2018, January 22

Monday, January 22, 2018 18:38 (GMT+13) - Start list

Race info
Sport: Cycling - mtn cross-country
Location: Auckland, New Zealand
Start type: Mass start
Racers: 46
Updated: Friday, February 2, 2018 15:47 (GMT+13)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

2018, January 22

Bib Racer name
Distance Category Wave Gender Start time
2 Tristan Haycock Default 2 Male senior (19-29) M 18:38:30
4 Bevan Spratt Default 3 Male masters (30-39) M 18:38:30
5 Brett Herdman Default 5 Male Veteran (50+) M 18:38:30
6 Kerry Johansen Default 4 Male master 2 (40-49) M 18:38:30
7 Steve Newlove Default 5 Male Veteran (50+) M 18:38:30
8 Troy Herdman Default 1 Junior boys 16 & under M 18:38:30
9 Tracy Van Der Merwe Default Female 3 (masters 40+) F 18:38:30
11 Luke Kivell Default 1 Junior boys 16 & under M 18:38:30
13 Daniel Harrison Default 1 Junior boys 16 & under M 18:38:30
14 Dublin Cundy Default 1 Junior boys 16 & under M 18:38:30
20 Andy Cundy Default 4 Male master 2 (40-49) M 18:38:30
22 Steve Harrison Default 4 Male master 2 (40-49) M 18:38:30
23 Glen Kivell Default 4 Male master 2 (40-49) M 18:38:30
25 Wax Purdy Default 3 Male masters (30-39) M 18:38:30
28 Braden Smith Default 4 Male master 2 (40-49) M 18:38:30
30 Alan Mclean Default 4 Male master 2 (40-49) M 18:38:30
31 Alex Johnston Default 4 Male master 2 (40-49) M 18:38:30
32 Richard Galbraith Default 3 Male masters (30-39) M 18:38:30
34 Greig Anderson Default 5 Male Veteran (50+) M 18:38:30
35 Chris Mitchell Default 5 Male Veteran (50+) M 18:38:30
36 Graham Richardson Default 5 Male Veteran (50+) M 18:38:30
37 Ian Thomas Default 5 Male Veteran (50+) M 18:38:30
38 Paul McGarva Default 4 Male master 2 (40-49) M 18:38:30
39 Andrew McLeod Default 4 Male master 2 (40-49) M 18:38:30
41 Anita Lord Default Female 3 (masters 40+) F 18:38:30
42 Silvana Nierto Default Female 3 (masters 40+) F 18:38:30
47 Angus Riordan Default 1 Junior boys 16 & under M 18:38:30
49 Cameron Ryder Default 1 Junior boys 16 & under M 18:38:30
51 George Gray Default 4 Male master 2 (40-49) M 18:38:30
52 Frances Ramsay Default Female 2 (18-39) F 18:38:30
55 Graham Muggridge Default 4 Male master 2 (40-49) M 18:38:30
56 Jack Derry Default 1 Male (17&18) M 18:38:30
65 Tui Hambrook Default Female 2 (18-39) F 18:38:30
67 Damien Haupt Default 2 Male senior (19-29) M 18:38:30
69 Mark Lord Default 4 Male master 2 (40-49) M 18:38:30
71 Hamish Lane Default 4 Male master 2 (40-49) M 18:38:30
72 Stefan Gabel Default 2 Male senior (19-29) M 18:38:30
74 Seth Roberts Default 3 Male masters (30-39) M 18:38:30
81 Kaia Dorr Default 1 Junior boys 16 & under M 18:38:30
91 Tom Hambrook Default 3 Male masters (30-39) M 18:38:30
100 Aaron Long Default 1 Junior boys 16 & under M 18:38:30
111 Nathan Hurst Default 1 Junior boys 16 & under M 18:38:30
189 Lexus Jump Default Female 1 (17 and under) F 18:38:30
208 Mia Callingham-Roden Default Female 1 (17 and under) F 18:38:30
209 Sam Hughes Default 2 Male senior (19-29) M 18:38:30
213 Pete Roden Default 5 Male Veteran (50+) M 18:38:30