201 |
Lachlan Stokes
NSW/ACT - Manley Warringah |
Short course
|
K1 M U16/U18 |
09:00 M Jnr
|
2005 |
M |
|
202 |
Asa Poland
QLD - Currumbin Creek Paddlers |
Short course
|
K1 M U16/U18 |
09:00 M Jnr
|
2009 |
M |
|
203 |
Euan Gordon
QLD - Sandgate Paddling Club |
Short course
|
K1 M U16/U18 |
09:00 M Jnr
|
2006 |
M |
|
205 |
Thomas Kerkow-Hill
QLD - Currumbin Creek Paddlers |
Short course
|
K1 M U16/U18 |
09:00 M Jnr
|
2007 |
M |
|
206 |
Aidan Han
VIC - Fairfield |
Short course
|
K1 M U16/U18 |
09:00 M Jnr
|
2005 |
M |
|
207 |
George Baker
VIC - INCC Yarra Paddlers |
Short course
|
K1 M U16/U18 |
09:00 M Jnr
|
2007 |
M |
|
208 |
Mikail Basak
VIC - Fairfield |
Short course
|
K1 M U16/U18 |
09:00 M Jnr
|
2008 |
M |
|
209 |
Rory Lantz
VIC - Patterson Lakes |
Short course
|
K1 M U16/U18 |
09:00 M Jnr
|
2006 |
M |
|
210 |
Tobias Sexton
VIC - Bendigo |
Short course
|
K1 M U16/U18 |
09:00 M Jnr
|
2008 |
M |
|
211 |
Connor Jacob
WA - Swan |
Short course
|
K1 M U16/U18 |
09:00 M Jnr
|
2008 |
M |
|
212 |
Bradley Buissink
VIC - Patterson Lakes |
Short course
|
K1 M U16/U18 |
09:00 M Jnr
|
2007 |
M |
|
213 |
Gabriel Cornwell
VIC - Patterson Lakes |
Short course
|
K1 M U16/U18 |
09:00 M Jnr
|
2005 |
M |
|
214 |
Charlie Cornwell
VIC - Patterson Lakes |
Short course
|
K1 M U16/U18 |
09:00 M Jnr
|
2007 |
M |
|
215 |
Ziko Vessely
NSW/ACT - Manly Warringah |
Short course
|
K1 M U16/U18 |
09:00 M Jnr
|
2005 |
M |
|
301 |
Marcelo Cabezas
NSW/ACT - Burley Griffin |
Short course
|
C1 M Open |
09:30 C/Para
|
1995 |
M |
|
302 |
Jordan Jenkin
SA - West Lakes PaddleSports |
Short course
|
C1 M Open |
09:30 C/Para
|
2005 |
M |
|
303 |
Thomas Creed
VIC - Goldfields Paddlers |
Short course
|
C1 M Open |
09:30 C/Para
|
2005 |
M |
|
304 |
Tony Bond
VIC - Ehuca Moama |
Short course
|
C1 M Open |
09:30 C/Para
|
1953 |
M |
|
305 |
Gergely Balazs Nagy
WA - Ascot Kayak Club |
Short course
|
C1 M Open |
09:30 C/Para
|
1993 |
M |
|
306 |
James Graham
VIC - Echuca Moama |
Short course
|
C1 M Open |
09:30 C/Para
|
2007 |
M |
|
501 |
Liam Lace
New Zealand (NZL) |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
2000 |
M |
|
502 |
Tim Waller
New Zealand (NZL) |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
1996 |
M |
|
503 |
Campbell Rowland
NSW/ACT - Burley Griffin |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
2004 |
M |
|
504 |
James Harrington
NSW/ACT - Lane Cove River Kayakers |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
1996 |
M |
|
505 |
James Pralija
NSW/ACT - Marathon Paddling Academy |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
1989 |
M |
|
506 |
Michael Hanemaayer
NSW/ACT - Burley Griffin |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
1993 |
M |
|
507 |
Llewellyn Bassett
QLD - Varsity Lakes Paddling Club |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
2005 |
M |
|
509 |
Dale Thomson
SA - Onkaparinga |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
1988 |
M |
|
510 |
Glenn Rypp
SA |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
1991 |
M |
|
511 |
Owen McLeod
SA |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
1995 |
M |
|
512 |
Isaac Johnson
TAS - Tamar |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
1997 |
M |
|
513 |
Adam Holovics
VIC - Mercantile Kayak Club |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
1991 |
M |
|
514 |
Casey Haynes
VIC - Mercantile Kayak Club |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
1995 |
M |
|
515 |
David Cole
VIC - Patterson Lakes |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
