Oppdalskarusellen 2019

Sunday, August 25, 2019 14:00 (GMT+2) - Series standings

Race info
Sport: Running
Location: Nordre Oppdalen, Norway
Series type: Custom points per place
Series races: Best 3 out of 4
Completed races: 4
Racers: 45
Updated: Thursday, May 6, 2021 22:09 (GMT+2)
Organized by: SenIL
Race website: https://sportogspill.online/ok/

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Place Racer name Race results # of races Total points
1 Guro Næss Berge Garverivegen 63S Trimforening 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
3 / 3 174
2 Aasta Skogan Bøe NOIL  3 / 4 156
3 Linn Terese Brokerud   3 / 4 124
4 Kari-Anne Gorset NOIL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
3 / 3 114
5 Stina Næss Berge Garverivegen 63S Trimforening 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
2 / 2 108
5 Maiken Våg Haugseth NOIL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
3 / 3 108
7 Anette Berg NOIL  3 / 4 100
8 Wenche Våg NOIL  3 / 4 92
9 Heidi Haakenstad Svea 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
2 / 2 86
10 Ida Gammelmo Svea Skilag 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
3 / 3 84
11 Trine Rustad  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
2 / 2 78
12 Merete Viksås  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
2 / 2 73
13 Leona Schevik NOIL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
3 / 3 67
14 Veronica Schevik NOIL/Senil 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
3 / 3 64
14 Hege Nyhus  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
2 / 2 64
16 Anne Holsve NOIL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
2 / 2 60
16 Stina Berge Garverivegen 63 Trimforening 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 60
18 Dagrun Rommen Ull Kisa 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
2 / 2 46
19 Leikny Gammelmo Svea Skilag 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
2 / 2 40
19 Kari Heggen Harestua 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 40
19 Hege Nyjus  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 40
22 Marte Gaarder NOIL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 38
22 Hanna Laderud Berge NOIL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 38
24 Camilla Tveråmo  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 36
25 Betzy Marie Flemvåg  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 34
26 Therese Flemvåg  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 32
26 Aina Risenfald NOIL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
2 / 2 32
28 Martine Emilie Johansen Skaarud Harestua IL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 31
29 Helena Vesteng Svea Skilag 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 30
30 Torill Vesteng Heggen Harestua 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 28
31 Ingerid Holt NOIL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 27
32 Oline Karlsen Lynne Lunner HK 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 26
32 Anna Karoline Ballangrud Aschim Harestua 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 26
34 Sol Angelica Westerlund Lunner Fk 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 25
34 Ella Celine Johansen Skaarud Harestua IL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 25
36 Marianne Johansen Skaarud Harestua IL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 24
37 Andrea Snellingen Håkonsløkken Lunner HK 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 23
38 Lise Bjertnæs Holt NOIL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 21
39 Inger Lise Stende Lundby 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 18
40 Ida Velsand Lunner Fk 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 17
41 Oda Nordli Lunner HK 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 16
42 Anna Hvattum Gran IL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 15
43 Jenny Hval Granlund Gran IL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 14
44 Tiril Gammelmo  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 13
45 Lise-Martine Johansson SenIL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (F)
  • Time
  • Points
1 / 1 11