Dog biatlon Cup 2017

Friday, November 17, 2017 10:00 (GMT+1) - Series standings

Race info
Sport: Dog racing
Location: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Czech Republic
Series type: % winning time
Series races: Best 3 out of 4
Completed races: 4
Racers: 12
Updated: Monday, November 20, 2017 14:23 (GMT+1)
Organized by: Behejsepsem.cz
Race website: www.dogbiatlon.cz
Race notes

Jak funguje hodnocení Dog biatlon Cup 2017?


Do celkového hodnocení jsou zařazeni závodníci, kteří absolvovali alespoň 3 závody seriálu. Z každé etapy si účastník odnese počet bodů podle svého času (čas běhu + čas penalizace). Počet bodů se počítá jako procento z vítězného času podle tohoto vzorce: 100 x (čas závodníka / čas vítěze)
Příklad:
Čas vítěze je 20 minut a čas závodníka je 25 minut.
Body vítěze = 100.00
Body závodníka = 100 x [ (20 * 60) / (25 *60) ] = 80.00
Tento systém zohlední nejen pořadí, ale hlavně výkon a má motivovat maximálním výkonům v jednolivých závodech, protože záleží i na cílovém čase.
Show more Show less

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Place Racer name Race results # of races Total points
- Kateřina Ptáčková Akim 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
2 / 2 -1 race
- Svatava Pokorná Black Boby Pink Terror 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
2 / 2 -1 race
- Václava Kuříková  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 -2 races
- Alena Zbožínková Bíba 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 -2 races
- Lucie Šimáňová Era 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 -2 races
- Jitka Pencova  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 -2 races
- Kateřina Kellnerová  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 -2 races
- Zita Unzeitig Bibi 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 -2 races
- Zuzana Dvořáková Soptí 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 -2 races
- Denisa Ottová  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 -2 races
- Lenka Hýblová Dag 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 -2 races
- Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Category
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 -2 races