101 |
James Humphry
Bendigo |
400 m singles
|
Group 1&2 (< 45 sec 200m) |
Race 1 (1.1)
|
M |
|
102 |
James Murray
INCC Yarra Paddlers |
400 m singles
|
Group 1&2 (< 45 sec 200m) |
Race 1 (1.1)
|
M |
|
103 |
Aidan Han
Fairfield |
400 m singles
|
Group 1&2 (< 45 sec 200m) |
Race 1 (1.1)
|
M |
|
105 |
Mikail Basak
Fairfield - Fairfield Kayak Sprint Team |
400 m singles
|
Group 1&2 (< 45 sec 200m) |
Race 1 (1.1)
|
M |
|
106 |
Hamish Young
INCC Yarra Paddlers |
400 m singles
|
Group 1&2 (< 45 sec 200m) |
Race 1 (1.1)
|
M |
|
107 |
Jake Rienets
Bendigo |
400 m singles
|
Group 1&2 (< 45 sec 200m) |
Race 1 (1.1)
|
M |
|
108 |
Chris Burns
INCC Yarra Paddlers |
400 m singles
|
Group 1&2 (< 45 sec 200m) |
Race 1 (1.1)
|
M |
|
301 |
Sophie Hughes
Bendigo |
400 m singles
|
Group 3 (45-50 sec) |
Race 1 (3.1)
|
F |
|
302 |
Toby Sexton
Bendigo |
400 m singles
|
Group 3 (45-50 sec) |
Race 1 (3.1)
|
M |
|
303 |
Anthea Tan
Fairfield - Fairfield Kayak Sprint Team |
400 m singles
|
Group 3 (45-50 sec) |
Race 1 (3.1)
|
F |
|
304 |
Abby Osborne
INCC Yarra Paddlers - MLC |
400 m singles
|
Group 3 (45-50 sec) |
Race 1 (3.1)
|
F |
|
305 |
Annabelle Tran
INCC Yarra Paddlers |
400 m singles
|
Group 3 (45-50 sec) |
Race 1 (3.1)
|
F |
|
307 |
Hui-Wen Chan
INCC Yarra Paddlers - MLC |
400 m singles
|
Group 3 (45-50 sec) |
Race 1 (3.1)
|
F |
|
308 |
Rory Lantz
PLCC |
400 m singles
|
Group 3 (45-50 sec) |
Race 1 (3.1)
|
M |
|
341 |
Axel Tan
Fairfield - Fairfield Kayak Sprint Team |
400 m singles
|
Group 3 (45-50 sec) |
Race 1 (3.1)
|
M |
|
401 |
Abby Fisher
INCC Yarra Paddlers - MLC |
400 m singles
|
Group 4 (50-55 sec) |
Race 1 (4.1)
|
F |
|
402 |
Ananya Rana Parmar
Fairfield - Strathcona |
400 m singles
|
Group 4 (50-55 sec) |
Race 1 (4.1)
|
F |
|
403 |
Blythe Osborne
INCC Yarra Paddlers - MLC |
400 m singles
|
Group 4 (50-55 sec) |
Race 1 (4.1)
|
F |
|
404 |
Elizabeth Lee
Fairfield - Strathcona |
400 m singles
|
Group 4 (50-55 sec) |
Race 1 (4.1)
|
F |
|
405 |
John Young
INCC Yarra Paddlers |
400 m singles
|
Group 4 (50-55 sec) |
Race 1 (4.1)
|
M |
|
406 |
Keith Gourlay
Canoes Plus |
400 m singles
|
Group 4 (50-55 sec) |
Race 1 (4.1)
|
M |
|
411 |
Mia Horskins
Fairfield - Strathcona |
400 m singles
|
Group 4 (50-55 sec) |
Race 1 (4.2)
|
F |
|
412 |
Mia Wall
INCC Yarra Paddlers - MLC |
400 m singles
|
Group 4 (50-55 sec) |
Race 1 (4.2)
|
F |
|
413 |
Milla Tzaros
Bendigo |
400 m singles
|
Group 4 (50-55 sec) |
Race 1 (4.2)
|
F |
