North Harbour Swim & Run Series 2019-20

Wednesday, December 4, 2019 18:22 (GMT+13) - Series standings

Race info
Sport: Aquathlon - swim and run
Location: Auckland, New Zealand
Series type: Custom points per place
Series races: Best 7 out of 9
Completed races: 3
Racers: 20
Updated: Wednesday, December 4, 2019 18:22 (GMT+13)
Organized by: North Harbour Triathlon Club
Race website: http://nhtc.org.nz

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Place Racer name Race results # of races Total points
1 Ben CHIDGEY
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
3 / 3 75
2 Jaroslav Bobak
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
3 / 3 69
3 David Metcalfe
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
3 / 3 65
4 Glen Maria
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
3 / 3 62
5 Alejandro Paredes
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
3 / 3 56
5 Dreydon Sobanja
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
3 / 3 56
7 Regan Booth
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
3 / 3 49
8 Neil Millar
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
2 / 2 48
9 Rowan Keane
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
3 / 3 45
10 Paul Lagerman
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
3 / 3 44
11 Chris W
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
3 / 3 39
11 Shuun Mc Bride
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
2 / 2 39
13 Matt Fussel
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
3 / 3 36
14 Alex Waite
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
2 / 2 31
15 Christopher Dykzeul
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 / 1 23
16 Andrew Parsons
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
2 / 2 22
17 Vijay Nanu
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
2 / 2 20
18 Warrick Jones
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 / 1 17
19 Ryan Nickelchok
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 / 1 16
20 Tyron Wallwork
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 / 1 14