Rallarvegsløpet dag 1 og dag 2 2015

Sunday, July 19, 2015 09:30 (GMT+2) - Series standings

Race info
Sport: Running - trail
Location: Oslo, Norway
Series type: Total time
Series races: 2
Completed races: 2
Racers: 33
Updated: Monday, July 17, 2017 17:21 (GMT+2)

Rallarvegsløpet dag 1 og dag 2 2015

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Place Racer name Race results # of races Total time Difference
1 Erik Sagvolden Safetec 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 4:31:22.7 -
2 Morten Urdal Bakke Laidback Consulting 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 4:37:55.9 +6:33.2
3 Vegard Brun Saga Laidback Consulting 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 4:46:37.0 +15:14.3
4 Jørgen El Fakiri Neolab 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 4:52:16.1 +20:53.4
5 Frode Johansen Bergen Løpeklubb 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 4:54:46.5 +23:23.8
6 Kim Olsen Fredrikstad IF 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 5:01:18.1 +29:55.4
7 Tero Paivarinne Sportsklubben Vidar 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 5:01:32.9 +30:10.2
8 Carl Edvard Sem Lett På Labben 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 5:12:17.8 +40:55.1
9 Daniel Peter Barth Lett På Labben 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 5:12:19.4 +40:56.7
10 Thor-Andre Søyland Bergen Løpeklubb 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 5:17:20.9 +45:58.2
11 Stein Kjetil Hefte Opptur motbakkeklubb 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 5:21:43.9 +50:21.2
12 Ole Morten Kulbraaten Tønsberg Friidrettsklubb 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 5:23:39.9 +52:17.2
13 Stian Kvernsmyr Andebu IL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 5:25:59.2 +54:36.5
14 Harald Osland Sandvik Sandefjord 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 5:33:20.1 +1:01:57.4
15 Jan Helgesen Oslo 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 5:37:05.9 +1:05:43.2
16 Eirik Smidt Sagstuen Troll Forsikring 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 5:39:41.3 +1:08:18.6
17 Jørgen Nordanger Bergen Løpeklubb 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 5:43:06.8 +1:11:44.1
18 Trond Storrønning Trond IL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 5:45:57.4 +1:14:34.7
19 Matthew Wilson Australia 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 5:46:38.3 +1:15:15.6
20 Jone Alsvik Ålgård 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 5:47:33.8 +1:16:11.1
21 Ingulf Nordahl IL Gular 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 5:53:57.2 +1:22:34.5
22 Svend Otto Sundby Ådal I.L. 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 6:05:25.9 +1:34:03.2
23 Neil Dryland Spiridon LLL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 6:07:40.3 +1:36:17.6
24 Peter Tubaas ABB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 6:36:58.0 +2:05:35.3
25 Haakon Klem Ringnes BIL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 6:49:50.0 +2:18:27.3
26 Terje Furuseth Team Furuseth 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 7:02:05.8 +2:30:43.1
27 Jostein Sand Nilsen Belacqua IL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 7:02:23.3 +2:31:00.6
28 Gregor Gucwa Romerike Ultraløperklubb 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 7:04:13.0 +2:32:50.3
29 Leif Åge Solli Team Mollier 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 7:04:30.0 +2:33:07.3
30 Vegard Eltervåg Randaberg 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 8:06:28.2 +3:35:05.5
31 Bjørnar Eltervåg Randaberg 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
2 8:17:23.7 +3:46:01.0
- Lars Eid Nielsen Nydalens SK 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
1 -1 race -
- Eirik Ottesen SK Vidar 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Difference
1 -1 race -