1979 |
M |
|
516 |
David Inguanti
VIC - Geelong |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
1998 |
M |
|
517 |
Hamish Young
VIC - INCC Yarra Paddlers |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
1997 |
M |
|
518 |
Mick Leverett
VIC - Mitta Mitta |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
1971 |
M |
|
519 |
Tim Symonds
VIC - Fairfield |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
1991 |
M |
|
520 |
Charlie Hewitt
WA - Perth Paddlers |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
2002 |
M |
|
521 |
Harry Hewitt
WA - Perth Paddlers |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
2000 |
M |
|
522 |
Josh Kippin
WA - Ascot Kayak Club |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
1990 |
M |
|
523 |
Pierrick Cartier
QLD - Sunshine Coast Paddlesports |
Short course
|
K1 M Open |
10:30 M Open
|
2005 |
M |
|
701 |
Mark Halpin
NSW/ACT - Burley Griffin |
Short course
|
K1 M V35-44 |
11:30 M Vet
|
1984 |
M |
|
702 |
Ant Deague
VIC - INCC Yarra Paddlers |
Short course
|
K1 M V35-44 |
11:30 M Vet
|
1979 |
M |
|
703 |
John Lakeland
TAS - Wynyard Yacht Club |
Short course
|
K1 M V35-44 |
11:30 M Vet
|
1984 |
M |
|
710 |
Craig Elliott
NSW/ACT - Burley Griffin |
Short course
|
K1 M V45-54 |
11:30 M Vet
|
1978 |
M |
|
711 |
Dmytro Medvedyev
NSW/ACT - Lane Cove River Kayakers |
Short course
|
K1 M V45-54 |
11:30 M Vet
|
1976 |
M |
|
712 |
Gareth Stokes
NSW/ACT - Sutherland Shire CC |
Short course
|
K1 M V45-54 |
11:30 M Vet
|
1973 |
M |
|
713 |
Jason Ware
NSW/ACT - Penrith Valley Canoeing |
Short course
|
K1 M V45-54 |
11:30 M Vet
|
1969 |
M |
|
714 |
Ben Johnson
VIC - Warrnambool |
Short course
|
K1 M V45-54 |
11:30 M Vet
|
1971 |
M |
|
715 |
Kenlea Murray
VIC - Patterson Lakes |
Short course
|
K1 M V45-54 |
11:30 M Vet
|
1973 |
M |
|
716 |
Paul Kristian
VIC - Footscray CC |
Short course
|
K1 M V45-54 |
11:30 M Vet
|
1975 |
M |
|
717 |
Benjamin Hewitt
WA - Perth Paddlers |
Short course
|
K1 M V45-54 |
11:30 M Vet
|
1971 |
M |
|
718 |
Garth Civil
WA - Indian Ocean Paddlers Club |
Short course
|
K1 M V45-54 |
11:30 M Vet
|
1970 |
M |
|
719 |
Kelby Murray
WA - Geographe Bay Paddling Club |
Short course
|
K1 M V45-54 |
11:30 M Vet
|
1970 |
M |
|
720 |
Brett Greenwood
NSW/ACT - Marathon Paddling Academy |
Short course
|
K1 M V55-64 |
11:30 M Vet
|
1964 |
M |
|
721 |
Darren Lee
NSW/ACT - Cronulla Sutherland KC |
Short course
|
K1 M V55-64 |
11:30 M Vet
|
1964 |
M |
|
722 |
Michael McKeogh
NSW/ACT - Cronulla Sutherland KC |
Short course
|
K1 M V55-64 |
11:30 M Vet
|
1965 |
M |
|
723 |
Wade Rowston
NSW/ACT - Lane Cove River Kayakers |
Short course
|
K1 M V55-64 |
11:30 M Vet
|
1960 |
M |
|
724 |
Barry Hayden
QLD - Currumbin Creek Paddlers |
Short course
|
K1 M V55-64 |
11:30 M Vet
|
1964 |
M |
|
725 |
Chris Alger
VIC - Patterson Lakes |
Short course
|
K1 M V55-64 |
11:30 M Vet
|
1960 |
M |
|
726 |
Dominic Scarfe
VIC - INCC Yarra Paddlers |
Short course
|
K1 M V55-64 |
11:30 M Vet
|
1964 |
M |
|
727 |
Eugene Stackpole
VIC - Patterson Lakes |
Short course
|
K1 M V55-64 |
11:30 M Vet
|
1963 |
M |
|
728 |
John Young
VIC - INCC Yarra Padlders |
Short course
|
K1 M V55-64 |
11:30 M Vet
|
1961 |
M |
|
729 |
Tony Ladson
VIC - Fairfield |
Short course
|
K1 M V55-64 |
11:30 M Vet
|
1963 |
M |
|
730 |
David Dibdin
NSW/ACT - Sutherland Shire CC |
Short course
|
K1 M V55-64 |
11:30 M Vet
|
1968 |
M |
|
731 |
Stuart Bryson
QLD |
Short course
|
K1 M V55-64 |
11:30 M Vet
|
1961 |
M |
|