Brean Down Santa Scramble

Sunday, December 2, 2018 11:00 (GMT+0) - Start list

Race info
Sport: Running
Location: Bristol, United Kingdom
Start type: Manual wave start
Wave grouping: Custom
Racers: 90
Updated: Sunday, December 2, 2018 17:55 (GMT+0)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Brean Down Santa Scramble

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Start time
603 Andre Swanepoel Lonely Goat RC  10k VM40 +8:17
604 Robin Fry North Bristol Running Group  10k VM50 +8:17
605 Denise Evans Chepstow Harriers  10k VF50 +8:17
606 Mike Evans Chepstow Harriers  10k VM60 +8:17
607 Richard Madle North Bristol Tri Club  10k Sen Male +8:17
608 Tom Mills Shapwick Runners  10k VM40 +8:17
609 Yvonne Rogers Weston AC  10k VF40 +8:17
610 Mark Hopley   10k VM50 +8:17
611 Christopher Melley Just Run Taunton  10k Sen Male +8:17
613 Clive Baker Burnham on Sea Harriers  10k VM50 +8:17
614 Tanya Baker-Gill Nailsea RC  10k VF40 +8:17
616 Mark Benton Burnham on Sea Harriers  10k VM50 +8:17
617 Tracey Benton Burnham on Sea Harriers  10k VF40 +8:17
618 Ashley Beynon   10k Sen Male +8:17
619 Natasha Biss   10k Sen Female +8:17
620 Jennie Bolling   10k VF50 +8:17
621 Simon Bridgewater North Bristol Running Group  10k Sen Male +8:17
622 Sadie Brookes Bridgwater Ladies Run Clun  10k VF40 +8:17
623 Tracey Burt   10k VF50 +8:17
625 Helen Cerullo New Berkeley Harriers  10k VF40 +8:17
626 Amy Clark   10k Sen Female +8:17
627 Ben Conway   10k Sen Male +8:17
628 Fionnuala Costello Frampton Cotterell Harriers  10k VF40 +8:17
629 Thomas Dalton   10k MU20 +8:17
630 Sarah Dayman   10k Sen Female +8:17
631 Samantha Dewey   10k Sen Female +8:17
633 Cliff Dunston Langport Runners  10k VM50 +8:17
634 Suzannah Dyer Weston AC  10k VF40 +8:17
636 Jason England BHAM Runners  10k VM40 +8:17
637 Hayley Field   10k VF40 +8:17
638 James Foster   10k Sen Male +8:17
639 Sam Foster   10k Sen Male +8:17
640 Jess Francis Taunton RC  10k Sen Female +8:17
642 Maxine Gall   10k VF40 +8:17
643 Theresa Goldstone Nailsea RC  10k VF50 +8:17
644 Katie Kitty Gormley Weston AC  10k Sen Female +8:17
645 Lisa Gormley   10k Sen Female +8:17
646 Emily Hale   10k Sen Female +8:17
647 Steven Hale   10k Sen Male +8:17
648 Ken Ham Westbury Harriers  10k VM50 +8:17
649 Ian Hamblin North Bristol Running Group  10k Sen Male +8:17
650 Clare Harvey Weston AC  10k Sen Female +8:17
652 Daniel Hawkins   10k Sen Male +8:17
653 Chris Hewett Wellington Weavers  10k VM40 +8:17
654 Helen Hewett Wellington Weavers  10k VF40 +8:17
657 Rachael Jarman   10k VF40 +8:17
658 Brian Jennings BHAM Runners  10k VM50 +8:17
659 Christopher Jones Weston Whippets  10k VM40 +8:17
660 Matt Jones 1610 Chilton  10k Sen Male +8:17
662 Melanie Lewcock Weston AC  10k VF40 +8:17
663 Louise Lowry Shiny Happy Runners  10k VF40 +8:17
664 Michelle Lynam Weston AC  10k VF50 +8:17
665 Nicola Maguire Team Fairlands  10k VF40 +8:17
666 Karen Markus North Bristol Tri Club  10k VF40 +8:17
667 Marc McDermott North Bristol Running Group  10k Sen Male +8:17
668 Anthony Mckee Burnham on Sea Harriers  10k VM40 +8:17
669 James Moss Dursley RC  10k VM60 +8:17
670 Suzanne Moss Dursley RC  10k VF40 +8:17
671 Jason Nash Somer AC  10k Sen Male +8:17
673 Greg Passingham Team Fairlands  10k Sen Male +8:17
675 Callie Pothecary   10k Sen Female +8:17
676 Damian Pothecary   10k VM40 +8:17
677 Nick Presdee Mendip Triathlon Club  10k VM40 +8:17
678 Tracey Pullinger   10k VF50 +8:17
679 Sharon Rainsford   10k VF40 +8:17
681 Jack Reilly   10k Sen Male +8:17
682 Kerry Riddiford New Berkeley Harriers  10k Sen Female +8:17
683 Julie Rose   10k VF40 +8:17
684 Jason Rustage   10k Sen Male +8:17
685 Patricia Seabrook Finch Coasters  10k VF70 +8:17
686 Tom Searle   10k Sen Male +8:17
687 Jo Simmons   10k VF40 +8:17
688 Lorraine Smith Weston AC  10k VF40 +8:17
689 Mike Smith Weston AC  10k VM50 +8:17
690 Pennie Stanley   10k VF50 +8:17
691 Tracey Thomas Burnham on Sea Harriers  10k VF40 +8:17
692 Karl Thompson   10k Sen Male +8:17
693 Sonny Topham   10k Sen Male +8:17
695 John Virgin Team Fairlands  10k VM40 +8:17
697 Gerard Watson Staple Hill Runners  10k VM50 +8:17
698 Karen Watson Bristol & West AC  10k VF50 +8:17
699 Kieran Webster Team Fairlands  10k Sen Male +8:17
700 Becky White   10k VF40 +8:17
701 Kate Wilson Weston AC  10k Sen Female +8:17
702 Joanne Woodland   10k VF40 +8:17
703 Dawn Mellish Weston Whippets  10k Sen Female +8:17
704 Adrian Smith Burnham on Sea Harriers  10k VM40 +8:17
705 Paul Burgess Frampton Cotterell Harriers  10k VM60 +8:17
707 Emma Cockram   10k VF40 +8:17
736 Miranda Arthur Southville RC  10k VF40 +8:17