkönen Sotkamon Jymy  10.8 km MYL +12:24:30
18 Oskar Sjölund IF Minken  10.8 km MYL +12:25:00
19 Henri Jelonen Jämsänkosken Ilves  10.8 km MYL +12:25:30
20 Santtu Nyman Anjalan Liitto  10.8 km MYL +12:26:00
21 Eino Vuollet Posion Pyrintö  10.8 km MYL +12:26:30
22 Antti-Markus Kirssi Anjalan Liitto  10.8 km MYL +12:27:00
23 Sami Vuoti Oulun Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:27:30
24 Mika Lammi Kauhajoen Karhu  10.8 km MYL +12:28:00
25 Pauli Keisanen Ähtärin Urheilijat  10.8 km MYL +12:28:30
26 Petteri Vaherkoski Hollolan Urheilijat -46  10.8 km MYL +12:29:00
27 Lasse Pörsti Kiteen Urheilijat  10.8 km MYL +12:29:30
28 Janne Häkkinen Muuramen Urheilijat  10.8 km MYL +12:30:00
29 Kalle Lassila Vetelin Urheilijat  10.8 km MYL +12:30:30
30 Joni Karjalainen Lahden Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:31:00
31 Niila Ahokas Nastolan Naseva  10.8 km MYL +12:31:30
32 Santeri Erola Espoon Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:32:00
33 Jere Rossi Joutsan Pommi  10.8 km MYL +12:32:30
34 Petteri Kymäläinen Kuusamon Erä-Veikot  10.8 km MYL +12:33:00
35 Otso Klemola Vantaan Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:33:30
36 Iiro Niskanen Lempäälän Kisa  10.8 km MYL +12:34:00
37 Mikko Harju Jämsänkosken Ilves  10.8 km MYL +12:34:30
38 Veli-Matti Räsänen Jämsänkosken Ilves  10.8 km MYL +12:35:00
39 Jouni Pitkänen Siilinjärven Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:35:30
40 Juho Halonen Pyhäjärven Pohti  10.8 km MYL +12:36:00
41 Mikko Loukkaanhuhta Kankaanpään Urheilijat  10.8 km MYL +12:36:30
42 Patrick Kronberg IF Länken  10.8 km MYL +12:37:00
43 Antti Honkimaa Espoon Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:37:30
44 Tuomas Myllykoski IF Länken  10.8 km MYL +12:38:00
45 Joel Sariola Oulun Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:38:30
46 Joni Mustonen Muuramen Urheilijat  10.8 km MYL +12:39:00
47 Olli Vertanen Saarijärven Pullistus  10.8 km MYL +12:39:30
48 Miikka Kinnunen Pyhäjärven Pohti  10.8 km MYL +12:40:00
49 Tuomas Saksa Valkeakosken Haka  10.8 km MYL +12:40:30
50 Janne Stenbäck Kuusamon Erä-Veikot  10.8 km MYL +12:41:00
51 Victor Lövdahl IF Femman  10.8 km MYL +12:41:30
52 Jonas Lindell IF Länken  10.8 km MYL +12:42:00
53 Janne Tervo Sotkamon Jymy  10.8 km MYL +12:42:30
54 Mikko Kuusela Vantaan Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:43:00
55 Arttu Hänninen Mikkelin Hiihtäjät  10.8 km MYL +12:43:30
56 Jani Simola Mikkelin Hiihtäjät  10.8 km MYL +12:44:00
57 Olli-Pekka Tolvanen Mikkelin Hiihtäjät  10.8 km MYL +12:44:30
58 Tomi Oittinen Jämsänkosken Ilves  10.8 km MYL +12:45:00
59 Aki Kauppinen Lahden Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:45:30
60 Ville Maunuksela Ounasvaaran Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:46:00
61 Harri Niemi Valkeakosken Haka  10.8 km MYL +12:46:30
62 Matti Aalto Keuruun Kisailijat  10.8 km MYL +12:47:00
63 Robin Eriksson IF Minken  10.8 km MYL +12:47:30
