Rotorua MTB Clib Triple Crown 2016

Saturday, July 9, 2016 12:25 (GMT+12) - Series standings

Race info
Sport: Cycling - mtn enduro
Location: Rotorua, New Zealand
Series type: Total time
Series races: 3
Completed races: 3
Racers: 24
Updated: Saturday, July 9, 2016 14:14 (GMT+12)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Place Racer name Race results # of races Total time Difference
1 Daniel Self 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 15:37.6 -
2 Leonard Sonntag 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 15:46.7 +0:09.1
3 Mathew HuntRotorua - Rotorua 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 16:06.3 +0:28.7
4 Cam Osborne 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 17:02.8 +1:25.2
5 Douglas Battersby 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 17:05.3 +1:27.7
6 Glen Riley 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 17:28.6 +1:51.0
7 Liam Jackson 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 17:35.8 +1:58.2
8 Karl Shaw 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 17:36.0 +1:58.4
9 Cameron Dodd 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 18:23.9 +2:46.3
10 Steve Brown 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 18:35.1 +2:57.5
11 Stuart Mccann 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 19:05.9 +3:28.3
12 Nate Corrigan 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 19:29.0 +3:51.4
13 Mark Elder 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 19:31.6 +3:54.0
14 Nick Jeffrey 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 19:51.0 +4:13.4
15 Terry Frank Young 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 19:57.7 +4:20.1
16 Dan Mitchell 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 20:13.4 +4:35.8
17 Jack Mccutcheon 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 20:30.2 +4:52.6
18 Gary Campbell 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 21:29.5 +5:51.9
19 George Cornwell 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 21:54.4 +6:16.8
20 Jules Granet 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 22:06.0 +6:28.4
21 Andrew Nish 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 22:40.3 +7:02.7
22 Adam Mills 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
3 30:53.6 +15:16.0
- Alex Kennet 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
2 -1 race -
- Matt Barker 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Time
  • Difference
2 -1 race -