2018 Central West Interclub R6 Orange

Sunday, November 25, 2018 10:00 (GMT-8) - Start list

Race info
Sport: Cycling - mtn cross-country
Location: Nashdale, Australia
Start type: Mass start
Racers: 47
Updated: Tuesday, November 27, 2018 16:16 (GMT-8)
Organized by: Orange Mountain Bike Club
Race website: www.orangemountainbikeclub.com.au

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Start time
205 Brett Robertson Dubbo  Male Open 10:00:00
236 Kel Boers   Male +40 10:00:00
221 Simon Ebbeling Western Sydney  Male +40 10:00:00
241 Bryan Anderson Dubbo  Male +40 10:00:00
165 Lean Machine Bathurst  Team Male 10:00:00
299 Kirk Brown Orange  Male +40 10:00:00
302 Clockwork Orange Orange  Team Male 10:00:00
242 Simone Grounds Dubbo  Female Open 10:00:00
234 Malcolm Murray Dubbo  Male +40 10:00:00
256 Stu Harland Dubbo  Male +40 10:00:00
211 Liam Downing Orange  Male Open 10:00:00
252 Tom Harvey Orange  Male +40 10:00:00
63 Are we there yet Orange  Team Male 10:00:00
9 Mark Chapman Orange  Male +40 10:00:00
210 Matt Quirk   Male Open 10:00:00
249 Marty Tink Dubbo  Male Open 10:00:00
7 Ice Man Orange  Single speed 10:00:00
89 Scott Brehrendorff Orange  Male Open 10:00:00
97 Al Giumelli Orange  Male Open 10:00:00
238 Evan Cratchley Western Sydney  Male Open 10:00:00
119 The Team Bus Orange  Team Male 10:00:00
201 Joshua Houghton Dubbo  Male Open 10:00:00
231 Adrian McKeown Clandulla  Male +40 10:00:00
18 Cam Wri Orange  Team Female 10:00:00
235 Norco novices Orange  Team Female 10:00:00
225 Russell Hand Clandulla  Male Open 10:00:00
206 Finn Quirk   Junior U17 10:00:00
204 Anthony Hogan Bathurst  Male +40 10:00:00
276 Lesley Collier CTMBC  Female +40 10:00:00
251 Josiah Cook Orange  Junior U17 10:00:00
297 Anna Moodie Orange  Female Open 10:00:00
216 Imogen Fuller   Junior U13 10:00:00
62 Seth Mulhall Orange  Junior U13 10:00:00
240 Ryan Ward Orange  Junior U13 10:00:00
253 Jack Judge Orange  Junior U13 10:00:00
95 Billy Yeo Orange  Junior U13 10:00:00
219 Makayla Fuller   Junior U13 10:00:00
239 Will JOHNSON Orange  Male +40 10:00:00
237 Mark Krawiarz Clandulla  Single speed 10:00:00
261 Dave Standfield Clandulla  Single speed 10:00:00
246 Rafferty Fisher Clandulla  Junior U13 10:00:00
244 Jason Billsborough Dubbo  Male +40 10:00:00
247 Paxton Fisher Clandulla  Junior U17 10:00:00
117 Angus Downing Orange  Junior U13 10:00:00
277 Madhu Tamilarasan CTMBC  Female +40 10:00:00
22 Sudeep Dhital Orange  Male +40 10:00:00
16 Kim Broadfoot Orange  Female +40 10:00:00