Incline Race 2013

Sunday, April 21, 2013 11:00 (GMT+0) - Start list

Race info
Sport: Running - hill
Location: Wirksworth, United Kingdom
Start type: Mass start
Racers: 89
Updated: Saturday, April 20, 2019 10:15 (GMT+0)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Incline Race 2013

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Gender Start time
- Kristian Edwards Unattached  Long Senior M 11:00:00
- Colin Davenport Matlock AC  Long Senior M 11:00:00
- Dean Cross Sutton In Ashfield  Long V40 M 11:00:00
- Tim Powis Unattached  Long Senior M 11:00:00
- James Walker Shelton Striders  Long Senior M 11:00:00
- James Furniss Wirksworth RC  Long Senior M 11:00:00
- Emma Gould West Brom Harriers  Long Senior F 11:00:00
- Krishna Mahadevan Belper Harriers  Long V40 M 11:00:00
- Mike Richmond Belper Harriers  Long Senior M 11:00:00
- Mark Salkild Dark Peak  Long V50 M 11:00:00
- Ian Adkin Dark Peak  Long V40 M 11:00:00
- Simon Edwards Belper Harriers  Long V50 M 11:00:00
- Andrew Rose Belper Harriers  Long Senior M 11:00:00
- Mark Bacon Unattached  Long V40 M 11:00:00
- Paul Sorrell North Derbys  Long Senior M 11:00:00
- Craig Allen Belper Harriers  Long Senior M 11:00:00
- Robert Cogings Derby Tri  Long V40 M 11:00:00
- Jay Pountain Derby Tri  Long Senior M 11:00:00
- Scott Thompson Unattached  Long V40 M 11:00:00
- David Horton Belper Harriers  Long V40 M 11:00:00
- Reg Cooper Unattached  Long V50 M 11:00:00
- John Birch Matlock AC  Long V50 M 11:00:00
- Simon Brister Matlock AC  Long V60 M 11:00:00
- Luke Stevenson Shelton Striders  Long Junior M 11:00:00
- Alex McVey Kestrel Super Flyers  Long Senior M 11:00:00
- Nicholas Bassett Staff Moorlands  Long V50 M 11:00:00
- Russell Morgan Wirksworth RC  Long Senior M 11:00:00
- Michael Kuszynski Matlock AC  Long V50 M 11:00:00
- Stephen Wooliscroft Dark Peak  Long Senior M 11:00:00
- Robin Davidson Unattached  Long V40 M 11:00:00
- Fiona Alexander Ripley  Long V40 F 11:00:00
- Roger Willison Sinfin  Long Senior M 11:00:00
- Peter Warner Napton Runners  Long V50 M 11:00:00
- Brian Warner Sinfin  Long V40 M 11:00:00
- Caroline Scott Sinfin RC  Long V40 F 11:00:00
- Ian Millward Ashbourne  Long V50 M 11:00:00
- Julie Stevenson Unattached  Long V40 F 11:00:00
- Paul Coe Ilkeston RC  Long V50 M 11:00:00
- Katie Wray Shelton Striders  Long Senior F 11:00:00
- Colin Nadin Unattached  Long Senior M 11:00:00
- Emily Sanders Ashbourne  Long V40 F 11:00:00
- Gary Goodall Unattached  Long Senior M 11:00:00
- Robyn Day Kestrel Super Flyers  Long Senior M 11:00:00
- Andrew Dinsdale Unattached  Long V40 M 11:00:00
- Stephen Shaw Dark Peak  Long V40 M 11:00:00
- Bill Powis Unattached  Long V50 M 11:00:00
- Nicky Ward Wirksworth RC  Long Senior F 11:00:00
- Vanessa Piggott Unattached  Long V40 F 11:00:00
- James Naylor Little Eaton Hornets  Long V50 M 11:00:00
- Steven Wells Shelton  Long Senior M 11:00:00
- Andrew Beardmore Unattached  Long V40 M 11:00:00
- Chris Edwards Dark Peak  Long Senior M 11:00:00
- Steve Tilsley Unattached  Long V40 M 11:00:00
- Kate Stanton Unattached  Long V40 F 11:00:00
- John Bush Unattached  Long V60 M 11:00:00
- Rod Campbell Unattached  Long V60 M 11:00:00
- Alison Taylor Unattached  Long V50 F 11:00:00
- Graham Young Unattached  Long V60 M 11:00:00
- Steve Taylor Unattached  Long V40 M 11:00:00
- Kate Tilsley Unattached  Long V40 F 11:00:00
- Barry Boole Unattached  Long V60 M 11:00:00
- Sue Taylor Unattached  Long V50 F 11:00:00
- Julie Hand Unattached  Long V40 F 11:00:00
- Vanessa Horobin Ashbourne  Long V40 F 11:00:00
- Ken Price Unattached  Long V60 M 11:00:00
- Mick Edwards Unattached  Long V70 M 11:00:00
- Caroline Bennett Unattached  Long V40 F 11:00:00
- Jo Wood Unattached  Long V40 F 11:00:00
- Doug Spalding Ilkeston RC  Long V70 M 11:00:00
- George Lewis Unattached  Short U14 M 11:00:00
- Haydon Hanby Unattached  Short U14 M 11:00:00
- Ellie Smith Unattached  Short U14 F 11:00:00
- Ed Hoon Unattached  Short U14 M 11:00:00
- Art Lindop Unattached  Short Junior M 11:00:00
- Steffi Luker-Edwards Unattached  Short U14 F 11:00:00
- Billy Rowlatt Unattached  Short U14 M 11:00:00
- Jacob Cousins Unattached  Short U14 M 11:00:00
- Heather Greenhough Unattached  Short U14 F 11:00:00
- Thomas Phillips Unattached  Short U14 M 11:00:00
- Alex Brough Unattached  Short U14 M 11:00:00
- Marianna Kuszynski Unattached  Short U14 F 11:00:00
- Sam Phillips Unattached  Short Senior M 11:00:00
- Harriete Phillips Unattached  Short U14 F 11:00:00
- Jade Fretter Unattached  Short U14 F 11:00:00
- Anthony Brookes Ashbourne  Long V40 M 11:00:00
- Trevor Hibbard Unattached  Long Senior M 11:00:00
- Ciaran Guilfoyle Shelton Striders  Long V40 M 11:00:00
- David Haworth Unattached  Long V60 M 11:00:00
- Andy Zwolinski Unattached  Long V40 M 11:00:00