Formosa Trail

Saturday, November 25, 2017 04:00 (GMT+8) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Taichung, Taiwan
Start type: Pursuit start
Racers: 139
Updated: Friday, December 8, 2017 18:29 (GMT+8)
Organized by: Taiwan Beast Runners
Race website: http://www.formosatrail.com/

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Age Gender Start time
138 Bartosz Lowczak chartee.pl - POL  16km 38 M 04:00:00
186 許昭宇 Jhao Yu Syu BROOKS - TPE  16km 22 M 04:00:00
4067 Ben Vermeulen NED  16km 42 M 04:00:00
192 徐偉翔 Wei Hsiang Hsu TPE  16km 32 M 04:00:00
175 Maxime Claisse FRA  16km 31 M 04:00:00
187 Ganga Vandenberg USA  16km 28 M 04:00:00
174 David Thuot FRA  16km 32 M 04:00:00
153 Alexandros Vassilakis USA  16km 34 M 04:00:00
148 吳信賢 Hsin-Hsien Wu TPE  16km 42 M 04:00:00
195 謝東良 Tung-Liang Hsieh TPE  16km 39 M 04:00:00
194 Pavlo Zaika UKR  16km 36 M 04:00:00
145 江享達 Hsiang Ta Chiang 火狐狸爽爽跑山團 - TPE  16km 37 M 04:00:00
161 Tsuji Ryosuke team hashirito - JPN  16km 36 M 04:00:00
131 張錦喜 Happy Chang Chang 野孩子 - TPE  16km 50 M 04:00:00
121 Kamil Wysocki Taichung Hash House Harriers - GER  16km 34 M 04:00:00
104 James Mitchell Sims Taichung Hash House Harriers - USA  16km 56 M 04:00:00
193 吳明翰 Ming Han Wu TPE  16km 23 M 04:00:00
115 鄭新輝 Hsin Hui Cheng 永不放棄路跑團 - TPE  16km 54 M 04:00:00
178 Julien Berthaud FRA  16km 44 M 04:00:00
190 John Donohue CAN  16km 26 M 04:00:00
155 Jean-Pascal Rignault Tri-color - FRA  16km 44 M 04:00:00
154 林儒輝 Ru-Hui Lin PULI小腳ㄚ - TPE  16km 47 M 04:00:00
157 Cyrus Zee ZEE Family - HKG  16km 14 M 04:00:00
156 Yan Man Zee ZEE Family - HKG  16km 47 M 04:00:00
191 Sven Vogler GER  16km 34 M 04:00:00
179 Ilman Nafian INA  16km 31 M 04:00:00
101 Alexander Van Rossem Taiwan Beast Runners - NED  16km 39 M 04:00:00
147 曾義弘 I Hung Tseng 火狐狸爽爽跑山團 - TPE  16km 48 M 04:00:00
146 張文達 Wen Ta Chang 火狐狸爽爽跑山團 - TPE  16km 41 M 04:00:00
176 Jusuf Zoulba Team Beast - INA  16km 35 M 04:00:00
171 Kirill Strizhev Oscar - RUS  16km 32 M 04:00:00
170 Asko Eronen Oscar - FIN  16km 50 M 04:00:00
188 Andrea Tonini Saigon Hash - ITA  16km 27 M 04:00:00
116 陳永信 Chen Yongxin 大甲路跑團 - TPE  16km 42 M 04:00:00
160 Ian Davey SingaRun - AUS  16km 60 M 04:00:00
140 王功裕 Kung-Yu Wang TPE  16km 36 M 04:00:00
168 David Tang USA  16km 40 M 04:00:00
127 盧士通 Shih Tung Lu TPE  16km 46 M 04:00:00
135 葉俊弘 Chun-Hung Yeh TPE  16km 22 M 04:00:00
198 吳曜東 Yao-Dong Wu TPE  16km 25 M 04:00:00
112 巫志堅 Chih Chien Wu 永不放棄路跑團 - TPE  16km 52 M 04:00:00
139 蔡嘉和 Chia Ho Tsai TPE  16km 36 M 04:00:00
126 洪銘劭 Ming-Shao Hung TPE  16km 36 M 04:00:00
125 陳文汎 Wen Fan Chen TPE  16km 46 M 04:00:00
107 蔡焦宇 Chiao Yu Tsai TPE  16km 21 M 04:00:00
122 林保璋 Jumbo Lin 喔耶跑不動 - TPE  16km 49 M 04:00:00
150 Harold Seymour USA  16km 35 M 04:00:00
173 張起維 Loren Chang CH3 - TPE  16km 35 M 04:00:00
129 張泰銘牌 Tai Ming Chang 野孩子 - TPE  16km 36 M 04:00:00
105 蔡焦緯 Chiao Wei Tsai TPE  16km 37 M 04:00:00
166 江治緯 Chih Wei Chiang TPE  16km 34 M 04:00:00
172 陳昱豪 Yu Hao Chen TPE  16km 27 M 04:00:00
159 梁鴻新 Hung Hsin Liang TPE  16km 50 M 04:00:00
177 Asrol Nizam Team Beast - MAS  16km 38 M 04:00:00
111 許子欽 Tzu Chin Hsu 永不放棄路跑團 - TPE  16km 34 M 04:00:00
184 鄭靜瑋 Cheng Ching Wei TPE  16km 42 M 04:00:00
180 Ilya Ustinov ProEbanda - RUS  16km 32 M 04:00:00
181 王國建 Kuo Chien Wang TPE  16km 35 M 04:00:00
134 鄭君璞 Chun Pu Cheng TPE  16km 36 M 04:00:00
164 劉彥佑 Yen Yu Liu 皮布折豆點探險隊 - TPE  16km 42 M 04:00:00
143 蕭名勛 Ming-Shiun Hsiao TPE  16km 32 M 04:00:00
142 顏志強 Chih-Chiang Yen TPE  16km 30 M 04:00:00
144 謝峰文 Feng Wen Hsieh TPE  16km 35 M 04:00:00
141 簡永基 Yung Chi Chien TPE  16km 37 M 04:00:00
108 James Pankiewicz DOJO Bar - GBR  16km 45 M 04:00:00
114 李家盛 Chia Sheng Li 永不放棄路跑團 - TPE  16km 39 M 04:00:00
162 Ishida Orihiro KANEHIDE - JPN  16km 37 M 04:00:00
163 Naohide Shibata KANEHIDE - JPN  16km 49 M 04:00:00
182 熊大 Yun-Hsiang Hsiung TPE  16km 57 M 04:00:00
102 張志煌 Chih Huang Chang Fun 越野 - TPE  16km 41 M 04:00:00
123 楊政輝 Jeng Huei Yang 就要一起動 - TPE  16km 51 M 04:00:00
118 呂樂慈 Le Tzu Lu TPE  16km 15 M 04:00:00
183 Nigel Oldham English Reading Room & Book Club - GBR  16km 55 M 04:00:00
169 Pal Kertesz HUN  16km 34 M 04:00:00
119 高啓傑 Chi Chieh Kao 野胖子 - TPE  16km 29 M 04:00:00
185 廖澤森 Tse Sen Liao TPE  16km 30 M 04:00:00
120 鄭光銘 Kuang Ming Cheng 野胖子 - TPE  16km 27 M 04:00:00
165 廖政昀 Chengyun Liao TPE  16km 35 M 04:00:00
137 葉志隆 Chich Lung Yeh TPE  16km 44 M 04:00:00
117 Tzu Huan Ku TPE  16km 24 M 04:00:00
151 張詠智 Yong Zh Chang 361° TAIWAN - TPE  16km 34 M 04:00:00