800 |
Nishani Jacob
WA - Canning River Canoe Club |
|
SUP W V40 |
1
|
1981 |
F |
|
802 |
Tashka Goswell
WA - Stand Up Paddle WA (SUPWA) |
|
SUP W Open |
1
|
1987 |
F |
|
803 |
Terry Bolland
WA - AKC |
|
SUP M V60+ |
1
|
1951 |
M |
|
804 |
Darren Pratt
WA - Stand Up Paddle WA (SUPWA) |
|
SUP M V50 |
1
|
1971 |
M |
|
809 |
Derek Cross
WA - Stand Up Paddle WA (SUPWA) |
|
SUP M V40 |
1
|
1979 |
M |
|
900 |
Riley Scott
QLD - Currumbin Creek Paddlers Club |
|
K/S M U16 (7.73 km) |
2
|
2009 |
M |
|
901 |
Anthea Tan
VIC - Fairfield |
|
K/S W U16 (7.73 km) |
2
|
2008 |
F |
|
902 |
Matilda Noonan
VIC - Strathcona |
|
K/S W U16 (7.73 km) |
2
|
2009 |
F |
|
903 |
Isabella Walliss
VIC - INCC Yarra Paddlers |
|
K/S W U16 (7.73 km) |
2
|
2009 |
F |
|
904 |
Rayna Weng
VIC - Strathcona |
|
K/S W U16 (7.73 km) |
2
|
2009 |
F |
|
905 |
Ruby Stevens
VIC - YMACC |
|
K/S W U16 (7.73 km) |
2
|
2009 |
F |
|
906 |
Mia Wall
VIC - INCC Yarra Paddlers |
|
K/S W U16 (7.73 km) |
2
|
2009 |
F |
|
907 |
Charlotte Noonan
VIC - Strathcona |
|
K/S W U18 (7.73 km) |
2
|
2006 |
F |
|
908 |
Ruby Laughlin
VIC - Strathcona |
|
K/S W U18 (7.73 km) |
2
|
2006 |
F |
|
909 |
Natalia-Drew Cole
NSW/ACT - YMACC |
|
Para W Open (7.73 km) |
2
|
2005 |
F |
|
910 |
Brooke Cole
NSW/ACT - YMACC |
|
Para W Open (7.73 km) |
2
|
1980 |
F |
|
911 |
Dean Garo
VIC - PLCC |
|
Para M Open (7.73 km) |
2
|
1979 |
M |
|
1001 |
Finn Ireland
NSW/ACT - Makai |
|
K/S M U14 (7.73 km) |
3
|
2010 |
M |
|
1002 |
Franklin Oliver
SA - Onkaparinga |
|
K/S M U14 (7.73 km) |
3
|
2010 |
M |
|
1003 |
Joel Maritz
QLD - Currumbin Creek Paddlers Club |
|
K/S M U14 (7.73 km) |
3
|
2011 |
M |
|
1004 |
Aleksandr Lines
SA - Onkaparinga |
|
K/S M U14 (7.73 km) |
3
|
2011 |
M |
|
1005 |
Audrey McKay
SA - West Lakes Paddlesports |
|
K/S W U14 (7.73 km) |
3
|
2011 |
F |
|
1006 |
Yuxin Yang
VIC - Fairfield |
|
K/S W U14 (7.73 km) |
3
|
2010 |
F |
|
1007 |
Lucy McKenzie
VIC - INCC Yarra Paddlers |
|
K/S W U14 (7.73 km) |
3
|
2010 |
F |
|
1008 |
Katherine Shen
VIC - INCC Yarra Paddlers |
|
K/S W U14 (7.73 km) |
3
|
2011 |
F |
|
1009 |
Isabella Cen
VIC - INCC |
|
K/S W U14 (7.73 km) |
3
|
2010 |
F |
|
1010 |
Maya Eaton
VIC - INCC |
|
K/S W U14 (7.73 km) |
3
|
2010 |
F |
|
1012 |
Azaria Mcburnie
VIC - YMACC |
|
K/S W U14 (7.73 km) |
3
|
2011 |
F |
|
1013 |
Carolyn Zheng
VIC - INCC Yarra Paddlers |
|
K/S W U14 (7.73 km) |
3
|
2011 |
F |
|
1014 |
Jessie Yu
VIC - INCC Yarra Paddlers |
|
K/S W U14 (7.73 km) |
3
|
2010 |
F |
|
1015 |
Abby Osborne
VIC - INCC |
|
K/S W U14 (7.73 km) |
3
|
2010 |
F |
|
1016 |
Blythe Osborne
VIC - INCC Yarra Paddlers |
|
K/S W U14 (7.73 km) |
3
|
2010 |
F |
|
1101 |
Jack Corrin
VIC - Cobram Barooga |
|
K/S M U10 (3.71 km) |
4
|
2014 |
M |
|
1102 |
Ky Thomson
SA - Onkaparinga |
|
K/S M U10 (3.71 km) |
4
|
2014 |
M |
|
1103 |
Luka Leverett
VIC - Mitta Mitta |
|
K/S M U10 (3.71 km) |
4
|
1983 |
M |
|
1106 |
Tyson Buissink
VIC - Fairfield |
|
K/S M U12 (3.71 km) |
4
|
2012 |
M |
|
1108 |
Daniel Maritz
QLD - Currumbin Creek Paddlers Club |
|
K/S M U12 (3.71 km) |
4
|
2013 |
M |
|
1109 |
Kaiden Scott
QLD - Currumbin Creek Paddlers Club |
|
K/S M U12 (3.71 km) |
4
|
2013 |
M |
|
1110 |
Ebony Leverett
VIC - Mitta Mitta |
|
K/S W U10 (3.71 km) |
4
|
1983 |
F |
|
1111 |
Serena Lee
VIC - INCC Yarra Paddlers |
|
K/S W U12 (3.71 km) |
4
|
2012 |
F |
|
1112 |
Daphne Bradley
VIC - Goldfields Paddlers |
|
K/S W U12 (3.71 km) |
4
|
2013 |
F |
|