Karlskrona Swimrun 2018

Saturday, August 11, 2018 12:00 (GMT+2) - Start list

Race info
Sport: Aquathlon - swim and run
Location: Karlskrona, Sweden
Start type: Interval wave start
Wave grouping: By distance
Racers: 45
Updated: Tuesday, August 14, 2018 08:37 (GMT+2)
Organized by: Karlskrona Swimrun
Race website: www.karlskronaswimrun.se

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Start time
30 PEMA Swimrun Magnus Hamilton - Petter Svensson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
31 Dutch Vikings Per Stenholm - Peter Tabbers  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
32 Dolmarna Martin Andrén - Hampus Engqvist  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
33 Fett flyter version 2 Anders Marntell - John Ohlsson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
34 Hajarna Thomas Olsson - Olof Persson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
35 Finns i sjön Daniel Andersson - Mikael Karlsson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
36 Bra flyt Fredrik Sandberg - Pär Sydbris  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
37 Blivik Olof Blivik - Martin Blivik  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
38 Mermen Jonas Lind - Nicholas Odehammar  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
39 A for effort Erik Nilsson - Anton Svenningsson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
40 Alex&Henke Alexander Juth Karlsson - Henrik Bosaeus  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
41 Ankring förbjuden Mårten Holmberg - Magnus Andersson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
42 Arkipelaget Jonas Porshult - Johan Porshult  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
43 Ballena azules Carl Nilsson - Erik Svensson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
44 Haugaland hk Niklas Samuelsson - Ola Netterheim  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
45 30+ Kristoffer Malmörn - Alexander Agnesson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
46 IF Trion Tobias Fabbeke - Jonas Ekestubbe Jernby  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
47 Jägmästarna Johan Harrysson - Tobias Nilsson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
48 Släggan och junior Johan Svensson - Daniel Norberg  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
50 Sonoswim Andreas Kraft - Johan Flenhagen  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
51 Svedblad Mattias Svedberg - Johan Ekblad  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
52 Subconsulting Richard Bauer - Lars Svensson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
53 Silverfiskarna Jens Svendsen - Marcus Mattsson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
54 run för faan! Kalle Jonsson - Johan Lundgren  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
57 Mupparna Muris Abdurahmanovic - Karl-Johan Lång  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
58 Nybärgarna Måns Hjorth - Johan Sandhammar  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
59 Hen-Olle Olle Sohlin - Henrik Larsson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
60 Philipsson/Karlsson Mattias Karlsson - Jörgen Philipsson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
61 IRONCOACH/RACEPADDLE.COM Christian Malmström - Daniel Liljedahl  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
62 Team Bandyvägen Ulrik Lindahl - Peter Johnsson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
63 #Pannben Pannben Pontus Lambrant - Victor Nordbäck  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
64 Team Jonsons Bygg 2 Jonas Siwe - Simon Malmkvist  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
65 Tjocksnabb Jerry Holmberg - Anton Petersson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
66 THT 1 Andreas Hulten - Magnus Lindh  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
67 Två starka svågrar Joakim Fagerberg - Per Nilsson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
68 Team Jonsons Bygg 1 Tord Siwe - Edvin Siwe  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
69 Vi ger oss aldrig :2 Marcus Lindström - Boris Perssons  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
70 Team TW&IT Magnus Karlsson - Stefan Kogg  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
71 Team Frallan & Simbrallan Marcus Malmsten - Henrik Oredsson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
72 Team Odigo Emil Borgman - Marcus Persson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
73 Team SODA Fredrik Åkerlund - Patrik Mårtensson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
74 Team Jämjös Finest Marcus Engdahl - Daniel Lundström  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
75 Team Jonsson Kim Jonsson - Sam Jonsson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
76 Team Nättraby Martin Niemann - Christian Bjerström  Sprint SR Spr H Sprint 0:00
116 Team Nella Niklas Hultberg - Anton Svensson  Sprint SR Spr H Sprint 0:00