2017 NSW / ACT Road Student Championship

Sunday, September 24, 2017 09:00 (GMT+10) - Start list

Race info
Sport: Cycling - road
Location: Lansdowne, Australia
Start type: Pursuit start
Racers: 110
Updated: Saturday, September 23, 2017 20:16 (GMT+10)
Organized by: InterSchool Cycling
Race website: InterSchoolCycling.org.au

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Start time
1 Matilda Thompson Wideview Public School  JG 7 0:30
2 2   JG 7 1:00
3 3   JG 7 1:30
4 4   JG 7 2:00
55 Dash Newton Lane Cove West Public School  JB 7 2:30
56 56   JB 7 3:00
57 57   JB 7 3:30
58 58   JB 7 4:00
5 Charlotte Hussein Norwest Christian College  JG 9 4:30
6 Charlotte Mahon Eastwood Heights Public School  JG 9 5:00
7 Kayla Hart Northmead Public School  JG 9 5:30
8 Maisy Cyreszko St Michaels Primary - Blacktown  JG 9 6:00
9 Ruby Kernaghan Northmead Public School  JG 9 6:30
10 Violet Thompson Wideview Public School  JG 9 7:00
11 11   JG 9 7:30
12 12   JG 9 8:00
13 13   JG 9 8:30
59 August Cyreszko St Michaels Primary - Blacktown  JB 9 9:00
60 Charlie Smith Orange Grove Public School  JB 9 9:30
61 Edward Meagher St John Bosco Primary School - Engadine  JB 9 10:00
62 Liam Mahon Concord West Public School  JB 9 10:30
63 Ollie Taylor St Brendan's Catholic Primary School  JB 9 11:00
64 Rhys Thomas Sturt Public School  JB 9 11:30
65 Ryan Paynter Groat The Kings School  JB 9 12:00
66 66   JB 9 12:30
67 67   JB 9 13:00
68 68   JB 9 13:30
14 Elena Veneran Strathfield North Public School  JG11 14:00
15 Emma Blume Northmead Public School  JG11 14:30
16 Grace Chandler St.John Vianney's - Doonside  JG11 15:00
17 Indi Starr Bennett Bateau Bay Public School  JG11 15:30
18 Julia Pappas Concord West Public School  JG11 16:00
19 Maddison Kernaghan Northmead Public School  JG11 16:30
20 20   JG11 17:00
21 21   JG11 17:30
22 22   JG11 18:00
69 Caleb Abbott Claremont Meadows Public School  JB11 18:30
70 Daniel Sauvan Carlton South Public School  JB11 19:00
71 Darragh Peppard Malabar Public School  JB11 19:30
72 Hayden Stevens Merimbula Public School  JB11 20:00
73 Jett Newton Lane Cove West Public School  JB11 20:30
74 Joshua Deasey Tintinhull Public School  JB11 21:00
75 Liam Hart Northmead Public School  JB11 21:30
76 Lucas Mahon Eastwood Heights Public School  JB11 22:00
77 Shaun Hassett Northmead Public School  JB11 22:30
78 78   JB11 23:00
79 79   JB11 23:30
23 Alexandra Pappas Burwood Girls High School  JG13 24:00
24 Georgia O'Callaghan St Michaels Primary - Blacktown  JG13 24:30
25 Jaime O'Callaghan St Michaels Primary - Blacktown  JG13 25:00
26 Jemma Veneran Strathfield North Public School  JG13 25:30
27 Lauren Chandler St.John Vianney's - Doonside  JG13 26:00
28 Melissa Blume Model Farms High School  JG13 26:30
29 Tia Hart William Clarke College  JG13 27:00
30 Liliya Tatarinoff Kincumber Public School  JG13 27:30
31 31   JG13 28:00
32 32   JG13 28:30
80 Aiden Duong Prairievale Public School  JB13 29:00
81 Anthony Cheung Eastwood Heights Public School  JB13 29:30
82 Cadel Ryan Paddington Public School  JB13 30:00
83 Flynn Whittaker St George Christian School  JB13 30:30
84 Diesel Babington St Ives Public School  JB13 31:00
85 85   JB13 31:30
86 86   JB13 32:00
33 Charlotte Thompson Ku-ring-gai High School  JW15 32:30
34 Ella-Kate Hussein William Clarke College  JW15 33:00
35 Erica Campbell-Rogers William Clarke College  JW15 33:30
36 Freya Robinson-Mils St John the Evangelist High - Nowra  JW15 34:00
37 Georgia Bonora Rosebank College  JW15 34:30
38 Samantha Beatty Northmead CAPA High School  JW15 35:00
39 Sarah Cliff Holy Spirit College Bellambi  JW15 35:30
40 Sophie Pappas Burwood Girls High School  JW15 36:00
41 Victoria Brash Pymble Ladies College  JW15 36:30
42 Aimee Hassett Catherine McAuley - Westmead  JW15 37:00
43 43   JW15 37:30
44 44   JW15 38:00
87 Jonathan Bonora St Mary's Cathedral College  JM15 38:30
88 Peter Campbell-Rogers William Clarke College  JM15 39:00
89 Tane Mathews O'Brien Holy Spirit College - Bellambi  JM15 39:30
90 Thomas O'Callaghan Patrician Brothers College - Blacktown  JM15 40:00
91 Tom Stilwell Cammeraygal High School  JM15 40:30
92 Will Kirkham Trinity Grammar School  JM15 41:00
93 Zachary Bonham Sydney Secondary College  JM15 41:30
94 94   JM15 42:00
95 95   JM15 42:30
96 96   JM15 43:00
45 Abigail Adera Saint Mary MacKillop College  JW17 43:30
46 Caitlin Williamson St Scholastica's College  JW17 44:00
47 Eleanor Campbell-Rogers William Clarke College  JW17 44:30
48 Faith Sherwood Northern Beaches Christian School  JW17 45:00
49 Jacinta Cliff Holy Spirit College - Bellambi  JW17 45:30
50 Kristie Caplikas Prairiewood High School  JW17 46:00
51 Matilda Jones Scone High School  JW17 46:30
52 Anya Tatarinoff Gosford High School  JW17 47:00
53 53   JW17 47:30
54 54   JW17 48:00
97 Dylan Gordon Narrabri High School  JM17 48:30
98 James Reynolds Pacific Hills Christian School  JM17 49:00
99 Jamie Dunn Balgowlah Boys High School  JM17 49:30
100 Luke Deasey Tamworth High School  JM17 50:00
101 Maximilian Cyreszko Glenwood High School  JM17 50:30
102 Travis Oconnor Warners Bay High School  JM17 51:00
103 William Mace-Smith Balgowlah Boys High School  JM17 51:30
104 104   JM17 52:00
105 105   JM17 52:30
106 106   JM17 53:00
107 Henry Davison Sydney Church of England Grammar School  JM19 53:30
108 108   JM19 54:00
109 109   JM19 54:30
110 110   JM19 55:00