Karlskrona Swimrun 2018

Saturday, August 11, 2018 12:00 (GMT+2) - Start list

Race info
Sport: Aquathlon - swim and run
Location: Karlskrona, Sweden
Start type: Interval wave start
Wave grouping: By distance
Racers: 57
Updated: Tuesday, August 14, 2018 08:37 (GMT+2)
Organized by: Karlskrona Swimrun
Race website: www.karlskronaswimrun.se

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Start time
11 Fiskpinnarna Jenny Daleke - Johannes Schrewelius  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
55 PureEnergy Susanne Malmberg - Erik Malmberg  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
56 Kustjagaren Jr Tobias Petersson - Linus Jakobsson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
77 Team Kustjagaren Lars Holmberg - Johanna Holmberg  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
79 Det här går bra.. Jonathan Lovén - Kattis Lovén  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
80 dunderform Daniel Karlsson - Jill Gullberg  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
81 Armbrytarna Elsa Joehlson - Mats Polsten  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
83 1337 Anders Jönsson - Emelie Wesseus  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
84 Barracudas Olof Leonardsson - Annelie Leonardsson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
85 EliMar Martin Malmgren - Elisabeth Malmgren  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
86 EvAnton Eva Johnsson - Anton Jakupi  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
87 Emrek Runners Jarek Jurdzinski - Emelie Helmersson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
88 Lag Andersson Lina Andersson - Jonas Andersson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
89 Labradoren Andrea Krantz - Hjalmar Teurneau  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
90 Haldos hjältar! J Tärnhuvud Estvik - L Tärnhuvud Estvik  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
91 Grevinnan och Betjänten Per-Ola Juliusson - Johanna Juliusson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
92 Frolte Jonas Fries - Ingela Nolte  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
93 Emmeryd Lek & Plask Maria Söderborg - Fredrik Söderborg  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
94 Evertssons Magnus Evertsson - Saga Evertsson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
95 Fredrik och jag Jeanette Werner - Fredrik Sjöström  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
97 Gravity Training Elin Bäcklund - Fredrik Novak  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
98 Topnotch Charlotta Bäckström - Ulf Larsson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
99 Lag badkrukorna Johan Ekman - Isa Mattisson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
100 Team Kobbe till Kobbe - ESIK Niclas Svensson - Sofie Månsson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
101 Team Kjellén Magnus Kjellén - Malin Kjellén  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
102 Team johansson Mårten Johansson - Alexandra Johansson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
103 Team Granis Petra Granlund - Niclas Granlund  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
104 Team Galenskap J. Santonsson - T. Gallenmueller  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
105 Team kusinvitamin Johanna Landqvist - Jesper Mattsson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
106 Team Elofsson Madelene Elofsson - Johan Elofsson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
107 Team Fuck Cancer Philip Bratt - Olivia Johansson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
108 Team Ekroth Mattias Ekroth - Maria Ekroth  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
109 Team Kämparglöd Emma Nilsson - Pär Andersson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
110 Team Schubert Johan Schubert - Felicia Schubert  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
111 Transorna Madeleine Olsson - Simon Karlsson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
112 Under Ytan Jörgen Larsson - Amanda Liljeqvist  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
113 TeamAndersson Amanda Andersson - Sebastian Andersson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
114 Team Öfvre Påtorp Alex Masmanidis - Jessica Masmanidou  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
117 Team Skotten Jimmy Skotten - Emelie Skotten  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
118 Team Sölvenäs Rebecka Sölvenäs - Markus Sölvenäs  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
119 Tommy o Katrin Tommy Werner - Katrin Jarnvall  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
120 +-40 Pauline Jeppsson - Magnus Strandberg  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
122 M och M Mats Korner - Maria Henningsson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
123 Team coli Simon Hintze - Anna Petersson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
124 Team Brovell Henrik Brovell - Anna Brovell  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
125 Livet leker! Viktoria Gadd - Aron Wohlström  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
126 LIMA Lisa Nilsson - Mats Nilsson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
127 Lidenalvarna K-J Lidenalv - Jenny Lidenalv  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
128 Lag Thor Anders Thor - Anna Thor  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
131 MC-ligan M. Jakobsson Blom - C. Gustafsson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
132 Team Beccman Jimmie Hagman - Rebecca Thörnberg  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
133 We swim and run like a turtle Linn Söderlund - John Söderlund  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
134 Team Wake Jill Wake - Kristoffer Wake  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
135 Heffaklumpen & Ankaret Sofia Löveborn - Thomas Jahnsson  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
136 Dillarmarna Fredrik Berntsson - Josefin Molander  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
137 Team Karlskrona Swimrun Jeanette Eliasson - Fredrik Hedlund  Sprint SR Spr Mix Sprint 0:00
121 Team Beccman Rebecca Thörnberg - Jimmie Hagman  Sprint SR Spr Mix 0:00