|
414 |
Olivia Ma
Fairfield - Strathcona |
400 m singles
|
Group 4 (50-55 sec) |
Race 1 (4.2)
|
F |
|
415 |
Owen Hayden
Bendigo |
400 m singles
|
Group 4 (50-55 sec) |
Race 1 (4.2)
|
M |
|
417 |
Yuxin Yang
Fairfield - Strathcona |
400 m singles
|
Group 4 (50-55 sec) |
Race 1 (4.2)
|
F |
|
502 |
Sebastian Carter
Bendigo |
400 m singles
|
Group 5&6 (55-65 sec) |
Race 1 (5.1)
|
M |
|
505 |
Serena Lee
Fairfield - Strathcona |
400 m singles
|
Group 5&6 (55-65 sec) |
Race 1 (5.1)
|
F |
|
511 |
Charlie Johnson
INCC Yarra Paddlers - Alphington Grammar |
400 m singles
|
Group 5&6 (55-65 sec) |
Race 1 (5.1)
|
M |
|
513 |
Layla Bastick
INCC Yarra Paddlers - MLC |
400 m singles
|
Group 5&6 (55-65 sec) |
Race 1 (5.1)
|
F |
|
515 |
Vivian Mauderer
Bendigo |
400 m singles
|
Group 5&6 (55-65 sec) |
Race 1 (5.2)
|
F |
|
601 |
Emma Corrin
Cobram-Barooga |
400 m singles
|
Group 5&6 (55-65 sec) |
Race 1 (5.2)
|
F |
|
602 |
Evla Basak
Fairfield - Fairfield Kayak Sprint Team |
400 m singles
|
Group 5&6 (55-65 sec) |
Race 1 (5.2)
|
F |
|
616 |
Louise Greenwood
Cobram-Barooga |
400 m singles
|
Group 5&6 (55-65 sec) |
Race 1 (5.2)
|
F |
|
621 |
Bcc 4 / tba
Bendigo |
400 m singles
|
Group 5&6 (55-65 sec) |
Race 1 (5.2)
|
M |
|
741 |
Daniel Reyes
INCC Yarra Paddlers |
400 m singles
|
Group 7 (65-70 sec) |
Race 1 (7.1)
|
M |
|
742 |
Isabella Cen
INCC Yarra Paddlers - MLC |
400 m singles
|
Group 7 (65-70 sec) |
Race 1 (7.1)
|
F |
|
743 |
Jessie Yu
INCC Yarra Paddlers - MLC |
400 m singles
|
Group 7 (65-70 sec) |
Race 1 (7.1)
|
F |
|
744 |
Maya Murphy
Bendigo |
400 m singles
|
Group 7 (65-70 sec) |
Race 1 (7.1)
|
F |
|
841 |
Andrew Rusmanis
INCC Yarra Paddlers |
400 m singles
|
Group 8 (70+ sec) |
Race 1 (8.1)
|
M |
|
842 |
Arya Prakash
INCC Yarra Paddlers - MLC |
400 m singles
|
Group 8 (70+ sec) |
Race 1 (8.1)
|
F |
|
843 |
Daphne Bradley
Goldfields Paddlers |
400 m singles
|
Group 8 (70+ sec) |
Race 1 (8.1)
|
F |
|
844 |
Jack Corrin
Cobram-Barooga |
400 m singles
|
Group 8 (70+ sec) |
Race 1 (8.1)
|
M |
|
845 |
Maeve Sullivan
INCC Yarra Paddlers - MLC |
400 m singles
|
Group 8 (70+ sec) |
Race 1 (8.1)
|
F |
|
846 |
Maya Eaton
INCC Yarra Paddlers - MLC |
400 m singles
|
Group 8 (70+ sec) |
Race 1 (8.1)
|
F |
|
847 |
Sarah He
INCC Yarra Paddlers - MLC |
400 m singles
|
Group 8 (70+ sec) |
Race 1 (8.1)
|
F |
|
848 |
Tyson Buissink
Fairfield - Fairfield Kayak Sprint Team |
400 m singles
|
Group 8 (70+ sec) |
Race 1 (8.1)
|
M |
|