64 Joona Joensuu Seinäjoen Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:48:00
65 Jarmo Rissanen Oulun Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:48:30
66 Rikhard Mäki-Heikkilä IF Länken  10.8 km MYL +12:49:00
67 Jouni Komu Pyhäjärven Pohti  10.8 km MYL +12:49:30
68 Tino Tiilikainen Vuokatti Ski Team Kainuu  10.8 km MYL +12:50:00
69 Heikki Palosaari Oulun Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:50:30
70 Waltteri Vinkanharju Hyvinkään Hiihtäjät  10.8 km MYL +12:51:00
71 Lasse Paakkonen Oulun Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:51:30
72 Vesa Kallio Valkeakosken Haka  10.8 km MYL +12:52:00
73 Kimmo Kymäläinen Kuusamon Erä-Veikot  10.8 km MYL +12:52:30
74 Esa Mursu Posion Pyrintö  10.8 km MYL +12:53:00
75 Markus Järvenpää Pyhäjärven Pohti  10.8 km MYL +12:53:30
76 Artturi Pensasmaa Valkeakosken Haka  10.8 km MYL +12:54:00
77 Ville Tuukkanen Huhtasuon Hiihto 2000  10.8 km MYL +12:54:30
78 Niko Koskela Kurikan Ryhti  10.8 km MYL +12:55:00
79 Jonne Seppänen Oulun Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:55:30
80 Kalle Koistinen Espoon Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:56:00
81 Topias Tyni Metsä-Veikot 85  10.8 km MYL +12:56:30
82 Risto Uusivirta Haapajärven Kiilat  10.8 km MYL +12:57:00
83 Reima Idström Inarin Yritys  10.8 km MYL +12:57:30
84 Lauri Vuorinen Kouvolan Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:58:00
85 Joni Mäki Vaasan Hiihtäjät  10.8 km MYL +12:58:30
86 Johan Gustafsson Borgå Akilles  10.8 km MYL +12:59:00
87 Janne Mononen Vantaan Hiihtoseura  10.8 km MYL +12:59:30
88 Toni Ketelä IF Minken  10.8 km MYL +13:00:00
89 Ville-Petteri Saarela Keminsuun Kisa  10.8 km MYL +13:00:30
90 Topi Kuorelahti Äänekosken Huima  10.8 km MYL +13:01:00
91 Jari Huhta Hollolan Urheilijat -46  10.8 km MYL +13:01:30
92 Mikko Koutaniemi Vuokatti Ski Team Kainuu  10.8 km MYL +13:02:00
93 Markus Pörsti Mikkelin Hiihtäjät  10.8 km MYL +13:02:30
94 Antti Ojansivu Ylöjärven Ryhti  10.8 km MYL +13:03:00
95 Juho Mikkonen Kuhmo-Ski  10.8 km MYL +13:03:30
96 Sami Lähdemäki Saarijärven Pullistus  10.8 km MYL +13:04:00
97 Ari Luusua Ounasvaaran Hiihtoseura  10.8 km MYL +13:04:30
98 Jussi Simula Jämsänkosken Ilves  10.8 km MYL +13:05:00
99 Heikki Korpela Pyhäjärven Pohti  10.8 km MYL +13:05:30
100 Ristomatti Hakola Kankaanpään Urheilijat  10.8 km MYL +13:06:00
101 Juha-Matti Mikkolainen Valkeakosken Haka  10.8 km MYL +13:06:30
102 Perttu Hyvärinen Riistaveden Urheilijat  10.8 km MYL +13:07:00
103 Matias Strandvall IF Minken  10.8 km MYL +13:07:30
104 Kusti Kittilä Oulun Hiihtoseura  10.8 km MYL +13:08:00
105 Joonas Sarkkinen Ounasvaaran Hiihtoseura  10.8 km MYL +13:08:30
106 Kari Varis Kouvolan Hiihtoseura  10.8 km MYL +13:09:00
107 Teemu Härkönen Vuokatti Ski Team Kainuu  10.8 km MYL +13:09:30
108 Iivo Niskanen Vuokatti Ski Team Kainuu  10.8 km MYL +13:10:00
109 Joachim Gustafsson Borgå Akilles  10.8 km MYL +13:10:30
110 Tero Similä Ylivieskan Kuula  10.8 km MYL +13:11:00