Aquathlon

Tuesday, January 29, 2019 13:08 (GMT+11) - Start list

Race info
Sport: Aquathlon - swim and run
Location: Newstead, Australia
Start type: Manual wave start
Wave grouping: Custom
Racers: 61
Updated: Tuesday, January 29, 2019 16:41 (GMT+11)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Distance Category Wave Gender Start time
1 Kyle Jordan Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars M +0:00
2 Eli Patmore Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars M +0:00
3 Millie Sertori Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars F +0:00
4 Kirk Jackson Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars M +0:00
5 Luka Jackson Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars M +0:00
6 Sebastain Oliver Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars M +0:00
7 Fletcher McMulloch Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars M +0:00
8 Charlotte McCulloch Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars F +0:00
9 Edward Hemelaar Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars M +0:00
10 Max Schilig Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars M +0:00
12 Seth Hill Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars M +0:00
14 Gus McCarthy Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars M +0:00
15 Amelia Arkley Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars F +0:00
16 Isabelle Gowans Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars F +0:00
17 Safina Oliver Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars F +0:00
18 William Cramp Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars F/M +0:00
19 Flynn Maartenz Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars M +0:00
35 Noah Wallis Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars M +0:00
72 Kerryn Carpenter Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars F +0:00
73 Reuben Carpenter Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars M +0:00
74 Daniel Carpenter Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars M +0:00
75 Sebastian Hardinge Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars M +0:00
76 Avia McCulloch Tri-Stars 7-12 Years Tri-stars F +0:00
20 Chloe Jordan Super Sprint under 17 Juniors Super Sprint F +5:01
21 Ebony Rainbow Super Sprint under 17 Juniors Super Sprint F +5:01
22 Matilda Lenthall Super Sprint under 17 Juniors Super Sprint F +5:01
23 Paula Richardson Super Sprint 40-49 Vets Super Sprint F +5:01
24 Claudette Buxton Super Sprint 40-49 Vets Super Sprint F +5:01
25 Rebecca Clarke Super Sprint under 17 Juniors Super Sprint F +5:01
27 Esther Ciezki Super Sprint 18-39 Open Super Sprint F +5:01
30 Jack Latham Super Sprint under 17 Juniors Super Sprint M +5:01
31 Lyndall Johnson Super Sprint 40-49 Vets Super Sprint F +5:01
33 Amanda Aitkin Super Sprint 40-49 Vets Super Sprint F +5:01
34 Anne -Maree Coombe Super Sprint 50+ Super Vets Super Sprint F +5:01
36 Amrita Sinha Super Sprint 18-39 Open Super Sprint F +5:01
37 Emily Quin Super Sprint 18-39 Open Super Sprint F +5:01
38 Keith Ryan Super Sprint 40-49 Vets Super Sprint M +5:01
40 Steph Scott Super Sprint 18-39 Open Super Sprint F +5:01
41 Ian Collins Super Sprint 50+ Super Vets Super Sprint M +5:01
42 Cath Collins Super Sprint 40-49 Vets Super Sprint F +5:01
43 Alwynne McMahon Super Sprint 50+ Super Vets Super Sprint F +5:01
61 Carissa Burns Super Sprint 18-39 Open Super Sprint F +5:01
71 Michelle Barnard Super Sprint 40-49 Vets Super Sprint F +5:01
50 Sarah Ford Sprint 18-39 Open Sprint F +20:00
51 John Gregory Sprint 50+ Super Vets Sprint M +20:00
52 Port Swim Run (Rick) Sprint Team Sprint M +20:00
53 Hannah Lenthall Sprint under 17 Juniors Sprint F +20:00
54 Ella Boxhall Sprint under 17 Juniors Sprint F +20:00
55 Heidi Edmiston Sprint 40-49 Vets Sprint F +20:00
56 Jonathan Clarke Sprint under 17 Juniors Sprint M +20:00
58 Danny Wilson Sprint 40-49 Vets Sprint M +20:00
59 West Tamar Girls (Noelene) Sprint Team Sprint M +20:00
60 Scott Latham Sprint 40-49 Vets Sprint M +20:00
62 Anna O'Donnell Sprint 18-39 Open Sprint F +20:00
63 Sarah Lyons Sprint 18-39 Open Sprint F +20:00
64 Damian McCulloch Sprint 40-49 Vets Sprint M +20:00
65 Casey Mainsbridge Sprint 40-49 Vets Sprint M +20:00
66 Rachael Hemelaar Sprint 18-39 Open Sprint F +20:00
67 Jo Woodbury Sprint 40-49 Vets Sprint F +20:00
68 Renee Hodgetts Sprint 40-49 Vets Sprint F +20:00
69 Shanu Brown Sprint 40-49 Vets Sprint M +20:00