Junior Aateli Race rullahiihto pojat

Tuesday, June 26, 2018 13:00 (GMT+3) - Start list

Race info
Sport: Skiing - rollerskiing
Location: Sotkamo, Finland
Start type: Mass start
Racers: 37
Updated: Tuesday, June 26, 2018 13:23 (GMT+3)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Junior Aateli Race rullahiihto pojat

  • Start list
Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Gender Start time
51 Atte Huttunen Iisalmen Visa  M 13:00:00
52 Kalle Ijäs Ylöjärven Ryhti  M 13:00:00
53 Eero Mannila Oulun Hiihtoseura  M 13:00:00
54 Akseli Nuutinen Lahden Hiihtoseura  M 13:00:00
55 Valtteri Pennanen Puijon Hiihtoseura  M 13:00:00
56 Saku Siren Oulun Hiihtoseura  M 13:00:00
57 Aapo Taipale Vetelin Urheilijat  M 13:00:00
58 Leevi Virkkala Sievin Sisu  M 13:00:00
59 Samppo Kumpumäki Pyhäjärven Pohti  M 13:00:00
60 Matias Lautamäki Hämeenlinnan Hiihtoseura  M 13:00:00
61 Jaakko Mattila Himangan Urheilijat  M 13:00:00
62 Veeti Pyykkö Liperin Hiihtoseura  M 13:00:00
65 Sakari Hynynen Ski Jyväskylä  M 13:00:00
66 Petteri Mattila Teuvan Rivakka  M 13:00:00
67 Niilo Moilanen Oulun Hiihtoseura  M 13:00:00
68 Valtteri Heinimaa Kangasalan Kisa  M 13:00:00
69 Matias Hyvönen Lahden Hiihtoseura  M 13:00:00
70 Jarkko Kukkonen Karihaaran Visa  M 13:00:00
71 Ville Muhonen Jämsänkosken Ilves  M 13:00:00
72 Onni Mäkelä Keuruun Kisailijat  M 13:00:00
73 Veeti Seppälä Ylöjärven Ryhti  M 13:00:00
74 Oskari Yli-Penttilä Espoon Hiihtoseura  M 13:00:00
75 Ville-Valtteri Karvinen Kontiolahden Urheilijat  M 13:00:00
76 Roope-Eemeli Huttunen Pyhäjärven Pohti  M 13:00:00
77 Jussi Hyytiäinen Jämsänkosken Ilves  M 13:00:00
78 Niilo Syrjälä Valkeakosken Haka  M 13:00:00
79 Perttu Reponen Liperin Hiihtoseura  M 13:00:00
80 Otto Niittykoski Ylistaron Kilpa-Veljet  M 13:00:00
81 Casper Hjerpe Norvalla Ski Team  M 13:00:00
82 Alexander Ståhlberg Norvalla Ski Team  M 13:00:00
83 Oliver Rusk Norvalla Ski Team  M 13:00:00
84 Viktor Koivuniemi Norvalla Ski Team  M 13:00:00
85 Santeri Karppinen Norvalla Ski Team  M 13:00:00
86 Simon Lindström If Sibbo Vargarna  M 13:00:00
87 Severi Honkonen Perhon Kiri  M 13:00:00
88 Tatu Sutinen Iisalmen Visa  M 13:00:00
90 Rasmus Ähtävä Lahden Hiihtoseura  M 13:00:00